clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 189

А Ви знаєте як імплантують кардіостимулятор (штучний водій серцевого ритму)?

У здоровому серці кожен удар або скорочення ініціюється електричним імпульсом, що виходить з синусового вузла і йде через провідну систему серця. Імпульс розповсюджується через передсердя, змушуючи їх скорочуватися й перекачувати кров до шлуночків. Після цього імпульс проходить у шлуночки, змушуючи їх в свою чергу перекачувати кров до легень (з правого шлуночка) та до решти організму (з лівого).

Аномалії в провідній системі (наприклад, атріовентрикулярна блокада) або хвороба синусового вузла (відома як синдром слабкості синусового вузла) призводять до нерегулярного або занадто повільного серцебиття, що означає зменшення викиду серця. Інші види аритмії з підвищеним пульсом також призводять до погіршення викиду, оскільки шлуночки ... читати далі »

19 Жовтня 2021 Ольга Поліщук 198

Без бюджетів розвитку і з правом держадміністрацій зупиняти рішення про місцевий бюджет: Уряд ініціює зміни до Бюджетного кодексу.

15 вересня 2021 року Уряд разом із проектом Держбюджету на 2022 рік (6000) подав зміни до Бюджетного кодексу ( 6062). Сьогодні, 19 жовтня, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглянув питання підготовки до першого читання проєкту Закону України Про Державний бюджет України на 2022 рік 6000 від 15.09.2021.
За результатами розгляду Комітет прийняв рішення рекомендувати Парламенту прийняти законопроєкт у першому читанні, ухваливши відповідний проєкт постанови Верховної Ради України Про висновки та пропозиції до проєкту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік 6000-П від 19.10.2021.
Також Комітет розглянув урядовий проєкт Закону України Про внесення змін до Бюджетного кодексу України ... читати далі »

13 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 428

На щорічній зустрічі Європейської асоціації кардіо-торакальних хірургів Хмельниччину представляє головний кардіохірург області.

13-16 жовтня у місті Барселона (Іспанія) відбувається щорічна зустріч Європейської асоціації кардіо-торакальних хірургів (EACTS). Це найбільша подія для кардіо-торакальної спільноти, яка збирає кілька тисяч делегатів з усього світу.

Захід пропонує можливість дослідити передові технології та методи оперування, дізнатися про останні новинки кардіо-торакальної хірургії та, що важливо, взяти участь у дебатах разом із світовими експертами та долучитись до інтерактивного практичного навчання.

Хмельниччину та Україну на цій події представляє головний кардіохірург області, доктор наук, директор КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Андрій КЛАНЦА, який активно займається ... читати далі »


11 Жовтня 2021 Kostya 537

Дизайнер створив транспортну схему Хмельницького.

На новій схемі зображено фактично весь громадський транспорт міста: це 26 тролейбусних та понад 30 автобусних маршрутів.

Дизайнер, що у вільний час займається створенням транспортних схем для українських міст на волонтерських засадах,щойно завершив черговий проект: нову схему для Хмельницького. Про це, а також про те, чому саме Хмельницький та що в ньому особливого в порівнянніз іншими містами, він пише у своєму блозі: https://kokokostya.medium.com/%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-36ca57ee327c

Мова йде не про зміни до маршрутної мережі як такої, а лише про зображення існуючої в зручному,корисному та сучасному вигляді. За словами автора, досі в міста фактично не існувало схеми, яка відповідала б хоча б одному з цих критеріїв, що власне й зупинило його вибір саме ... читати далі »

10 Жовтня 2021 Сергей 360

"Ассы" на наших дорогах

7 Жовтня 2021 Ольга Поліщук 521

Рахунки підприємств теплопостачання повинні бути розблоковані до 15 жовтня 2021 року

30 вересня 2021 року між Урядом, НАК Нафтогаз України, Офісом Президента України та Асоціацією міст України був укладений Меморандум, який передбачив низку домовленостей, спрямованих на врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

Так, сторони досягли домовленості щодо розблокування до 15 жовтня 2021 року рахунків підприємств теплопостачання, арештованих через заборгованість по сплаті за природний газ та його розподіл. На сьогодні рахунки залишаються заблокованими у більше 50 підприємств ТКЕ. Відзначимо, що відповідно до умов укладеного Меморандуму, таке розблокування має здійснюватися без додаткових умов - без укладення мирових угод, взяття підприємствами ... читати далі »


7 Жовтня 2021 Ольга Поліщук 512

АМУ звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу

Враховуючи необхідність забезпечення опалення бюджетних установ та організацій, у т.ч. шкіл, дитсадків, лікарень, а також суттєве зниження середньодобової температури за останні дні, Асоціація міст України звернулася до НАК Нафтогаз України з проханням терміново укласти догвори на постачання природного газу з бюджетними установами та визначити відповідальну особу для контактів з представниками органів місцевого самоврядування.

Пункт 10 Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., що був укладений 30 вересня 2021 року між Урядом, НАК Нафтогаз України, Офісом Президента України ... читати далі »

6 Жовтня 2021 Дарина 329

Увага! Пошук!
Допоможыть знайти людину, Костик Володимир Якович - 90 років.
В останнє його бачили 01.10.2021 року в селі Волиця, Хмельницького району, Хмельницької області.
Телефонуйте: син Олександр 0979476466.

6 Жовтня 2021 Дарина 253

Увага! Пошук!
Допоможіть знайти людину Костик Володимир Якович - 90 років
зник 01.10.2021 в селі Волиця, Хмельницького району, Хмельницької області.
Можливо втрата пам'яті. Дідусь потребує медичної допомоги.


5 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 544

Щосуботи директор КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр", головний кардіохірург області Андрій Кланца проводить плановий консультативний прийом пацієнтів у Камянець-Подільському відділенні інвазивної кардіології та інтервенційної радіології (на базі Камянець-Подільської міської лікарні, вул.Матросова). Крім консультацій, проводить обхід стаціонарних хворих, перевірку та налаштування кардіостимуляторів, малоінвазивні оперативні втручання.

Відділення входить до реперфузійної мережі, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу. Оснащене ангіографічною системою, яка дозволяє виконувати широкий спектр діагностичних та лікувальних втручань:

- черезшкірні рентген-контрольовані втручання на артеріях серця, голови, шиї та кінцівок;
- ... читати далі »

4 Жовтня 2021 Ольга Поліщук 606

Тарифи на тепло та гарячу воду для громад Хмельниччини не зростатимуть влада, АМУ та мери підписали Меморандум.

Днями у Києві відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави. Окрім перших осіб держави на зібранні були присутні голови ОДА, голови обласних рад, голови міст обласного значення, мери міст із потужними теплокомуненерго. Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Із Хмельниччини було делеговано голову Хмельницького регіонального відділення АМУ, міського голову Хмельницького Олександра Симчишина та міського голову Шепетівки Віталія Бузиля.

30 вересня 2021 року на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі Президента В.Зеленського делеговані рішенням Правління Асоціації міст України Виконавчий ... читати далі »

1 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 523

30 вересня - 1 жовтня у м.Києві відбувається XXVI Всеукраїнський з'їзд кардіохірургів - щорічний науково-практичний захід, що обєднує професійну спільноту кардіохірургів України та закордонних колег. Цьогоріч захід присвячено 30-річчю Асоціації серцево-судинних хірургів України.

Організаторами зїзду виступили Національна академія медичних наук України, Асоціація серцево-судинних хірургів України та ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України".

За 2 дні заплановано розгляд ряду важливих питань сьогодення: серцева недостатність та COVID-19, трансплантація, акушерська кардіологія та кардіохірургія; актуальні питання хірургії ішемічної хвороби серця, аорти, набутих вад серця; інфекційний ендокардит; мініінвазивна кардіохірургія.

Хмельницьку область на зїзді представляє ... читати далі »


30 Вересня 2021 Світлана Новченкова 307

Зміни у земельному законодавстві щодо обігу сільськогосподарських земель

30 Вересня 2021 Світлана Новченкова 237

Спадкування за законом

30 Вересня 2021 Світлана Новченкова 244

Спадкування за заповітом


30 Вересня 2021 Військова частина 3053 Нацгвардії України 456

Хмельницькі нацгвардійці завітали до школярів
Як розповісти дітям про правила дорожнього руху, аби це було зрозуміло, доступно та цікаво?
Про це знають військовослужбовці військової частини 3053 Нацгвардії, що дислокується у Хмельницькому.
Гвардійці досить часто відвідують місцеві школи та навчають дітлахів Правил дорожнього руху.
Сьогодні ми вкотре завітали до загальноосвітнього навчального закладу 29, де на нас вже з нетерпінням чекають діти, а також вчителі, і деякі з них навіть мають заготовлені питання щодо ситуацій, які стосуються поведінки при, скажімо, переході проїжджої частини, порушень правил дорожнього руху його учасниками, - розповідає начальник автомобільної служби військової частини 3053 старший лейтенант Артем Лісний. З задоволенням спілкуємося зі школярами, намагаємося пояснювати все зрозумілою ... читати далі »

29 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 644

Щороку, 29 вересня, відзначається Всесвітній День серця (World Heart Day), який має на меті підвищення обізнаності про захворювання серцево-судинної системи, причини їх виникнення та способи запобігання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоровя, в усьому світі від серцево-судинних захворювань помирає більше людей, ніж з будь-якої іншої причини - більше 18 мільйонів щороку - а це 1 людина кожні 2 секунди!

Серцево-судинні захворювання це група хвороб серця та кровоносних судин, таких як: гіпертонія (високий кровяний тиск); ішемічна хвороба серця (інфаркт); порушення мозкового кровообігу (інсульт); захворювання периферичних судин; серцева недостатність; ревматичні захворювання серця; вроджені вади серця; кардіоміопатії.

Інфаркти та інсульти є гострими станами, які вимагають екстреної медичної допомоги. Важливо ... читати далі »

27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 1249

Свідоцтво про народження перший офіційний документ у житті кожної людини. Та іноді так трапляється, що він може пошкодитись або й того більше загубитись. Втім, хвилюватись не варто: свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінали яких були викрадені, загублені, пошкоджені чи знищені, органи ДРАЦС видають повторно.
Повторна видача таких свідоцтв здійснюється незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.
Свідоцтва про народження дітей повторно видаються їх батькам і усиновителям незалежно від віку дитини.
Громадянам, які звернулися до відділу ДРАЦС особисто, повторні свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану видаються того самого дня при пред'явленні ними паспорта або паспортного документа.
Свідоцтва можуть також повторно ... читати далі »


27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 688

Комплексну послугу єМалятко на порталі Дія мають право замовити мами, які не перебувають у шлюбі і самостійно виховують дитину. Як же при цьому правильно оформити свідоцтво про народження малюка Розповідаємо
Чи може у свідоцтві стояти прочерк у даних про батька дитини?
️ Ні. Відповідно до законодавства, у свідоцтві обовязково вказується прізвище, імя та по батькові умовного батька дитини. Отже, цю інформацію потрібно вказати і у заяві єМалятко.
Чи можна вказати прізвище справжнього батька?
️ Прізвище батька потрібно вказати таке ж, як і у вас, тільки у чоловічому роді. А імя та по батькові ви визначаєте самостійно. Тому у заяві можна зазначити імя та по батькові як справжнього батька, так і уявного чоловіка.
А що зазначається у графі прізвище, імя та по батькові дитини?
️ Дитина завжди матимете ваше прізвище. ... читати далі »

27 Вересня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 1154

Кохання не має меж прагнучи зєднання, двоє закоханих сердець долають навіть тюремні ґрати ️. Право одружуватися мають усі повнолітні громадяни України, навіть засуджені та які підозрюються у скоєнні злочину.
Державна реєстрація шлюбу із особами, які відбувають покарання в установах виконання покарань, провадиться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцезнаходженням таких установ на загальних підставах, передбачених чинним законодавством України.
Адміністрація установи виконання покарань забезпечує засуджену особу бланком заяви про державну реєстрацію шлюбу встановленої форми. Після заповнення засудженим тієї частини заяви, яка стосується його, начальник установи виконання покарань звіряє вказані в заяві відомості з паспортом або паспортним документом, який міститься в особовій ... читати далі »

1

2 3 » 280

Є. Афіша

Архів новин

<<Жовтень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31