clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Листопада 2019 Ольга Поліщук 110

Опалювальний сезон 2019/2020 пройде стабільно
Уряд ухвалив рішення про скасування необґрунтованих економічних ставок тарифів, які були встановлені наприкінці червня 2019 року попереднім Кабміном. У випадку реалізації цієї постанови ряд міст опинились би перед загрозою відключення опалення та гарячого водопостачання через неможливість покриття собівартості їх послуг. Асоціація міст України виступала категорично проти прийняття цієї постанови, адже її реалізація могла призвести до додаткових витрат місцевих бюджетів за час опалювального сезону 2019/2020 року у 7 млрд грн.
28 жовтня АМУ звернулася до Премєр-міністра України Олексія Гончарука з проханням скасувати постанову 560, якою встановили заздалегідь не підйомні для міст граничні тарифи на послугу з постачання теплової енергії для населення та послугу з гарячого ... читати далі »

18 Листопада 2019 Роман 194

Шановні селяни, я вас прошу послухайте мене, землі треба віддати державі, тому що вашим дітям не треба ваші землі - має бути у держави землі.

13 Листопада 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 331

Тривалий час триває активна взаємодія військової частини А4239 з органами місцевого самоврядування, які фінансують та забезпечують можливість професійного зростання і отримання спеціалізованої освіти у зручних для військовослужбовців Збройних Сил України умовах.
Дана діяльність здійснюється відповідно до Конституції України, де законодавчо закріплено курс України до НАТО. З метою подолання мовного барєру військовослужбовцями, що поєднали своє життя із захистом нашої держави, з необхідністю перейняття передового світового досвіду, особливо форм і методів бойових дій оборонного характеру, налагодження взаємодії і подальшого переходу Збройних Сил України на стандарти НАТО та організації дозвілля і відпочинку особового складу у Хмельницьку, для захисників України проводяться безкоштовні курси англійської ... читати далі »

13 Листопада 2019 Ольга Поліщук 342

Поверніть гроші громадам! ОТГ Хмельниччини закликають Уряд та Верховну Раду відкоригувати бюджет на 2020 рік
Обєднані територіальні громади Хмельниччини терміново скликають позачергові сесії, на яких розглядають Звернення до Голови Верховної Ради України та Премєр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади. Щоб захистити інтереси громад, які не враховані у Держбюджеті на 2020 рік, Асоціація міст України оголосила Всеукраїнську акцію: Поверніть гроші громадам!.

Незабаром у Верховній Раді України очікується розгляд і прийняття проекту Державного бюджету на 2020 рік. Оприлюднений 05.11.2019 р. на сайті Верховної Ради України, поданий Урядом, проект не враховує пропозиції Асоціації міст України.
У Зверненні до Голови Верховної Ради України та Премєр-міністра України щодо фінансового ... читати далі »

13 Листопада 2019 Соломія Лазорак Цисар Юлія ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» Кафедра акушерства та гінекології 370

Пологи з чоловіком, або спільні пологи, що робити чоловікові?
Ще зовсім недавно про присутність членів родини вагітної жінки на пологах не могло бути й мови, в родовий зал допускався тільки медичний персонал. Зараз же партнерські, або спільні пологи, стали популярними. Майбутня мама може поцікавитися, практикують партнерські пологи в обраній клініці. Якщо це можливо, вона може брати участь у пологах разом з чоловіком, або ж з матір'ю, сестрою, близькою подругою.
Для жінки присутність близької людини в цей непростий момент - серйозна підтримка
Спільні пологи: основні правила
Якщо рішення про партнерські пологи прийнято, потрібно повідомити про це лікаря. Справа в тому, що партнерові треба підготуватися до пологів, а для цього потрібен час. Треба уточнити заздалегідь, які аналізи будуть потрібні. Вимоги в різних ... читати далі »

12 Листопада 2019 Студент 5 курсу 5 групи Заплітний Максим Цисар Юлія ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» кафедра акушерства та гінекології 316

Чи здатне чхання під час вагітності вплинути на дитину?

З давна відомо, що під час вагітності жінки ставляться з більшою увагою до стану свого здоровя. Зазвичай такий симптом, як чхання, не викликає у людей занепокоєння. Проте, цей симптом часто спостерігається у вагітних жінок, що завдає останнім зайвих клопотань. Лікарі затверджують, що подібний симптом ще не свідчить про те, що із матірю або дитиною не все гаразд.
Причинами виникнення цього симптому може бути:

Риніт під час вагітності
Гостра респіраторна вірусна інфекція
Алергія

Риніт.

Вагітність спровоковує багато змін у складному функціонуванні організму жінки. Зокрема, це стосується імунної системи, що може призвести до виникнення таких застудних явищ, як риніт. Додаткова закладеність носа може тривати протягом шести тижнів, що призводить до посиленого ... читати далі »

11 Листопада 2019 Глуха Альона Цисар Юлія ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» кафедра акушерства та гінекології 314

Міфи повязані з резус-конфліктом при вагітності
Резус-фактор (Rh) білок, який знаходиться на поверхні клітин крові еритроцитів. Присутній він не у всіх, люди у яких кров з позитивним резусом мають цей білок, а резус негативні його не мають. Цікавим є те, що лише близько 15% населення планети мають Rh(-) тип крові.
Хочу відразу наголосити: група крові та резус-фактор НЕ МОЖУТЬ бути причиною безпліддя!!!Конфлікт виникає між МАМОЮ та ПЛОДОМ, а не між чоловіком та дружиною.
Коли ж виникає резус-конфлікт?
Якщо у жінки Rh(-), а у чоловіка Rh(+) то у дитини шанси 50/50, тобто вона може успадкувати як + та і - (хоча бувають випадки коли в обох батьків +, а в дитини -).
Розглянемо ситуацію: сімейна пара де жінка Rh(-), а чоловік Rh(+), наступає вагітність і дитина Rh(+).
Зазвичай під час вагітності кров матері та плоду не змішується. Але під час пологів ... читати далі »

9 Листопада 2019 Студентка 5 курсу Боднар К.О. та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Цисар Ю.В. 333

Що слід знати про вагітність?

Вагітність настає, коли яйцеклітина запліднюється сперматозоїдом, росте всередині матки жінки і розвивається в немовля. У людей цей процес займає приблизно 264 дні від дати запліднення яйцеклітини, але акушер датує вагітність з першого дня останнього менструального періоду (280 днів 40 тижнів).

Після первинного візиту та протягом перших шести місяців вагітності вам слід відвідувати лікаря приблизно раз на місяць. Візити слід проводити кожні два тижні протягом 7 та 8 місяця та щотижня протягом 9 місяця.

Які симптоми та ознаки ранньої вагітності?
Симптоми вагітності включають підвищена чутливість молочної залози, нудота, блювання, відсутність менструацій або його порушення, збільшення маси тіла, збільшення грудей, потемніння сосків або виділення з грудей, сечовипускання частіше... читати далі »

9 Листопада 2019 Студент 5 курсу Пальна А.Р. та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Цисар Ю.В. 255

Зміни та догляд за волоссям під час вагітності

Гормональні зміни під час вагітності можуть впливати на ваше волосся, роблячи його густішим або тоншим. Дізнайтеся більше про ці потенційні зміни та про те, чи слід застосовувати засоби для догляду за волоссям або барвники під час вагітності.

Волосся може стати густішим
Ваше волосся має природний життєвий цикл.
Існує три фази життєвого циклу вашого волосся:
Фаза росту (анагенна фаза),
Закінчення активного росту волосся (катагенна фаза)
Заключна фаза спокою, коли волосся відмерло і згодом випаде (телогенна фаза).
Під час вагітності цей цикл змінюється.

Багато жінок відчувають, що волосся відчувається густішим приблизно на 15 тижні вагітності.

Це не тому, що кожна пасма волосся сама стає густішою, а тому, що волосся довше тримається у фазі росту, а це означає... читати далі »

9 Листопада 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 219

День української писемності та мови
День української писемності та мови відзначається 9 листопада.
Його встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року на підтримку ініціативи громадських організацій... в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.
Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), першим давньоруським письменником і літописцем, послідовником творців словянської писемності Кирила і Мефодія. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; традиційно вважається одним із авторів Повісті минулих літ. Саме Нестор увів історію Русі в річище всесвітньої історії.
Українська мова належить до словянської групи індоєвропейської мовної сімї. Кількість мовців понад 45 млн, більшість яких живе в Україні. Поширена також у Білорусі, Молдові, Польщі, Росії... читати далі »

9 Листопада 2019 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 204

Три свята в один день
Сьогодні, 9 листопада 2019 року, військова частина А4239 відзначає 22 річницю свого створення. З цієї нагоди було оголошено святковий наказ командира військової частини, здійснено привітання військовослужбовців і працівників військової частини та проведено службу у храмі Божому святого Нестора Солунського.
Саме цього дня відзначається перша річниця заснування храму, що на території військової частини та день його покровителя - воїна, що загинув за християнську віру, святого Нестора Солунського.
Трішки раніше, 3 листопада відбулось святкування 23-ї річниці створення Ракетних військ і Артилерії Збройних Сил України, до складу яких і належить наша військова частина.
Військовослужбовці заслухали привітальні слова командира, який подякував за високу професійну майстерність, відповідальність ... читати далі »

9 Листопада 2019 Пресофіцер військової частини А4239 186

Сьогодні, у день 22 річниці створення військової частини А4239, відзначається знаменна подія, як у житті військової частини так і нашого міста, рік тому на території військової частини була освячена та відкрита церква. Це стало новим звершенням для всього особового складу та вірян, адже тепер кожен отримав можливість задовільнити свої релігійних та духовних потреби.
З нагоди цієї знаменної події у храмі Божу святого Нестора Солунського відбулася святкова літургія, яку проводив настоятель храму архімандрит отець Даниїл. На неї завітали як військовослужбовці, так і цивільні жителі Хмельницького.
Дату її заснування і освячення було обрано не випадково, адже саме 9 листопада ми відзначаємо день святого мученика, воїна, що загинув за християнську віру Нестора Солунського, який став небесним покровителем новозбудованого ... читати далі »

8 Листопада 2019 Студент 5 курсу Андрусик А.І. та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Цисар Ю.В. 71

Поради для здорового перебігу вагітності

Те, що ви потрапляє у ваш організм до вагітності, під час вагітності та після народження, може вплинути на вашу дитину. Вживання правильних продуктів, знання того, якої їжі та напоїв слід уникати, регулярні фізичні вправи та відмова від куріння та алкоголю - все це важливо, якщо ви хочете збільшити шанси на здорову вагітність.

Здорове харчування
Вам не потрібно їсти за двох під час вагітності. Вам просто потрібно отримувати більше поживних речовин, які потребує ваша дитина для здорового розвитку, і менше їжі з високим вмістом солі, цукру та жиру. Вони можуть бути шкідливими як для вас, так і для вашої дитини.

Рекомендується щодня їсти різноманітні фрукти і овочі. Важливо їсти продукти з високим вмістом заліза(червоне м'ясо, печінка) і вживати велику кількість молочної ... читати далі »

8 Листопада 2019 Студент 5 курсу Білоус А.О. та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Цисар Ю.В. 79

На скільки тривалу перерву варто робити між вагітностями ?

"Надто рання повторна вагітність збільшує ризик передчасних пологів, мертвонародження і навіть смерті матері", - повідомляє Mail Online.
Нове дослідження радить жінкам залишати 1218 місяців між пологами і наступною вагітністю, щоб зменшити ризики для здоров'я матері та дитини.
Поточні вказівки Всесвітньої організації охорони здоровя рекомендують відпочинок між вагітностями від 18 до 24 місяців.
У дослідженні було розглянуто майже 150 000 вагітностей у Канаді, щоб дослідити звязок між перервою у вагітностях та ризиком ускладнень вагітності.
Дослідники хотіли перевірити, чи дійсний цей звязок незалежно від віку матері.
Причинно-наслідкові звязки були в основному однаковими для жінок старшого та молодшого віку.
Усі ускладнення, про які повідомлялося в ... читати далі »

8 Листопада 2019 Студентка 5 курсу Кіцак М.І. та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Цисар Ю.В. 81

Чи варто вигодовувати грудьми?
Коли ви годуєте грудьми, ви даєте дитині здоровий початок, який триває все життя. Грудне молоко - ідеальна їжа для вашої дитини.

Які переваги для здоровя дає грудне вигодовування моїй дитині?

Клітини, гормони та антитіла в грудному молоці допомагають захистити немовлят від хвороб. Цей захист є унікальним і змінюється щодня, щоб задовольнити зростаючі потреби вашої дитини.
Дослідження показують, що для немовлят на грудному вигодовуванні зменшується ризик :

Астми
Лейкемії (в дитинстві)
Ожиріння (в дитинстві)
Вушних інфекцій
Екземи (атопічний дерматит)
Проносу і блювоти
Інфекцій нижніх дихальних шляхів
Некротизуючого ентероколіту (захворювання, яке вражає шлунково-кишковий тракт у недоношених дітей або дітей, народжених до 37 тижня вагітності)
Синдрому раптової дитячої ... читати далі »

8 Листопада 2019 Студентка 5 курсу Дубець О.В. та асистент кафедри акушерства та гінекології БДМУ Цисар Ю.В. 64

Чи може прийом парацетамолу при вагітності призводити до поведінкових проблем дитини?

"Це вважається одним із найбезпечніших знеболюючих препаратів, які слід приймати під час вагітності, але нове дослідження попереджає про небезпеку прийому парацетамолу під час вагітності", - повідомляє Daily Mirror.

У цьому новому дослідженні були використані дані тривалого досліду у Великобританії, за яким набрали вагітних жінок у 1991 та 1992 роках і з тих пір слідкували за їхніми дітьми.

У цьому дослідженні використовувались дані, зібрані в рамках тривалого когортного дослідження - "Довготривале дослідження батьків та дітей Ейвона(Avon Longitudinal Study of Parents and Children (ALSPAC)).

Когорта ALSPAC включала 14 150 жінок, які заповнили анкети приблизно на 32 тижні вагітності. В неї входило питання про те, як часто вони приймали парацетамол протягом ... читати далі »

7 Листопада 2019 Заплітний М.В та Цисар Ю.В 337

Чи здатне чхання під час вагітності вплинути на дитину?

З давна відомо, що під час вагітності жінки ставляться з більшою увагою до стану свого здоровя. Зазвичай такий симптом, як чхання, не викликає у людей занепокоєння. Проте, цей симптом часто спостерігається у вагітних жінок, що завдає останнім зайвих клопотань. Лікарі затверджують, що подібний симптом ще не свідчить про те, що із матірю або дитиною не все гаразд.
Причинами виникнення цього симптому може бути:

Риніт під час вагітності
Гостра респіраторна вірусна інфекція
Алергія

Риніт.

Вагітність спровоковує багато змін у складному функціонуванні організму жінки. Зокрема, це стосується імунної системи, що може призвести до виникнення таких застудних явищ, як риніт. Додаткова закладеність носа може тривати протягом шести тижнів, що призводить до ... читати далі »

6 Листопада 2019 Зорина Тарадайко, юрист 436

Чи є відповідальність за несвоєчасну заміну шин на зимові? Які ж нормативні акти регулюють порядок заміни автомобільних шин в Україні? Спробуємо розібратися у цьому питанні детальніше.
Згідно ст. 36 Закону України "Про дорожній рух" власники транспортних засобів або особи, які їх експлуатують, зобов'язані забезпечувати своєчасне і в повному обсязі проведення робіт по їх технічному обслуговуванню і ремонту згідно з нормативами, встановленими виробниками відповідних транспортних засобів. Стаття 37 цього ж Закону забороняє експлуатацію технічно-несправних автомобілів. Відповідно до підпункту 31.4.5 Правил дорожнього руху забороняється використовувати автомобілі, на яких : а) шини легкових автомобілів та вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою до 3,5 т мають залишкову висоту малюнка протектора ... читати далі »

5 Листопада 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 368

День Ракетних військ і Артилерії
3 листопада в Україні відзначається День ракетних військ і артилерії та інженерних військ, що входять до складу Сухопутних військ Збройних Сил України. Це професійне свято встановлене Указом Президента від 31.10.1997.
З нагоди цього дня ще напередодні, 1 листопада, оркестром військової частини А4239 на площі, що перед будівлею кінотеатру Т.Г. Шевченка було проведено флеш-моб (виступ) для гостей та мешканців міста, які мали змогу насолоджуватися мелодіями у виконанні одного з кращих військових колективів Хмельницького гарнізону. Для них було виконано композицію новоствореного Гімну Артилерії та інші твори з репертуару військового оркестру.
Артилеристів не даремно називають богами війни. Важливе місце в забезпеченні захисту нашої держави належить ракетним військам і артилерії Збройних ... читати далі »

1 Листопада 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 745

Сьогодні, 1 листопада, оркестром військової частини А4239 на площі, що перед будівлею кінотеатру Т.Г. Шевченка було проведено флеш-моб (виступ), який приурочено до 23-ї річниці створення Ракетних військ і артилерії Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.
Головною прикрасою виступу стало виконання композиції новоствореного Гімну Артилерії, однак звучали й інші твори з репертуару військового оркестру.
Усі жителі та гості міста мали змогу насолоджуватися мелодіями у виконанні одного з кращих військових колективів Хмельницького гарнізону.
Реалії сьогодення свідчать, що лише міцна армія спроможна зробити все для того, щоб небо над нашою Вітчизною було світлим і безпечним, а наш народ був упевнений у своєму щасливому майбутньому.
Ракетні війська і артилерія займають провідне місце в забезпеченні захисту ... читати далі »

1

2 3 » 253


Курси валют на 20.11.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.14
24.17
26.73
26.76

Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30