FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
2 Травня, 2024

Спецрепортаж: «Нива» познущалася над «Динамо»

На вінницькому центральному стадіоні відбувся товариський матч між господарями та хмельницькими футболістами

«Нива» повністю переграла подолян. Команда першої ліги чемпіонату України не дала жодного шансу на хоча б нічию клубу, який виступає у дивізіоні рангом нижче. І, що, найцікавіше, «Динамо» всі свої голи пропустили після того, як вінничани розіграли стандартні положення. Спочатку після навісу зі штрафного біля кутового прапорця, а згодом і після двох передач із кутового.
Після перерви «Нива» забила іще двічі. І знову вінничани відзначилися результативною грою головою. Ну, а «Динамо» «огризнулося» за шість хвилин до завершення матчу. Олег Данченко навісив зі штрафного на дальню стійку, де його передачу замкнув Руслан Курдас. Фінальний свисток рефері зафіксував перемогу «Ниви» над «Динамо» з рахунком 5:1.
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші моменти матчу, коли вінничани вже вели у рахунку 1:0: