ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському для перинатального центру закуплять апарати штучної вентиляції легень

Здоров'я 1433
Апарати штучної вентиляції легень закуплять для неонатальної реанімації центру
Апарати штучної вентиляції легень закуплять для неонатальної реанімації центру. Фото: з фейсбук-сторінки Михайла Посітка

Обладнання вартуватиме понад 3 мільйони гривень.

У Кам’янці-Подільському для перинатального центру закуплять апарати штучної вентиляції легень. Таке рішення підтримали депутати на сесії міської ради, повідомляє міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко.

Ще пів мільйона виділять на встановлення кисневої станції.

«На сесії прийняли важливі рішення для здоров'я малюків і покращення роботи нашого медичного закладу: виділили 3,1 мільйона гривень на закупівлю двох апаратів штучної вентиляції легень для неонатальної реанімації центру та ще пів мільйона - на встановлення кисневої станції, яку центр отримує в подарунок від благодійної організації», - зазначив міський голова.

Нагадаємо, на Кам’янеччині планують створити хоспіс - медичний заклад, в якому перебуватимуть тяжкохворі з прогнозованим летальним наслідком. Таке рішення також підтримали на сесії Кам’янець-Подільської міської ради.
Для відкриття такого медико-соціального центру обрали будівлю колишнього панського маєтку в селі Рихта, де раніше була медична амбулаторія.

Читайте також: Електронний рецепт: як купити рецептурні ліки з квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую