FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
1 Травня, 2024

«Ротор» – переможець!

На День Незалежності в обласному центрі розіграли Кубок міста з футболу. За почесний трофей у фіналі змагалися «ДБК» та «Ротор». Ще до початку гри багато хто з шанувальників хмельницького футболу віддавав перевагу останній команді. Ще б пак, адже в складі «Ротора» є гравці, які свого часу виступали за професійне «Поділля»: Андрій Петюн, Віталій Ращик, Олег Шпаков, Георгій Магріані. І вже на 15 хвилині матчу в воротах «ДБК» побував перший м’яч – відзначився Шпаков. Після перерви, на 52 хвилині поєдинку, Олег оформив «дубль», і здавалося, що «Ротор» переможе «малою кров’ю». Але футболісти «ДБК» почали діяти рішучіше та активніше, і через 15 хвилин Федір Семенюк зняв «павутиння» з воріт «Ротора». Інтрига в матчі протрималася не довго. На 75 хвилині Сергій Сеньков забив третій гол у ворота «ДБК», і рахунком 3:1 завершився матч. Отож «Ротор» став володарем Кубка Хмельницького з футболу.