FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
28 Квітня, 2024

Ніколи не…

Продукти, поєднувати які категорично не рекомендується

Ви чули про роздільне харчування? Намагаєтесь дотримуватися його? Тоді пропонуємо кілька рекомендацій для того, аби ваш організм працював як годинник, і ви не потерпали від закрепів, проносів, здуття, відрижки, бурчання в животі, зайвої ваги та багатьох інших проблем. А ваші знайомі дивувалися: чого це ви так погарнішали та помолодшали?
Ніколи не вживайте вуглеводну та кислу їжу в один прийом.
Хліб, картоплю, горох, квасолю, боби, банани, фініки та інші вуглеводні продукти не можна їсти разом з лимонами, апельсинами, грейпфрутами, ананасами, журавлиною, помідорами та іншими кислими фруктами й овочами.
Ніколи не їжте концентровані білки та концентровані вуглеводи в один прийом.
Це означає: не їсти горіхи, м’ясо, яйця, сир та іншу білкову їжу разом з хлібом, злаками, тістечками, солодкими фруктами. В один прийом треба їсти яйця, рибу, молоко, сир, в інший – хліб, каші, локшину (якщо немає можливості відмовитися від них).
Ніколи не їжте два концентровані білки в один прийом.
Два білки різного виду й різного складу вимагають різних травних соків і різної їх концентрації. Ці соки виділяються в шлунок не в один і той же час. Тому завжди треба дотримуватися правила: один білок – в один прийом їжі. Тобто, або риба, або м’ясо, або бобові…
Не їжте жири з білками.
Вершки, вершкове масло, сметану, рослинне масло не слід їсти з м’ясом, яйцями, сиром, горіхами та іншими білками. Жир пригнічує дію шлункових залоз і гальмує виділення шлункових соків при вживанні м’яса, яєць, горіхів.
Не їжте кислі фрукти з білками.
Апельсини, лимони, помідори, ананаси, вишні, кислі сливи, кислі яблука не можна їсти з м’ясом, горіхами, яйцями. Чим менш складні харчові суміші, чим простіші наші страви, тим ефективніше наше травлення.
Не їжте два види крохмалю в один прийом.
Дозволяється лише один концентрований крохмаль в один прийом їжі.
Якщо два види крохмалю – картопля або каша (і те, й інше – з хлібом) – вживається в один прийом, то один з них йде на засвоєння, інший залишається невикористаним у шлунку, як вантаж. В результаті – закрепи, затримка засвоєння іншої їжі, її бродіння, підвищення кислотності шлункового соку, відрижка…
Молоко краще вживати окремо, або не вживати взагалі.
Жир молока деякий час перешкоджає виділенню шлункового соку. Молоко засвоюється не в шлунку, а в дванадцятипалій кишці, тому на присутність молока шлунок не реагує секрецією, а це заважає засвоєнню іншої їжі.