ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Ентерол — невідкладна допомога при гострих кишкових інфекціях

Здоров'я 1778
Препарат сприяє зростанню біфідобактерій, відновленню кишкової флори та нормальному функціонуванню товстого кишечника
Препарат сприяє зростанню біфідобактерій, відновленню кишкової флори та нормальному функціонуванню товстого кишечника. Фото: enterol.ua

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) — група захворювань вірусної, бактеріальної та протозойної етіології. Їхнім основним симптомом є діарея. Це своєрідна захисна реакція організму, спрямована на виведення збудників інфекції та токсичних продуктів їхньої життєдіяльності.

Проблема ГКІ особливо актуальна у дитячому віці, оскільки зараження часто відбувається через брудні руки, іграшки, предмети побуту. А маленькі діти, досліджуючи навколишній світ, тягнуть їх до рота.

Лікування кишкових інфекцій має бути комплексним. У деяких випадках потрібне призначення антибіотиків. А швидко усунути діарею допоможе французький препарат Ентерол.

Властивості препарату

Ентерол — лікарський засіб біологічного походження, що має протимікробну та протидіарейну дії. Випускається у вигляді капсул та ліофілізованого порошку. В якості діючої речовини містить Saccharomyces boulardii — лікувальні дріжджі, виділені у 1923 році. З 1947 року права на використання цього штаму належать фармакологічній компанії «Біокодекс» — вона розробила спеціальну технологію ліофілізації S. boulardii, яка дає змогу максимально зберегти їхні корисні властивості.

Лікувальні дріжджі не руйнуються кислим середовищем шлунка, не поширюються за межі травного тракту і колонізують його тимчасово, потім виводяться з організму разом із калом.

Ентерол чинить комплексну дію на організм людини:

  • протимікробну — пригнічує ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, які порушують кишковий мікробіоценоз;
  • антитоксичну — виробляє протеази, що розщеплюють токсини;
  • антисекреторну — знижує секрецію води та натрію у кишечнику.

Крім того, препарат підвищує продукцію секреторних імуноглобулінів класу A, за рахунок чого посилює неспецифічний імунний захист. Має ферментативну дію завдяки підвищенню активності дисахарідаз тонкого кишечника. Сприяє зростанню біфідобактерій, відновленню кишкової флори та нормальному функціонуванню товстого кишечника.

Ефективність та безпека Ентеролу вивчалися у численних дослідженнях. Завдяки великій доказовій базі препарат знайшов широке визнання міжнародних експертів. Всесвітня гастроентерологічна організація та Європейське товариство педіатрії рекомендують використовувати ліки при гострій інфекційній діареї, зокрема у дітей.

Останні дослідження доводять доцільність застосування Ентеролу для профілактики діареї, асоційованої з прийомом антибіотиків, та діареї мандрівників. Наразі розглядається можливість використання медикаменту у лікуванні хронічних захворювань кишечника, що супроводжуються діарейним синдромом.

Де придбати Ентерол?

Аптечна мережа 911 працює на ринку України вже 25 років і пропонує своїм клієнтам:

  • доступні ціни на всі медикаменти, товари для краси та здоров’я;
  • безкоштовну доставку до будь-якої філії аптеки;
  • розшифрування лікарських рецептів;
  • безкоштовні консультації лікаря за телефоном;
  • державну програму «Доступні ліки».

Для зручності клієнтів apteka911.ua працює цілодобово онлайн, без свят та вихідних.

Реєстраційне посвідчення лікарського засобу: UA/6295/01/01 з 12.06.2017.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую