День св.Валентина «Під знаком Купідона»
В день Святого Валентина 14 лютого 2019 року Хмельницьким міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено для молоді з Товариства молодих інвалідів розважальний вечір - конкурс до Дня св. Валентина «Під знаком Купідона»
Захід розпочався з виготовлення листівки - валентинки власними руками, також учасники дійства дізналися про історичні події, що передували дню всіх закоханих, взяли участь у цікавих конкурсах, відгадували загадки та обмінювалися побажаннями і привітаннями з святом.
Молодь Товариства також активно підготувалися до свята, цитуючи та співаючи про – кохання. Зокрема, лунали пісні Ірини та Валентини Чекановських, Валерія Білоусова, поезія Наталії Авдєєвої та навіть гумореска про «Куцу Феську» від Інни Миколаївни.
Працівниками ... читати далі »
Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)
Істотні умови договору оренди землі: що варто знати?
Істотні умови договору оренди земельної ділянки визначені частиною першою статті 15 Закону України "Про оренду землі". Варто зазначити, що до 05.04.2015 закріплений в даній статті перелік налічував аж одинадцять істотних умов. Наразі, їх залишилось тільки три:
1. Об’єкт оренди (зазначається кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки).
2. Строк дії договору оренди. Слід враховувати, що максимальний строк оренди земельної ділянки сільгосппризначення становить 50 років. Мінімальний строк визначений для оренди окремих земель: 7 років в разі оренди ділянок сільгосппризначення для ведення товарного сільсьгоспвиробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства; 10 років – земель із таким же призначенням, якщо вони ... читати далі »
До 100-річчя Проскурівського погрому історична правда !
Сьогодні виповнюється 100 років з дня так званих єврєйських погромів, і бвльшість про нього знає виключно як це вмсвітлювалось совєтськими науковцями. Тому я вирішив зірвати завісу комуняцької "пелени" і дослідити реальні тогочасні події.
Про запланований збройний виступ проскурівських більшовиків, котрі знайшли собі пристановище в середовищі місцевого єврейства, змушений визнавати й такий комуністичний автор, як З.Островський. У своєму дослідженні він, щоправда, посилаючись нібито на збіг обставин, зокрема, зазначає, що “місцеві революційні елементи, які опиралися на більшовицьки настроєні частини місцевого гарнізону, — 15-й Білгородський і 8-й Подільськй полки, — задумали підняти повстання проти влади “Директорії”. Це послужило зручним приводом ... читати далі »
Дії учасників ДТП при настанні страхового випадку.
Чинним ЗУ «Про обов’язкове страхування власників цивільно правової відповідальності» передбачено про обов’язок кожного власника транспортного засобу (пристрою, призначеному для перевезення людей та/або вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів, які підлягають державній реєстрації та обліку у територіальних органах Міністерства внутрішніх справ України та/або допущені до дорожнього руху, а також ввезені на митну територію України для тимчасового користування, зареєстровані в інших країнах) мати страховий поліс цивільно-правової відповідальності.
З лютого 2016 року відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.12.2015 №3470 страхові суми за внутрішніми договорами на території України обов’язкового ... читати далі »
#СтопБулінг
#ЗупинимоБулінгРазом
#булитинекруто
У рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО» фахівцями органів юстиції та працівниками районних відділів ДРАЦС і ДВС у Хмельницькій області було проведено тематичні правоосвітницькі заходи з учнями 7-11 класів щодо запобігання прояву булінгу у школах «Стоп булінг».
Зокрема, фахівці зазначили, що зазвичай терміном «булінг» описують цькування серед учнів, проте трапляються випадки цькування школярів вчителями, а іноді й вчителя учнями.
Діти-агресори не до кінця розуміють, якої шкоди та страждань вони завдають. Булери вважають смішним знущання над слабшою дитиною. Отримуючи схвалення з боку друзів-спостерігачів, вони відчувають себе сильними та «крутими».
Деякі діти булять, тому що самі постраждали від насильства (вдома, в спортивній секції, в іншій школі ... читати далі »
Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)
Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)
Klitschko Foundation: можливості для підлітків Хмельниччини
Юнаків і дівчат з Хмельниччини та інших областей України запрошують взяти участь у програмах Klitschko Foundation, які сприяють особистісному розвитку підлітків.
Klitschko Foundation запрошує десятикласників взяти участь у проекті «Обрії майбутнього»: дедлайн 17 лютого 2019 року
Якщо ти підліток, який прагне якомога більше знати про світ навколо себе, критично мислити та оточити себе людьми зі схожими цінностями - подавайся на філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього».
Проект створений, аби розвинути у молоді навички критичного мислення та ціннісно-орієнтованого лідерства, навчити підлітків формулювати цілі на майбутнє, дати можливість обговорити виклики, з якими вони щодня зіштовхуються.
До участі запрошуються вмотивовані креативні підлітки віком 14-16 років... читати далі »
Допоможіть врятувати життя!
Вінницький хірург, який врятував у зоні АТО безліч життів, потребує допомоги!
41-річний вінницький хірург Павло Пасько, який врятував у зоні АТО безліч життів, знаходиться у критичному стані в реанімації та потребує допомоги.
Про це пише близька подруга родини Людмила Кислейко.
Павло Пасько – підполковник, судинний хірург Вінницького військового госпіталю, учасник АТО, учасник бойових дій, інвалід війни.
Зараз Павло знаходиться в реанімації на лікуванні у Вінницькому військовому госпіталі. Лікарі борються за його життя і роблять все можливе, стан критичний, вихід один – трансплантація печінки.
Захворювання пов’язане з захистом Батьківщини – цей висновок комісії, яке 5 лютого 2019 року присвоїло Павлу 1-ї групи інвалідності.
Для такої дорогої операції у сім’ї коштів не має.
“За ... читати далі »
Сьогодні відбулася презентація посібника «Живи та дій за правилами. Якими є права дитини в школі», автором якого є директор Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького, вчитель-методист Святослав Ратушняк.
Очільник юстиції Віктор Худняк зазначив, що Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області підтримує авторів, які мають на меті навчити молоде покоління знати та вміти захищати свої права. Обласна програма правової освіти населення, яка діє в Хмельницькій області покликана підвищити загальний рівень правової культури та вдосконалити систему правової освіти населення, забезпечити набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права. Віктор Анатолійович наголосив, що найвголовніше – це дитина та її права. Саме тому важливо з малечку підвищувати ... читати далі »
Увага оголошується обласний конкурс!
Візьми участь у обласному Конкурсі кращих практик. Стань партнером ПРООН з досягнення 17 Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області
Конкурс кращих практик (далі – Конкурс) проводиться з метою популяризації Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області шляхом відбору, відзначення і поширення кращих практик. Виберіть одну або декілька із 17 Цілей Сталого Розвитку та опишіть як реалізований вами проект, програма, комплекс заходів сприяють досягненню ЦСР у вашому місті, селищі, селі, школі, будинку культури, дитсадку тощо.
Підведення підсумків Конкурсу та нагородження переможців дипломами та грошовими винагородами (перше місце – три тисячі гривень, два других місця – по дві тисячі гривень, три третіх місця – по одній тисячі гривень) відбудеться 21 березня 2019 р. під час ... читати далі »
Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)
ДТП за участю чотирьох автомобілів на перехресті вулиць Старокостянтинівське Шосе та Прибузькоі.
Павло Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.
Світлана Корнєєва
Що треба зробити для виплати аліментів?
Є два способи: мирним шляхом та в примусовому порядку.
Так, сторони між собою домовляються щодо розміру та періодичності сплати аліментів на дитину в добровільному порядку. Дана домовленість може бути лише усною, але для додаткових гарантій виконання домовленостей батьки дитини можуть укласти між собою нотаріально посвідчений договір про утримання дитини.
Також один із батьків може подати за місцем своєї роботи заяву про відрахування аліментів на дитину у розмірі та на строк, які визначені у цій заяві.
У разі відсутності домовленостей один із ... читати далі »
В середу, 5 лютого, військовослужбовці військової частини А4239 у рамках проекту «Стань донором – подаруй краплю надії!» разом із жителями нашого міста, у Хмельницькій обласній станції переливання крові, долучилися до акції добровільної здачі крові для журналістки та волонтерки Лазаренко Олександри.
Нажаль діагноз дівчини дійсно страшний – гостра лімфобластна лейкемія, тобто рак крові. Тому їй потрібна підтримка і найменше, що готові дати наші армійці – це власну кров. Військові добре пам’ятають слова присяги на вірність народу України і ту допомогу яку надавала громадськість у найтяжчі періоди російсько - української війни. Тож, коли постало питання допомогти волонтерці бажаючих виявилося більш ніж достатньо, однак не всі змогли долучитися до здачі, так як у приміщенні Хмельницькій обласній станції переливання ... читати далі »
Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)
Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)
Шановні Хмельничани ! Хмельницька міська рада започаткувала проект компенсаціі при встановленні Сонячних батарей.Хто з Вас встиг скористатись ціею програмою?
Як подати скаргу на державного реєстратора. Алгоритм дій.
Маєте скарги на державних реєстраторів? Зверніться до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації!
Що необхідно зробити?
1. Визначити належний суб’єкт розгляду скарги. Так, Міністерство юстиції України розглядає скарги:
- на рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав (крім випадків, коли таке право набуто на підставі рішення суду, а також коли щодо нерухомого майна наявний судовий спір);
- на рішення, дії або бездіяльність територіальних органів Міністерства юстиції України.
Якщо ж оскаржується рішення (крім рішення, про державну реєстрацію прав), дії або бездіяльність державного реєстратора; дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації прав, у такому випадку необхідно звертатись до територіального управління ... читати далі »