ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вдалось сформувати резерв: ситуація з медичним киснем на Хмельниччині покращилась

Здоров'я 938
Нині зайнятість ліжок з киснем складає по області складає 67% відсотків
Нині зайнятість ліжок з киснем складає по області складає 67% відсотків. Фото: з архіву

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

На Хмельниччині дещо покращилась ситуація із забезпеченням киснем медичних закладів, які приймають хворих на коронавірус. Завдяки цьому вдалось впоратись з критичною ситуацією в Шепетівському районі. Про це сьогодні, 15 листопада, під час брифінгу розповів заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

За його словами, протягом цих вихідних Хмельниччина отримала 40 тонн кисню. Медичним закладам вдалось сформувати невеликий резерв. Завдяки цьому вдалось впоратись з тривожними сигналами, які надходили зі Шепетівки, де склалася критична ситуація. Кисню залишалось на декілька годин. Але цю проблему оперативно усунули. Збільшенню резерву кисню також сприяє співпраця з сусідніми областями.

Сергій Ткачук також додав, що впродовж минулого тижня динаміка госпіталізації дещо зменшилась проти того, що йому передував. Наразі зайнятість ліжок з киснем по області складає 67% відсотків

Нагадаємо, що нещодавно хворих на коронавірус почали госпіталізовувати в Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни, який раніше їх не міг приймати через брак медичного кисню. Станом на 14-у годину 15 листопада там перебувало 42 хворих на коронавірус і восьмеро людей з підозрою на нього.

Читайте також: Вакцинація у Хмельницькому: де цього тижня щепитися від коронавірусу (Графік роботи)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую