Героєм №2, без якого наразі не уявити Євромайдан являється прем’єр, якого в народі кличуть Азіровим за тонкий, ледь відчутний акцент, коли Миколя Янович говорить українською.
Перша частина підбірки фотожаб
Деякі пропонуємо вашій увазі
Героєм №2, без якого наразі не уявити Євромайдан являється прем’єр, якого в народі кличуть Азіровим за тонкий, ледь відчутний акцент, коли Миколя Янович говорить українською.
Перша частина підбірки фотожаб