ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Мешканця Хмельниччини засудили за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та побиття поліцейських на Львівщині

Кримінал 1004
Мешканця Хмельниччини позбавили волі більше як на три роки
Мешканця Хмельниччини позбавили волі більше як на три роки. Фото: mediasat.info

Чоловік був учасником перекриття траси «Львів-Рава-Руська» у 2017 році.

На Львівщині засудили останнього з організаторів перекриття траси «Львів-Рава-Руська» мешканця Хмельницької області. У прокуратурі Львівської області зазначають, що йдеться про незаконне перекриття траси «Львів-Рава-Руська» у селі Гряда Жовківського району, яке відбулося 29 березня 2017 року.

«Протиправний масовий захід призвів до утворення автомобільного затору, пошкодження автодороги, побоїв правоохоронців, які намагались припинити протиправні дії учасників. Крім цього, правопорушники під виглядом представників національної меншини закликали до розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українцями та поляками», - кажуть у прокуратурі.

Додають, що також від імені мешканців Львівщини чоловіки намагались створити атмосферу невдоволення перебуванням адміністративно-територіальних одиниць області у складі України та спонукали представників Республіки Польща змінити межі країни та приєднати Львівщину до її складу.

Вироком Кам’янка-бузького районного суду Львівської області обвинуваченого мешканця Хмельниччини визнано винним у посяганні на територіальну цілісність, розпалюванням національної ворожнечі, побиття правоохоронців і порушення громадського порядку, засуджено до 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

Слід зазначити, що раніше вироками суду засуджено інших п’ятьох організаторів та активних учасників цієї незаконної акції.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую