FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
23 Липня, 2024

Оптимістичне завершення чемпіонату

Хмельницький волейбольний клуб «Новатор» провів останні матчі нинішньої першості України серед команд вищої ліги.

На власному майданчику хмельничани приймали пртенедента на участь у фінальній частині змагань харківську «Юридичну академію-2», який для потрапляння до «фіналу чотирьох» необхідно було здобувати дві перемоги. Але «Новатор», який посідав перше місце, теж був не проти двох перемог, щоб і з гарним настроєм вийти до фінальну змагань. І вже у першому ж матчі хмельничани потужно розпочали, вигравши дві поспіль партії. Однак перемогти гостей із «сухим» рахунком не вдалося – «Юридична академія-2» була краща в третій партії. Перевести матч у тайм-брейк харків’яни не змогли, поступившись «Новатору» в четвертій партії з рахунком 25:16. Наступного ігрового дня поєдинок пройшов за аналогічним сценарієм. Хмельничани, вигравши дві партії, поступилися в третій, але в четвертій здобули «вікторію» та святкували перемогу з рахунком 3:1. Завдяки цим двом перемогам, «Новатор» фінішував на першому місці й тепер буде готуватися до фінальної частини, до якої пройшли київський «Локомотив», віннницький «СДЮСШ-Міцний горішок» та «Ужгородський - ВК Закарпаття». Саме ці чотири клуби невдозві розіграють між собою не лише золоті нагороди вищої ліги, а й путівку до Супер-ліги чемпіонату України.