FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
23 Липня, 2024

Три нагороди від олімпійського чемпіона

Понад 200 спортсменів зібралися в Білій Церкві, де відбувся восьмий Міжнародний турнір з вільної боротьби на призи трикратного олімпійського чемпіона Олександра Медведя.

І відмінний результат на цих змаганнях продемонстрували юніори з Хмельниччини. Одразу ж троє подолян, на очах олімпійського чемпіона, зійшли на п’єдестал пошани. У ваговій категорії до 120 кілограмів срібну нагороду здобув Сергій Кречун. «Срібло» виборов і Олександр Гизлик, який змагався в ваговій категорії до 50 кілограмів. А Гліб Кутей у ваговій категорії до 96 кілограмів став переможцем  Міжнародного турніру з вільної боротьби.