emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Березня 2023 Олена Копанчук 41

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Справжній гуманітарний подвиг від партнерів з Польщі
Вже рік українці виборюють свої кордони. Тисячі російських наступів, сотні ракетних обстрілів, ворог завдає ударів і на передовій і по цивільних обєктах. Військові живуть за графіком 24/7: одні обороняють країну, інші ліквідовують наслідки. Але ціль одна вистояти та перемогти. Війна продовжується, а тому є завжди актуальною потреба у зброї, амуніції, генераторах, медичних засобах
Народна депутатка України Олена Копанчук постійно на звязку з військовими та місцевою владою, тому як ніхто знає про потреби, які негайно потрібно вирішити на окрузі. В рамках групи міжпарламентських звязків, працювала над спільним проектом з Урядом Польщі щодо надання допомоги для забезпечення вкрай необхідними речами захисників і рятувальників, а також безперебійної роботи критичної ... читати далі »

15 Березня 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 141

Подати заяву на одруження можна онлайн на порталі Дія.
Скористатись послугою можуть громадяни України, котрі:
досягли 18 років;
мають електронний підпис.
Щоб подати заяву про шлюб у Дії, потрібно:
Авторизуватися на порталі Дія та перейти у розділ Сімя.
Обрати послугу Заява про шлюб.
Заповнити заяву. Тут можна обрати час та місце державної реєстрації шлюбу, церемонію у святковій залі та інші додаткові послуги.
Сплатити державне мито.
Підписати заяву електронним підписом.
Далі ваш партнер отримає посилання на заяву електронною поштою. Він має авторизуватися у кабінеті на порталі, перейти за посиланням з пошти та підписати заяву електронним підписом.
І все! Заяву про шлюб подано. Обраний ДРАЦС надішле вам результат розгляду заяви та деталі щодо церемонії на мейл. Вам залишається лише зявитися у ДРАЦС у день ... читати далі »

15 Березня 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 105

Подати заяву на одруження знову можна онлайн відповідну послугу Мін'юсту було реалізовано на порталі Дія.
Скористатись послугою можуть громадяни України, котрі:
️ досягли 18 років;
️ мають електронний підпис.
Щоб подати заяву про шлюб у Дії, потрібно:
Авторизуватися на порталі Дія та перейти у розділ Сімя.
Обрати послугу Заява про шлюб.
Заповнити заяву. Тут можна обрати час та місце державної реєстрації шлюбу, церемонію у святковій залі та інші додаткові послуги.
Сплатити державне мито.
Підписати заяву електронним підписом.
Далі ваш партнер отримає посилання на заяву електронною поштою. Він має авторизуватися у кабінеті на порталі, перейти за посиланням з пошти та підписати заяву електронним підписом.
І все! Заяву про шлюб подано. Обраний ДРАЦС надішле вам результат розгляду заяви та деталі щодо церемонії ... читати далі »


15 Березня 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 113

Шлюбний договір - це форма планування подальшого сімейного життя між молодятами ( подружжям ). Він укладається у письмовій формі та нотаріально посвідчується.
Шлюбний договір може врегульовувати:
- майнові відносини між подружжям (визначаються їхні майнові права та обов'язки);
- майнові права та обов'язки подружжя як батьків.
Заборонено фіксувати у шлюбному договорі:
особисті відносини подружжя, а також особисті відносини між ними та дітьми;
зміст угоди не може зменшувати обсягу прав дитини, а також ставити одного з подружжя у надзвичайно невигідне матеріальне становище;
не може передаватися у власність одному з подружжя нерухоме майно та інше майно, право на яке підлягає державній реєстрації.

15 Березня 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 99

Якщо Ви готуєте пакет документів для країн-учасниць Гаазької конвенції, на документ необхідно проставити штамп Апостиль (іншими словами, апостилювати документ).
Апостилювання це процес підтвердження легальності печатки та підпису на документі уповноваженими органами влади.
Апостиль потрібен для надання офіційним документам чинності в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції. Без цього штампа документ не матиме визнання в установах та закладах за кордоном.
У проставленні апостиля на документі відмовляється, якщо:
документ призначається для використання в країні, яка не приєдналася до Конвенції або є учасницею Конвенції, але висловила заперечення проти приєднання України відповідно до статті 12 Конвенції;
не підтверджено якість особи, в якій вона виступала, справжність підпису на документі якої перевіряється ... читати далі »

12 Березня 2023 Наталія Рубиш 143

365 днів війни, 364 дні United for Ukraine

За рік повномасштабної війни ініціатива United for Ukraine зі сторінки з корисними посиланнями для тих, хто був змушений виїхати з країни, перетворилася на панєвропейську гуманітарну платформу, завдяки якій допомогу отримали понад 200 тисяч українців за кордоном.
Для більшості з нас рік тепер починається не 1 січня, а 24 лютого. Торік саме цього дня вся Україна, а разом з нею і світ, здригнулася від підступного нападу країни-терориста, чиї ракети вдосвіта розбудили мирні міста. Багатьом жителям стали у пригоді тривожні валізи: війна змусила понад 14 мільйонів людей полишити власні домівки причому дві третини від цієї кількості в пошуках безпеки вирушили до країн Європи.
Вже 26 лютого з'явилася перша версія сайту United for Ukraine, що містила перелік корисних посилань для тих, хто тікає від війни. ... читати далі »


10 Березня 2023 Ольга Поліщук 283

Європарламентарі вважають законопроєкт 5655 перешкодою вступу України до ЄС.

Мова йде про одіозний проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності" 5655 від 11.06.2021.

Нагадаємо, раніше Асоціація міст України зверталась до Президента України Володимира Зеленського щодо застосування ним вето до законопроєкту 5655.
З таким же проханням до Президента України звернулись на сесіях рад понад 1000 депутатів місцевих рад. У Хмельницькій області відповідні рішення ухвалили у Хмельницькій міській, Славутській міській, Кам'янець-Подільській міській, Ізяславській міській, Волочиській міській, Красилівській міській, Нетішинській міській та Крупецькій сільській радах.
Детальніше про позицію європарламентарів дивіться у відеокоментарі ... читати далі »

10 Березня 2023 Пресслужба ХОССЦ 272

У Хмельницькому пацієнту з гострим інфарктом міокарда виконали імплантацію "розгалуженої" стент-системи.

Пацієнт, чоловік 1945 р.н., був доправлений невідкладною допомогою з Городоцького району у реперфузійний центр КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" з гострим інфарктом міокарда. Стан пацієнта погіршувала гіпертонічна хвороба та ішемічна хвороба серця.

Комплексне обстеження, ехокардіоскопія та проведена коронарографія виявили багатосудинне ураження коронарних артерій зі стенозом стовбура лівої коронарної артерії з поширенням на огинаючу та передню міжшлуночкову гілки.
Таке ураження потребує особливого, так званого біфуркаційного стентування.

Біфуркаційне (від лат. bifurcus - "роздвоєний") стентування коронарних артерій - методика, яка застосовується при складних судинних ... читати далі »

5 Березня 2023 Ольга Поліщук 301

АМУ вимагає від Уряду забезпечити підприємствам ТКЕ відшкодування різниці в тарифах із держбюджету

Асоціація міст України звернулася до Уряду щодо компенсації з держбюджету підприємствам тепло-та водопостачання різниці в тарифах на загальну суму 36 млрд грн.
Саме таким є розмір заборгованності перед комунальними підприємствами на січень 2023 році. Про це мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко заявив після засідання Правління Асоціації міст України, що відбулося днями в Києві.

Протягом опалювальних сезонів 2021-2022 років та 2022-2023 тарифи на послуги теплопостачання та гарячого водопостачання для побутових споживачів не змінювалися. Підставою для мораторію на підвищення тарифів були укладений 30 вересня 2021 року між Асоціацією міст України, Кабінетом Міністрів України, Офісом Президента України ... читати далі »


27 Лютого 2023 Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ)) 534

Обставина, що виключає кримінальну протиправність діяння, - фізичний чи психічний примус.
️Адже відповідати за злочин повинен кривдник, а не жертва.
Відтак, людина яка не могла керувати своїми діями звільняється від відповідальності за протиправну дію або бездіяльність! Таке право гарантується при наявності доказів статтею 40 Кримінального кодексу України.
️У п.1 цієї статті сказано: Не є злочином дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками.
Нагадаємо, що під фізичним примусом розуміють: позбавлення чи обмеження волі, заподіяння тілесних ушкоджень, що призвели до втрати свідомості, мордування, катування тощо.
Людиноорієнтоване українське законодавство гарантує ... читати далі »

27 Лютого 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 526

Майже рік повномасштабної війни в Україні й багато хто вимушено покинув країну, та життя не стоїть на місці: у когось за кордоном народилась дитина, хтось взяв шлюб з коханим, а хтось втратив найдорожчу людину. Повертаючись може виникнути потреба повторно отримати документи, які видали компетентні органи інших держав.
За заявою громадянина можливо здійснити витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, таких як:
народження;
шлюб;
смерть;
розірвання шлюбу;
зміни імені;
встановлення батьківства;
усиновлення які здійснені компетентними органами іноземних держав.
За загальним правилом витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснених за кордоном здійснює Міністерство закордонних справ України, а саме Департамент консульської служби, якщо ... читати далі »

27 Лютого 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 509

Порядок державної реєстрації шлюбу️ проводиться відповідно до положень статей Сімейного кодексу України.
️Водночас, постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 213 передбачено, що державна реєстрація шлюбу, якщо один із наречених є, зокрема, військовослужбовцем, може засвідчуватися актом про укладення шлюбу, який складається безпосереднім командиром (керівником) військовослужбовця та скріплюється гербовою печаткою відповідного органу (військового формування).
Акт може складатися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозвязку з тим із наречених, хто відсутній, або з обома відсутніми нареченими.
️Акт передається (надсилається) командиром (керівником), яким його було складено, до будь-якого відділу ДРАЦС для складення актового запису про шлюб ... читати далі »


27 Лютого 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 556

В Україні фізичні особи мають можливість подавати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану в електронній формі з використанням функціональних можливостей Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).
Відповідні заяви повинні містити електронний підпис фізичної особи, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, або бути підписаними під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
До заяв про повторну видачу свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану за наявності додаються відскановані копії паспорта, паспортного документа, документів, що підтверджують право особи на отримання відповідного свідоцтва.
Подати заяву про отримання повторного свідоцтва про народження можна на Порталі ... читати далі »

27 Лютого 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 433

Відповідно до частини першої статті 295 Цивільного кодексу України фізична особа, яка досягла 1️⃣6️⃣ років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище, власне імя та по батькові.
Згідно зі статтею 16 Закону України Про державну реєстрацію актів цивільного стану державна реєстрація зміни імені проводиться лише стосовно громадян України .
️Так, заяви про зміну імені громадян України, які постійно проживають за кордоном приймає, розглядає, а також веде їх облік дипломатичне представництво або консульська установа України, в якій вони перебувають на постійному консульському обліку.
Заява про зміну імені подається громадянином України особисто у письмовій формі ️ за умови предявлення паспорта громадянина України, а у разі, коли заявник постійно проживає за кордоном, за умови предявлення паспорта громадянина ... читати далі »

27 Лютого 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 312

В умовах воєнного стану передбачено, що закордонні дипломатичні установи України, що здійснюють надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, визначаються Міністерством закордонних справ України.
МЗС України повідомлено, що першими закордонними дипломатичними установами, що забезпечуватимуть діяльність у сфері державної реєстрації актів цивільного стану визначено:
️ посольства України в Грузії, Республіці Казахстан, Республіці Польща, Турецькій Республіці, Федеративній Республіці Німеччина;
️ генеральні консульства України в Кракові, Любліні, Вроцлаві Республіки Польща, Дюссельдорфі, Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені Федеративної Республіки Німеччина, Стамбулі Турецької Республіки;
️ консульства України в Гданську Республіки Польща, Анталії Турецької Республіки.


27 Лютого 2023 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 327

Подати заяву на одруження знову можна буде онлайн відповідну послугу Мін'юсту було реалізовано на порталі Дія.
Така послуга завжди користувалась попитом серед громадян України. Тому, ми вирішили відновити онлайн-подання заяви на шлюб, тепер запускаємо модернізовану послугу на порталі Дія, розповідає заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Serhii Orlov.
Скористатись послугою можуть громадяни України, котрі:
️ досягли 18 років;
️ мають електронний підпис.
Щоб подати заяву про шлюб у Дії, потрібно:
Авторизуватися на порталі Дія та перейти у розділ Сімя.
Обрати послугу Заява про шлюб.
Заповнити заяву. Тут можна обрати час та місце державної реєстрації шлюбу, церемонію у святковій залі та інші додаткові послуги.
Сплатити державне мито.
Підписати ... читати далі »

22 Лютого 2023 Олена Копанчук 37

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ще один чек-лист українських захисників вдалось задовільнити завдяки сприянню Народної депутатки України Олени Копанчук, Благодійного фонду Єдність народу.
Передали вантажний мікроавтобус для бійців 25 батальйону 3 штурмової роти.
Хлопці з Полонщини в черговий раз відправляються на бойові позиції. Звичайно не "пусті" - місцеві депутати Гуц Петро та Олександр Тарасюк завантажили військових буржуйками.
Ми єдині, тому і переможемо!
Все буде Україна!

8 Лютого 2023 Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ)) 1195

Куди звертатися щодо гендерної дискримінації
Якщо ви чули такий чи подібні вирази, де ваші професійні, людські чи інші якості дискримінують за ознакою статі, тоді ви зіткнулись з гендерною дискримінацією.
️Запамятайте️Протизаконно обмежувати в правах людину, зокрема, за ознакою статі.
️ Згідно зі статтею 24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Ця норма проголошує рівність всіх громадян, як чоловіків, так і жінок, та тільки підсилюється конституційним положенням, згідно з яким виключаються привілеї чи обмеження за ознакою статі.
Практичне втілення принципу рівності стАтей у всіх сферах суспільного життя забезпечують Закони України Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні та Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок ... читати далі »


8 Лютого 2023 Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ)) 1164

Держава фінансуватиме громадські обєднання, що надаватимуть соціальні послуги людям з інвалідністю
ℹ️ Для того, щоб створити можливість спрямувати кошти державного бюджету на підтримку ГО, забезпечити прозорий механізм використання коштів і якісно покращити надання соціальних послуг особам з інвалідністю, 27 січня Уряд ухвалив відповідну постанову Деякі питання надання фінансової підтримки громадським обєднанням осіб з інвалідністю.
Постанова встановлює вимоги та визначає критерії участі громадських обєднань осіб з інвалідністю у конкурсі для визначення проектів, на реалізацію яких надається фінансова підтримка.
️ Організатором конкурсу визначається Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.
Одержувачем бюджетних коштів може бути ГО, яке надає особам з інвалідністю соціальні послуги, що відповідають ... читати далі »

8 Лютого 2023 Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Київ)) 1004

Бачимо, що багато з Вас працює - ви неймовірно сильні, пишаємось вами

А також є ті, хто не дуже добре себе почуває це теж нормально в цей час.
Ви не самі️
Ділимось посиланням на бот, який нещодавно розробили група міжнародних психологів. Він може надати першу психологічну допомогу

https://t.me/friend_first_aid_bot

Сподіваємось, це стане помічним для вас.

Тривога триває, залишайтесь в укритях та бережіть себе

1

2 3 » 295

Курси валют на 21.03.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39
39.39

Архів новин

<<Березень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31