ye-logo.v1.2

На Кам’янеччині планують створити хоспіс

Здоров'я 1777
Для відкриття хоспісу обрали будівлю колишнього панського маєтку, де раніше була медична амбулаторія
Для відкриття хоспісу обрали будівлю колишнього панського маєтку, де раніше була медична амбулаторія. Фото: commons.wikimedia.org

Заклад планують відкрити в селі Рихта.

На Кам’янеччині планують створити хоспіс - медичний заклад, в якому перебуватимуть тяжкохворі з прогнозованим летальним наслідком. Таке рішення прийняли підтримали на сесії Кам’янець-Подільської міської ради.

Для відкриття такого медико-соціального центру обрали будівлю колишнього панського маєтку в селі Рихта, де раніше була медична амбулаторія.

Як зазначають в міській раді, наразі розпочнеться розробка проєктно-кошторисної документації. Згодом планують провести реконструкцію приміщення. До робіт мають на меті залучати підтримку міжнародних донорів.

Нагадаємо, питанням створення хоспісу наразі займаються і на Городоччині. Планують його відкрити в селі Лісоводи. Мова йде про розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції комплексу будівель під відділення паліативної допомоги. Вартість проєктних робіт оцінили у 1,24 мільйона гривень.

Додамо, що поки що єдиний в області хоспіс працює у Хмельницькому. Він був відкритий на початку 2022 року. Його створили на вулиці Житецького, 22. Там перебуватимуть люди з останніми стадіями онкозахворювань, серцево-судинними, неврологічними та іншими невиліковними хворобами. Завдяки належним умовам і догляду, вони зможуть достойно прожити дні, які їм залишилися.

Відділення паліативної та хоспісної допомоги створили на базі стаціонару протитуберкульозного диспансеру, закритого внаслідок медичної реформи.

Читайте також: Електронний рецепт: як купити рецептурні ліки з квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую