ye-logo.v1.2

Вакцинація проти Covid-19: за день на Хмельниччині щеплення отримали понад тисячу людей

Здоров'я 1038
На Хмельниччині працюють два Центри вакцинації
На Хмельниччині працюють два Центри вакцинації. Фото: з архіву

Більша частина з них вакцинувалися в Хмельницькому.

Учора, 19 червня, за даними Міністерства охорони здоров’я України, в Хмельницькій області 1008 людей отримали щеплення проти Covid-19. Всього ж від початку компанії на Хмельниччині 66 869 людей вакцинувалися від коронавірусу, 11 523 з яких отримали вже другу дозу.

У Хмельницькому, де в приміщенні телерадіокомпанії «UA:ПОДІЛЛЯ» (колишня «Поділля-Центр»), що на Володимирській, 92, діє Центр вакцинації, 19 червня провакцинувалися 587 осіб. Такі дані навели в Хмельницькій міській раді.
Сьогодні, 20 червня, Центр вакцинації вихідний. Очікується, що він відновить свою роботу 26 червня. Утім, точний графік на наступний вікенд у міськраді обіцяють повідомити пізніше.

Нагадаємо, в Центрі вакцинації отримати щеплення можуть усі охочі, які виповнилося 18 років, і в них немає протипоказань. Безкоштовно хмельничан вакцинують вакциною CoronaVac, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я. «Для осіб, що не мають підписаної декларації з сімейним лікарем, потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Тим, хто має підписану декларацію – паспорт», - нагадують бажаючим отримати щеплення в Центрі.

Наразі подібних центрів в області два. Окрім Хмельницького, ще один працює в Кам’янці-Подільському. Також, за словами заступника голови Хмельницької облдежадміністрації Сергія Ткачука, розглядається можливість відкриття такого пункту в Славуті.

Читайте також: Центр вакцинації від коронавірусу в Хмельницькому: ажіотаж у перший день

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую