clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
17 Лютого 2020 Крістіна 18 1

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Зніму квартиру. З інд.опаленням, від власників, укомплектовану

14 Лютого 2020 читач 345

Цікава ситуація виникла нещодавно в Хмельницькому. Неповнолітній був за кермом, хоч не мав на це права, його зупинили поліцейські. А потім юнак опинився в відділку поліції, стверджував, що його побили. Гляньте відео https://www.facebook.com/kdk.kr.ua/videos/605859036654285/ в коментарях пишуть, що його батько адвокат. Ось ще відео - https://youtu.be/-d1YpQhc5n8 А ось його батько приїхав машину забирати - https://youtu.be/6n4FV_VY3-Y Що ж відбувається? Чи мала право поліція так діяти? Нерви здали? Якщо так, то мабуть таким не місце в поліції. А неповнолітній, його поведінка? Хіба нормальна? Ось так і живемо

13 Лютого 2020 ГО "Подільська правова ліга" 111

Замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) це метод допомоги наркозалежним людям, які вживають опіати. ЗПТ вважається одним з найбільш успішних у світі методів лікування наркозалежності. Під час замісної терапії лікарі призначають медикаменти, які допомагають уникнути синдрому відміни та відмовитися від вживання нелегальних (вуличних) наркотиків та загалом поліпшити стан здоров'я. Зазвичай замісна терапія розглядається як варіант для людей, які вживають наркотики інєкційно (ЛВНІ) і вважають, що повне утримання від наркотику є занадто важким для них, фактично вони не в змозі припинити вживання, навіть якщо намагаються це зробити.

Усього в Україні нараховується більше 170 ЛПЗ, на базі яких працюють сайти (кабінети) ЗПТ, де отримують послуги близько 8400 пацієнтів. Всі пацієнти отримують інтегровані послуги з медичного ... читати далі »

12 Лютого 2020 Венгрова Тетяна 173

Правовий SOS: Сканування Особливої Ситуації
Що можна зробити, щоб зацікавити молодь підвищувати свою юридичну та правову грамотність? Шлях тільки один: показати до чого призводить дефіцит обізнаності у сфері права. 12 лютого в актовому залі Управління Національної Поліції в Хмельницькій області завідуюча бібліотеки-філії 11 Хмельницької міської ЦБС Венгрова Тетяна провела тренінг із елементами форум-театру Правовий SOS: Сканування Особливої Ситуації. Під час тренінгу учасники, студенти І курсу ХТЕК КНТУ, стали акторами та розповіли про життєві ситуації, у які вони потрапили і просять правової допомоги. Молодь командно аналізувала кожну ситуацію, а поліцейські: інспектор із зв'язків з громадськістю Стрембіцька Ганна та інспектор Табенська Ілона, давали професійні рекомендації як можна уникнути таких ситуацій ... читати далі »

23 Січня 2020 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 925

Вчора, 22 січня 2020 року, у День Української єдності (День Соборності) та 101 річниці проголошення обєднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відбулась знаменна подія, військова частина А4239 отримала свій почесний прапор та мощі Святої Варвари.
З цієї нагоди відбулася урочиста церемонія вручення цього військового символу честі, доблесті та слави, що пройшла на стройовому плацу військової частини. У ній, крім військовослужбовців, також взяли участь митрополит Хмельницький та Камянець-Подільський Православної церкви України Антоній (Махота), секретар Хмельницької міської ради Кривак Михайло Михайлович, перший командир військової частини полковник запасу Володимир Карга та інші поважні гості.
Після шикування на плацу військової частини та внесення Бойового прапора... читати далі »

21 Січня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 995

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 128/7 Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі конкурс).
Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:
1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 21 січня по 23 лютого 2020 року, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у звязку з конкурсом; завантажити скановані копії заяви, форма якої ... читати далі »

20 Січня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції 1010

Твої права у сфері державної реєстрації порушено? Захисти себе! Звернись до органів юстиції! Віднови справедливість!
Кожний має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.
Міністерство юстиції України запровадило дієвий механізм захисту власних прав у сфері державної реєстрації, зміст якого полягає у зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів з відповідною скаргою. Важливим є те, що така процедура є безоплатною.
Скарга у сфері державної реєстрації подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити:
1) повне найменування (імя) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (імя) представника скаржника, якщо скарга подається ... читати далі »

16 Січня 2020 Ольга 2545

У школах Старокостянтинова дiти навчаються в холодных класах, найгiрше становище у школi 9,а ось у школi 6 директор не хоче пiдключатися до газу,котельная готова, вже давно збудована.Палять свiжезрiзнаниями деревами .Може через те ,що директорші майже 70, памятає старі способи обігрівання приміщень,то для неї не горить завчасно того ж самого вугілля придбати. В класах температура не вище 15 градусів,куди дивиться місцева рада,прокуратура? Невже не жалко малюків?

15 Січня 2020 Олег 3117

Був недавно в Ярмолинецькому військоматі. Сказали знов пройти комісію бо при переїзді з Городка в Ярмолинці загубили справи призовників. Військомат по рівню Зімбабве. БАРДАККККК

14 Січня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 2383

Мешканка Полонного отримає надбавку до пенсії за померлого чоловіка

На момент смерті чоловіка не було виконано рішення суду про виплату йому недоплаченої надбавки до пенсії як дитині війни. Завдяки діям юристки Полонського бюро правової допомоги Оксани Рибак кошти зможе отримати дружина померлого, яка стала його спадкоємицею.

До Полонського бюро правової допомоги, яке є відділом Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулась жінка, яка прийняла спадщину після смерті чоловіка. Як пояснила заявниця, на момент смерті спадкодавця не було виконано рішення суду про виплату йому недоплаченої надбавки до пенсії як дитині війни. Отже клієнтка потребувала допомоги у написанні заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Надавати жінці правову допомогу призначили ... читати далі »

13 Січня 2020 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 646

У військовій частині А4239 розпочато новий навчальний рік!
Сьогодні, 13 січня, у військовій частині А4239, як і у всіх Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди на стройовому плаці, за участі усього особового складу, було проведено урочистий мітинг, який розпочався з виконання творчим колективом оркестру військової частини А4239 Державного гімну України та підняття Державного прапору України.
Мітинг відкрив командир військової частини А4239, який звернувся до військовослужбовців з настановним словом та подякував за сумлінне виконання обовязків і якісну військову службу.
Початок нового навчального року, як і календарного,- це у першу чергу шанс на отримання чогось нового, нових знань, умінь, досвіду, можливість досягти звершень, як у професійному, так і особистому відношенні. Тож цей шанс ... читати далі »

12 Січня 2020 Ольга Поліщук 538

Асоціація міст України закликає Парламент відхилити проєкт змін до Конституції щодо децентралізації
Асоціація міст України висловила загальні зауваження до Законопроєкту 2598. Так, зокрема, порівняно із чинною Конституцією України проєкт передбачає звуження статусу органів місцевого самоврядування та містить ознаки централізації влади, надмірно розширює контрольні повноваження держави в особі префектів та Президента України.
Оновлений 27.12.2019 текст (як і попередній від 13.12.2019) було підготовлено без залучення органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, експертного середовища, науковців. Пропоновані зміни до Конституції мають суттєві недоліки і не відповідають Європейській хартії місцевого самоврядування.
Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України Д.Разумкова, голів парламентських ... читати далі »

11 Січня 2020 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 347

Привітання до Різдва Христового!
08 січня в приміщенні Хмельницької міської ради творчим колективом оркестру та капеланом військової частини А4239 було здійснено привітання керівного апарату Хмельницької міської ради нагоди Різдвяних свят.
Це вже не перша подібна акція. Колектив оркестру нашої військової частини щорічно здійснює подібні привітання не лише представників владних структур, а у першу чергу особового складу військової частини та їхніх родин. Також, у ці святкові дні, не залишаються поза увагою оркестру і ті військовослужбовці, що не перебувають у пункті постійної дислокації.

10 Січня 2020 Дмитрий Лесков 112

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco представляет технологии для построения Интернета будущего

Компания обнародовала стратегию Интернет будущего и представила самую амбициозную микропроцессорную архитектуру

Главное:

Cisco поделилась подробностями технологической стратегии Интернет будущего, основанной на разработках в области микроэлектроники, оптических технологий и программного обеспечения.
Cisco Silicon OneTM первая единая унифицированная полупроводниковая архитектура, которая может использоваться в любой точке сети в любом форм-факторе.
Новая линейка Cisco 8000 первая платформа на базе Silicon One с новой операционной системой IOS XR7.
Cisco 8000 снижает стоимость построения и эксплуатации массовых сетей, предназначенных для таких приложений и сервисов, как 5G, видео и облака.
Новые варианты гибкой бизнес-модели дают заказчикам возможность внедрять ... читати далі »

1 Січня 2020 Людмила 563

Вітаємо зі святами!!! Нехай Істина, Доброта і Терпіння зігріють ваше серце!!! ️️️

31 Грудня 2019 Людмила 464

З Новим роком та Різдвом Христовим! Нових успіхів та досягнень, нових ідей та можливостей, нових горизонтів щастя і просторів натхнення в майбутньому році!

30 Грудня 2019 Роман 2378

Шановні Хмельничани ми закрили 10 ігрових автоматів хто побачить що єсть і ще ігровий заклад. Звоніть.

29 Грудня 2019 Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків 949

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків зявилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент.підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування,Увага! У разі виникнення тріщин через слабкий фундамент заборонено проводити їх ремонт. У 50% випадків необхідне У звязку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту, то існує ризик його деформації. А як закономірний наслідок початок руйнування несучих стін конструкції всього будинку.
Власники старих будинків нерідко стикаються з проблемою руйнування або часткового порушення фундаменту: утворення тріщин, осідання, перекіс, що призводить до аварійного стану і повної втрати житла. Посилення або ремонту фундаменту ... читати далі »

29 Грудня 2019 Мар'ян 938

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків зявилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент.підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування,Увага! У разі виникнення тріщин через слабкий фундамент заборонено проводити їх ремонт. У 50% випадків необхідне У звязку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту, то існує ризик його деформації. А як закономірний наслідок початок руйнування несучих стін конструкції всього будинку.
Власники старих будинків нерідко стикаються з проблемою руйнування або часткового порушення фундаменту: утворення тріщин, осідання, перекіс, що призводить до аварійного стану і повної втрати житла. Посилення або ремонту фундаменту ... читати далі »

25 Грудня 2019 Галина Стецини 192 2

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ЗЕМЕЛЬНІ БЕТОННI РОБОТИ прокладання дренажів, гідроізоляція пiдвалiв влаштування каналізаційних систем та відстійників,вигрібні ями (септик) для будинка БЕЗ ВІДКАЧКИ,. підключення, прокладання труб,водопровід,газ будь-які види.каналізаційних систем та Копання траншей доставка кілець. Бетонні Роботи,Відмостки,підпірні стінки, Стяжкі та інші роботи., Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків зявилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент.підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування,Увага! У разі виникнення тріщин через слабкий фундамент заборонено проводити їх ремонт. У 50% випадків необхідне У звязку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту... читати далі »

1

2 3 » 257Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29