clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
20 Жовтня 2017 Микола 7

Запрошуємо усіх бажаючих на Відкриття найбільшого Crossfit-зал у Хмельницькому
"Прийди та приєднайся до найкращих"

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
19 Жовтня 2017 РПЛ 16

Олег Ляшко: людина не повинна виносити останнє з хати на лікування!
Олег Ляшко звернувся до депутатів, які підтримують медичну реформу.
«Учора ви так наполегливо кричали, що треба вийти до людей. Я вам пропоную те саме: підіть до людей і спитайте у них, чи підтримують вони цю реформу. Наша команда усвідомлює нагальну необхідність медичної реформи. Але її метою має бути не скорочення видатків держбюджету і перекладання витрат на кишені українців, тобто фактично легалізація поборів, не скорочення лікарів і закриття лікарень, а навпаки - доступність і висока якість медичних послуг, особливо для людей із низькими доходами, яких зараз в Україні більшість», - наголосив лідер Радикальної партії.

Народний депутат розповів, яку альтернативу медичній реформі уряду пропонує його політична сила.

«Наша альтернатива: страхова ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
19 Жовтня 2017 РПЛ 30

Олег Ляшко: п'яних водіїв - пожиттєво в тюрму!
Депутати фракції Радикальної партії вимагають невідкладно розглянути у парламенті свій законопроект про посилення відповідальності за кермування у нетверезому стані. Таку заяву зробив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту через жахливу трагедією у Харкові.
«Немає слів, щоб висловити співчуття рідним загиблих у ДТП в Харкові. 6 людей стали жертвами «мажорки», яка, очевидно, і права купила за гроші. Такими жертвами на дорогах у 2016 році стали більше 3 тисяч, в цьому році – майже 2,5 тисячі, а за роки Незалежності – більше 160 тисяч українців. Переважна більшість з них загинули через п’яних водіїв-подонків, які випивають, сідають за кермо і вбивають наших людей. Мовчати про це і бездіяти – злочин!», - наголосив Ляшко.
Народний депутат звернувся до голови парламенту із ... читати далі »

18 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 28

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!
Повернення коштів, викрадених з платіжних карток
Добрий день, пане Міністре! Нам видали пенсійні картки, тепер всі бояться, що у них можуть викрасти картки і зняти з них гроші, бо в газеті писали, що таке вже було. Скажіть, що робити в таких випадках і чи можна повернути викрадені з картки гроші?
Олексій Наумов
Що робити, якщо викрали картку?
Після виявлення факту втрати банківської картки або появи підозри, що за вашим рахунком були проведені платежі, які ви не робили, негайно повідомте про це банк.
Як правило, це можна зробити зателефонувавши на телефон гарячоїлінії банку, через систему онлайн обслуговування в мережі Інтернет або ж особисто відвідавши відділення банку.
Більш конкретно способи сповіщення банківські установи прописують у договорах.
Зверніть увагу!
До ... читати далі »

18 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 24

УВАГА! ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!
19 жовтня 2017 року відбудеться виїзд “мобільної групи”. Прийом громадян здійснюватимуть: заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Світлана Лисюк, директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григорій Гоцький, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Глазунова.
Графік роботи мобільних точок доступу:
с. Лисанівці (старостат)- 10.00 - 11.00
с. Пилява (старостат) - 11.30 - 12.30
смт. Стара Синява (приміщення селищної ради) – 13.00 - 14.00

17 Жовтня 2017 Богдан 22

13 жовтня 2017 року військовослужбовці Хмельницького зонального відділу Військової служби правопорядку провели урок мужності з учнями Хмельницької ЗОШ №20 напередодні святкування Дня захисника України.

17 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 31

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС СЕРЕД ЮРИСТІВ «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»

11 жовтня 2017 року на засіданні Хмельницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення затверджено Положення про регіональний конкурс серед юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ».

Організатором конкурсу є Хмельницька обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Координатором проведення Конкурсу є Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області.

Учасником конкурсу є юристи віком до 35 років, які мають вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше 2-х років. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Переможцями Конкурсу визнаються учасники, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками 2016 року ... читати далі »

17 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 53

До уваги студентів-правників вищих навчальних закладів області!
Радником Міністра юстиції, народним депутатом України Алексєєвим Ігорем Сергійовичем оголошено конкурс наукових робіт серед студентів-правників вищих навчальних закладів області на тему: “Юстиція Вашими очима”.
Зміст наукової роботи повинен містити оцінку реформ, які на сьогодні запроваджені Міністерством юстиції, а також пропозиції щодо втілення власних реформ органів юстиції.
Наукові роботи мають відповідати наступним вимогам: шрифт – Times New Roman, розмір шрифта – 14, обсяг інформації - до 10 сторінок. Подана робота повинна бути оформлена в паперовому вигляді, на титульній сторінці якої має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові студента, курс та повну назву вищого навчального закладу, а також контактний телефон.
Конкурсні роботи необхідно ... читати далі »

17 Жовтня 2017 Олексій Наконечний 290

«Їх розшукують Збройні Сили України»
Ні для кого не секрет, що наша держава перебуває у скрутному становищі, що пов’язано з cепаратиськими діями та прямою агресією на Сході України. Велика кількість патріотів України героїчно виконує свій військовий обов'язок щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої Неньки України в рядах Збройних Сил України, однак є громадяни, які ганьблять високе звання захисника Вітчизни, самовільно залишають військові частини, вчиняють дезертирство.
У жовтні місяці в Збройних Силах України проводиться місячник розшуку та повернення військовослужбовців, що самовільно залишили військові частини, чи місця несення служби. Адже дії цих громадян підпадають під ознаки статей ККУ за вчинення військового злочину, а саме за такими статтями:
ч. 3 ст.407 Кримінального кодексу ... читати далі »

16 Жовтня 2017 Анна Сіра 54

Аналіз законопроектів
«Про Державний бюджет України на 2018 рік» (№7000)
та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (№7116)
у питаннях міжбюджетних відносин та місцевих бюджетів

Держбюджет-2018 – загроза для місцевих громад
Сьогодні Україна перебуває а активній фазі бюджетного процесу, зокрема, обговорюються та готуються до прийняття проекти законів «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (№7000) та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (№7116) у питаннях міжбюджетних відносин та місцевих бюджетів. Аналітики Всеукраїнської ГО «Асоціація міст України» детально вичитали ці документи і зробили висновки щодо того, які зміни вони зможуть принести у життя кожного з нас.
Отже, за підсумками аналізу виходить, що уже другий рік поспіль продовжується перекладання на місцеві бюджети додаткових фінансових ... читати далі »

13 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій обл 72

ЮСТИЦІЯ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ!
11 жовтня видався доволі насичений та продуктивний день. Після засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради відбувся день відкритих дверей Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Захід пройшов доволі креативно та цікаво, а головне - пізнавально для запрошених.
Отож, на свято були запрошені студенти ВУЗів міста Хмельницького: Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Хмельницького університету управління і права, Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна» та Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.
Для початку усіх присутніх привітали начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк та радник Міністра юстиції, народний ... читати далі »

13 Жовтня 2017 РПЛ 56

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Віктор Вовк: Банкова розганяє фейки про мене, щоб прикрити свій дипломатичний провал!
Народний депутат від Радикальної партії Віктор Вовк розповів, що насправді відбулося під час голосування за правки до українського освітнього закону у ПАРЄ. Інформацію про те, що нібито через нього були ухвалені «ворожі» правки, нардеп назвав маніпуляціями Банкової.

«В голосуванні у залі по резолюції й усім поправкам я брав участь від початку і до кінця. А ось Мустафа Джемілєв від БПП не голосував на сесійному засіданні проти усіх цих ворожих поправок. І навіть був єдиний від України, хто проголосував «за» антиукраїнську резолюцію. Таким чином, Банкова намагається нікчемною «новиною» про мене перебити реальну новину про дії Джемілєва та свій реальний дипломатичний провал у всій цій історії. Коли наступного дня після виступу ... читати далі »

12 Жовтня 2017 РПЛ 51

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикальна партія Олега Ляшка виступає проти комерціалізації державної медичної допомоги!
Медична реформа повинна забезпечити доступність, високу якість та зберегти безоплатність основних медичних послуг
РПЛ наполягає на ключовій вимозі: реформи мають призводити до покращення соціального забезпечення українців «тут і зараз».
Радикальна партія в черговий раз наголошує на неприпустимості імплементації положень так званої медичної реформи, які призведуть до погіршення якості надання медичних послуг.
Запровадження так звальних госпітальних округів, переведення лікарень на фінансування до місцевих бюджетів та перепрофілювання медичних є абсолютно хибним шляхом.
Серйозне занепокоєння викликає також пропонований принцип переведення первинної ланки медицини на «сімейних лікарів», які окрім прямого ... читати далі »

12 Жовтня 2017 Володимир 71

Звіт Хмельницькрибоохорони за вересень 2017 року
Інспекторським складом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в вересні 2017 року було проведено 56 рибоохоронних рейди, під час яких виявлено 35 фактів порушень природоохоронного законодавства, з них:
- 6 грубих порушень правил рибальства, пов’язаних із застосуваннях заборонених знарядь лову;
- 13 порушень любительського лову;
- 10 порушення порядку придбання та збуту водних біоресурсів.
- складено 6 актів вилучення безхазяйного майна.
Так, за минулий місяць, порушниками були заподіяні збитки рибному господарству України внаслідок браконьєрського вилову на загальну суму в розмірі 8194 грн.
В порушників було затримано 181 кг риби та вилучено 28 заборонених знарядь лову.

Хмельницькрибоохорона ... читати далі »

12 Жовтня 2017 Анастасія Площинська 96

Спостерігачі та довірені особи кандидатів на виборах в ОТГ, їх оформлення та повноваження

Про можливості зареєстрованого кандидата в депутати чи на голову ОТГ мати своїх спостерігачів у виборчих комісіях та інших своїх довірених осіб на засіданнях виборчих комісій під час перших місцевих виборів в ОТГ, а також їх права у питаннях-відповідях розповідає керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України», адвокат Микола Глотов:
Які особи можуть відстоювати інтереси зареєстрованого кандидата в депутати чи на голову ОТГ у виборчій комісії?
Такими особами можуть бути довірені особи та офіційні спостерігачі.
Скільки довірених осіб може мати кандидат у депутати чи на голову ОТГ?
Кандидат на посаду сільського, селищного, міського (міст, кількість виборців у яких є меншою, ніж 90 тисяч) голови може мати не ... читати далі »

10 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 100

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко!
Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати
Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?
Олександр Раєвський
Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або ... читати далі »

10 Жовтня 2017 Надія 137

Ось так працює найдорожча комунальна машина «Глобус», яка коштує 9,6 мільйонів гривень.

9 Жовтня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій обл 134

ПРАВО НА ОБОВ’ЯЗКОВУ ЧАСТКУ ЯК ОСОБЛИВИЙ ВИД СПАДКУВАННЯ

Цивільним законодавством України гарантовано власнику на свій розсуд володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном, але водночас і встановлено певні обмеження щодо права розпоряджатися своєю власністю, тобто визначено обмеження волі заповідача, шляхом установлення права окремої категорії осіб на обов’язкову частку у спадщині.
Таким чином, законодавством закріплено існування двох видів спадкування — за заповітом і за законом, але спадкування обов’язкової частки застосовується лише за наявності заповіту.
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ зазначає, що наявність у особи обов’язкової частки не є підставою недійсності заповіту, оскільки право на обов’язкову частку у спадщині цивільним кодексом ... читати далі »

6 Жовтня 2017 Анастасія Площинська 119

У Хмельницький знову завітає Мандрівний фестиваль документального кіно

У жовтні стартує XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України: Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Донецької, Житомирської, Харківської, Вінницької, Одеської, Сумської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, а також до АР Крим. Першим містом, де відбудуться покази, стане Запоріжжя.

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – місцеві кінотеатри... читати далі »

6 Жовтня 2017 Антон Марчук 114

У суботу, 7 жовтня о 15.00 годині, у прес-центрі СБУ (м.Київ, вул. Володимирська, 35)
відбудеться брифінг Голови Служби безпеки України щодо злочинів
російських військових «#ихтамнетов» у збройних конфліктах по всьому.

1

2 3 » 175


Курси валют на 20.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.49
26.51
31.38
31.4
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31