ye-logo.v1.2

Серце в руках

Здоров'я 1775

Саме з таким логотипом 114 аптек Хмельницької та Вінницької областей будуть продавати серцево-судинні препарати своїм клієнтам за зниженими цінами

Днями в обласному центрі відбулася презентація соціального проекту однієї з партнерських фармацевтичних мереж, яка об’єднує 1773 аптечні заклади на всій території України.
Підкреслюючи соціальне значення фармацевтичної галузі, з 10 вересня по 31 жовтня в Хмельницькій та Вінницькій областях буде проведено акцію під назвою «З турботою про серце».  Як кажуть самі організатори, мета програми - підвищити рівень доступності для населення якісних, життєво-необхідних лікарських засобів серцево-судинної групи. Тобто, кожний клієнт аптек, де перед входом буде розміщено логотип «серця в руках», зможе  придбати серцево-судинні препарати значно дешевше.
Примітним є те, що в соціальній програмі запропоновані лікарські засоби вітчизняного виробництва, які, за словами фармацевтів, є найрозповсюджені- шими серед їхніх клієнтів. Зокрема, «Анапріл-здоров’я», «Аритміл», «Корвалдін», «Корвалол», «Кратал» та ще шість найменувань.  За словами голови Хмельницької обласної асоціації фармацевтів Володимира Макарова, усі ці препарати зарекомендували себе як надійні лікарські засоби, які не поступаються якістю західним аналогам.  
Планується, що кількість громадян, котрі придбають ліки за доступними цінами в період проведення програми, сягне понад 120 тисяч.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую