ye-logo.v1.2

У Хмельницьку міську лікарню доставили нову кисневу станцію

Здоров'я 2206
Киснева станція, яка має запрацювати в Хмельницькій міській лікарні, може одночасно забезпечити потребу у кисневій підтримці понад 100 хворих. Принайнмі, так кажуть у Хмельницькій ОДА
Киснева станція, яка має запрацювати в Хмельницькій міській лікарні, може одночасно забезпечити потребу у кисневій підтримці понад 100 хворих. Принайнмі, так кажуть у Хмельницькій ОДА. Фото: adm-km.gov.ua

Подібні станції мають встановити ще в декількох лікарнях області.

Хмельницька міська лікарня, яка є одним із лікувальних закладів, що надає стаціонарну допомогу хворим з COVID-19, отримала нову кисневу станцію потужністю виробляти 968 літрів кисню за хвилину. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

«Це станція контейнерного типу вартістю 8,3 мільйони гривень, - йдеться в повідомленні. - Вона може одночасно забезпечити потребу у кисневій підтримці понад 100 хворих».

Загалом для області за рахунок субвенції з державного бюджету було передбачено 28 мільойнів гривень на закупівлю кисневих станцій. За ці кошти закуплено шість станцій для опорних лікарень області. Окрім Хмельницького та Красилова (там станцію встановили наприкінці 2021 року), такі кисневі станції мають отримати Городок, Дунаївці та Кам’янець-Подільський. Ще два мільйони гривень направлено в рамках співфінансування на придбання станції у Славуті, де вона вже запрацювала в тестовому режимі. Утім, як зазаначають в ОДА, киснева станція у Хмельницькій міській лікарні є однією з найпотужніших серед придбаних.

Читайте також: Опорні лікарні Хмельниччини отримають додаткові кошти на випадок надзвичайних ситуацій

Хмельницька лікарня отримає вертолітний майданчик в межах «Великого будівництва»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую