ye-logo.v1.2

У Славуті демонтували мобільний шпиталь: чому ухвалили таке рішення

Здоров'я 1040
У Славуті демонтували мобільний шпиталь
У Славуті демонтували мобільний шпиталь. Фото: Виконавчий комітет Славутської міської ради

Пролікували у шпиталі 27 пацієнтів.

Ще 7 квітня на території Славутської міської лікарні розгорнули мобільний шпиталь. Він мав приймати хворих із коронавірусною інфекцією, оскільки більшість медзакладів області були переповнені. Однак наразі ситуація із захворюваністю як на Славутчинні, так і по області загалом дещо стабілізувалась і шпиталь згорнули.

«Вже у понеділок, 26 квітня, у шпиталі не було жодного пацієнта. Рівень захворюваності в нашому регіоні зменшився, тому керівництво області і ДСНС вирішили згорнути мобільний шпиталь. Сьогодні, 30 квітня, о 10.00 ранку, його відвезли до місця постійної дислокації у місто Київ. За три тижні у ньому пролікували 27 осіб. Зауважень до роботи не було. Хоча ставлення до шпиталю було різне. Хтось підтримував його встановлення, хтось ні. Але добре, що пацієнтів було 27, а не 200. Бо тоді сприймали б ситуацію зовсім по-іншому», - розповідає заступник міського голови Славути Ігор Піголь.

За його словами, лікувались у шпиталі мешканці міста Славута та колишнього Славутського району. Надавали їм необхідну допомогу 20 медичних працівників міської лікарні, а це і лікарі, і молодший медичний персонал, і санітарки. Ще близько 20 працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій на постій основі обслуговували приміщення.

«Зараз у лікарні Славути є 35 кисневозалежних пацієнтів. Десь тиждень тому їх було понад 50. А це люди, які важкохворі і потребували постійної кисневої терапії. Тому сьогоднішні показники непогані, сподіваємось за деякий час вони стануть ще кращими. Стабілізувалась ситуація із киснем, його цілком достатньо. Маємо ще 120 ліжкомісць, до яких під'єднані кисневі точки», - стверджує керівник.

Ігор Дмитрович каже, якщо ж ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію погіршиться знову, місто готове надати можливість розгорнути шпиталь повторно.

Читайте також: Карантинні обмеження на Великдень: рекомендації МОЗ і духовенства

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую