clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Липня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 353

На Хмельниччині 21 адвокат долучився до співпраці із системою БПД

Підбито підсумки ХІІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у м. Київ та 24 областях. За результатами конкурсу 799 адвокатів включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, з них 21 - з Хмельницької області. На сьогодні у Реєстрі загалом 7 553 адвокати.
Конкурс проходив відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 128/7 Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги з 20 січня по 23 червня 2020 року.

Це вже 12-ий конкурс, проведений у межах залучення адвокатів до надання БВПД, починаючи із 2012 року.

Нагадаємо, Порядок і умови проведення конкурсу адвокатів, які залучаються для надання ... читати далі »

6 Липня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції 436

Підстави припинення шлюбу в наслідок його розірвання та документи, які підтверджують припинення шлюбу
Під припиненням шлюбу розуміється зумовлене певними юридичними фактами припинення на майбутнє правовідносин між подружжям, які виникли з зареєстрованого дійсного шлюбу.
Відповідно до статті 104 Сімейного кодексу України шлюб припиняється, зокрема, внаслідок розірвання шлюбу. Важливе правове значення має встановлення моменту припинення шлюбу у разі його розірвання. У статті 114 Сімейного кодексу України цей момент визначено з урахуванням існуючого порядку розірвання шлюбу: відділом державної реєстрації актів цивільного стану чи судом.
У разі розірвання шлюбу відділом державної реєстрації актів цивільного стану (на підставі заяви подружжя про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей; заяви про розірвання ... читати далі »

3 Липня 2020 Ольга Поліщук 432

Асоціація міст України закликає керівників держави допомогти громадам подолати наслідки негоди в Україні.
Негода в Україні, внаслідок випадання рясних тривалих опадів, спричинила руйнівні повені, зсуви. Ситуація критична зруйновані дороги, окремі території практично ізольовані, прорвані дамби та пошкоджені мости, затоплені сільськогосподарські угіддя, приватні будинки та майно, на жаль, стихія забрала і життя людей. Місцеве самоврядування опинилося перед викликами щодо ліквідації наслідків повені, відновлення інфраструктури та забезпечення необхідної допомоги громадянам, які постраждали від стихійного лиха.
Цьогорічну повінь за руйнівними наслідками порівнюють з повінню, що сталася в Західній Україні 2008 року. Але, за оцінками експертів, повінь 2020 року спричинила значно більші руйнування та підтоплення. ... читати далі »


3 Липня 2020 mikoni 717

Три с половиною хвилини з життя перехрестя Трудова-Чорновола. І три порушення. Вони безсмертні, і на ваші штрафи їм на...

2 Липня 2020 Ольга Поліщук 482

Мінфін прозвітував про розподіл та використання коштів Фонду боротьби з COVID-19

1 липня 2020 р. на засіданні Уряду було заслухано звіт Міністра фінансів України Сергія Марченка про стан використання коштів Фонду боротьби з COVID-19, обсяг якого становить 64,7 млрд грн.
Станом на 1 липня, відповідно до прийнятих постанов Кабінету Міністрів України, вже розподілено 19 млрд грн коштів Фонду боротьби з COVID-19:
9 млрд грн спрямовані до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття, з них: 4,7 млрд грн для виплати допомоги із часткового безробіття та 4,3 млрд грн на допомогу з безробіття;
3 млрд грн передбачено на заходи із запобігання поширенню коронавірусу, з них: 650 млн грн лабораторним підрозділам МОЗ та 2,3 млрд грн на закупівлю засобів індивідуального захисту закладам охорони здоровя... читати далі »

1 Липня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 524

Місцевим центрам з надання БВПД пять років

1 липня 2015 року в Україні запрацювали місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це стало черговою сходинкою до розбудови системи безоплатної правової допомоги в країні. За ці пять років по правову допомогу звернулися понад 1,6 млн українців. Багато з них, вирішивши одну правову проблему, зверталися до фахівців системи БПД з іншим питанням. Загалом за цей час до місцевих центрів надійшло понад 2,3 млн звернень від клієнтів. Саме ці цифри свідчать про довіру українців до системи БПД.

Як все починалося
Як згадують фахівці, які працюють у місцевих центрах з першого дня їх відкриття, перед новоствореними установами постали серйозні виклики. Потрібно було зібрати надійну, професійну команду однодумців, які націлені на результат надання якісної ... читати далі »


30 Червня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 505 1

Як уникнути трагедії на воді

За вікном літо та спека, і багатьом хочеться вирватися з домівок на пляжі, до річки, озера чи моря. Проте щороку сумна статистика свідчить, що багато людей гине на водоймах через ігнорування правил безпеки. Як уникнути трагедії на воді, розповідає відео, яке система безоплатної правової допомоги зробили завдяки мережі правових клубів "PRAVOKATOR" у співпраці з Ювенальною поліцією України.

24 Червня 2020 МРТ КТ Хмельницький 49

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

МРТ Хмельницький в Ультрадіагностиці виходить на європейський рівень запроваджує перфузію, трактографію і динаміку лікворотоку
Більш детальніше можна ознайомитись на сайті медичного центру МРТ і КТ Ультрадіагностика Хмельницький:
https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/mrt/mrt-perfuziia-holovy-holovnoho-mozku
https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/mrt/mrt-traktohrafiia
https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/mrt/mrt-dynamika-likvorotoku

22 Червня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції 924

Європейський суд з прав людини: коротко про головне

Європейський суд з прав людини було засновано в 1959 році відповідно до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод 1950 року (далі - Конвенція) з тим, щоб забезпечити дотримання державами-учасницями їхніх зобовязань щодо гарантування дотримання прав людини, гарантованих Конвенцією, та надання ефективних засобів для їх реалізації та захисту. Україна ратифікувала згадану Конвенцію 17 липня 1997 року, а вже 11 вересня того ж року вона набула чинності. Відтоді цей документ є частиною законодавства нашої держави й має застосовуватися нарівні з іншими нормативно-правовими актами, а рішення Європейського суду з прав людини підлягають прямому виконанню на національному рівні. 23 лютого 2006 року був прийнятий Закон України Про виконання рішень та застосування ... читати далі »


18 Червня 2020 Роман 1407 1

Шановні Депутати Премер Меністер Шмигаль навіщо ви продовжали карантін хочете щоб я зробив майдан і зроблю майда.

17 Червня 2020 Cisco 61

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco радикально упрощает управление информационной безопасностью

Включение Cisco SecureX во все продукты Cisco Security упростит операции заказчиков

Главное
Cisco SecureX, самая полнофункциональная интегрированная нативно-облачная платформа, станет глобально доступна 30 июня 2020 г.
В условиях распространения удаленной работы SecureX обеспечит унифицированный обзор продуктов Cisco, поможет автоматизировать рабочие процессы и ускорит устранение угроз.
Дополнительные усовершенствования и интеграция укрепят безопасность удаленного персонала и помогут в борьбе с угрозой 1, защитив электронную почту.

Компания Cisco, глобальный лидер в области информационной безопасности, сообщает о доступности с 30 июня 2020 г. самой полнофункциональной интегрированной нативно-облачной платформы Cisco SecureX. Платформа, с помощью которой заказчики ... читати далі »

16 Червня 2020 Ольга Поліщук 1343

Правління Асоціації міст України виступало категорично проти цього рішення щодо укрупнення районів. Переконані, що воно знищує результати децентралізаційної реформи, розбудови ОТГ та призведе до вилучення з бюджетів міст і громад значної частини доходів, необхідних для надання життєво-необхідних послуг їх мешканцям.
Асоціація міст України занепокоєна тим, що процес укрупнення районів відбувається без широкого громадського обговорення, що може призвести до соціального вибуху через несприйняття в суспільстві нового районного поділу.
Окрім того, це рішення загрожує негативними наслідками для всієї країни, а саме:
недоступність публічних послуг для громадян;
двовладдя та безвідповідальність за стан справ на місцях;
погіршення фінансового стану міст і громад внаслідок перерозподілу надходжень від ПДФО;
... читати далі »


12 Червня 2020 Ольга Поліщук 1514

Правління АМУ категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів
11 червня Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та керівників політичних фракцій і груп щодо проекту Постанови Верховної Ради України Про утворення та ліквідацію районів, яку планується розглянути на засіданні Уряду 12 червня.
Проектом Постанови пропонується суттєво укрупнити райони та включити до їх складу міста обласного значення.
Правління АМУ категорично проти цього рішення як такого, що знищує результати децентралізаційної реформи, розбудови ОТГ та призведе до вилучення з бюджетів міст і громад значної частини доходів, необхідних для надання життєво-необхідних послуг їх мешканцям.
Асоціація міст України занепокоєна тим, що процес укрупнення ... читати далі »

11 Червня 2020 Марина Березюк 1278

Хмельницькі гвардійці відпрацьовували нормативи з загальновійськової підготовки

Чергові тактичні заняття підрозділів військової частини 3053 НГУ відбулися на одному з полігонів неподалік Хмельницького.

Гвардійці у складі відділень під час тактичних занять під керівництвом інструкторів вправлялися у пересуванні на полі бою, в тому числі потайному висуненні до обєкта противника, перехід в атаку з траншеї з подоланням мінного поля, зайнятті вогневих позицій.

Окрім того, нацгвардійці відпрацьовували нормативи з військової топографії, зокрема - руху за азимутами з використанням маскування, а також - з тактичної медицини з накладання кровозупинного джгута та відтягування пораненого з зони вогню.

Відпрацювання нормативів з перевірки підрозділів включали в себе й нормативи з розгортання бойових порядків ... читати далі »

10 Червня 2020 Ольга Поліщук 1120

Асоціація міст України не підтримує "нецільове" використання коштів Фонду боротьби з COVID-19.

5 травня 2020 року Парламент прийняв у першому читанні Закон України Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" 3509 від 20.05.2020 щодо розширення напрямків використання коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.
Законопроєктом 3509 передбачається надання можливості спрямовувати кошти Фонду боротьби з COVID-19 на:
- придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоровя у госпітальних округах та проведення капітального ремонту, реконструкції цих відділень;
- покращення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування державного ... читати далі »


4 Червня 2020 Cisco 671

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

9, 11 и 15-18 июня состоится виртуальная конференция Cisco Connect Online

9, 11 и с 15 по 18 июня 2020 года будет проходить Cisco Connect Online виртуальная конференция для IT-профессионалов, где можно будет обсудить новые вызовы и возможности в сфере информационных технологий. Главные темы Cisco Connect Online сетевые и облачные решения, технологии совместной работы, ЦОД, информационная безопасность и Интернет вещей.

Цифровая трансформация уже стала абсолютной реальностью во всех отраслях и индустриях. Для успешного решения задач в условиях экономики нового типа бизнес нуждается в комплексных информационных платформах для сбора данных, их анализа, передачи и защиты. Компания Cisco строит такие системы и помогает заказчикам извлекать максимум пользы из окружающих данных и превосходить за счет этого конкурентов на рынке.

В рамках виртуальной ... читати далі »

4 Червня 2020 Бідолах Олександра Миколіївна 1492

Безпліддя це не вирок!
Якщо вагітність не наступає протягом року, не варто впадати у відчай. Діагноз безпліддя ставлять парі лише після 12 місяців регулярного статевого життя без контрацепції. Як правило, спочатку вам потрібно буде пройти обстеження і здати аналізи, щоб визначити причину і, при необхідності, розпочати лікування. Чим швидше буде визначено, що саме не так, тим вище можуть бути шанси завагітніти і народити здорову дитину.
Причинами безпліддя можуть бути проблеми зі здоровям як у жінок, так і у чоловіків. Чоловіче безпліддя причина неможливості завагітніти у 4648 % пар. При цьому показник, що характеризує жіноче безпліддя, дещо вищий і становить 5254 %.
Трапляються також випадки комбінованого безпліддя, коли обоє із подружжя мають проблеми, що не дозволяють їм зачати дитину. Порушення репродуктивної функції ... читати далі »

4 Червня 2020 Анна, ЦІПБ у м. Хмельницькому 1168

Процесне управління, ощадливе виробництво та оптимізація є компонентами, що у поєднанні формують Архітектуру успішної компанії. Щоб привести свій бізнес до системності, постійного розвитку та масштабування, потрібно зробити кілька важливих кроків.

Онлайн-курс Компанія як система бізнес-процесів - один із них. Це спеціалізоване дистанційне навчання для керівників і менеджерів підприємств різних галузей, організоване Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницькому, що заснований на базі ГО Громадський рух Нова економічна політика.

Курс дає змогу відійти від сприйняття бізнес-процесів як важкої рутинної ноші, натомість поглянути на них як на підґрунтя реального розвитку компанії.
За допомогою отриманих знань ви гарантовано віднайдете баланс і позбудетесь хаосу в процесах, вивівши бізнес на ... читати далі »


3 Червня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 1197

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал PravoTok у додатку TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.
Діти одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обовязково маєте бути там, де є ваша аудиторія, розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.
Офіційно канал відкритий 1 червня, у День захисту дітей. Там вже є три відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи контент для підлітків ... читати далі »

2 Червня 2020 Соловей Валентина 1293

Коронавірусна інфекція (COVID-19) під час вагітності

Новий коронавірус (SARS-COV-2) - це новий штам коронавірусу, вперше ідентифікований у місті Ухань, Китай. Інші коронавірусні інфекції включають застуду (HCoV 229E, NL63, OC43 та HKU1), респіраторний синдром Близького Сходу (MERS-CoV) та тяжкий гострий респіраторний синдром (SARS-CoV).
Вагітні жінки не є чутливішими до зараження COVID-19, ніж загальна популяція. Слід звертати особливу увагу на вагітних жінок із супутніми захворюваннями.
Вірус швидко поширюється за допомогою дихальних, госпітальних або фекальних методів. Організаціям охорони здоров'я рекомендується застосовувати суворі заходи щодо запобігання та контролю інфекцій.
Наразі немає даних, які б свідчили про підвищений ризик викидня або ранньої втрати вагітності у жінок з COVID-19. Звіти про перебіг вагітності малого терміну при ... читати далі »

1

2 3 » 262

Є. АфішаКурси валют на 13.07.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.01
27.04
30.55
30.58

Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31