clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
22 Червня 2017 Богдан Попадюк 20

Через декілька днів в місті Хмельницький стартує серія щотижневих заходів по бізнесу «Global E-Commerce Cafe».

Громадська ініціатива покликана укріпити Хмельницьких підприємців, надавши їм можливість щотижня зустрічатись і вивчати кращі практики продаж в інтернеті.

В рамках пілотного випуску 26 червня 2017 року, організатори Global E-Commerce Cafe, зустрінуть публіку з Вадимом Пилипчуком – ведучим фахівцем у сфері краси та моди, засновником успішного українського бренду Hillary.

Спікер розповість підприємцям як можна використовувати, незнані й досі, більшості підприємців, можливості соціальних мереж для суттєвого збільшення продаж в Інтернеті.

Вадим володіє великим досвідом прийняття успішних рішень, досяг великих успіхів у бізнесі в нашому місті. Декілька років назад, криза 2014 року змусила його суттєво переосмислити концепцію ... читати далі »

22 Червня 2017 Олександр 20

З Днем Конституції України!
Ми познайомились з тобою ще дрібними, Мені вже рік, а ти ще молода, Я – громадянка вільної країни, Ти – полонянка вічного Дніпра. Ти – незаміжня суверенна і спроможна, Права й обов’язки для кожного одні. твій прапор, герб і гімн як іскра Божа, Ведуть і манять світлом на землі. Тобі клянуться в вірності «корони». Схиляють голови свої й чужі. твої кордони прагнуть оборони, Бо не завжди в садах «свої хрущі». Я – громадянка вільної країни, у мене Конституція одна, У ній записано, що у народу сила, І Україна – унітарна й правова.

22 Червня 2017 Ганна Клименко 31

Звезды «Днепра» - на вашем стадионе!
Команда ветеранов «Днепра» готова к новым вызовам!

Финалисты Лиги Европы, двукратные четвертьфиналисты Кубка чемпионов, двукратные чемпионы СССР - в команде ветеранов одного из самых успешных коллективов в истории украинского футбола собраны звезды национального масштаба. Еще совсем недавно своей игрой они завораживали требовательную украинскую и европейскую публику, которая до отказа заполняла стадионы, чтобы стать свидетелями фантастического футбола от «сине-бело-голубых». Да, сегодня они уже далеко не юноши, но их мастерство, любовь и уважение к футболу, страсть в игре и желание побеждать никуда не исчезли. Как не исчезла и любовь к ним болельщиков, которые отдают дань легендарным личностям в истории украинского футбола, продолжая заполнять стадионы на матчах с ... читати далі »

20 Червня 2017 Венгрова Тетяна 45

20 червня у бібліотеці-філії №11 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи була проведена літня ігротека настільних ігор «Шалений ігромікс». Юні відвідувачі цього дня грали надзвичайно популярні на сьогодні ігри: «Каркассон», «Сет», «Монстр у Токіо», «Рицарі та замки».
«Настільна гра – це найкраще і найкорисніше дозвілля для дітей та підлітків. У Європі та Америці існує ціла індустрія, яка спрямована на розробку та виготовлення якісних настільних ігор. Вони позитивно впливають на дитину, розвивають логіку, зір, слух, моторику, тренують зорову пам’ять, а також стратегічне і тактичне мислення. У нашій бібліотеці працівники мають досвід проведення навчальних та розвиваючих настільних ігор. Ми залучаємо дітей і молодь навчатися та граючись розвиватися, підбираючи їм відповідні ігри. Адже настільні ... читати далі »

20 Червня 2017 хмельничанин 66

Цікаве інтервʼю Симчишина телеканалу ZIK

19 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 70

Як отримати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань?

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» передбачає, що державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців - це офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, засвідчення факту наявності відповідного статусу громадського об’єднання, професійної спілки, її організації або об’єднання, політичної партії, організації роботодавців, об’єднань організацій роботодавців та їхньої символіки, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу ... читати далі »

19 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 64

Відмінність трудового договору від цивільно-правових договорів
Однією із найважливіших сфер життя є трудова діяльність людини. Конституція України гарантує громадянам право на працю, що передбачає можливість заробляти собі на життя роботою, яку він вільно обирає або на яку він вільно погоджується. Право на працю в Україні громадяни реалізують через укладення трудового договору. Водночас, чимало цивільно-правових договорів теж засновано на виконанні громадянином певної роботи на користь юридичної чи фізичної особи. Тому важливо знати відмінності трудового договору від цивільно-правових договорів: договору підряду, договору доручення, договору про надання послуг, авторського договору та інших цивільно-правових договорів.
Цивільний кодекс України встановлює, що його положення застосовуються для врегулювання ... читати далі »

19 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 59

11 травня Рада Європейського союзу ухвалила важливий для України законодавчий акт, яким затвердила безвізовий режим для громадян нашої держави. Однією з умов для перетину кордону за умов безвізового режиму з країнами Шенгенської зони є наявність у громадянина біометричного паспорту для виїзду за кордон.
Біометриичний паспорт — це документ, що дає право на виїзд за межі країни і в’їзд до іноземних держав. Такий паспорт відрізняється від звичайного тим, що в нього вбудований спеціальний мікропроцесорний чіп, який містить біометричні дані про власника: відцифровані підпис особи, образ обличчя особи, відбитки пальців рук.
Для оформлення такого документу громадянину України достатньо звернутися у будь-який підрозділ Державної міграційної служби (далі – ДМС), незалежно від місця проживання громадянина, але у ... читати далі »

18 Червня 2017 РПЛ 90

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикальна молодь Хмельниччини зробила приємну та корисну справу
У п'ятницю, 16 червня відбулася благодійна акція - фарбування паркану навколо Хмельницького обласного спеціалізованого будинку дитини "Берізка", що в м. Хмельницький по вул. Хотовицького 4. Як розповіла одна із організаторів, волонтерка, Анастасія Данілкова, Хмельницька ТО Радикальної партії Олега Ляшка неодноразово вітала діток цього закладу солодкими подарунками напередодні новорічних свят, а цього разу представники партії запропонували пофарбувати паркан навколо закладу. Отож, зібравши активних членів та прихильників Радикальної партії Олега Ляшка та закликавши всіх небайдужих хмельничан та гостей міста долучитися до спільної справи, «Радикальна група малярів» Хмельниччини 0 15:00 веселим гуртом приступила до роботи і вже за декілька ... читати далі »

16 Червня 2017 Богдан Попадюк 119

Чи зможуть Хмельницькі підприємці досягти успіху в Інтернеті?

Багато хто з наших співгромадян пам'ятає створення і становлення Хмельницького базару. Головний торгівельний майданчик країни, в недавньому минулому, був центром покупок для сотень тисяч оптових та роздрібних покупців з усього міста, регіону і навіть з-за кордону. Останні роки Інтернет дозволив нам засвоїти купівлю товарів онлайн не виходячи з дому, і навіть через мобільні пристрої, тим самим, значно знизивши активність Хмельницького базару.

Торгові ресурси та зв'язки, котрі розвивались впродовж багатьох років, заповзятливими підприємцями, задля добробуту їх родин та величі міста, з кожним роком все більше і більше занепадають і завдаючи збитків та втрат.

Торгівля все більше переходить до Інтернету, і разом з нею всі вигоди для нашого міста. ... читати далі »

16 Червня 2017 Пішохід 112

Не вміє паркуватись, перекриває пішохідну доріжку. На розі Львівського шосе та вул. Героїв Чорнобиля!

16 Червня 2017 РПЛ 140

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА – НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Сьогодні, 15 червня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся регіональний круглий стіл «Політичний діалог – крок у майбутнє». Захід відбувся за ініціативи Хмельницької територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка та ГО «Громадська взаємодія інвалідів».
В обговоренні взяли участь депутати Хмельницької обласної ради, ГО Хмельниччини, що опікуються інвалідами, представники Товариства Червоного Хреста, громадські організації Київщини.
Учасники обговорили можливість залучення представників організацій, які захищають інтереси людей із особливими потребами, до складу органів виконавчої влади.
Голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Хмельницькій обласній раді Тетяна Зеленко наголосила... читати далі »

15 Червня 2017 Подільська правова ліга 96

ЮРИДИЧНІ ПРИЙОМИ В ГРОМАДАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

14 червня 2017 року в Грицівській селищній бібліотеці відбувся виїзний прийом громадян. Юристи Хмельницького офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО "Подільська правова ліга", надавали первинну правову допомогу жителям Грицева.

Консультації стосувались питань виконання рішення суду (порядку відкриття виконавчого провадження), стягнення аліментів та зміни способу їх стягнення, оформлення права власності на землю (виділення земельної частки (паю) в натурі, приватизація земельної ділянки).

Окрім цього, під час попередніх виїзних прийомів, юристи підготували учаснику АТО письмове звернення до підприємства з проханням перерахувати заробітну плату. Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2015 року №522 працівникам установ... читати далі »

13 Червня 2017 РПЛ 227

Ансамблю «Джерело» - 40 років!
9 червня 2017 року відбулося святкування 40-річчя від дня заснування фольклорно-етнографічного ансамблю «Джерело» с. Демківці Чемеровецького району Хмельницької області.
Депутати Хмельницької обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка разом з колегами по аграрному бізнесу були запрошені на святкування 40-річчя народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Джерело».
В святковий день зі сцени лунали чисельні привітання гостей з уст представників сільської громади, керівників районної адміністрації та районної ради, депутатів районної та обласної ради. Художні колективи села Демківці, району та сусідніх областей дивували гостей неповторними музичними композиціями. У всіх присутніх залишилися приємні враження від свята, яке організував для свого колективу художній ... читати далі »

12 Червня 2017 РПЛ 127

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикальна партія Олега Ляшка вважає, що українцям нав’язали медичну реформу, якою фактично знищується безплатна медицина
Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко підкреслив, що українцям нав’язали медичну реформу, якою фактично знищується безплатна медицина.
"Тепер будуть так само у неконституційний спосіб нав’язувати антиукраїнську пенсійну, земельну реформи, в результаті яких підвищать пенсійний вік, заберуть землю…Все це робиться не для людей, а для МВФ, вимоги якого йдуть врозріз з інтересами українців", - переконаний Олег Ляшко. Натомість, Радикальна партія Олега Ляшка вважає, що Україні потрібна системна, змістовна та продумана медична реформа, яку потрібно обов’язково буде обговорити з українським суспільством та парламентом, а не тільки з МВФ. ... читати далі »

7 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 178

Актуальна інформація від Міністра юстиції України Павла Петренка щодо ситуації, яка склалася навколо обрання кандидата на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.
Найголовніше: система безоплатної правової допомоги (БПД) працює в штатному режимі та й надалі без перебоїв надає весь спектр послуг громадянам. Кожен українець, як і раніше, може звернутися до будь-якого з наших центрів та бюро правової допомоги по всій Україні за консультацією та правовим захистом.
Додатково, станом на сьогоднішній день, Павлом Дмитровичем прийняті наступні рішення:
1. Провести зустріч зі співробітниками Координаційного центру, яких він сьогодні зранку особисто запросив до конструктивного діалогу.
2. Провести консультації з представниками регіональних центрів БПД.
3. Провести консультації з представниками ... читати далі »

7 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 151

НА ПРИЙОМ ДО МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ!
09 червня 2017 року на базі Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 2 поверх) о 16:30 відбудеться прийом громадян Міністром юстиції України Петренком Павлом Дмитровичем.
Для запису на прийом звертатись за телефоном: 76-57-49, 65-42-95, 65-77-88.

6 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 194

З огляду на поширення інформації різного характеру щодо обрання нового керівника Координаційного центру БПД, доводимо до відома офіційну позицію Міністерства юстиції України з цього приводу.

1. Ми завжди стоїмо на сторожі розвитку демократичних процесів в Україні. Міністерство юстиції було ініціатором проведення конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.
Це було зроблено саме з волі Міністра юстиції. Адже раніше законодавчими актами ні можливість, ні обов’язковість проведення конкурсу на цю посаду передбачено не було.
Але наша ціль – прозорість та відкритість, саме тому було прийняте рішення про відбір з залученням громадськості


2. Якби Міністр юстиції реагував на тиск, то свого часу не було б призначено минулого керівника БПД, який за три роки побудував цю систему

3. Ми ... читати далі »

6 Червня 2017 Олександр 182

Гори сміттья біля річок та озер ось що залишили після святкування Зелених Свят Хмельничани.Цікаво як ми з такою культурою прийдемо у Европу?

2 Червня 2017 Регіональний центр з надання БВПД у Хмельницькій області 264

Публічна позиція команди системи безоплатної правової допомоги стосовно конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги

Повага до гідності, прозорість, відкритість та незалежність – це ті цінності, які система безоплатної правової допомоги виборювала впродовж останніх п’яти років. Ми піднялися з нуля, зневіри і правової пітьми. Ми здобули суспільну довіру і право на життя під час Революції Гідності, коли були чи не єдиною державною інституцією, яка підтримала активістів, забезпечивши їм негайний захист, чесних адвокатів, зрештою, захистивши їхнє право захищати свої права. Право на свободу думки, людську гідність і свободу вибору передусім.

Ми ростемо, і в нас вірить все більше людей. Ми збудували команду, найбільшою цінністю якої є взаємна довіра і командний дух. Це наша ... читати далі »

1

2 3 » 166Архів новин

<<Червень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30