FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
1 Травня, 2024

Олімпіада в Ріо: Інна Грищун за крок від п’єдесталу

Інна Грищун та Анастасія Тодорова показали високий результат на Олімпіаді, посівши четверте місце. Фото: gettyimages.com

Хмельницькі веслувальники виступили на Олімпійських іграх

Завершилися фінальні заїзди з веслування, в яких взяли участь спортсмени з Хмельницького.

Спочатку за нагороди на Олімпіаді на каное на дистанції 1000 метрів змагався 20-річний Павло Алтухов. Павло, вже у притаманному йому стилі, першу половину дистанції провів в аутсайдерах, але на останніх 500 метрах, попри те, що з його боку був вітер, почав додавати. У підсумку хмельничанин, для якого це були перші Олімпійські ігри в кар’єрі, фінішував на 5 місці.

Краще виступила Інна Грищун разом із одеситкою Анастасією Тодоровою в змаганнях байдарок-двійок на 500 метрів. Наймолодші учасниці фіналу приїхали на фініш четвертим, програвши бронзовим призеркам лише пів секунди.

Нагадаємо, сьогодні вночі розпочнуть змагання і легкоатлетки Марина Бех та Вікторія Ткачук.