clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
22 Червня 2018 Батьківщина 39

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

«Новий Курс» Тимошенко змінив формат політики

У п`ятницю, 15 червня, в столиці відбувся національний форум «Новий курс України», ініційований головою політичної партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. У Форумі взяли участь кілька тисяч учасників, серед яких - перший президент України Леонід Кравчук, політики, народні депутати різних скликань, представники церкви, митці, політичні та економічні експерти, дипломати, відомі фахівці у різних галузях: від охорони довкілля до нанотехнологій.

Зокрема, на думку політичного експерта Анне Бикової, саме об’єднання на одній платформі громадян з діаметрально протилежними політичними поглядами стала ключовою відзнакою Форуму. Про це експертка написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook: «На форумі «Новий курс України» - кілька тисяч людей. Політики, журналісти, блогери... читати далі »

22 Червня 2018 Анна, консультант проекту ПУЛЬС на Хмельниччині 24

Сільська медицина отримає додатково мільярд гривень на розвиток
Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 20 червня, схвалив план додаткового оснащення сільських амбулаторій – передусім щодо забезпечення обладнання та закупки службових автомобілів. Відповідне рішення схвалено одноголосно. Єдина умова надання допомоги – фінансова участь місцевої влади в процесі.
Коментуючи рішення, Глава Уряду зазначив, що держава готова надати ресурси на село, забезпечити в тому числі будівництво та реконструкцію амбулаторій. Але є, приміром, питання підтримки фахівців, надання їм житла. І це – питання місцевої влади, впевнений Прем’єр-міністр.
Першим проектом урядової постанови, розробленим Мінрегіоном, передбачалося, що однією з умов надання субвенції має бути співфінансування з місцевих бюджетів в обсязі, не ... читати далі »

21 Червня 2018 Олександр 53

У Хмельницкому кінотеатрі ім Шевченка 30 Червня відбудеться Кінофестиваль «Відкрита Ніч «Дубль 21» Кіно покази відбудеться в ніч з 30 червня на 1 липня. Одночасно з Києвом та ХМЕЛЬНИЦЬКИМ покази короткометражних фільмів українських режисерів пройдуть на 80 майданчиках України та зарубіжжя.

21 Червня 2018 Наталія 44

Нам також продали кусочок тортика з цвілістю в кафе біля першої поліклініки. Ганьба!!! Фірма псую свою репутацію.

21 Червня 2018 РПЛ 14

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко допоможе знайти кошти на ремонт школи на Хмельниччині
Олег Ляшко пообіцяв вибити кошти на ремонт Чемеровецької школи №2, що на Хмельниччині. Під час робочої поїздки в область лідер Радикальної партії відвідав навчальний заклад, де поспілкувався із цьогорічними випускниками та викладачами.

«Директор мені повідомив, що потрібен ремонт школи. Будемо допомагати, щоб цей навчальний заклад був найкращий і діти отримували найцінніше – знання. Крім того, ми добиваємося підвищення зарплат вчителям. Для нас це дуже важливо, адже педагоги душу й серце вкладають в дітей – в наше майбутнє», - наголосив лідер РПЛ.

Крім того, високі зарплати зупинять молодь від міграції за кордон у пошуках роботи, переконаний Олег Ляшко.

«Ми боремося за високі заплати, щоб по закінченню ПТУ чи вишу молодь не стояла з дипломами на ... читати далі »

21 Червня 2018 КВУ 34

У м. Хмельницькому в п’ятницю, 15 червня відбувся прес-сніданок присвячений інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи. Цей прес-сніданок проводився в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».
У заході взяли участь представники громадських організацій, активісти, представники органів влади та органів юстиції.
Підчас заходу учасники обговорили низку питань проведення кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи як в Україні, так і в області. Жвавий інтерес в учасників заходу викликав процес діяльності електронного суду. Було ... читати далі »

21 Червня 2018 РПЛ 14

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Керівники Нафтогазу за рахунок людей собі зарплати по 3 мільйони грн виписують
Замість підвищення цін на газ, потрібно збільшити зарплати і пенсії. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив Олег Ляшко.

"Якщо влада хоче підвищити ціну на газ до 11 тисяч гривень, то вона має пояснити громадянам підстави для підвищення, адже собівартість українського газу 1500-2000 гривень. Поки уряд розповідає, що мільйонам робітників не можна піднімати зарплати, керівники "Нафтогазу" отримують 45 мільйонів євро премії, а "Укргазвидобування" має 300% рентабельності, залізши в кишеню до кожного українця. Урядовці шукають можливості, щоб люди не відчули підвищення цін на газ. Я знаю, як це можна зробити - підвищити зарплати", - наголосив політик.

Лідер Радикальної партії переконаний, що підвищення цін на газ вдарить не тільки ... читати далі »

20 Червня 2018 РПЛ 24

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Чорнобильці та афганці заслужили на гідний соцзахист!
Кошти на підвищення пенсій чорнобильцям, афганцям та шахтарям у держбюджеті є, але влада не хоче піднімати соціальні стандарти до чергових виборів. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Newsone». Політик переконаний, влада вчергове обдурила мітингувальників під парламентом, пообіцявши виконати їхні вимоги.

«Напередодні Чорнобильської трагедії після того, як ми 3 дні блокували трибуну, депутати включили до порядку денного наш закон №4442 про відновлення пільг чорнобильцям. Але поставили його на розгляд на вечір, коли більшість депутатів розбіглися, а провладна фракція взагалі спеціально залишила залу. Тому не вистачило голосів, щоб його ухвалити. Так само буде і з мітингувальниками під Верховною Радою. Поспілкувалися... читати далі »

20 Червня 2018 РПЛ 27

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Вимоги МВФ – приниження українців
Найкращим звітом уряду будуть реальні дії, спрямовані на підвищення рівня життя українців, переконаний Олег Ляшко.

"Багато звітів, але мало конкретних справ. Конкретні справи - це робочі місця для людей, повернення з трудової міграції, підвищення пенсій, збільшення видобутку власного газу, зниження вартості ліків, комуналки - ось справжній звіт і результат. Все інше - обман українців. МВФ не має вказувати, як нам жити. Зверніть увагу на законопроект про антикорупційний суд. Вчора МВФ почало вимагати перегляду закону про антикорупційний суд, інакше не дадуть кредит. Я зроблю все, щоб Україна більше не поверталася до тих часів, коли іноземці вказуватимуть, які приймати суди та які платити зарплати і пенсії", - заявив політик.

Народний депутат обурився, що через бездіяльність ... читати далі »

19 Червня 2018 Дмитро 156

Нещодавно був в магазині СІЛЬПО що на Шевченка. Виявляється сусідство охолодженої риби і вуличних псів то норма.

19 Червня 2018 Борис Беспалий 350

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

«Новий курс України» - якісно і вчасно

Форум був 15 червня, пишу лише 18-го, а це тому, що гарячим слідом писати не збирався. Поки сидів на Форумі (від першої хвилини до останньої секунди) пройшла пряма Інтернет-трансляція, а інформпростір заполонила купа інформації. Потім була (і є) можливість постперегляду (повного і вибіркового).

Та за три дні, наслухавшись і начитавшись різного і всякого, зважився на кілька штрихів від безпосереднього учасника. Саме штрихів, а не грунтовних аналітичних матеріалів, які попереду.

1. Перше враження: Юлія Володимирівна проявилась організатором і продюсером найвищого рівня і ґатунку. Це можна поширити і на всю команду: режисура, логістика, оформлення, масовість і рівень представництва на тому ж рівні.
Форум проведено як світський і недержавний. Що правильно: таким він був за сутністю... читати далі »

19 Червня 2018 РПЛ 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Галасюк: Є усі підстави для півдищення мінімалки до 5000 гривень
Місія парламенту - вирішувати стратегічні питання розвитку країни. Про це під час Погоджувальної ради народним обранцям нагадав заступник лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк. Нардеп наголосив, що одним з таких питань є підвищення доходів українців.

"Наша команда на чолі з Олегом Ляшком наполягає на підвищенні мінімальної заробітньої платні до 5 тис грн. Для цього сьогодні є ресурси та усі підстави. Перевиконання Бюджету у травні сягнуло 3 млрд грн. Тож гроші є і потрібно приймати державницьке рішення!" - наголосив Галасюк.

Парламентар переконаний, соціальних стандартів та доходів громадян дасть потужний поштовх розвитку національної економіки, адже вона на 70% формується за рахунок доходів домашніх господарств. Тож це питання ... читати далі »

19 Червня 2018 РПЛ 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Президент підписав металургійний закон Ляшка
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко змусив Президента України Петра Порошенка підписати його закон про обмеження вивезення металобрухту з країни, а саме встановлення вивізного мита на металобрухт з 30 до 42 євро за тонну та продовження дії документу ще на рік. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Президент Порошенко довго тягнув, але після моєї серйозної розмови з ним нарешті підписав мій закон про обмеження вивезення металобрухту з України. Наша сировина має йти на вітчизняні металургійні підприємства, забезпечувати роботою наших металургів, а не зарубіжних конкурентів. Торгувати сировиною кожен дурень може! Треба торгувати готовою продукцією і платити достойну зарплату нашим людям, щоб не шукали щастя і заробітків на чужині. Я поверну українців ... читати далі »

18 Червня 2018 Yaryna 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

lifecell оглашает результаты образовательной программы «Прыжок в жизнь» 2018

18 июня 2018 года. lifecell презентует результаты десятой юбилейной социально-образовательной ежегодной программы «Прыжок в жизнь». Программа направлена на профессиональное развитие студентов украинских вузов, помогая им начать карьеру в телеком-отрасли. 27 студентов высших учебных заведений Украины получили опыт работы с признанными экспертами рынка в международной компании.
8 июня состоялось официальное завершение десятой юбилейной образовательной программы lifecell «Прыжок в жизнь». На финальной защите командных проектов по результатам обучения студенты представили свои бизнес-идеи, посвященные возможностям технологии 4.5G. Каждый финалист получил сертификат о прохождении программы «Прыжок в жизнь», рекомендации куратора и HR-эксперта ... читати далі »

18 Червня 2018 Yaryna 30

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco представила разработчикам новые возможности своей интенционно-ориентированной сетевой платформы
На конференции Cisco Live,(проходила с 10 по 14 июня в Орландо, США) компания представила новые возможности, которые стали доступны разработчикам на интенционно-ориентированной сетевой платформе Cisco. Эти усовершенствования демонстрируют непрерывность продвижения Cisco по пути создания открытой программируемой платформы, охватывающей всю сеть — от кампуса до ЦОДа и от филиалов до границы. Благодаря открытой сети Cisco 500 тыс. разработчиков, 60 тыс. партнеров и 3 млн сетевых инженеров смогут реализовывать на этой платформе свои инновации.
В интенционно-ориентированных, или основанных на намерениях, сетях используются принципиально новые подходы к построению сетей и управлению ими. Эти современные сети уходят от традиционных ... читати далі »

16 Червня 2018 Валентин 164

Ось такі тістечка з цвіллю продають біля Либідь Плази. По словам продавщині "вчорашні". Навіть не посмущало, що їх буде їсти дворічна дитина.

15 Червня 2018 ГО "Подільська правова ліга" 89

Нагадуємо про можливість отримати правову допомогу групами, вразливими до ВІЛ

Нагадуємо, що з 2018 року в Громадській приймальні УГСПЛ у м Хмельницькому:
- особи, які живуть з ВІЛ/СНІД;
- особи хворі на туберкульоз;
- представники ключових спільнот, вразливих до ВІЛ (люди, які вживають ін’єкційні наркотики;
- секс-працівники;
- чоловіки, які мають секс з чоловіками;
- засуджені та колишні ув’язненні;
- жінки, які живуть з ВІЛ;
- підлітки, яких торкнулася епідемія ВІЛ, можуть отримати безоплатну правову допомогу та супровід справи в суді/досудовий супровід справи.

Адреса приймальні: вул. Кам'янецька, 74, м. Хмельницкий, тел.: 0382-72-01-95, юрист Анастасія Площинська.

15 Червня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 137

Павле Дмитровичу, моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що треба звернути особливу увагу?
Іван Трофименко

Що потрібно зробити після народження дитини?
Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.
Заявниками можуть бути як батьки дитини, так і інші особи. Присутність обох батьків є обов’язковою, якщо батьки мають різні прізвища.
Державна реєстрація проводиться з одночасним визначенням походження дитини та присвоєнням їй імені, прізвища та по батькові.

Як визначається походження дитини?
Походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров'я ... читати далі »

14 Червня 2018 Василь Камінський 116

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВКОТРЕ ПРОЙШЛА ГРОЗА: Затоплені вулиці,втрачені дорожні знаки та зламані дерева[фото+відео]

Сьогодні 14 червня, у Хмельницькому вкотре випали сильні опади у вигляді дощу.
В результаті погіршення погодних умов(сильний дощ та шквальний вітер), було затоплено чимало вулиць обласного центру.

14 Червня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 97

#СтопНасильство
З 2017 року на території всієї України реалізується проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», який навчає громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення.
В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проводиться масштабна інформаційна кампанію #СтопНасильство по всій Україні! Мета даної ініціативи - сформувати у людей нульову толерантність до цього явища, інформувати громадян про «гарячі лінії» та адреси центрів надання допомоги жертвам насильства, що робити у разі вчинення насильства і, який захист гарантовано постраждалим.
Що таке домашнє насильство?
Домашнє насильство - це
- фізичне (заподіяння тілесних ушкоджень, незаконне позбавлення волі, мордування, залишення в небезпеці, ненадання допомоги, заподіяння смерті);
- сексуальне (будь-які діяння сексуального характеру, вчинені без згоди ... читати далі »

1

2 3 » 198Архів новин

<<Червень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30