У Хмельницькому завтра, 18 травня, презентуватимуть виставку подільської народної іграшки і ляльки-мотанки «Спогади дитинства». Свої роботи представляють майстри з різних куточків краю.
Як повідомили у міській раді, на виставці будуть експонуватись народні іграшки з дерева, текстилю та природних матеріалів. У роботах майстрів є глибока народність, любов до рідної землі, шана до традицій пращурів та єднання поколінь.
Виставка відбудеться завтра, 18 травня, о 16.00 годині в музеї історії міста Хмельницького (вулиця Проскурівська, 30).