FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
27 Липня, 2024

У лідера відібрали лише очко

Шостого та сьомого грудня хмельницький волейбольний клуб «Новатор» у рідних стінах провів два матчі проти лідера вищої ліги України івано-франківського «Факела». Турнірне становище, в якому опинилися хмельничани - 5 сходинка, змушувало «Новатор» ризикувати. Однак, івано-франківці, вочевидь, приїхали до Хмельницького не прогулятися містом, а продемонструвати свій клас та взяти максимум очок. Клас продемонстрували, але шість очок не здобули. Хоча вже в перший ігровий день «Факел» не залишив жодного шансу господарям майданчика, перемігши з рахунком 3:0 (25:18, 25:21, 25:19). Наступного дня перемогти було важче. «Новатор» дав справжній бій. Поступившись у першій партії з рахунком 27:25, у наступних двох хмельничани подарували глядачам видовищний волейбол. Як підсумок, перемоги з рахунком 25:16 та 25:22. Поставити «крапку» в матчі не вдалося, і доля переможця вирішувалася на тайм-бреку, в якому переміг «Факел» - 15:7. Після шостого туру хмельницький «Новатор» ділить 5 сходинку з «Фаворитом» із міста Лубни. 13-14 грудня хмельничани у Києві зіграють проти столичного «Локомотиву-2».