clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Квітня 2017 Аня 54

З парку Чекмана в суботу вивезли дитячі атракціони. Вони були в аварійному стані, але їх треба відремонтувати. Цікаво, чи їх з кінцями забрали? Чи поставлять нові?

21 Квітня 2017 РПЛ 72

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: «Це справжня антиукраїнська диверсія!!!»
Лідера Радикальної партії обурила новина про те, що мешканцям Маріуполя відключать гарячу воду за газові борги аж до 15-го жовтня. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook. «Це справжня антиукраїнська диверсія!! Маріуполь - це особлива, прифронтова територія і увага влади до цього стратегічного для України міста має бути подвійна, особлива. Уряд зобов'язаний вирішити питання, щоб у маріупольців була гаряча вода й інші зручності», - наголосив Олег Ляшко. Політик зауважив, що влада повинна вкладати кошти у відновлення інфраструктури міста. «Треба також капітально відремонтувати автомобільну дорогу до Маріуполя і реконструювати залізничні перегони, щоб збільшити пропускну здатність для експорту продукції з Маріуполя за кордон. Це забезпечить місцевих жителів ... читати далі »

20 Квітня 2017 РПЛ 53

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Волочиські радикали великодні подарунки й «Правду» роздавали
Волочиська районна та міська організації щиро привітали жителів міста та району зі світлим святом Великодня. Багато теплих слів подяки від вдячних «людей праці» було почуто радикалами. Приємно, що люди дякували та висловлювали слова підтримки державотворчої політики Радикальної партії Олега Ляшка.»Нашого Лідера підтримують та поважають всюди, адже він правду говорить і правду відстоює! Він - на захисті прав інтересів громадян, так про нього говорять прості люди», - поділився враженнями від спілкування з місцевими жителями голова Волочиської міської організації Леонід Байда. «Одна жіночка подарункового пакета не взяла, подякувала та просила пригостити, тих, хто нужденніший…А газети з листівками попросила аж 3 примірника. Каже, що передасть батькам... читати далі »

20 Квітня 2017 РПЛ 55

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Співали дзвони Великодня
У селищі міського типу Віньківці відбулось обласне фольклорне свято «Співають дзвони Великодня». Саме з великодніх дзвонів розпочалося свято, а священнослужителі благословили хрещений люд та бажали передусім миру. Багато різноманітних пісень, конкурсів, смачних страв, прадавніх вишиванок, а головне – традицій було на святі. Радували душу пасхальні пісні, автентичні гаївки, веснянки, які дарували присутнім аматорські колективи Віньковеччини. Голова Віньковецької організації Радикальної партії Олега Ляшка, депутат Віньковецької районної ради Премякова Лариса була активним учасником та співорганізатором фольклорного свята. «Віньковеччина завжди радо та гостинно приймає гостей. Як бачите, свято відбувається в найкращому дусі українських традицій. Ми завжди беремо активну участь ... читати далі »

20 Квітня 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 48

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами.
Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.

Дистанційний курс «Робота з клієнтом», створений у рамках проекту ... читати далі »

19 Квітня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 77

Забезпечення прав людини при оформленні спадщини
З часу відкриття спадщини у спадкоємця виникає право на спадщину, але без оформлення свого права на спадщину спадкоємець не може розпорядитись спадковим майном на правах власника, якщо інше не передбачено законом.
Оформлення спадкових прав завершується видачею свідоцтва про право на спадщину. Свідоцтво є процесуальним документом, який підтверджує перехід прав та обов’язків (спадщини) від спадкодавця до спадкоємця. Одержати свідоцтво про право на спадщину може виключно спадкоємець, який прийняв спадщину.
Якщо спадщину прийняли кілька спадкоємців, свідоцтва видаються на кожного з них. В такому разі у свідоцтвах нотаріус зазначає частку спадщини на ім'я кожного спадкоємця пропорційно їх кількості, якщо інше не зазна¬чено в заповіті.
Слід зазначити, що при ... читати далі »

18 Квітня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 62

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Я маю право!"

Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків " Я маю право!".

Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Учасником конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу області, віком до 18 років (включно).

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1) Молодша ... читати далі »

18 Квітня 2017 Сергій 127

Вчора дорогою з Ярмолинець до Хмельницького було дві аварії. Одна за Скаржинцями відразу, побитими стояли чотири автомобілі. Ще одна трохи далі, там два автомобілі зіькнулися. Ніби-то без жертв.

14 Квітня 2017 Ломакін О.Т. 198

Я - інвалід війни, у мене немає лічильника газу (газ використовую тільки для приготування їжі), законом передбачена його установка до 1.01.2018 р. Проте мені надсилають рахунки за газ по "граничному об'єму споживання", хоча від встановлення лічильника в квартирі я не відмовлявся, а до встановлення загальнобудинкового лічильника газу я не маю ніякого відношення (згідно Кодексу газораспредсистем ). Крім того, мені щомісяця нараховують плату за газ на підігрів води (у мене централізоване гаряче водопостачання за встановленим у місті добовим графіком подачі води), хоча в додатку до Постанови Кабміну № 203 визначений термін відсутності гарячої води для нарахування такої плати: понад 30% загального часу подавання води за добовим графіком. Перевищення цього терміну вже протягом декількох місяців не спостерігається... читати далі »

14 Квітня 2017 Павло 359

Наш будинок побудований в 2014 році, ОСББ створили у жовтні 2016 року. Біля нашого будинку виріс паркан, який встановив Кулаков В. І., на той момент ця земля була у нього в оренді. Строк оренди закінчився в 2012 році, але паркан стояв до цих пір. Ця ділянка землі заросла, туди викидали сміття і це все прямісінько під вікнами мешканців першого поверху. Ми неодноразово зверталися в місцеву раду з листами, на які приходили відповіді, що земля огороджена незаконно. Виконком зобов'язав Кулакова демонтувати паркан, але він цього не зробив. Мешканці будинку 1 квітня 2017 року зібралися і знесли самі цю огорожу, поприбирали, замовили трактор і розрівняли територію. Наразі власноруч облаштовуємо дитячий майданчик. Але з'явився пан Кулаков, без документів на землю, почав погрожувати, що ми не маємо права цього робити, що він збирається ... читати далі »

12 Квітня 2017 Анастасія Площинська 110

11 квітня в Грицівській селищній бібліотеці відбувся виїзний прийом громадян. Юристи Хмельницького офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО "Подільська правова ліга", надавали первинну правову допомогу жителям Грицева. Найбільше людей цікавили питання оформлення спадщини, укладення договору дарування, земельні питання, отримання пільг учасниками АТО.

Прийом відбувся в рамках проекту "Посилення правових можливостей громад Хмельницької області через правову допомогу та активізацію мешканців" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Вже завтра жителі сіл Олешин, Іванківці, Велика Калинівка та Черепова зможуть отримати правову допомогу.

12 Квітня 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 99

Спрощено порядок встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України
Інформація про народження або смерті громадянина України має бути внесена до Єдиного державного реєстру актів цивільного стану в України. Згідно ч.1 ст. 144 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Невиконання цього обов'язку є підставою для притягнення них до адміністративної відповідальності, встановленої законом. На підставі запису про народження дитини відділ державної реєстрації актів цивільного має видати свідоцтво про народження. В подальшому, до отримання дитиною паспорту громадянина України, свідоцтво про народження є основним документом... читати далі »

12 Квітня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 110

Безоплатна правова допомоги як один із пріоритетних напрямів діяльності органів юстиції

Важливою проблемою у розбудові українського громадянського суспільства є взаємодія суспільства з державою. Невміння громадян зорієнтуватися у чинному законодавстві, захистити свої права, суттєво ускладнює, а то й робить неможливим будь-які серйозні починання, що здійснюються державою, адже це невміння й незнання законів ускладнює процес реального наповнення конкретним змістом конституційних положень і, зрештою, є серйозною перепоною на шляху України до побудови справді європейського суспільства.
Органи юстиції, зокрема і Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області, сприяють підвищенню правової обізнаності населення шляхом проведення правоосвітньої роботи та надання консультацій з правових ... читати далі »

12 Квітня 2017 Юра 155

У Хмельницькому через дощ ХАОС! Пропки по всьому центрі Хмельницького. 11.04.17 Новини Хмельницького

10 Квітня 2017 Максим Кривоносов 114

«Миротворчі конференції» - сценарій може бути несподіваним

Протягом березня цього року у Запоріжжі, Одесі і Харкові відбулися регіональні дискусії «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа». Ось як про такий захід повідомив сайт НСЖУ: «Організатором дискусії виступила Харківська регіональна організація Національної спілки журналістів України. В рамках заходу відбулася презентація проектів Офісу Бюро Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ (м. Відень), а також спільних проектів ОБСЄ з Національною спілкою журналістів України». Нагадаємо, що спільний проект ОБСЄ з НСЖУ, а точніше Національної спілки журналістів України (НСЖУ) з Союзом журналістів Росії (СЖР) проходив у 2014-2017 роках під назвою «Две страны — одна профессия». «Діалог» країн відбувався під головуванням секретаря СЖР Надії Ажгіхіної... читати далі »

7 Квітня 2017 Дмитро Костур 131

6 квітня у Хмельницькій обласній філармонії відбувся "Вечір органної музики".Цей чудовий музичний захід був цікавим та насиченим ! Наступний вечір розпочнеться 12 квітня о 18:30 - усі бажаючі зможуть у цей день на свої очі побачити і на свої вуха почути фортепіанну музику ...Хто бажає подивитись концерт від 6 квітня - відео присутнє .

6 Квітня 2017 Ольга Фортельна Кам'янець-Подільський 192

Шановні журналісти та жителі Кам’янеччини
Інститут «Республіка» запрошує на політичні дебати, які відбуваються в рамках програми "Активна громада: право вибору". Захід відбудеться 12 квітня о 15:00. Локацією слугує центральний корпус К-ПНУ ім. І. Огієнка, а саме 208 аудиторія.
Розібратися у проблемних питаннях, що стосуються виборів та виборчої реформи вам допоможуть учасники дебатів. Серед таких студенти п’яти вузів Кам’янеччини: К-ПНУ ім. І. Огієнка, а також Податкового, Будівельного, Харчового та Медичного коледжів. Вони змагатимуться в питаннях політичної грамотності та майстерності доведення думки. Обігруватимуть та розглядатимуть виборчу тематику у стилі Британських парламентських дебатів. Судити дійство будуть активні громадяни міста, експерти та політичні активісти.
Переможці турніри отримають ... читати далі »

5 Квітня 2017 діма 175

Пожежа у хмельницькому

5 Квітня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 133

ШЛЮБ ЗА ДОБУ
14 лютого 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області у туристичному місті Кам’янець-Подільський запустило новий сервіс – «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. З 14 лютого 2017 р. послугою скористалися 41 пара.

Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.
Переваги:
 Реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком.
 Відсутність необхідності звернення в ДРАЦС.
 Залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права.
Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:
1. Звернутись до організатора ... читати далі »

1 Квітня 2017 РПЛ 201

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ОЛЕГ ЛЯШКО: МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ВЛАДІ ТА ЇЇ ПРИХВОСТНЯМ-ОЛІГІРХАМ ГРАБУВАТИ УКРАЇНЦІВ!
Команда Радикальної партії провела детальний аналіз чергового грабіжницького рішення НКРЕКП, яким встановлено «абонплату» за користування газовою трубою незалежно від обсягів споживання газу як для населення, так і для промисловості. При цьому нововведення набирають чинності вже з 1 квітня.
Сьогодні діюча ціна на газ 6879 грн за 1000 куб. м, з яких 13% або 894 грн - частка облгазів. Але вочевидь газовим олігархам - Фірташу, Бойку, Львочкіну цього замало.
НКРЕКП хоче вилучити транспортну складову з загального тарифу та ввести окрему обов’язкову абонентську плату ще й за роздутим тарифом. Інакше кажучи, кожна сім’я, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СПОЖИВАННЯ, повинна буде додатково до і так завищених газових тарифів в середньому сплатити ще 92 грн/міс. або ... читати далі »

1

2 3 » 163


Курси валют на 24.04.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.71
26.73
28.58
28.6
0.47
0.47

Архів новин

<<Квітень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30