FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
30 Квітня, 2024

Смс-запитання. Про виплату кредиту

Фото: olimp-kredit.ru

“Я — пенсіонерка. Маю приватизовану квартиру. У 2001 році поховала чоловіка і молодшого сина, з якими жила в одній квартирі. Старший син з 1996 року мешкає окремо, але прописаний у мене.

У 2008 році він узяв кредит. Тепер кредитори погрожують мені забрати майно, тому що син прописаний у мене. На чиєму боці закон? І що робити у такому випадку?”

“Відповідно до ст. 41. Конституції України, та ст.321 Цивільного кодексу України ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
Право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.
Майно, яке належить особисто вам на праві приватної власності ніхто у вас не забере. У випадку наявності рішення суду про стягнення боргу з вашого сина на користь кредитора, органом, який може це зробити в примусовому порядку є Державна виконавча служба України. В такому випадку при наявності рішення суду про стягнення боргу з вашого сина може бути звернуто стягнення лише на те майно, яке належить Вашому сину на праві приватної власності.
Ваше питання складне і надати детальної відповіді без дослідження матеріалів важко. Рекомендую вам з сином звернутися до адвоката, який проаналізує документи по вашій справі та надасть повну та об’єктивну оцінку ситуації, а також допоможе розробити правильну стратегію дій”, - пояснює адвокат Денис Алдобаєв.