clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
20 Квітня 2018 Валентин 33

У Хмельницькому ремонтують двори
В обласному центрі нині відбувається капітальний ремонт прибудинкової території на Курчатова 102/1.

19 Квітня 2018 Батьківщина 147 1

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Єдина помісна православна церква – це духовна основа для відновлення України

19 квітня народні депутати України ухвалили проект Постанови "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні". "За" проголосувало 268 народних обранця.
Фракція «Батьківщина» підтримала постанову Верховної Ради щодо звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про створення єдиної Української помісної православної церкви.
Під час свого виступу в парламенті народний депутат Юлія Тимошенко зазначила, що багато поколінь українців виборювали незалежність країни і «якщо ми хочемо процвітання та успішності для народу, то зобов’язані бути єдиними». Відповідно, Єдина помісна православна церква – це та духовна основа, яка ... читати далі »

19 Квітня 2018 Марія 168

Сьогоднішній ранок неприємно вразив - вандали зрізали більше 20 тюльпанів у парку ім. Чекмана! Прикро...
Не зрізайте квіти, не ламайте лавки, не пускайте тварин на клумби!
Давайте разом цінувати та берегти те, що маємо!
Шлях до кращого починається з кожного з нас!

19 Квітня 2018 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 35

Адвокатів запрошують пройти конкурсний відбір до системи безоплатної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:
1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 2 по 22 травня, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з ... читати далі »

18 Квітня 2018 РПЛ 14

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Фракція Ляшка заблокувала трибуну з вимогою відновити пільги чорнобильцям
Олег Ляшко вимагає перерахувати пенсії чорнобильцям та відновити соціальні та медичні програми для ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС. З такими вимогами Радикальна партія заблокувала трибуну Верховної Ради.

«Законопроект №4442 відновлює дію закону про державний статус і соціальні гарантії героїв, які ліквідовували чорнобильську катастрофу. На жаль, через відсутність совісті, депутати втратили відчуття реальності. Команда Радикальної партії вимагає поставити на розгляд законопроект № 4442, який скасовує рішення уряду Азарова про ручне управління фінансами державного бюджету, спрямованого на соціальний захист чорнобильців», - наголосив політик.

Лідер РПЛ закликав представників інших фракцій долучитися до блокування.

«Поки не почнеться ... читати далі »

18 Квітня 2018 РПЛ 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Українців обкрадають офшорні тварини!
лег Ляшко розповів, де взяти кошти на підвищення пенсій чорнобильцям. Лідер Радикальної партії переконаний, якщо повернути всі вкрадені з України гроші з офшорів, то вистачить на забезпечення всієї соціальної сфери.

«За рішеннями американських судів, з якими кожен може ознайомитися на сайті окружного суду міста Вашингтон, Тимошенко разом із Лазаренком вивели з України в офшори 250 мільйонів доларів. Як назвати тих, хто сотні мільйонів доларів виводять в офшори, забираючи у чорнобильців, пенсіонерів, молоді, дітей. Або тих, хто розвалив країну та прирік українців на жебрацтво? Якщо це не тварини, то хто? Це справжні тварини, які позбавляють українців майбутнього!», - обурився Ляшко.

Лідер РПЛ вимагає повернути з офшорів вкрадені гроші українців.

«Я вимагаю від цих ... читати далі »

18 Квітня 2018 Анатолій 38

Цього року передбачено 32 млн грн на ремонт доріг суцільним методом, кажуть в міській раді. Розпочали з Вінницького шосе.

18 Квітня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 31

РОЗПОЧАВСЯ ЕТАП ПОДАЧІ РОБІТ
ДЛЯ УЧАСТІ У РЕГОНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «Я МАЮ ПРАВО!»

З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управління юстиції у Хмельницькій області проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».
Учасником Конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу області, віком до 18 років (включно).
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
- Молодша група. Індивідуальна робота.
- Молодша група. Колективна робота.
- Середня група. Індивідуальна робота.
- Середня група. Колективна робота.
- Старша група. Індивідуальна робота.
- Старша група. Колективна робота.
До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої ... читати далі »

17 Квітня 2018 Батьківщина 30

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Держполітика щодо дітей-чорнобильців – неприпустима

Нинішня державна політика, яку здійснює влада щодо осіб низки соціально незахищених категорій, є неприпустимою і потребує перегляду.

Про це у кулуарах Верховної Ради України сказав народний депутат України фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок, передає INTV.

З огляду на це фракція «Батьківщина» не голосувала за проект закону №6230 щодо виплати грошової компенсації на харчування дітей-чорнобильців, адже реалізація відповідної ініціативи несе серйозні ризики щодо забезпечення якісного харчування дітей.

За словами політика, відповідний документ дійсно передбачає можливість монетизації пільг, які існують щодо харчування дітей у навчальних закладах, проте така ініціатива матиме серйозні наслідки.

«По-перше, я розцінюю ініціативу уряду щодо монетизації ... читати далі »

17 Квітня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 55

ЗА ТИЖДЕНЬ ВИКОНАВЧА СЛУЖБА МІН'ЮСТУ СТЯГНУЛА 20,8 МЛН ГРИВЕНЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ

За тиждень, який пройшов з початку кампанії щодо стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних із трудовими правовідносинами, державними виконавцями Мін'юсту стягнуто з підприємств-боржників 20,8 млн грн. на користь 1 855 працівників.
За словами Заступника Міністра Світлани Глущенко, починаючи з 2 квітня Міністерством юстиції ведеться активна робота щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Для цього було:
• створено регіональні штаби та мобільні групи для стягнення заборгованості по заробітній платі,
• розроблено технологічну картку для державних виконавців щодо роботи з боржниками, які перебувають у процедурі ... читати далі »

17 Квітня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 46

17 квітня відбулося чергове засідання регіонального штабу щодо стягнення заборгованості із заробітної плати під головуванням начальника юстиції Хмельниччини Віктора Худняка. Під час засідання обговорені шляхи погашення заборгованості із виплати заробітної плати та заслухані розпорядники майна ПАТ “Полонський гірничий комбінат і ТОВ “Октант-Центр”, ліквідатор ТОВ “Євро-Лізинг” і начальники відділів міських відділів ДВС.
Також в ході засідання обговорені перспективи реалізації майна боржників для погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

16 Квітня 2018 микола полівода 73

Днями Благодійний фонд "Pax et Bonum", що в перекладі означає "Мир та Добро", започаткував нову форму діяльності - опіку над благодійною їдальнею для нужденних. Як зазначає засновник та директор фонду брат Збігнєв Савчук, щодня на територію римо-католицького храму, що в місті Красилові, приходить близько 20 осіб, аби поїсти, поспілкуватися, отримати духовну підтримку та розраду. Здебільшого, це люди похилого віку, одинокі, або ж з обмеженими фізичними можливостями, чи інші знедолені,які, в силу різних життєвих обставин, не мають змоги самостійно себе забезпечити найнеобхіднішим, і тому благодійна їдальня є для них єдиним місцем, де вони щодня можуть отримати смачну їжу, приготовану з любов'ю волонтерами фонду. Також директор, волонтери та підопічні благодійного фонду дякують усім небайдужим, хто долучається ... читати далі »

16 Квітня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 58

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!
Павле Дмитровичу, скажіть, як можна швидко ліквідувати ФОП? Куди звертатися, що потрібно?
Сергій Іллєнко
Куди звернутися для припинення діяльності ФОП?
Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати :
• виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);
• нотаріуси;
• акредитовані суб'єкти.
Реєстрацію припинення підприємницької діяльності для осіб, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, здійснює державний реєстратор за адресою їх тимчасового проживання.
Припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеної особи здійснюється за її заявою та спрощеною процедурою ... читати далі »

16 Квітня 2018 Батьківщина 233 1

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Україні потрібна якісна медицина, а не псевдореформа

На переконання лідера ВО «Батьківщина», так звана медична реформа від влади потребує скасування: «Якщо вона запрацює на повну потужність, Україна втратить третину нації».

«У мене немає сумнівів – такою медреформою знищують націю. Це треба негайно припиняти! Потрібно прибирати з посад тих людей, які цю медреформу санкціонували, які її підписали, за неї голосують і втілюють в життя. Якщо ця «медична реформа» запрацює на повну потужність – ми просто втратимо третину нації», – сказала політик.

Лідер «Батьківщини» повідомила, що такі висновки ґрунтуються на аналізі процесу впровадження цієї «реформи», який партія прискіпливо вивчає в кожному районі, в кожному населеному пункті.

«Лікарі криком кричать про те, що відбувається з медичною галуззю у наслідок ... читати далі »

16 Квітня 2018 Ангеліна 55

Хмельницький зазеленів та зацвів
Місто над Бугом - Хмельницький, вбралося яскравим та ніжним весняним квітом. Дерева вздовж доріг вкрилися зеленню, а сакура на Майдані зацвіла рожевими квітами.
Біля дерев можна зустріти безліч мешканців міста, котрі фотографуються та роблять "селфі".
Тому знаходьте час, відкладайте роботу та пройдіться вулицями міста Хмельницького. Обов'язково завітайте поглянути на деревця сакури, адже її цвітіння короткочасне, близько двох тижнів.

15 Квітня 2018 РПЛ 42

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Я хочу, щоб діти всього світу жили під мирним небом
Невиконання Будапештського меморандуму призведе до ядерного апокаліпсису і світ має зрозуміти ці загрози. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, підбиваючи підсумки роботи 11-го Київського Безпекового форуму.

«Відмова України від ядерної зброї була стратегічною помилкою. Тому що Будапештський меморандум і гарантії, які в ньому передбачені, не варті паперу, на якому були підписані. Україна по всьому світу побирається і просить захисту від російської агресії. Крім того, невиконання Будапештського меморандуму провокує розповсюдження ядерної зброї в світі і це найбільша проблема. Тому що я хочу, щоб українські діти і діти всього світу жили під мирним небом. На жаль, навіть Саудівська Аравія сьогодні оголошує про плани щодо виготовлення ... читати далі »

14 Квітня 2018 Василь Камінський 99

Відкриття Велосезону у Хмельницькому /14.04.2018

Сьогодні 14 квітня,у центрі міста на площі перед кінотеатром імені Шевченка відбулося відкриття Велосипедного сезону 2018.

Це спільний велозаїзд разом з Патрульною Поліцією Хмельницької області ,який зібрав близько двох сотень містян.
Захід відбувся в рамках проекту ПОЛіС від міжнародної організації IREX.

___
Маршрут заїзду: Старт на площі біля Кінотеатру ім.Шевченка ➡️ Володимирська➡️Героїв Майдану➡️Соборна➡️Подільська➡️Кам'янецька➡️Зарічанська➡️Староконстянтинівське Шосе➡️Проскурівська➡️фініш на площі біля Кінотеатру ім.Шевченка.

Учасників велозаїзду також очікували конкурси та призи від спонсорів.

13 Квітня 2018 РПЛ 37

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: За здачу ядерної зброї ми платимо кров'ю і територіями
На своїй сторінці у Facebook лідер Радикальної партії прокоментував заяву керівника РНБО та анонсував свою промову на 11 Київському безпековому форумі щодо ядерного потенціалу України.

«Нарешті знайшовся хоч один притомний у нинішній владі: секретар РНБО Турчинов визнав, що ядерне розброєння України було помилкою. Я про це казав десятки разів: це наша стратегічна помилка, за яку ми сьогодні платимо кров‘ю і територіями», - написав Ляшко.

Народний депутат переконаний, Україна має повне право відновити ядерну зброю, оскільки підписанти Будапештського меморандуму не виконали своїх зобов’язань.

«Помилки треба вміти не лише визнавати, а і виправляти. І в України для цього є всі можливості, була б лише політична воля і розуміння національних інтересів. ... читати далі »

13 Квітня 2018 РПЛ 49

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко на Безпековому форумі: Будапештський меморандум має виконуватись!
Відмова України від ядерної зброї була стратегічною помилкою. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на 11-му Київському Безпековому форумі. Політик закликав Президента України ініціювати зустріч безпосередніх підписантів Будапештського меморандуму – колишнього Президента США Білла Клінтона та тодішнього Прем’єр-міністра Великобританії Джона Мейджора для того, щоб обговорити механізми його виконання.

«Міжнародна угода щодо обміну третього в світі ядерного арсеналу на гарантії територіальної цілісності та незалежності виявилася невдалою. Будапештський меморандум про безпекові гарантії показав свою неефективність для нашої національної безпеки. Як засвідчила історія, він став стратегічною помилкою, за яку ми сьогодні ... читати далі »

13 Квітня 2018 Світлана 76

Пляж Хмельницького прикрашає гора сміття
Скоро відкриття пляжного сезону. Цікаво, чи буде приємно хмельничанам та гостям міста відпочивати на пляжі, який потопає у смітті.

1

2 3 » 192
Курси валют на 21.04.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
-
-
-
-
-
-Архів новин

<<Квітень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30