clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
17 Серпня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 18

Ще раз про договір оренди земельної ділянки. Що необхідно знати, щоб захистити свої права.

Хмельниччина — аграрний регіон. Майже кожен сільський житель області є власником земельної ділянки сільськогосподарського призначення та віддає її в оренду. Багатою є і судова практика розгляду спорів, що виникають з відносин оренди землі. Захистити свої права, вберегтися від неприємностей та судових розглядів, допоможе знання цих прав та відносин у сфері оренди землі.
У зв'язку з тим, що випадки порушення законних прав орендодавців є непоодинокими, звертаємо увагу на основні моменти, які слід пам'ятати при укладенні договору оренди земельної ділянки.
Договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк... читати далі »

16 Серпня 2017 Олександр 64

У Хмельницькому в приміщені Юнацької Бібліотеки за підтримки Британської Ради та Буковинської організаці з регіонального розвитку з Вересня місяця почне свою роботу Дитяча та Юнацька кіношкола "Кадр" .Ваші діти зможуть навчитися писати сценарії,кінорежисурі,основам кіно продюсування,та акторської майстерності.
Додавайтесь у нашу групу в фейсбуці.
/www.facebook.com/Дитяча-та-Юнацька-кіношкола-Кадр-1288775784577841/

15 Серпня 2017 Анастасія Площинська 92

Як захистити своє життя. Алгоритми дій у небезпечних ситуаціях

Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір» разом з поліцією та громадськими організаціями Херсона розробили п’ять алгоритмів поведінки в небезпечних ситуаціях. Рекомендації готувалися для місцевих, але можуть допомогти всім читачам. Адже принципи поведінки універсальні, а обрані злочини поширені.

Нагадаємо, ще на початку року в Херсоні створили платформу тристоронньої співпраці «Безпечне місто» між громадськими організаціями, поліцією та жителями міста. Її учасники докладають зусиль для зростання правової свідомості населення, підвищення рівня професіоналізму патрульних поліцейських, підвищення рівня взаємодії органів місцевого самоврядування, поліції і громадськості, а також націлені на формування безпечного середовища у нашому ... читати далі »

14 Серпня 2017 РПЛ 113

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикальна партія Олега Ляшка - №1 за прийнятими законодавчими ініціативами в розрахунку на депутата!

Команда радикальної партії Олега Ляшка №1 не тільки за внесеними, а й за прийнятими законодавчими ініціативами в розрахунку на депутата. «Якби Верховна Рада працювала як радикальна команда, вистачило б 200 депутатів. І бюджетні кошти зекономили б і порядку було б більше!», - висловив свою думку Олег Ляшко.
Пропонуємо вашій увазі лише деякі наші ініціативи для розвитку економіки та підвищення рівня життя українців:
- підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі до 3200 грн (ВЖЕ ДІЄ), а наступним кроком до 5000 грн на місяць (ВИБОРЮЄМО);
- мораторій на продаж сільгоспземель (ВЖЕ ДІЄ);
- зниження ЄСВ практично вполовину (до 22%) для детінізації оплати праці і розвитку економіки (ВЖЕ ДІЄ);
- 10-річна заборона експорту необробленого ... читати далі »

14 Серпня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 101

Порядок реєстрації місця проживання новонародженої дитини
Поява нового життя - подія завжди радісна та хвилююча. Але поряд з цим, з народженням дитини у батьків виникає ряд юридичних питань, які потребують невідкладного вирішення, таких як реєстрація народження та місця проживання новонародженої дитини чи оформлення матеріальної допомоги при народженні. Міністерством юстиції України було запроваджено ряд сервісів, які полегшують вирішення цих питань, одним з яких є можливість подання заяви про реєстрацію місця проживання новонародженого через органи державної реєстрації актів цивільного стану або працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який проводять прийом документів, необхідних для державної реєстрації народження, безпосередньо в закладах охорони здоров’я, де приймаються ... читати далі »

14 Серпня 2017 Володимир 120

Заборона на лов раків під час їхньої линьки на Хмельниччині!

У водоймах Хмельниччини спостерігається дві линьки раків - у травні та серпні, хоча в окремі роки вона може зміщуватися на один-два тижні в ту або іншу сторону.
У різних типах водойм одного району линька раків починається в різний час. Наприклад, раніше вона спостерігається в річках та їхніх притоках, пізніше - в заплавних озерах. У самих річках раки линяють раніше в гирлових ділянках і пізніше - вище за течією річки.
Терміни линьки самців і самок можуть не збігатися (різниця в термінах линьки може складати від 5-7 до 12 - 15 днів), але загальна тривалість її у представників однієї статі в одному водоймищі не перевищує 1 міс.
Раки активні вночі. Вдень вони ховаються в різних притулках. У теплу пору року раки перебувають близько від поверхні води. З настанням ... читати далі »

14 Серпня 2017 Володимир 98

Звіт Хмельницькрибоохорони за липень 2017 року
Інспекторським складом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в липні 2017 року було проведено 47 рибоохоронних рейди, під час яких виявлено 40 фактів порушення природоохоронного законодавства, з них:
- 9 грубих порушень правил рибальства, пов’язаних із застосуваннях заборонених знарядь лову;
- 12 порушень любительського лову;
- 12 порушень порядку придбання та збуту водних біоресурсів.
- складено 7 акти вилучення безхазяйного майна.
За дані порушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, а саме:
- за порушення правил рибальства - від 34 до 170 грн.;
- за грубе порушення правил рибальства від 340 до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є ... читати далі »

14 Серпня 2017 Консультації Міністра юстиції України 151

Пане Міністре, вітаю Вас! У мене є пай, який я хочу здати в оренду нашому місцевому фермеру. Прошу детально роз’яснити, як мені поступати і що робити, щоб не стати жертвою обману чи, не приведи Господи, попастися на вудку рейдерів?
Сергій Гапчук

Які документи підтверджують право власності на землю?
Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.
Перша. Документи, видані до 1 січня 2013р.: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю чи державний акт на право власності на земельну ділянку.
Друга. Документи, які видавалися після 1 січня 2013.:свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме ... читати далі »

13 Серпня 2017 Анатолій Савчук 112

Напередодні Міжнародного дня молоді учасники нашої спільноти взяли участьу навчально – просвітницькому семінарі за програмою «Сприяння працевлаштуванню людей з особливими потребами», «Як створити робоче місце для себе». Питання працевлаштування, яке для нас надзвичайно актуальне у сьогоденні, є важливим з огляду на всі процеси реабілітації осіб з інвалідністю через комплексний підхіді і визначаючи за мету соціалізацію осіб з інвалідністю у суспільство через зайнятість. Ознайомив учасників з законодавчою і нормативно-правовою базою, що визначає права осіб з інвалідністю на працю, керівник товариства на конкретних прикладах показав як можливо самотужки створити собі умови для зайнятості, а надала і повноцінне робоче місце навіть не виїзжаючи до українських мегаполісів.
Зважаючи на місце проведення заходу ... читати далі »

11 Серпня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 211

Невідкладні ініціативи Мін’юсту. Захистимо аграріїв від рейдерства.
З метою захисту аграріїв від спроб рейдерів привласнити землю чи зібраний урожай, за ініціативи Міністерства юстиції України Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про створення в усіх регіонах країни оперативних антирейдерських штабів. Вони будуть створені на базі обласних державних адміністрацій. Для того, щоб забезпечити комплексний підхід до вирішення проблеми залучаються представники юстиції, МВС, прокуратури, Держгеокадастру та відповідних місцевих аграрних асоціацій.
Будь-яка людина, якій відомо факт порушення земельних прав, може звернутися безпосередньо до оперативного штабу або управління юстиції для отримання правової допомоги. Крім того, створюються мобільні групи допомоги населенню, які будуть їздити селами області ... читати далі »

11 Серпня 2017 РПЛ 174

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: Лідери Європи проковтнули агресію Росію проти Грузії!
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав поведінку Європи трагедією, коли згадував про роковини нападу Росії на Грузію в ефірі телеканалу «112-Україна».
«Лідери Європи проковтнули агресію Росію проти Грузії. А якщо агресора не зупинити, він піде далі. Путін робить те саме, що робив Гітлер. Спочатку він анексував Судети, потім Чехословакію, потім Рейн, потім Францію і так дійшло до Другої Світової, де загинуло 10 мільйонів українців. Те саме почав робити Путін. А міжнародна спільнота почала домовлятися із ним, вести політику умиротворення агресора, замість того, щоб зупинити його. Якби Америка і Євросоюз тоді жорстко відреагували, не було б окупації Криму і війни на Донбасі», - наголосив лідер Радикальної партії.
Політик зазначив, що Україна ... читати далі »

11 Серпня 2017 РПЛ 209

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: «З такою політикою влади підвищення тарифів на комунальні послуги в Україні неминуче»
У цьому переконаний лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко. За словами народного депутата, влада грабує українців не тільки на космічній вартості тарифів, а й і на субсидіях.
«У цьому році більше 2 мільярдів доларів вже заплатили за імпортне вугілля. Його вартість лягає на оплату комунальних послуг. Тобто, сплачують за це недешеве задоволення українці. Більше того народ грабують і через субсидії. Президент та прем’єр-міністр розказують, що всіх забезпечать субсидіями, на які у цьому році передбачено 60 мільярдів гривень. Але під їх виглядом вони забирають у людей гроші, щоб віддати олігархам-власникам Теплокомуненерго. Якби у українців були нормальні доходи, їм ті субсидії не потрібні б були. Цим вони навічно ... читати далі »

10 Серпня 2017 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 272

Адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, відбиратимуть за спрощеною процедурою
Вчора, 9 серпня, на засіданні Уряду України прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що удосконалює механізм проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), зокрема через спрощення процедури відбору адвокатів у рамках конкурсу. Автор: РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області access_time 4 хвилини тому more_horiz share 0 chat_bubble 0 visibility 1 Вчора, 9 серпня, на засіданні Уряду України прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що удосконалює механізм проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної ... читати далі »

10 Серпня 2017 РПЛ 258

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: "Молоко не може коштувати дешевше, ніж вода"
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що для того, щоб відновити поголів’я великої рогатої худоби на рівні 1991 року, потрібно мінімум 10 років. "Наша радикальна команда наполягає на тому, щоб почати процес відродження тваринництва вже зараз. Наші пропозиції:
1. Дати державні дотації фермерам – 5000 гривень на одну корову на рік.
2. Підняти закупівельну ціну на молоко мінімум до 7 гривень за літр.
3. Зобов’язати орендарів тримати велику рогату худобу. Одна корова на один гектар землі.
І найголовніше – продавати не землю, а продукцію з неї. Якщо ми віддамо наші родючі чорноземи іноземним корпораціям, вони засіють усе технічними культурами. А ми повинні розвивати тваринництво і аграрну переробку на селі. Тоді люди матимуть роботу, зарплату і якісні ... читати далі »

9 Серпня 2017 РПЛ 271

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: "Політика влади в енергосфері - це злочин проти України і українців!"
Опозиційний політик заявляє про те, що йому стало відомо, що 3 серпня на засіданні Енергетичного штабу під керівництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона було вирішено дозволити ПАТ "Центренерго", крім антрациту, закупити у США ще 500 тисяч тонн вугілля марки Г. На думку Олега Ляшка, дане рішення виглядає абсурдним в зв'язку з тим, що на відміну від антрациту, газове вугілля видобувається на контрольованій території України. Тому Радикальна партія вважає, що його імпорт - це повна неадекватність і безвідповідальність влади!
1. Уряд дозволяє держкомпанії «Центренерго» витрачати валюту на імпорт непотрібного Україні вугілля марки Г у той час, коли наші державні шахти (які добувають марку Г) недофінансовані і змушені ... читати далі »

8 Серпня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 338

Старт загальнонаціонального просвітницького проекту
«Я МАЮ ПРАВО!»

Міністерство юстиції впродовж останніх років створило одну з найрозвинутіших у світі систем надання безоплатної правової допомоги громадянам, які не можуть собі дозволити приватного адвоката. Цього року ініційовано наступний її етап – підвищення рівня знань українців про свої права та запуск Всеукраїнського проекту «Я маю право!». Так, 7 червня 2017 відбувся старт проекту, який презентували Павло Петренко та директор USAID Уейд Уоррен в Кабінеті Міністрів України. Даний проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою БПД та територіальними органами юстиції за підтримки USAID “Нове правосуддя” та іншими донорами.
Метою даного проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми ... читати далі »

6 Серпня 2017 Анатолій Савчук 391

Комітет забезпечення доступності маломобільним групам населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Хмельницькому у дії.

Незважаючи на вихідний та спекотну днину матусі "особливих діток" Ольга Мазур та Людмила Сороковська поєднали прогулянку з корисною суспільною справою - перевірили наскільки водії тролейбусів толерантні до наших маломобільних громадян міста. Виявляється, що не все так погано, як інколи ми чуємо. Звісно, потрібно було нагадати водієві про необхідність зупинку під бордюрний камінь, наполягти на необхідності "подачі" пандусу на тротуар, але все це відбувалося, до честі цього водія, чемно і толерантно. До того ж і пасажири не ремствували за затримку на зупинці, розуміючи що всі ми маємо різні можливості для пересування. Отже сміливо скажу - питання ... читати далі »

6 Серпня 2017 Life Khmelnitsky 408

Старокостянтинівський міст закривають. Як об’їжджатиме громадський транспорт.

4 Серпня 2017 РПЛ 337

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко про відмінність політики Радикальної партї від політики Порошенка
Політик розповів про відмінність політики РПЛ від політики Порошенка в ефірі 112 каналу."Знаєте, в чому радикальна відмінність моєї політики від політики Порошенка? Він консервує бідність, а я пропоную як її, кляту, подолати!

Він говорить про те, що головне для людей – це субсидії. А я стверджую, що головне – це робота і зарплата українцям. І замість того, щоб витрачати 60 млрд грн на субсидії, ми пропонуємо направити ці величезні гроші на підвищення зарплат, на енергомодернізацію, на переоснащення ТЕС з антрацитового на газове вугілля, яке у нас видобуваєтсья і яким ми можемо повністю задовольнити власні потреби."
Ми пропонуємо забезпечувати роботою наших людей, а не африканських чи американських!!

Наша радикальна команда пропонує ... читати далі »

4 Серпня 2017 РПЛ 338

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко:"Україна на порозі нового Тарифного майдану!"
Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "112-Україна". Це пов’язано з повною відсутністю державної політики розвитку вугільної галузі, вважає політик.

"Я наведу ціни, по яким у нас закуповується вугілля. ПАР - 97 дол/т, США – 113 дол/т, Австралія 100 дол/т, В'єтнам 117 дол/т. А українське вугілля закуповується по ціні 89 дол/т! У нас сьогодні дефіцит не лише антрацитового вугілля марки "А" – через бездарну політику влади у нас вже дефіцит газового вугілля. Ми скоро й його з-за кордону будемо возити. І все це ляже в тарифи, бо вугілля використовується для виробництва електроенергії", - зазначив Ляшко.

Політик обурився, що влада доводить українські шахти до банкрутства, натомість дає роботу закордонним шахтарям.
«На ... читати далі »

1

2 3 » 170


Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Серпень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31