ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У центрах масової вакцинації на Хмельниччині щеплюватимуть вакциною Moderna

Здоров'я 2726
Запис на чергу через мобільний додаток «Дія» скасували
Запис на чергу через мобільний додаток «Дія» скасували. Фото: ілюстративне з архіву

В область надійшло майже 47 тисяч доз препарату американського виробництва.

В Україні розпочався п’ятий етап вакцинації населення проти коронавірусу. На цьому етапі щеплюватимуть всіх охочих віком від 18 років. На Хмельниччині для імунізації використовують чотири препарати.

Як розповів голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій, вакцинація в амбулаторіях області проводитиметься препаратами CoronaVac та AstraZeneca. В центрах масової вакцинації щеплюватимуть новою для Хмельниччини вакциною американського виробництва – Moderna. Нещодавно в область завезли майже 47 тисяч доз цього препарату.

«Україна отримала два мільйони доз вакцини Moderna. Її ефективність складає 94%. Щеплення препаратом здійснюватиметься у центрах масової вакцинації та мобільними бригадами в організованих колективах кількістю більше 50-ти осіб», - говорить Сергій Гамалій.

Також мобільні бригади щеплюють населення вакциною Pfizer. На сьогодні в області в залишку є близько восьми тисяч доз цього препарату. За словами директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Олександра Завроцького, очікується чергова поставка на Хмельниччину Pfizer у кількості 8 160 доз.

«У центрах масової вакцинації щеплюватимуть всіх охочих препаратом Moderna. За потреби, будемо організовувати довіз людей. Центри вакцинації працюють залежно від того, яка кількість вакцин є в області. Наразі є багато препарату Moderna, тому використовуємо його. Термін придатності вакцини складає один місяць. Ревакцинація через 28 днів», - додає він.

Нагадаємо, в області діє 4 центри масової вакцинації: в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Волочиську та Шепетівці. На черзі відкриття ще одного – у Старокостянтинові. На щеплення можна записатися у сімейного лікаря або ж особисто звернувшись до центрів масової вакцинації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую