clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
15 Грудня 2018 Тетяна Бундз - юрист

Невже декрет скасують?!
Верховною Радою зареєстровано два законопроекти щодо скасування "декрету", а саме - №6350 і №6350П, - якими пропонують внести зміни до закону “Про відпустки” та Кодексу законів про працю. Вказаними законопроектами пропонується обмежити тривалість оплачуваної декретної відпустки для тих громадян, хто усиновлює новонароджених малюків відразу ж із пологового будинку. Розгляд вказаних документів, однак, відклали на невизначений термін.
Hасправді, держава не позбавляє права громадян на декретну відпустку, а лише хоче стимулювати більш ранній вихід матерів на роботу шляхом компенсування з 01.01.2019 року родинам витрати на оплату няні у розмірі одного прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років (з 1 січня 2019 року – 1626 грн, з 1 липня – 1699 грн, з 1 грудня – 1779 грн.). Відшкодування здійснюватимуть ... читати далі »

14 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 40

З неплатників аліментів на користь дітей стягнули 4,1 млрд грн

Стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів – один з пріоритетних напрямків роботи Мін’юсту. На цьому наголошує Міністр юстиції України Павло Петренко.

Завдяки першому та другому пакетам законів #ЧужихДітейНеБуває за 11 місяців цього року на користь дітей стягнуто 4,1 млрд грн аліментів. Закон #ЧужихДітейНеБуває2, який вступив в силу 28 серпня цього року, разом із новаціями попереднього закону від 6 лютого, надав виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Для порівняння Павло Петренко зазначив, що за аналогічний період минулого року було стягнуто вдвічі менше - 2,1 млрд грн.

Однією з дієвих новацій нового законодавства є накладення штрафів на суму боргу по аліментах. ... читати далі »

14 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 35

Всеукраїнський тиждень права сприяє підвищенню обізнаності громадян

Вже 10-й рік поспіль в Україні проводять Всеукраїнський тиждень права. Головна мета проекту - виховати нове покоління українців, для яких права та свободи – не простий звук, а основоположна цінність суспільних відносин. Про це перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова сказала на відкритті заходу.

Всеукраїнський тиждень права проводиться з нагоди прийняття Загальної декларації прав людини, у преамбулі якої зазначено, що загальне розуміння характеру задекларованих прав і свобод має величезне значення для повного виконання цього зобов'язання державою.
За словами заступника Міністра юстиції, різні дослідження свідчать, що приблизно половина громадян України не знає, на що має право, та як діяти, коли права порушуються.

«Щоб ... читати далі »

14 Грудня 2018 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 45

У Хмельницькому презентували онлайн-платформу фахових юридичних консультацій

Понад 1400 консультацій на актуальні правові питання, а також судова практика та зразки документів, розміщені на довідково-інформаційній платформі «WikiLegalAid», стали доступними для кожного, хто користується мережею Інтернет. Про це розповіли представники системи безоплатної правової допомоги під час презентації платформи 13 грудня у Хмельницькому.
«WikiLegalAid» – це безкоштовна довідковo-інформаційна платформа фахових правових консультацій, яка дає можливість отримати відповіді на актуальні правові питання. Вона була створена з метою надання якісних юридичних консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги, проте зараз скористатися можливостями платформи може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет. Для цього ... читати далі »

14 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 45

Якісно і швидко. В Україні відкрили 26-й Open Space

Перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова відкрила у Тернополі центр з надання послуг у сфері ДРАЦС, який працюватиме у форматі «Open Space». Це вже 26-й за рахунком такий офіс в Україні.

За останній рік у рамках реформування системи ДРАЦС Міністерство юстиції відкрило 25 офісів «Open Space» в усіх регіонах України. Офіс у Тернополі став 26-м і останнім цього року. Цей офіс працюватиме за європейськими стандартами обслуговування громадян, тобто тут послуги будуть надаватися швидко, якісно та в комфортних умовах.
В «Open Space» громадяни можуть отримати всі послуги, які надають відділи ДРАЦС, у тому числі й апостиль. Це, зокрема, отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів ... читати далі »

14 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 37

427 млн грн заборгованості зарплати отримали українці у 2018 році

З початку року державні виконавці Міністерства юстиції стягнули з підприємств на користь українців 427 мільйонів гривень. Завдяки цьому заборговану зарплату отримали більше 38 тисяч працівників, багато з яких місяцями не бачили жодної заробленої копійки. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників - одне із ключових завдань Уряду та Міністерства юстиції.

«Від невиплати зарплат страждають не лише працівники, а й їхні родини, діти. Страждає вся економіка держави. Саме тому на початку цього року ми запустили ініціативу з ліквідації заборгованості з виплати ЗП. Тільки вдумайтеся в цифри – 11 236 становить середня виплата на кожного, хто отримав заборговане. Мін’юст та післяреволюційні ... читати далі »

13 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 37

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ЗАПРОШУЄМО ВІДСВЯТКУВАТИ ЮВІЛЕЙ ВЕСІЛЛЯ!!!
Весілля – один з найважливіших і водночас найромантичніших моментів в житті кожної людини. Відлунав вальс Мендельсона, молодята отримали перші поздоровлення і побажання. З цієї миті починається життєвий шлях нової сім'ї, на якому
неминучі труднощі, невдачі і помилки. Але якщо двом люблячим серцям вдасться все це подолати, попереду їх чекає багато приємних сімейних свят - річниці весіль. Святкування річниці весіль підкреслює важливість шлюбу і його щасливу долю. Тільки для міцної родини день одруження стає світлим святом на довгі роки. Діти, батьки, а пізніше і підростаючі онуки, в річницю весілля з радістю вітають «молодят». Святкування ювілеїв весілля - це відмінний спосіб побувати на своєму весіллі кілька разів, при цьому залишаючись багато років щасливим подружжям!
Від ... читати далі »

13 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 48

#ПідЗахистомПрава #ВсеукраїнськийТижденьПрав
13.12.2018 відбулася зустріч з учнями 4 класу Хмельницької спеціалізованої школи 1 ступеню № 30.
« Знати та вміти захищати власні права потрібно з самого раннього віку. Водночас потрібно пам’ятати, що використовувати свої права необхідно таким чином, щоб це не порушувало прав інших людей. Неважливо скільки вам років чи якої ви статі - всі ми люди і всі маємо однакові права!» - саме на цьому під час спілкування наголошувала провідний спеціаліст Хмельницького міського відділу ДРАЦС Ирина Полищук. Діти дізналися історію виникнення прав людини, про те, які саме права вони мають, як їх захищати і реалізовувати. В ігровій формі учням продемонстрували головні норми права та їх роль у житті людини.
Під час зустрічі розглянули питання психологічного і фізичного насилля в шкільних ... читати далі »

13 Грудня 2018 РПЛ 16

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Завдяки Ляшку українці з нового року проходитимуть медобстеження безкоштовно
На зустрічі з міськими та селищними головами Чернігівщини перше, на що скаржилися Олегу Ляшку – неякісність медичного обслуговування та недоступність ліків. Жителька села Антонівка розповіла, що її онучка ледь не померла, бо жінка не могла викликати швидку.

«Онучці видалили гланди. Відправили на лікарняний. Вона служить у Київському госпіталі. На 4-й день у неї відкрилася кровотеча. Дзвоню в швидку. Трубку взяли в Пирятині, на Полтавщині. Кажуть – дзвоніть на Чернігів. А туди поки додзвонишся – можна 5 разів померти», - обурилася жінка.

Олег Ляшко одразу відреагував на скаргу пенсіонерки і поїхав з інспекцією до Прилуцької центральної міської лікарні, яка надає допомогу і мешканцям села Антонівка. Від побаченого – здригнувся: у ... читати далі »

13 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 50

Європейський суд з прав людини як інструмент захисту прав людини
Європейський Суд з прав людини (далі - Суд) було засновано в 1959 році, відповідно до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод 1950 року (далі - Конвенція), з метою забезпечення дотримання державами-учасницями їхніх зобов’язань.
Україна ратифікувала згадану Конвенцію 17 липня 1997 року, а вже 11 вересня того ж року вона набула чинності. Відтоді цей документ є частиною законодавства нашої держави й має застосовуватися нарівні з іншими нормативно-правовими актами, а рішення Європейського суду з прав людини підлягають прямому виконанню на національному рівні. 23 лютого 2006 року був прийнятий Закон України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», який гарантував, що рішення Суду є обов’язковим для виконання ... читати далі »

13 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 66

Пане Міністре, звертають до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи із причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.
Олена Дегтярьова
Усі люди є рівними у своїх правах. А це означає, що жодна людина не може стати жертвою будь-яких обмежень.
Держава гарантує усім без винятку людям, і особам з інвалідністю в тому числі, всі соціально-економічні, політичні, особисті права і свободи, закріплені у Конституції, законах чи міжнародних договорах, які ратифіковані Верховною Радою.
Коли роботодавець може звільнити працівника?
Роботодавець має право звільнити працівника лише у разі його невідповідності ... читати далі »

13 Грудня 2018 Батьківщина 42

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила, що лише побудова сильної армії допоможе зміцнити позиції України у дипломатичних переговорах щодо досягнення миру та призведе до звільнення окупованих територій.
Про це лідер партії «Батьківщина» написала на своїй сторінці у Facebook.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що партія «Батьківщина» має чіткий план дій з посилення армії. Оскільки сильна армія – це невід’ємна частина Нової стратегії миру та безпеки!

Лідер партії «Батьківщина» переконана в тому, що для того, щоб українська армія стала сильнішою, насамперед потрібно збільшити реальний обсяг фінансування Збройних Сил.

Окрім того, після приходу до влади команди Юлії Тимошенко буде запроваджено новий військовий контракт... читати далі »

12 Грудня 2018 РПЛ 15

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Ціна на хліб може бути 7 гривень, якщо підтримувати сільгоспвиробників
Знизити ціну на хліб вдвічі – це реально! Прикладом цього є фермерське господарство, яке Олег Ляшко відвідав у селі Перехрестівка на Сумщині. Тут вирощують зерно, обмолочують його, випікають продукцію і розвозять її по 9 прилеглих селах. При цьому, хліб коштує вдвічі дешевше, ніж в магазинах.

«За рахунок того, що є своє зерно, крупорушка, переробка і пекарня – хліб тут коштує 7 гривень. І так має бути по всій країні. А у нас він коштує вдвічі дорожче. Сьогодні по 15 гривень – завтра по 150 буде з такою політикою влади. І тоді всю зарплату і пенсію на хліб треба буде віддавати, бо немає державної підтримки фермерів, контролю за цінами на продукти та дуже дорога ціна на газ і електроенергію. Тому ми добиваємося відновлення державного нагляду за ... читати далі »

11 Грудня 2018 РПЛ 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко вимагає від уряду додати до приватизаційних умов «Центренерго» обов’язок купувати українське вугілля
Якщо теплоелектростанції не купуватимуть українське вугілля, державні шахти закриються, переконаний Олег Ляшко. Політик різко розкритикував умови приватизаційного конкурсу «Центренерго», що запланований на 13 грудня, і вимагає від уряду терміново додати до них обов’язок щодо купівлі вугілля на українських шахтах. Без цього, за словами лідера РПЛ, енергетичні компанії братимуть ресурс з шахти «Краснолиманська», який має сумнівне походження, чи ще гірше – продовжуватимуть возити вугілля з Росії.

«Стан у державній вугільній галузі і так катастрофічний: шахти зупиняються, гірники шукають кращої долі за кордоном. А ті, що залишилися, доведені до відчаю та готові відстоювати своє право на життя – в листопаді ... читати далі »

11 Грудня 2018 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 66

Міністерство юстиції України презентувало новий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» про право власності на землю. Випуск створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

11 Грудня 2018 Батьківщина 86

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Аналітик Атлантичної Ради: Президентство Тимошенко - шанс для нового початку та прогресивного розвитку країни.

«Багато західних спостерігачів хотіли б зміни керівництва України після президентських виборів 2019 року. Найбільш вірогідним сценарієм є обрання Тимошенко президентом і значне збільшення представництва її партії у парламенті - вона перемагає в опитуваннях зі значним відривом.

Заходу вже зараз необхідно готуватися до такого розвитку подій. Перспективу приходу Тимошенко до влади варто розглядати, як шанс для нового початку, покращення відносин і прогресивного розвитку країни загалом.

Певні аспекти її поточної позиції та кар’єри могли б послужити відправною точкою для такого далекоглядного підходу. Перш за все, Тимошенко стала б першою у східнослов’янському світі жінкою-президентом. Це саме ... читати далі »

10 Грудня 2018 РПЛ 23

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко зареєстурвав законопроект про мораторій на продаж землі
Олег Ляшко вимагає на два роки продовжити мораторій на продаж землі, термін дії якого спливає 1 січня 2019 року. Відповідний законопроект політик зареєстрував у ВР.

«Ми вимагаємо від парламенту невідкладно розглянути законопроект і продовжити дію мораторію на заборону продажу земель. Крім того, Конституційний суд підтримав наші зміни до Конституції про те, що основою аграрного устрою України є фермерські господарства. Ми вимагаємо невідкладно розглянути ці зміни та закріпити назавжди землю за українцями», - наголосив Ляшко.

Народний депутат переконаний, ухвалення змін до статті 41 Конституції дасть можливість захистити українську землю.

«Скажу без перебільшення – це революційне історичне рішення! Вперше у Конституції буде записано, що головним ... читати далі »

9 Грудня 2018 сергій 122

Андріївські вечорниці!
Колись у давнину, в передвечір свята Андрія, дівчата
та хлопці збиралися у красивій та затишній світлиці, де співали обрядових пісень, пряли-вишивали, знайомилися-залицялися, ліпили вареники й розважались!

12 грудня Хмельницький осередок Спілки Української Молоді в Україні, Клуб ДЖУРА, Хмельницький козацький курінь ім. І.Нечая та Хмельницька обласна Федерація бойового гопака запрошує вас, дорогі друзі, відтворити давні українські звичаї і традиції, побавитись у народні забави, кусати калиту й веселитися! А також усі бажаючі зможуть поласувати смачненькими вареничками та кулішем! Море позитиву і веселощів, українські забавлянки, пісні та танці гарантовано!


Коли? 12 грудня 2018 року


Де? Місто Хмельницький, площа перед кінотеатром Шевченка


Вхідний квиток коштує - безкоштовно!!!

Захід ... читати далі »

9 Грудня 2018 Олександр 72

Прошу Підтримайте ідею РОВИТКУ КІНОМИСТЕЦТВА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ!і відправте цей Відкритий лист до мера міста Хмельницького Олександра Симчишина!

Шановний Олександре Сергійовичу!
Звертаюсь до Вас з проханням створити у місті Хмельницькому програму,
фонд розвитку кіно та мультиплікації у Хмельницькому.
Діяльність фонду буде полягати у наданні Державної підтримки з міського та обласного бюджету у реалізації кінопроектів.
Хочу зазначити що розвиток кіномистецтва у Хмельницькому е одним із
найважливіших
кроків на шляху Духовного,Патріотичного виховання молоді та громади міста.
У Хмельницькому завжди було і багато талановитих людей різного віку.
Ви знаете про спробу робити кіно у Хмельницькому молодих митців Дмитра Бевзюка та Дмитра Міліенка фільм «У нас був шкільний бал»,фільм Олександра Шеремети «Довкола ... читати далі »

8 Грудня 2018 Таня 83

Допоможіть зібрати кошти на лікування мами двох дівчаток Тетяни Куценко, до якої повернувся рак.

П’ять років тому хвороба відступила, проте згодом жінка дізналася, що у неї рак молочної залози спровокував метастази у легенях і печінці. Медики діагностували четверту стадію онкозахворювання.

Аби боротися за життя, Тетяні приписали препарат «Ібранс», на якій щомісяця їй потрібно витрачати 43 тисячі гривень. Загалом жінці доведеться пройти 16 курсів цього препарату. Нескладно порахувати, що мамі двох дітей доведеться витратити на свій порятунок велику суму - 688 тисяч гривень.

«Мені залишилось зібрати 350 000 на «обов'язковий курс». Таблетки допомагають, вже нічого не болить, КТ показує постійну позитивну динаміку. Дуже хочу жити для своїх дівчаток. Дуже прошу! Будь ласка! Допоможіть!», – просить Тетяна.

Зібрати ... читати далі »

1

2 3 » 225


Курси валют на 15.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.89
27.93
31.47
31.51

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31