emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
10 Грудня 2023 Тамара Сафарова 14

Відкриття виставки Тамари Сафарової Загублені вірування про прадавню українську міфологію.

18 грудня о 18:00 у Baznyk Studio (м. Кам'янець-Подільський) відкриється персональна виставка сучасної української мисткині Тамари Сафарової Загублені вірування.
Це проєкт-дослідження, що виник з глибокої цікавості авторки до міфології та її впливу на суспільну свідомість.

Серія картин стала спробою відновити загублені фрагменти українського культурного спадку та оживити міфологічні образи, що відіграли значну роль у формуванні українського суспільства. Натхнення для роботи мисткиня знаходила в етнографічних та історичних працях дослідників.
Картини пропонують поглянути на наш національний код через призму міфології, що допомагає зрозуміти основоположні засади та архетипічні образи у колективній свідомості народу.

"Розуміння ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
8 Грудня 2023 Марія 19

Вітаю!

Мене звати Марія Шевченко, я комунікаційницясоціального проєкту Міста і громади, вільні від домашнього насильства, що втілюється UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.
У рамках проєкту у 45 містах України надаються безоплатні послуги підтримки постраждалих від домашнього насильства.
Домашнє насильство залишається серйозною проблемою, яка особливо загострилася під час повномасштабної війни. В рамках проєкту ми розповідаємо українцям про допомогу, яку вони можуть безоплатно отримати у своєму чи сусідньому населеному пункті.

Оскількивидання Є має велике охоплення серед жителів області,запрошуємо вас долучитися до інформаційної кампанії проти домашнього насильства, щоб інформація про безоплатну та ефективну допомогу дійшла до підписників, які її потребують.

Пропонуємо вам підтримати ... читати далі »

21 Листопада 2023 Володимир 1114

Знову втрати... Непоправне горе прийшло в сім'ю Машталер Ірини Володимирівни та Інни Павлівни та маленького Макара...Загинув чоловік батько син.

8 Листопада 2023 Анастасія 532

Ленд-арт симпозіум Могриця Простір покордоння за підтримки Goethe-Institu в Україні анонсують початок мистецького проєкту Простір покордоння. Внутрішньо переміщений ландшафт, що триватиме з 01 жовтня по 25 грудня 2023 року.

Презентації експозицій:
11.11.2023, 15:00, локація Хіросіма, Центральний парк відпочинку;
19.11.2023, 15:00, галерея АРТ-простір на Театральній Суми
20.11.2023 Харків
26.11.2023, 02.12.2023 Київ
TBA Львів

Обʼєкти будуть розташовані в публічних просторах міст як в закритих приміщеннях, так і просто неба. Тож дати та локації можуть змінюватися в залежності від погодних умов та безпекових моментів. Ми рекомендуємо слідкувати за соцмережами проєкту, аби бути в курсі всіх оновлень.

Внутрішньо переміщений ландшафт проєкт ГО Простір покордоння про зміну відносин з оточенням в умовах війни, про звязок між людьми та місцями і механізми... читати далі »

23 Жовтня 2023 Ольга Поліщук 1119

Уряд не планує надавати компенсацію з різниці в тарифах підприємствам ТКЕ.

Під час години запитань до Уряду на засіданні Верховної Ради України Премєр-міністр України Денис Шмигаль на запитання щодо необхідності компенсації різниці з тарифів відповів, що завдання вирішення питання накопичених боргів надзвичайно складне, але воно не впливає на суму, яка необхідна для того, щоб скомпенсовувати і проходити опалювальний сезон цього року, це ж різні поняття. Борги накопичувались попередніми роками, цього року не потрібно погасити борги для того, щоб пройти опалювальний сезон, сплатити заробітну плату, закупити відповідне пальне для ТКЕ.
Премєр-міністр України зазначив, що коли домовлялися з головами громад, Уряд чітко розумів, що 4% є достатнім компенсатором для того, щоб громади могли підтримати ТКЕ.
Лише в окремих ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
16 Жовтня 2023 Вікторія 127

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Безпека понад усе: важливість дотримання правил пересування на електросамокаті в холодну погоду

Електросамокати вже давно стали популярним видом транспорту серед українців. Вулицями, алеями та парками містяни все частіше пересуваються з їх допомогою, і все більше та більше людей використовують альтернативні види транспорту. Найближчими днями в Україні очікуються тепла та сонячна погода, що буде дуже сприяти чудовим осіннім прогулянкам і поїздкам на самокатах.

Проте осіннє тепло може бути доволі підступними, адже з наближенням зими дні стають усе коротшими, а температура повітря вночі опускається до низьких позначок. Холодна погода створює нові перешкоди для водіїв електросамокатів. Слизькі дороги, погіршення видимості через ранню вечірню темряву та необхідність носити теплий одяг усе це вимагає підвищеної ... читати далі »

30 Вересня 2023 Жора 296

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Понад мільйон підписників у Фейсбук вражаючий результат фітнес-тренера та нутриціолога Віктора Мандзяка. Ще сотні тисяч послідовників у Тік-току та Інстаграмі. Таку оцінку його роботі дали українці. Всі кошти, отримані від заходу, який 6 жовтня пройде у Хмельницькому, Віктор Мандзяк обіцяє передати на потреби військових з 19 ОСБ.

Найголовніший показник діяльності тренера тисячі людей, що стали на шлях здорового способу життя, правильного харчування та занять спортом. Саме завдяки онлайн-програмам та змінам, які відбуваються з людьми на них, Віктор Мандзяк став відомим по всій країні.

Також, він був першим фітнес-блогером, який увесь контент з самого початку робив українською мовою, не слухаючи порад спеціалістів. Його сатирично-гумористична манера подання інформації прийшлась людям до душі. Особливо популярним ... читати далі »

30 Вересня 2023 Пресслужба ХОССЦ 1384

У м.Нетішині "висадився потужний кардіологічний десант" фахівців КНП "ХОССЦ".

29 вересня, у Всесвітній день серця, у м.Нетішині "висадився потужний кардіологічний десант" фахівців КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

Серцево-судинний хірург, директор КНП "ХОССЦ" Андрій КЛАНЦА, заступники директора з медичної та господарської частин Тетяна ПОЛОНЧУК та Віктор ЧАПАЙДА, завідувач відділення ультразвукової діагностики Оксана ЯЦИНА, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Юрій ГОРДЄЄВ, інтервенційний кардіолог Михайло ГЛАДІЙ, кардіологи Роман ПРИЛЕПА та Валентина БАЗАРНИК, головна м/с Олена ЩИПАНОВСЬКА, старша м/с стаціонару Валентина МЕЛЬНИК, старша операційна м/с Тетяна ХМЕЛЬ, спільно з колегами нещодавно відкритого відділення інвазивної кардіології ... читати далі »

28 Вересня 2023 Людмила 131

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

30 вересня 2023 р. з 13-00 до 17-00 громадяни України проведуть у м. Хмельницький (у центрі міста вул. Проскурівська) безплатний захід ознайомлення з практикою самовдосконалення душі й тіла Фалунь Дафа (або Фалуньгун), суть якої жити відповідно до принципу Всесвіту Істина-Доброта-Терпіння; а також навчать виконувати пять оздоровчих енергетичних вправ цігун - запрошуємо охочих.

25 Вересня 2023 Наталія 143

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Просвітницька кампанія найбільшого державного банка країни з відомими блогерами навчає українців протидіяти шахраям.

Питання безпеки коштів та фінансової грамотності актуальне у суспільстві, як ніколи. Шахраї використовують вразливість і тривогу громадян для обману та заволодінням грошима. Поліпшення обізнаності громадян та нагадування їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків є метою не тільки банків та правоохоронних органів, а й відомих українських блогерів.

Антон Тимошенко, один із найвідоміших стендап-коміків в Україні, в легкій і зрозумілій формі розказує про найбільш поширені види шахрайства та дає поради, як їм запобігти. Ролики вже можна переглядати в YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=tAHSt1BQ0uA), а список корисних антишахрайських відео продовжуватиме наповнюватись новими порадами ... читати далі »

6 Вересня 2023 Пресслужба ХОССЦ 1487

Зовсім скоро у м.Нетішині відкриється відділення інвазивної кардіології КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр"!

Вкотре з робочим візитом у місті енергетиків директор КНП "ХОССЦ" Андрій КЛАНЦА, заступники директора з медичної та господарської частин Тетяна ПОЛОНЧУК та Віктор ЧАПАЙДА.
Спільно з директором КНП НМР "Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішина" Василем ПОСЛОВСЬКИМ готують до відкриття на базі закладу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 3 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".
Наразі тривають останні приготування, завершуються ремонтні роботи, облаштування, встановлення меблів, обладнання
Відкриття зовсім скоро! Слідкуйте за анонсами.

24 Серпня 2023 Пресслужба ХОССЦ 2837

1991-2023: Медицина української Незалежності | Андрій Кланца (відео)

Про розвиток медицини за часів Незалежності в Україні та зокрема на теренах Хмельниччини, про сьогодення кардіології і серцевої хірургії та плани на майбутнє розповідає Андрій КЛАНЦА серцево-судинний хірург, директор КНП Хмельницький обласний серцево-судинний центр, доктор наук, Заслужений лікар України у прямому ефірі телеканалу TV7+ до Дня Незалежності України-2023.

3 Липня 2023 Оксана Новіцька 3647

Дорогі викладачі Кам'янець - Подільського фахового коледжу культури і мистецтв! Щиро вітаємо вас із завершенням навчального року та випуском. З особливою вдячністю ми вклоняємось доземно кожному викладачеві циклової комісії "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація" за Вашу професійність і людяність. Ви подарували нам незабутні уроки майстерності й доброти, любові до своєї справи й відчуття прекрасного в мистецтві. Шановні Олеже Федоровичу Павлюк, Оксано Віталіївно Дубінська, Ларисо Анатоліївно Горна, Тетяно Вікторівно Майгур, Марино Володимирівно Желіховська, роки нашої з вами співпраці були затьмарені нелегкими випробуваннями карантину та сьогоденними реаліями війни. Але незважаючи на це, Ви зуміли налаштувати нас на позитивну діяльність і допомагали нам у втіленні наших ... читати далі »

16 Червня 2023 Вікторія 337

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Протидія насильству: Bolt та Громадська Організація Ла Страда Україна підписали меморандум про співпрацю

Компанія Bolt та ГО Ла Страда - Україна обєдналися аби спільно вести інформаційну роботу з попередження насильства.

У 21-му сторіччі, на жаль, насильницькі дії у публічному просторі досі залишаються актуальною проблемою для всього світу. Вони порушують основні права людини, завдають фізичних та психологічних травм й комусь руйнують навіть життя.

Некоректна поведінка, домагання, харасмент це все приклади насильства і серйозна проблема, про яку важливо і треба говорити. В публічному просторі українці та українки досі стикаються з проявами фізичного, психологічного та сексуального насильства та сексуальних домагань. Це можуть бути неприпустимі коментарі, нав'язливі питання, небажані фізичні контакти ... читати далі »

10 Червня 2023 Василь Власюк 2429

Серед українського духу
Загальновідомо, що Тарас Григорович Шевченко це не тільки видатний український поет, прозаїк, художник і мислитель, але й справжній герой національної історії. Його твори зробили неперевершений внесок у розвиток української літератури, а його соціально-політичні погляди дали поштовх до боротьби за права українського народу. Хтось заперечить? Не думаю. А мені особисто він дуже близький своїми творами, які підкреслюють значення національної ідентичності і волі. "Кавказ", "Наймичка", "Гамалія", "Марія", "Сон", "І мертвим, і живим..." це лише деякі з його відомих шедеврів, які пронизані глибоким почуттям гуманізму і справедливості. Окрім того, я дуже шаную Тараса Шевченка як борця за свободу і незалежність України. Він не лише відстоював свої принципи у власних творах, але й активно долучався ... читати далі »

6 Червня 2023 Ігор 3160

Підготовка жінки до народження здорової дитини
Підготовка до вагітності - це комплекс профілактичних заходів спрямованих на мінімізацію ризиків при реалізації репродуктивної функції кожної конкретної подружньої пари. Вона необхідна жінкам із захворюваннями репродуктивної системи та станами, щодо покращення гормонального балансу, стану слизової порожнини матки, оптимізації репродуктивного прогнозу.
Стан здоров'я населення (за даними ВООЗ) визначається чотирма чинниками: спосіб та умови життя 50%; екологічна ситуація 25%; спадковість 1520%; рівень медичного обслуговування 510%.
Основні заходи передродової підготовки: організація здорового способу життя, оздоровлення для подружжя, нормалізація маси тіла, правильна організація статевого життя подружньої пари для реалізації репродуктивних перспектив... читати далі »

6 Червня 2023 Євген Іванович 3022

У Хмельницькому презентували дорожню карту фіксації збитків бізнесу від війни

В умовах збройної агресії рф проти України надважливим є документування злочинів та фіксація збитків, завданих українському бізнесу, для подальшого їх відшкодування. З цією метою сьогодні, 27 квітня, у Хмельницькій торгово-промисловій палаті (ТПП) відбулась презентація дорожньої карти фіксації збитків, понесених представниками мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) внаслідок збройної агресії рф.

Захід організований ГО Центр досліджень та консультацій в рамках проєкту Оцінювання економічних втрат та упущеної вигоди ММСБ на рівні громади за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine) для підприємців, представників бізнесу, державних інституцій, місцевого самоврядування та громадських організацій.

Під ... читати далі »

5 Червня 2023 Діана Коваль 2880

Для чого потрібні профілактичні огляди гінеколога?
Часто жінки, яким доводиться проходити профілактичний огляд гінеколога за спрямуванням іншого фахівця або по роботі, просять написати без огляду, що вони здорові. Аргумент дуже вагомий: мене ж нічого не турбує! Чому такий фіктивний профогляд може стати фатальним, зараз обговоримо.

Які проблеми виявляє гінеколог під час профілактичного огляду?

Мова йде про безсимптомні захворювання, вас нічого не турбує.

Передракові захворювання шийки матки (дисплазія), які без своєчасного малоінвазивного лікування через кілька років можуть перетворитись на злоякісну пухлину.
Рак шийки матки на початкових стадіях (це стадія 0 і І), коли він повністю виліковний і після лікування жінка ще може народжувати дітей.
Доброякісні гінекологічні захворювання, такі як міома матки... читати далі »

5 Червня 2023 Назар Мацишин 2531

Болючі менструації, це норма чи ні?
Напевно кожна жінка відчувала біль в низу живота в перші дні місячних. Ці відчуття заважали її жити повноцінним життям: виконувати звичні справи, ходити на роботу та навчання, зустрічатись з друзями. З такими симптомами жінка звертається до гінеколога, лікар ставить діагноз- Альгоменорея.
Зараз розберемо що таке альгоменорея, її причини і як лікувати.
Альгоменорея- це порушення менструального циклу, яке проявляється болями в низу живота в перші дні менструації. Біль буває незначним або інтенсивним. Може поширюватися в спину, сідниці, стегна. Зустрічаються симптоми з боку інших органів і систем такі як: вздуття живота, нудота, блювота, закрепи, втрата свідомості, дратівливість. Цей стан характерний для жінок репродуктивного віку.
Гінекологи виділяють такі причини виникнення ... читати далі »

2 Червня 2023 Воротняк Ірина (Студент БДМУ. Чернівці) 2114

Ризики перебігу вагітності на тлі COVID-19

В Українікоронавірусна інфекція Covid-19(пневмонія нового типу)
вперше була діагностована 3березня 2020 року вЧернівцях. 13березня було
зафіксовано перший летальний випадок внаслідок коронавірусної інфекції.
На2 червня 2023в Україні налічувалося5553031занедужавших, з них
померлих112352.

Поточнастатистика
покоронавірусу
на2.06.2023(Україна)

Населення 41130тис.
Всього
інфіковано 5553031 13,5%
Смертельні
випадки 112352 2,0%
Видужали 5432654 97,8%
Наразі
хворіють -
Зроблено
тестів 32603805
тестів на
1млн. 754855

Пандемія COVID-19 закінчилась цього року, проте досі це є
високовірулентна інфекція, небезпечна для вразливих верств населення. До

них відносять: людей віком >85 років, хворих на хронічні хвороби серця,
легень, мозку, нирок та печінки, які значно знижують їх функцію, цукровий
діабет, ожиріння... читати далі »

1

2 3 » 297

Курси валют на 10.12.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.76
36.78
39.51
39.53

Архів новин

<<Грудень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо