clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Травня 2017 Олена 3

Українські діти отримають європейську підтримку

25 травня дирекція Благодійного фонду «Зміцнення громад» взяла участь в обговоренні питання оздоровлення дітей, родини яких постраждали у результаті російської агресії. Захід відбувся в рамках зустрічі Президента України Петра Порошенка з Прем'єр-міністром Вільної Держави Баварія Хорстом Зеєхофером.

Цьогоріч представники баварського уряду підтримали новий українсько-німецький проект «Європейська підтримка – юним митцям України», основою якого став конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!». Головним організатором змагань юних талантів вже сьомий рік поспіль є Благодійний фонд «Зміцнення громад».
– Отримавши підтримку представників Баварії, ми трансформували наш традиційний конкурс дитячої творчості у міжнародний проект, метою ... читати далі »

25 Травня 2017 РПЛ 56

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: "Ми не дозволили встановлення монополії влади на енергоринку!"
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка завадила спробі встановлення монополії влади на енергоринку. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко у кулуарах парламенту. «Ті, хто сьогодні при владі, хочуть у корупційний спосіб класти собі в кишені гроші, які зароблять на космічних тарифах для українців. Ми не дали провести цю шахрайську спробу Президента, бо він не отримав третього з п’яти членів конкурсної комісії, що дозволило б Порошенку отримати більшість у НКРЕКП», - наголосив Олег Ляшко. Народний депутат переконаний, аби українці сплачували по чесних тарифах, НКРЕКП має бути незалежним органом. «Якщо троє із п’яти членів комісії – із БПП і підпорядковувались би Президенту Порошенку, то про яку незалежність можна говорити? Ще казали Маркс-Ленін... читати далі »

24 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 54

Порядок оформлення згоди батьків щодо виїзду дитини за кордон

Відомо, що виїзд дитини за кордон сприяє розширенню її світогляду, добре позначається на її духовному та інтелектуальному розвитку як особистості. Однак діти – громадяни України, що не досягли шістнадцяти років, не мають право самостійно залишати територію України і щодо їх виїзду за кордон встановлений певний порядок та правила перетину українського кордону.
Згідно вимог цивільного законодавства особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України. Якщо ж особа ще не досягла шістнадцяти років, вона має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного ... читати далі »

24 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 38

Окремі питання відповідальності державних реєстраторів у сферах державної реєстрації прав та бізнесу
Відповідно до чинного законодавства державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність.
Виявлення порушень законодавства, допущених державними реєстраторами, під час проведення ними реєстраційних дій відбувається:
1) в ході здійснення контролю у сфері державної реєстрації Міністерством юстиції України;
2) під час розгляду скарг фізичних та юридичних осіб на рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів до Міністерства юстиції України, його територіальних органів та суду.
Також, на виконання положень статей 37 Закону України «Про державну реєстрацію ... читати далі »

24 Травня 2017 Сергій 49 1

ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ-ТЕЛЕВІЗІЙНИКІВ: 24 травня о 18:00 біля кінотеатру Шевченка
проводимо невеличку прес-конференцію про захід, відповідаємо на запитання,
розповідаємо про цьогорічні особливості проведення. Якщо вам потрібен коментар “з
картинкою” — приходьте. У нас буде великий банер Велодня, біля якого можна буде
записати Сергія Петровича, головного координатора заходу.
Деталі за телефоном: 0679441555
Велодень 28 травня, неділя
Час: 12:00-16:00 (збір з 11:30)
Старт: 12:30 к-р Шевченко
Фініш: 13:15-13:30 парк Чекмана, сцена літнього кінотеатру
Велодень — з року в рік найбільш масовий велосипедний заїзд у Хмельницькому.
Щороку кількість учасників збільшується на декілька сотень. Організатори Велодня
щороку наголошують, що у Хмельницькому є безліч велосипедистів, яким необхідна
велоінфраструктура. Минулого року це задекларували ... читати далі »

23 Травня 2017 магазин "Смайл" 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Акційна пропозиція до Дня захисту дітей.

Доброго дня, шановні друзі!

Магазин одягу і взуття, постільної білизни та домашнього текстилю «Смайл» (адреса: м.Хмельницький, вул.Хотовицького,7, https://smilekm.com.ua/) працює на ринку України вже більше 3 років. За цей час нами проведено ряд акцій, в тому числі і благодійні, зокрема, акції на підтримку воїнів АТО, дітей-сиріт, інвалідів та інші.
Ми разом з однодумцями такими як: ПП "Фасад", ПП "Орбіта", ТМ "Krispol", мережа магазинів" Світхім", ПНВП "Таір", ТОВ "Даная» та багатьма іншими, вже протягом тривалого часу опікуємось діточками Хмельницького дитячого будинку дитини "Берізка", де проживають і лікуються дітки від народження до шкільного віку, дітки сироти, позбавлені батьківського піклування, з вадами фізичного та розумового розвитку.
Так, тільки ... читати далі »

19 Травня 2017 РПЛ 96

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: «Закривати дірки Пенсійного фонду за рахунок скорочення пенсіонерів - це катастрофа і обкрадання українців»
Дві ключові реформи – пенсійну та земельну потрібно в першу чергу обговорювати з українцями, а не з МВФ. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни парламенту. «Запропонована урядом пенсійна реформа переслідує єдину мету – щоб якомога менше людей отримували пенсію. Сьогодні в Україні 12 мільйонів пенсіонерів. В результаті урядової пенсійної реформи пенсіонерів залишиться менше 5 мільйонів. Вони отримуватимуть мінімальну пенсію, а всі інші – матимуть так звану соціальну допомогу, як в Грузії – 8 доларів на місяць. Як хочеш, так і живи на ці копійки», - наголосив Олег Ляшко. Політик назвав пропозиції уряду щодо нової пенсійної реформи – «драконівськими». «Сьогодні для ... читати далі »

19 Травня 2017 Антон Марчук 118

ДТП на Інститутській спричинило затори
Сьогодні вранці, 17 травня, на Інститутській сталася ДТП. Біля зупинки “Будинок побуту” зіткнулись "Daewoo Nexia” та “Fiat”. ДТП спричинила затори, тролейбуси стояли в ряд. На щастя, ніхто не постраждав.

18 Травня 2017 Христина 219

От як так можна припаркуватися? Прямо на тротуарі! Це Хмельницький, біля колишнього ресторану "Жовтневий"

17 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 127

Розширено права осіб передпенсійного віку
Конституція України гарантує кожному право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується, право на належні, безпечні і здорові умови праці, право на соціальний захист у разі безробіття з незалежних від них обставин. Громадяни похилого віку мають право на працю нарівні з іншими громадянами. У зв'язку з цим держава забезпечує запровадження додаткових гарантій захисту трудових прав літніх працівників у разі змін в організації виробництва та праці, посилення їх соціального захисту в період досягнення передпенсійного віку.
У квітні 2017 року набув чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку". ... читати далі »

15 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 120

Окремі питання перереєстрації друкованих засобів масової інформації

З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Цей закон визначає механізм реформування друкованих засобів масової інформації (далі - ЗМІ), заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.
Зокрема, органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування повинні вийти зі складу засновників (співзасновників) друкованого ЗМІ та редакції, а також перереєструвати друкований ЗМІ у зв’язку зі зміною засновника.
Відповідно до вищезазначеного закону з 1 січня 2017 року розпочався другий етап реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ, який триватиме два роки (до 01.01.2019). На другому ... читати далі »

14 Травня 2017 Заспа Ірина 139

Чи полетить “Україна” слідом за “ЄС”?


У четвер 11 травня, Рада Європейського союзу проголосувала за безвіз для громадян України. А вступити у дію орієнтовно він має 11 червня.

З нагоди ухвалення безвізового режиму України з ЄС на території Хмельницького університету управління та права близько 12 години виступами представників влади та підняттям прапору України й прапору ЄС розпочалось урочисте дійство. Далі учасників заходу очікувала концертна програма за участю Хмельницької обласної філармонії та Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби. Згодом концерт продовжився на території Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Старицького виступами артистів театру.

На свято зібралося чимало гостей, зокрема молоді та студентів. Запитуємо, що для них означає це свято?

“Це ... читати далі »

12 Травня 2017 РПЛ 270

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: «Людина, яка все життя пропрацювала, повинна отримувати нормальну пенсію!»
Громадяни України, а не представники Міжнародного валютного фонду, повинні першими ознайомлюватися із нововведеннями в пенсійному законодавстві. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи із робочим візитом в Маріуполі. «У Маріупольській лікарні № 4 працює 700 людей. Переважна більшість з них отримує копійчану зарплату. Відповідно, коли вони вийдуть на пенсію, зважаючи на ці реформи, які зараз проводять, отримуватимуть копійки. Але вони ще не знають, скільки. Я переконаний, що ці люди повинні першими знати розміри своїх пенсій. Уряд повинен працювати на українців і звітувати перед українцями, а не бути філією МВФ», - зазначив політик. Олег Ляшко переконаний, щоб українці отримували нормальні пенсії... читати далі »

11 Травня 2017 Людмила 248

У хмельницькому НВК4 на святкові вихідні пограбували 1 клас у молодшій школі. Викрали ноутбук і документи на нього. Хто нестиме відповідальність? Куди дивилась охорона школи? Чи виділять кошти на придбання нового ноутбука, адже вся техніка і ремонт класу, і коридору залишається на плечах батьків?

8 Травня 2017 fcpk 273

Служба безпеки України просить бути усіх пильними та, якщо побачили підозрілих людей, які лишають свої речі, негайно телефонувати на гарячу лінію

6 Травня 2017 Бабяк(Гнатюк) Надежда 358

Допоможіть розшукати людину!!!! 4.05.2017 року близько 13:00 в районі Дубово пішла з дому у невідомому напрямку Чабан Марія,1940 року народження, була одягнена в коричневу зимову куртку, фіолетовий платок, зелений теплий халат з різнокольоровими квіточками, в руках була коричнева палочка!!! Будем вдячні за будь яку інформацію!!! Як щось відомо чи може десь бачили дзвоніть 0976932755 або 102.

5 Травня 2017 діма 91

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Euro Truck Simulator 2- Продовження. Другий супер рейс! Интересно!!!

5 Травня 2017 діма 71

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Euro Truck Simulator 2 - Beginning. Euro Truck Simulator 2 - Початок. Перший рейс

3 Травня 2017 РПЛ 179

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко пообіцяв врятувати «Мотор Січ» та сприяти підтримці національних виробників на законодавчому рівні
Політик пропонує збільшувати держзамовлення та скасувати земельний податок, щоб компенсувати збитки від втрати російського ринку. Лідер Радикальної партії, перебуваючи з робочою поїздкою в Запоріжжі, відвідав «Мотор Січ». Підприємство, яке є одним з провідних в світі з випуску авіаційних двигунів для літаків та вертольотів, сьогодні опинилося у вкрай важкому становищі. Внаслідок агресії підприємство втратило російський ринок, куди постачало 40% продукції. Окрім того, через блокаду припинилося постачання важливих деталей. Попри те, що цьогоріч державне замовлення збільшилося на 15%, до 500 мільйонів гривень, це все одно лише 5% обігу АТ «Мотор Січ». Олег Ляшко пообіцяв зробити все, щоб підприємство працювало ... читати далі »

1 Травня 2017 Олег Олексієнко 289

У Хмельницому розробили стратегію розвитку велосипедного руху.

28 квітня на стратегічну сесію з розвитку велосипедного руху, що проводилась ГО «Критична маса» в рамках проекту «Промоція велоруху у Хмельницькому» було запрошено представників усіх зацікавлених структур та керівництво міста. Таким чином, під час заходу було враховано думку не тільки велосипедистів, а й безпосередніх виконавців різних робіт, що забезпечать комфортні умови для розвитку цього виду транспорту у місті. Зокрема, заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук зазначив: «Саме у співпраці велоактивістів з владою можна забезпечити врахування інтересів усіх зацікавлених сторін. Прикладом такої співпраці є вже прийнята програма розвитку велоінфраструктури міста Хмельницького на 2017-2015 роки».

Учасники не просто обмінялись ... читати далі »

1

2 3 » 164


Курси валют на 26.05.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.29
26.31
29.48
29.5
0.47
0.47

Архів новин

<<Травень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31