За його словами, силовики в повному спорядженні – бронежилетах, касках, зайняли зали та коридори всіх поверхів. Ймовірно, це службовці з «Грифона», дільничні міліціонери зі всієї області та внутрішні війська. «Беркутівців» серед них він не помітив. Додамо, що ззовні білий дім на Хмельницькому майдані Незалежності закрито та забарикадовано протестувальниками, працівників на роботу не впустили.
В будинку Хмельницької обласної адміністрації та ради знаходиться 200-300 силовиків
Про це нашому видання повідомив черговий від Народної Ради.