Гаряча тема:
- Війна
Чому кондиціонер є необхідним етапом у догляді за волоссям?

Базовий догляд за волоссям та шкірою голови – використання шампуню, проте це лише перший крок.
Другим етапом необхідно наносити кондиціонер для волосся – доглядовий засіб, який варто застосовувати після кожного миття голови. Яка його роль та як правильно вибрати косметику – розглянемо далі.
Функції кондиціонеру
Спочатку треба зрозуміти, що саме робить із волоссям шампунь. Він призначений для видалення бруду, залишків стайлінгу та себуму, його активні речовини відкривають лусочки пасм для більш якісного очищення. Якщо потім нічого не зробити, волосся буде плутатися, стане більш вразливим для негативних факторів навколишнього середовища, а також ламким, схильним до посіченості. Виправити ситуацію та не допустити погіршення стану волосся допоможе кондиціонер – він закриває лусочки після застосування шампуню, роблячи пасма гладкими, слухняними та блискучими.
Крім того, під час миття голови шампунь видаляє і натуральні ліпіди, що може призвести до сухості, появи лупи. Кондиціонер допомагає утримувати вологу у кожному волоску та виступає якісним захисним засобом.
Залежно від типу та складу кондиціонера він може виконувати додаткові функції:
- пом'якшення;
- видалення статичної електрики (антистатичний ефект);
- боротьба із залишками себуму;
- допомога в очищенні;
- живлення;
- збільшення об'єму тощо.
Важливо: користуватися кондиціонером варто після кожного використання шампуню. Тобто якщо ви миєте голову щоденно, кондиціонер наносите так само.
Деякі люди вважають, що замість цього засобу можна застосовувати бальзам, проте це не так. Бальзами – продукти спрямованої дії, вони бувають для зволоження, термозахисту, попередження посіченості тощо, проте вони використовуються кілька разів на тиждень і виступають третім кроком у догляді за волоссям, тобто після кондиціонеру.
Різновиди засобів та поради щодо вибору
Кондиціонери об'єднуються у дві великі групи за особливостями застосування – змивні та незмивні. До першої категорії належать продукти, які треба нанести на чисті вологі пасма, рівномірно розподілити та одразу змити або потримати до хвилини. До другої – засоби, що наносяться після миття та не змиваються.
Поради фахівців, який кондиціонер підходить залежно від особливостей волосся:
- Нормальне. Шукайте універсальний засіб, що забезпечить глибоке зволоження та утримання вологи, пом'якшить та подарує гладкість пасмам.
- Сухе. Якщо локони пересушені, схильні до ламкості та посіченості, необхідні продукти для відновлення. Кондиціонер має якісно зволожувати та живити пасма.
- Слабке. При тонкому волоссі потрібен продукт без обтяження. Підійде засіб для збільшення щільності чи об'єму, проте слідкуйте, щоб його формула була легкою.
- Хвилясте. Чим більш кучеряві пасма, тим менше вони зволожені по довжині, що призводить до пересихання та посіченості кінчиків. У такому випадку вибирайте продукти для зволоження, проти пушіння, але формула має бути без обтяження, як у попередньому випадку.
- Фарбоване. Регулярний вплив фарб з часом призводить до сухості, тому зволоження і тут виступає головним завданням. Проте для фарбованих пасм важливо також зберегти колір насиченим та яскравим якомога довше, тому шукайте на засобах відповідний напис.
Знайти якісні кондиціонери можна в інтернет-магазині Prokrasa за посиланням: https://prokrasa.com.ua/ua/catalog/konditsionery-dlya-volos/. В асортименті представлена велика кількість доглядових засобів домашньої та професійної лінійки. Тут є продукція у вигляді пінки, мусу, бальзаму, спрею, двофазні кондиціонери тощо.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: