FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
16 Жовтня, 2024

Кубок України з боксу: хмельничани вибороли 10 нагород

Хмельничанка Ярослава Маринчук (у червоному) стала володаркою Кубка України. Фото: Федерації боксу України

У медальному заліку збірна області посіла друге місце.

У Рівному завершився Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта). Участь у змаганнях взяли дві сотні боксерів та боксерок, і десять представників Хмельниччині стали призерами змагань.

Як повідомили в Федерації боксу Хмельницької області, Ярослава Маринчук (вагова категорія до 50 кілограмів), Тетяна Іванова (60 кг), Марія Боруца (75 кг) та В'ячеслав Гаврилюк (понад 92 кілограми) стали володарями Кубку в своїх вагових категоріях.

Ще шестеро спортсменів із Хмельниччині здобули бронзові медалі змагань. У медальному заліку команда Хмельницької області здобула1007,5 залікових очок (чоловіки - 387,5 , жінки - 620) та посіла друге місце. Перше – у киян.

«Крім того, Тетяна Іванова, виборовши «золото» Кубку , виконала норматив «майстра спорту України», - додали в обласній федерації боксу.