clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Передплата друкованих видань Медіа-корпорації «Є». На ринку понад 25 років.


«Є» Оголошення (класіфайд) «Є» Оголошення (класіфайд) Газета оголошень (Робота + Будівництво.Ремонт.Нерухомість + Бізнес.Побут.Дозвілля + Авто.Мото). Лише для Хмельницької області.
«Сімейна газета ТБ» (українською мовою) «Сімейна газета ТБ» (українською мовою) Видання для всієї родини: життєві історії, корисні поради, ТБ-програма, кулінарні рецепти, дитяча сторінка, поради лікарів, сад і город.
«Семейная газета ТВ» (російською мовою) «Семейная газета ТВ» (російською мовою) Видання для всієї родини: життєві історії, корисні поради, ТБ-програма, кулінарні рецепти, дитяча сторінка, поради лікарів, сад і город.
«Сімейні життєві історії» «Сімейні життєві історії» На сторінках цього цікавого всеукраїнського видання ми зібрали для вас оповідання про кохання та зраду, дружбу та відданість, добро та зло, сміх та сльози. У центрі кожної історії – непроста людська доля, яка не залишить байдужим нікого. Це реальні історії та випадки з життя, правдиві розповіді, романтичні сповіді. Виходить один раз на місяць.
«Сімейна зручна телепрограма» (основні, Т2, супутникові, кабельні канали ТБ) «Сімейна зручна телепрограма» (основні, Т2, супутникові, кабельні канали ТБ) Комплект з двох газет. Газета для фанатів телебачення: основні, Т2, супутникові, кабельні канали ТБ, анонси, поради, здоров’я, рецепти, сад, город, гороскоп, кросворди + сканворди.
«Сімейна зручна телепрограма» (основні, Т2 канали ТБ) «Сімейна зручна телепрограма» (основні, Т2 канали ТБ) Крім основних, Т2 каналів ще й поради, здоров’я, рецепти, сад, город, гороскоп.
«Сімейна зручна телепрограма» (супутникові, кабельні канали ТБ) «Сімейна зручна телепрограма» (супутникові, кабельні канали ТБ) Хороша газета для тих, хто вже має основні канали і кому потрібні супутникові та кабельні канали, кросворди, сканворди, новини про зірок, шоу-бізнесу.
«Смачний» календар «Смачний» календар Настінне перекидне кольорове видання журнального типу з економними і оригінальними рецептами та якісними ілюстраціями.
Універсальний календар-нотатник Універсальний календар-нотатник Відривний чи перекидний календар має поняд 100 сторінок, де зазначено державні, релігійні, народні, професійні свята. Є місячний, вічний календарі, довідкові корисні траблиці. Також подано поради для здоров'я, цікаві кулінарні рецепти, практичні поради.
Відривний календар на холодильник (з магнітом) Відривний календар на холодильник (з магнітом) Зручно використовувати на металевих поверхнях. Календар понад 100! сторінок, де можна ще й дописувати необхідну для себе чи сім'ї інформацію, внизу сторінки є відривні аркуші для нотаток. Державні, релігійні, народні, професійні свята, іменинники, місячний, сонячний, річні, вічний календарі. Поради для здоров'я, кулінарні рецепти, практичні поради, довідкова інформація ефективного догладу за холодильником, за розміщенням і зберіганням продуктів.
Церковний календар Церковний календар На кольоровому яскравому великому календарі з одного боку – Православний, з іншого – Римо-католицький. На плакаті надруковано декілька чудотворних християнських ікон. Подані також головні свята України зі зручним календарем на цілий рік. Передплатники «Сімейної газети» (річної та піврічної) отримають цей календар безкоштовно.
Релігійний календар/Календар консервування та зберігання врожаю Релігійний календар/Календар консервування та зберігання врожаю Календар розрахований на сім’ї, де сповідують різні релігії. На кольоровому папері календаря подано дати великих релігійних свят: православні, римо- та греко-католицькі, іудейські, мусульманські, буддистські та інших релігій. Також зазначено головні свята України зі зручним календарем на цілий рік. Виходить в січні на весь 2017 рік та у липні на півроку з календарем консервування, домашніх заготовок і зберігання врожаю.
Посівний календар/Календар консервування та зберігання врожаю Посівний календар/Календар консервування та зберігання врожаю Зручний посівний календар на 2017 рік із зазначенням сприятливих та несприятливих днів для роботи в саду та на городі. Календар для консервування, домашніх заготовок та зберігання врожаю - виходить у липні.
Домашній погрібець Домашній погрібець В журналі-календарі кращі рецепти зі сприятливими днями для зберігання врожаю, консервації та різноманітні способи заготовок, закруток овочів, фруктів та грибів. Заморожування, сушіння, приготування варення та джемів, маринадів, приправ та інших оригінальних різносолів. А також бонус – практичні поради господиням щодо переробки м’яса й сала.
Настільний календар для нотаток (гірка) на кожний МІСЯЦЬ Настільний календар для нотаток (гірка) на кожний МІСЯЦЬ Календар з перекидними аркушами. На кожному аркуші — календар на МІСЯЦЬ з місцем для щоденних нотаток, головні державні та великі свята. Календар на 2017 та 2018 роки.
Дитячий календар Дитячий календар Кольоровий, яскравий, цікавий журнал-календар на якісному папері на 2017 рік для дітей шкільного віку. Де крім цікавої й пізнавальної інформації, є можливість помалювати, розгадати ребуси, кросворди, загадки. А також є місце для нотатків для дітей та батьків.
Настільний нотатник, перекидний на кожний ТИЖДЕНЬ (гірка) Настільний нотатник, перекидний на кожний ТИЖДЕНЬ (гірка) Календар з перекидними аркушами, На кожному аркуші — календар на ТИЖДЕНЬ з місцем для щоденних нотаток, головні державні та великі свята. Внизу — календар на 2017 рік.
Деталі підписки
Для жителів Хмельницької області передплата приймається до 25 числа кожного місяця на наступний. Для жителів інших областей до 10 числа кожного місяця на наступний.

Контактна інформація передплатника
Адреса доставки

Контакти відділу реалізації:

0382-70-12-40

067-381-58-50Курси валют на 26.07.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.83
25.85
30.22
30.23
0.43
0.43

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Липень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31