clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
15 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 3

До Управління ДВС Хмельницької області звернувся Стягувач з проханням звернути стягнення на кошти Боржника, отриманих із допомоги по догляду за дитиною (інформація станом на 15.08.2018 р.)

Відповідь. У відповідності до ст. 73 ЗУ «Про виконавче провадження»
1. Стягнення не може бути звернено на такі виплати:
1) вихідну допомогу, що виплачується в разі звільнення працівника;
2) компенсацію працівнику за невикористану відпустку, крім випадків, коли особа під час звільнення одержує компенсацію за відпустку, не використану протягом кількох років;
3) компенсацію працівнику витрат у зв'язку з переведенням, направленням на роботу до іншої місцевості чи службовим відрядженням;
4) польове забезпечення, надбавки до заробітної плати, інші кошти, що виплачуються замість добових і квартирних;
5) матеріальну допомогу особам... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
15 Серпня 2018 Анастасія Площинська 4

Завершується реалізація плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках.
Попереду підготовка урядового звіту, що міститиме багато цифр та даних і про центри надання адміністративних послуг, і про моніторинг публічних закупівель, і про відкриття інформації у багатьох сферах. Але у звіті не менш важливо показати конкретні приклади з життя людей чи діяльності організацій, які скористалися інструментами Відкритого Уряду.

Шановні друзі! Долучайтеся до підготовки звіту про впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Залишайте у коментарях історії з життя людей чи громадських об’єднань, підприємств, інших організацій на тему #ВідкритийУряд_в_дії або надсилайте їх на пошту: OGP@kmu.gov.ua.

Ми шукаємо успішні історії про:
- отримання електронних адміністративних послуг... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
15 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 3

Особливості припинення дії довіреності

Однією з форм здійснення цивільних прав та обов’язків є представництво — правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов’язана або має право вчиняти правочини від імені другої сторони, яку вона представляє.
Потреба представництва зумовлена тим, що з різних обставин ми не завжди маємо змогу особисто реалізовувати надані нам законом можливості. А саме: подавати документи до різних установ, організацій, отримувати кореспонденцію, розпоряджатися майном, захищати свої інтереси в суді тощо. І саме в цих випадках нам необхідно оформити відповідну довіреність.
Під довіреністю розуміється письмове повноваження, яке видає одна особа (довіритель) іншій (довіреному) для представництва перед третіми особами.
На практиці трапляються ситуації, коли представництво ... читати далі »

15 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 11

Шляхи врегулювання конфлікту інтересів
Метою діяльності державних службовців є служіння державі і суспільству шляхом неупередженого виконання покладених на них обов’язків. Одним із способів забезпечення такої неупередженості є належне та своєчасне врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.
Для чіткого розуміння змісту інституту врегулювання конфлікту інтересів, насамперед, необхідно з’ясувати сутність ключового терміну – конфлікт інтересів.
Закон України «Про запобігання корупції» виділив два види:
1) потенційний конфлікт інтересів – наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених ... читати далі »

14 Серпня 2018 Александр 39

По вул. Волочиській дтп біля переізду 18:00 14.08.18. Мотоцикл вщент розбитий і фіат скудо ліва сторона.

14 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 14

Сьогодні фахівці Головного територіального управління юстиції провели вуличне інформування населення на Хмельницькому автовокзалі №5,у ході якого поспілкувалися із місцевими жителями та гостями міста.
Представники юстиції Хмельниччини розповіли громадянам про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розповсюдили інформаційні буклети та пресу, а також довели до відома людей, як вони можуть захистити свої права, і куди потрібно звертатися у випадку їх порушення.
Також поспілкувалися на теми, що найбільше цікавили населення. Впевнені, що підвищуючи правову обізнаність наших громадян ми формуємо свідоме європейське суспільство!

14 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 18

“Чи існує альтернатива судовому оскарженню дій державного реєстратора?”

Серед людей існує думка, що кінцевим інститутом відновлення порушеного права у сфері державної реєстрації є суд. Однак, Міністерством юстиції України у 2016 році запроваджено новий правовий інструмент — адміністративне оскарження рішень, дій або бездіяльноісті у сфері державної реєстрації.
Куди можна звернутися у випадку порушення Ваших прав у сфері державної реєстрації? Відповідь проста: до комісії з питань розгяду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (далі — Комісія).
Зауважимо, що Комісія розглядає скарги, що стосуються державної реєстрації бізнесу (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) та речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (права власності... читати далі »

14 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 27

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРЕДСТАВИВ НОВУ ЗАЯВУ УКРАЇНИ ПРОТИ РОСІЇ У ЄСПЛ

 Міністр юстиції Павло Петренко представив громадськості нову заяву України проти Росії до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) стосовно порушень прав, переслідувань та незаконного ув’язнення українських громадян в Криму та у Російській Федерації.
«Міністерство юстиції завершило підготовку і минулої п’ятниці подало нову міждержавну заяву проти Росії до ЄСПЛ стосовно порушення прав українців, які незаконно утримуються в Криму та РФ. Заява стосується в тому числі й незаконного позбавлення волі 71 громадянина України, які утримувалися в минулому чи утримуються зараз силовими структурами країни-агресора на території анексованого Криму та у Росії», - зазначив очільник Мін’юсту.
 Зібрано величезну кількість доказів того, що російська влада ... читати далі »

13 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 21

Як туристу захистити свої права

Турагент або туроператор?
Туроператори - юридичні особи, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність.
Турагент - юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність з реалізації туристичного продукту туроператорів та
туристичних послуг інших суб'єктів туристичної діяльності, а також посередницьку діяльність щодо реалізації характерних та супутніх послуг.
Зверніть увагу, що діяльність турагентів, на відміну від діяльності туристичних операторів, ліцензуванню ... читати далі »

13 Серпня 2018 Батьківщина 151

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Завдання влади – створити такі умови, щоб люди хотіли працювати в Україні

У нормальних та успішних країнах люди їздять за кордон відпочивати, а не шукати кращої долі. Україна мусить виробити план, щоб запобігти масовому відтоку інтелекту та робочих рук за кордон.

На цьому наголосила Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook.

Вона нагадала останні статистичні дані, за якими українські громадяни, які працюють у Польщі, надіслали за три місяці в Україну 800 мільйонів доларів – майже мільярд.

«Великою мірою це якраз і є той «економічний фактор», що допомагає нашим громадянам тут виживати, всупереч 145-ти «реформам» рідної влади. Мова сьогодні йде не лише про відтік за кордон мізків та інтелекту, а про міграцію великої кількості українських робітників. Це ті люди, які б мали піднімати національну економіку України... читати далі »

13 Серпня 2018 Anatoliy Savchuk 44

Від заходу до заходу творимо інклюзивне суспільство.

Минулого тижня відбувся черговий рекреаційний захід - семінар - тренінг з навчання методикам фізичної реабілітації для підтримки функціонального стану здоров’я людей з інвалідністю. Навчальні курси «Методи фізичної реабілітації людей з інвалідністю для саморегуляції та підтримки організму нездорової людини».
Захід відбувся на березі чарівного Дністра у рекреаційному комплесі «Дністровська рів’єра», до слова – комплекс за не суттєвих витрат може бути повністю адаптовано до потреб людей, що пересуваються з допомогою візків. Окремо звертаюся до утворених територіальних громад та керівництва області – через «танкову» дорогу і по Кам’янець-Подільському і від міста до Великої Слобідки бюджет втрачає сотні тисяч гривень доходу, адже відпочинок на Дністрі ... читати далі »

13 Серпня 2018 Саша 45

Ющенка повертають на політичну арену? Чи чому, як думаєте, стільки про нього почали писати?

13 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 37 1

До Дня Незалежності України Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області проводить вікторину «Що ти знаєш про «свою» незалежність?
Ми підготували для вас наступне запитання:
Скільки держав визнали незалежність України?
Умови вікторини:
1) Бути підписаним на нашу сторінку у Fb;
2) Дати правильну відповідь на запитання під цим записом;
3) Бути жителем м. Хмельницького.
Очікуйте результати у четвер, 23 серпня.
Переможець буде визначений за допомогою сайту random.org. Переможець отримає подарунки від Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, а саме флешку та блокнот.

13 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 24

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко!
Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?
Іван Скорогуб
На які наділи мають право захисники вітчизни?
Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:
1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;
2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;
3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Куди ... читати далі »

11 Серпня 2018 Анатолій 43

З Медведчуком все зрозуміло, а як ми шануємо Василя Стуса?

Сьогодні українці обурюються, що з фільму про Василя Стуса, який знімається за підтримки Державного агентства України з питань кіно (тобто, за бюджетні кошти), викинули згадки про роль Віктора Медведчука, який був державним адвокатом письменника на судовому процесі.
Медведчук був призначений адвокатом Василя Стуса на судовому процесі в 1980 році. Сам Стус протестував проти цього призначення, але не зміг нічого вдіяти проти тодішньої системи нищення українців. У виступі перед судом адвокат заявив, що всі злочини підсудного заслуговують покарання. Уявляєте такого адвоката?
А в Хмельницькому іменем Василя Стуса назвали малесеньку вуличку в масиві приватної забудови, біля Дубівського озера. Так ми "вшанували" нашого богатиря, велета духу українського…
Тут ... читати далі »

10 Серпня 2018 РПЛ 19

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Зарплата лікарів має бути 25 тисяч гривень, а медсестер – 10 тисяч
Олег Ляшко пообіцяв вибити 11 мільйонів гривень з держбюджету на добудову діагностичного центру Білозерської районної лікарні, що на Херсонщині. Приміщення лікарні було збудоване більше 60 років тому і відтоді жодний капітальний ремонт його не проводився.

«Справжня медична реформа – це відкриття нових лікарень, а не їх закриття. А у нас під приводом медреформи закривають заклади і звільняють лікарів, тим самим – позбавляють українців права отримувати якісну і доступну медичну допомогу. А люди, замість того, щоб довго жити – рано помирають. Тому ми підтримуємо те, щоб у Білозерці добудували поліклініку. І такі поліклініки та лікарні мають бути у кожному райцентрі», - переконаний лідер РПЛ.

Політик зайшов чи не до кожної палати та поспілкувався ... читати далі »

10 Серпня 2018 Сергій 116 1

Ручна граната і перекрита дорога біля військового шпиталю (Ракове).

10 Серпня 2018 Олег 116

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Хто з останніх прем’єрів найкращий?

Всі добре знають, що діло йде до виборів. Політики, депутати, громадські діячі і навіть шоумени вже починають показувати свою значущість у суспільстві.

Як свідчить практика, у передвиборчих гонках часто беруть участь ті, хто має досвід управління. Керівники урядів також випробовують долю на виборах, адже їхню роботу в країні видно чи не найбільше.

Та народ не проведеш і кожен прем’єр-міністр не однаково вплинув на розвиток України.

Так, ефективним керівником уряду Юлію Тимошенко вважають сім з десяти українців. Свої голоси за неї віддали 70% респондентів, свідчать підсумки опитування, проведеного на телеканалі ZIK.

Другим за популярністю з великим відривом йде Микола Азаров - 13%, третє місце у чинного голови Кабміну Володимира Гройсмана - 8%. Замикають п'ятірку Віктор Янукович ... читати далі »

10 Серпня 2018 Павел Слупко 11

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Виконую всі роботи по,ремоту квартир плитка ламінат шпаклівка обої,швидко і якісно,помірні ціни.

10 Серпня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 33

Як туристу захистити свої права?

З настанням літа багато сімей вирушає на відпочинок. Тоді постає питання вибору туристичної компанії. Та, на жаль, не всі з них надають туристичні послуги належної якості, а отже не завжди відпочинок буває приємним і «безпроблемним».
Перш за все, обираючи туристичну компанію, необхідно звернути увагу, що відповідно до Закону України «Про туризм» туристична компанія може бути турагентом або туроператором, між якими є значна різниця. Так, туроператорами є юридичні особи, для яких організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг є виключною діяльністю.
Щодо турагентів, то вони можуть бути не тільки юридичні особи, а й фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність з реалізації ... читати далі »

1

2 3 » 205


Курси валют на 15.08.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.43
27.47
31.23
31.27
0.41
0.41

Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31