clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
11 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 331

Не так давно, з травня 2021 року, у реперфузійному центрі КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" (м.Хмельницький, вул.Володимирська, 85) почали роботу катетеризаційні лабораторії з сучасними ангіографічними системами експертного класу "Optima IGS 330".

І вже через чотири місяці ми маємо тут ювілейне - 1.000 оперативне втручання!

Високотехнологічне обладнання та професіоналізм медичного персоналу дозволяють нам проводити складні життєвозберігаючі малоінвазивні втручання:
- селективна коронаро- та вентрикулографія;
- аортографія та ангіографія брахіоцефальних і периферичних судин;
- стентування коронарних, сонних та периферичних судин;
- встановлення оклюдерів при дефектах перетинок та стентування коарктації аорти;
- імплантація штучних водіїв ритму серця та кардіовертерів-дефібриляторів;
- кардіоресинхронізуюча ... читати далі »

10 Вересня 2021 Рудан Іванна 434

Парагрип!
Парагрип гостре інфекційне вірусне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі. Характеризується ураженням верхніх дихальних шляхів, переважно гортані, проявляється гарячкою, помірною загальною інтоксикацією, симптомами ларингіту, інколи й трахеїту.
Джерелом збудників інфекції є хвора людина в останній день інкубації і перші 3-4 дні хвороби. Виділяється вірус з організму хворого з крапельками секрету слизової верхніх дихальних шляхів. Хворіють переважно діти, особливо дошкільного віку і навіть новонароджені. Після перенесеної хвороби залишається досить стійкий постінфекційний імунітет.
Інкубаційний період триває від 2 до 7-ми днів, частіше 3-4 дні. Характерний поступовий початок: підвищення температури тіла до субфебрильної, незначна загальна слабість, помірний головний біль, більш ... читати далі »

9 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 334

Триклапанну корекцію - складне втручання на відкритому серці провели у Хмельницькому серцево-судинному центрі.

До КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" звернувся пацієнт з м.Старокостянтинова, 1956 р.н., зі скаргами на задишку при незначному навантаженні, періодичні болі в ділянці серця, загальну слабкість. У 2017 році пацієнт переніс інфекційний ендокардит, який пошкодив мітральний клапан серця - тоді була виконана його пластика кільцем.

Наші фахівці, провівши ряд досліджень (вентрикулографію, коронарографію, рентгенографію, ехокардіографію, лабораторні дослідження) виявили рецидив інфекційного ендокардиту. Внаслідок інфекційного процесу, кільце мітрального клапана в ділянці задньої стулки було відірване. Проведена ультразвукова діагностика серця виявила недостатність аортального, мітрального ... читати далі »


9 Вересня 2021 Рудан Іванна 350

Що варто знати про лямбліоз
Етіологічний фактор: представник джгутикових Giardia lamblia паразитує у дванадцятипалій кишці і порожній кишці. Життєвий цикл включає в себе дві стадії: стадію цисти (циста) і вегетативну (трофозоїт). Інфекційною формою є циста, проковтування 10100 цист викликає захворювання. З цист під впливом соляної кислоти вивільняються трофозоїти прилягають до слизової оболонки порожньої кишки, при цьому знищують щіточкову облямівку ентероцитів і структуру ворсинок (атрофія) призводять до зменшення поверхні всмоктування. Під впливом лужного середовища (жовч) трофозоїти трансформуються в цисти, які виділяються з калом.
Резервуар і шляхи передачі інфекції: резервуар люди (в основному) і багато видів домашніх (собаки, кішки) і диких (напр. бобри) ссавців; інфекція легко поширюється аліментарним шляхом... читати далі »

9 Вересня 2021 Рудан Іванна 288

Бруцельоз!!!
Бруцельоз інфекційно-алергічне захворювання з групи зоонозів, що спричиняється мікроорганізмами роду бруцел, передається аліментарним, контактним або аерогенним шляхами, характеризується гарячкою, ураженням опорно-рухової, нервової та сечостатевої систем організму, схильністю до хронічного перебігу із загостреннямми та рецидивами, високим рівнем інвалідизації.
Основне джерело інфекції мала та велика рогата худоба й свині. Факторами передачі бруцел при аліментарному шляху реалізації фекально-орального механізму можуть бути сире молоко й молочні продукти, недостатньо термічно оброблені страви з м'ясопродуктів. Людина може інфікуватися при вживанні води, що забруднена виділеннями хворих тварин.
Інкубаційний період коливається в широких межах від 2 днів до 2 місяців.
Поширені симптоми бруцельозу:
порушення ... читати далі »

8 Вересня 2021 Пресслужба ХОССЦ 471

Фахівці Хмельницького серцево-судинного центру провели складне втручання на відкритому серці триклапанну корекцію.

До КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" звернувся пацієнт з м.Старокостянтинова, 1956 р.н., зі скаргами на задишку при незначному навантаженні, періодичні болі в ділянці серця, загальну слабкість. У 2017 році пацієнт переніс інфекційний ендокардит, який пошкодив мітральний клапан серця - тоді була виконана його пластика кільцем.

Наші фахівці, провівши ряд досліджень (вентрикулографію, коронарографію, рентгенографію, ехокардіографію, лабораторні дослідження) виявили рецидив інфекційного ендокардиту. Внаслідок інфекційного процесу, кільце мітрального клапана в ділянці задньої стулки було відірване. Проведена ультразвукова діагностика серця виявила недостатність аортального... читати далі »


8 Вересня 2021 Ольга Поліщук 313

АМУ вітає прийняття законопроєкту щодо стимулювання розвитку індустріальних парків.

7 вересня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки", спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках (4416-1 від 10.12.2020).

Прийнятий документ передбачає такі стимули:
- компенсація субєктам господарювання та учасникам індустріальних парків 50% витрат на підключення та приєднання до електромереж;
- зменшення мінімальної площі земельних ділянок з 15 до 10 Га та збільшення верхньої межі з 700 до 1000 Га, дозвіл приєднувати земельні ділянки до ІП у випадку розміщення між ними обєктів інженерно-транспортної інфраструктури;
- визначення підстав для виключення індустріального ... читати далі »

31 Серпня 2021 Пресслужба ХОССЦ 492

Холтерівське моніторування артеріального тиску - ефективна діагностика серцево-судинних захворювань.

Холтерівське моніторування АТ (артеріального тиску) методика дослідження серцево-судинної системи за допомогою приладу автоматичної реєстрації артеріального тиску й частоти серцевих скорочень впродовж 24-х годин, із заданими інтервалами (кожні 15-30 хв вдень і 40-60 хв вночі).

Для цього на плече накладається стандартна манжета для вимірювання артеріального тиску, поєднана з компактним приладом, який фіксує показники.

Дане дослідження суттєво розширює можливості лікаря у діагностиці та лікуванні артеріальних гіпертензій, дозволяючи:
диференціювати істинну артеріальну гіпертензію від псевдогіпертензії;
виявляти випадки гіпертензії білого халата (коли у пацієнта підвищується тиск від хвилювання при ... читати далі »

31 Серпня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 509

А ви знаєте, що у ситуаціях, які передбачають використання свідоцтва про народження дитини та для ідентифікації її особи, вам зовсім не обов'язково пред'являти саме оригінал цього документа Цілком достатньо додати свідоцтво у додаток Дія та пред'явити цифрову версію цього документа
️ Цифрове свідоцтво можна використовувати у подорожах Україною, а також при отриманні банківських, медичних та освітніх послуг.
Як отримати цифрове свідоцтво про народження дитини?
Встановіть або оновіть мобільний застосунок Дія.
Оберіть "Додати свідоцтво про народження дитини" та введіть серію і номер документа.
Свідоцтво про народження має з'явитись у застосунку.
️ Важливо: цифровий документ має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог. Якщо у вас не приймають свідоцтво у застосунку, зверніться до служби підтримки ... читати далі »


27 Серпня 2021 Пресслужба ХОССЦ 715

В КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" запроваджено електронні листки непрацездатності.

У закладі відбувся важливий етап цифрової трансформації в системі охорони здоровя - запровадження електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність черговий етап у побудові системи ефективного електронного документообігу.

Медична інформаційна система, яку використовує КНП ХОССЦ, успішно пройшла тестування функціоналу електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність і перші лікарняні листки вже оформлено.

Відбувається це наступним чином:
1. Лікар, який відкриває лікарняний лист, робить це в електронній системі і підписує його своїм ЕЦП (цифровим підписом).
2. Далі, згідно реєстру, Пенсійний Фонд відкриває лікарняний лист.
3. Також інформація передається роботодавцю ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
27 Серпня 2021 Bohdan 412

Новий спортивний інвентар для шкіл від Klitschko Foundation та Decathlon Ukraine: як отримати?

Розпочнімо новий навчальний рік круто, весело, спортивно та з новим спортивним інвентарем! Кожна школа може доєднатися до конкурсу та отримати новий спортивний інвентар для занять спортом!

Що для цього потрібно? Розкажіть історію вашого вчителя фізичного виховання!

Якщо ви працюєте в цій сфері, маєте знайомих-вчителів або ж ви є учнями/ученицями, уважно читайте умови та закликайте до дії всіх вчителів!

Завданням є написати пост або зняти відео, у якому потрібно розказати:

- як і чому ви стали вчителем/ою фізичного виховання;
- що вас надихає у роботі;
- у яких конкурсах, проєктах та освітніх ініціативах для професійного розвитку берете участь.
Текст має містити не менше 100 слів, а відео - тривати не менше 60 секунд.

Важливо: у пості ... читати далі »

27 Серпня 2021 Пресслужба ХОССЦ 325

Традиційним стає "День донора" у Камянець-Подільському відділенні інвазивної кардіології та інтервенційної радіології КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

Вже вдруге цього року співробітники відділення відвідали Кам'янець-Подільськіу міську станцію переливання крові, здавши кров для потреб медичних закладів міста для допомоги мешканцям краю, які цього потребують.

Медичні працівники, як ніхто інший, знають, що кров має термін придатності, тобто її запас необхідно регулярно поповнювати і потреба в донорах постійна.

Долучайтесь!


26 Серпня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 663

Реєстрація шлюбу- важлива подія в житті кожної людини. Існує міф, що одружитися з громадянином іншої держави досить проблематично, оскільки потрібно збирати велику кількість документів. Насправді, це не так
Іноземці, які законно перебувають в Україні, мають такі самі права як і громадяни України в сімейних відносинах. Як і більшість європейських країн, Україна визнає лише традиційні шлюби, що офіційно зареєстровані в органах державної реєстрації актів цивільного стану.
Так, в Україні обов'язковим є дотримання наступних умов для реєстрації шлюбу:
*досягнення нареченими шлюбного віку (повноліття);
*відсутність у них зареєстрованих шлюбів з іншими особами;
*відсутність перешкод для укладення шлюбу (зокрема, неможливе укладення шлюбу між родичами).
Для реєстрації шлюбу між громадянином України та іноземцем... читати далі »

26 Серпня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 592

єМалятко - найбільш популярна послуга серед батьків новонароджених Черкаського регіону
За 1 онлайн заявою на порталі "Дія": https://diia.gov.ua/services/yemalyatko можна отримати одразу 9️⃣ державних послуг швидко, легко та без зайвих клопотів.
Базові послуги:
державна реєстрація народження.
визначення походження дитини.
Послуги на вибір:
призначення допомоги при народженні;
реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
призначення допомоги багатодітним сімям;
реєстрація місця проживання дитини;
присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);
визначення належності дитини до громадянства України.
Подати заяву можуть:
батьки, які перебувають у шлюбі;
батьки, які не перебувають у шлюбі;
одинокі мами.
️Для отримання послуги:
1️⃣ зареєструйтеся ... читати далі »

26 Серпня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 1217

Перед тим, як подати заяву для отримання комплексної послуги єМалятко та зареєструвати народження дитини, батькам необхідно визначитися з прізвищем, ім'ям та по батькові малюка.
Дитина завжди матиме прізвище своїх батьків. Якщо у тата і мами різні прізвища за їхньою згодою дитині присвоюється прізвище одного з них.
Також можна присвоїти подвійне прізвище: у заяві єМалятко можна самостійно зазначити, яке прізвище буде першим. Слід памятати, що подвійне прізвище завжди записується через дефіс.
Ім'я малюка батьки обирають самостійно. Дитині можна дати не більше двох імен. Подвійне ім'я потрібно записувати також через дефіс.
Більше двох імен дитині можна дати лише якщо мати і (або) батько малюка є представниками національних меншин і порядок присвоєння імені є національним звичаєм.
По батькові дитини завжди утворюється ... читати далі »


26 Серпня 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 679

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є обєктом права ️ спільної сумісної власності подружжя.
Та як же розділити спільне майно, якщо подружжя вирішило розлучитися
Якщо подружжя не дійшло згоди ️ ️ щодо розміру належних їм часток або способу поділу спільного майна, то спір вирішується ️ у судовому порядку. При поділі майна подружжя мають враховуватися три категорії обєктів:
1️⃣. речі (окрема річ або сукупність речей), які належать подружжю на праві спільної сумісної власності;
2️⃣. кредиторські ... читати далі »

26 Серпня 2021 Пресслужба ХОССЦ 608

Вперше в Хмельницькій області проведено унікальну за складністю, технікою виконання та особливістю перебігу основного захворювання, операцію.

Пацієнтка із злоякісним новоутворенням правої нирки з метастазом у правий наднирник та поширенням пухлинного процесу на нижню порожнисту вену та праве передсердя (займаючи майже всю його порожнину) прооперована спільною потужною бригадою кардіохірургів та урологів.

Оперували відразу два доктори наук: обласний кардіохірург Андрій КЛАНЦА та обласний уролог Володимир МОНАСТИРСЬКИЙ; хірург вищої категорії Андрій ШИМКІВ, другий асистент Андрій ДАНИЛЮК, завідувач кардіохірургічного відділення Валерій СУХАРЄВ, анестезіологи вищої категорії Юрій ГОРДЄЄВ та Михайло ІЛЬНИЦЬКИЙ, перфузіолог Ольга ТЕРЕХІВСЬКА, операційна м/с вищої категорії Тетяна ХМЕЛЬ, анестезіологічна ... читати далі »

26 Серпня 2021 Наталія 591

Інвестиційний форум міста Києва-2021: збір заявок розпочато
Під час Інвестиційного форуму міста Києва-2021 відбудеться презентація найкращих столичних бізнес-проєктів та інновацій. До участі запрошуються компанії в сфері охорони здоровя, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, туризму, індустрії розваг, хімічної та легкої промисловості.
Як повідомили організатори заходу, одним із ключових завдань форуму є демонстрація інвесторам наявного потенціалу Київської агломерації. Це відкриє нові можливості та дасть поштовх для розвитку економічної, соціальної та культурної інфраструктури регіону.
Для того щоб запропонувати проєкт, потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1BesEKha7O0N0aoriSmcPiaVofO8kwkVa_ewPf3h_HqQ/edit . Після розгляду заявок найкращі ... читати далі »


21 Серпня 2021 Ольга Поліщук 842

Введено в дію рішення про невідкладні заходи щодо забезпечення громадян України медичною допомогою - Указ Президента.

Президент України Володимир Зеленський 18 серпня 2021 року підписав Указ 369/2021, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про стан національної системи охорони здоров'я та невідкладні заходи щодо забезпечення громадян України медичною допомогою".

Рішенням РНБО надано оцінку стану системи охорони здоровя, її вплив на здоровя громадян та демографічну ситуацію в державі. Зокрема, зазначається про те, що:
- тарифікація медичних послуг, що підлягають оплаті в рамках реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення (програми медичних гарантій), відбувається без урахування медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги, що ... читати далі »

13 Серпня 2021 Пресслужба ХОССЦ 942

Продовжуємо рятувати земляків!

Інфаркт не розрізняє професії, йому байдуже на здобутки та звання Сьогодні зранку стався серцевий напад у хмельничанина, Заслуженого артиста України.

О 6:30 "швидка" доправила пацієнта до реперфузійного центру КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр", який працює в режимі 24/7/365.

Чергова бригада фахівців (лікар-кардіолог інтервенційний Михайло ГЛАДІЙ, асистент Роман ПРИЛЕПА, лікар-анестезіолог Антон ГОРОХОВСЬКИЙ, операційна медична сестра Олеся СТЕЦЮК) провела невідкладне ендоваскулярне втручання в умовах катетеризаційної лабораторії стентування правої коронарної артерії - "відкрили" судину, відновили кровопостачання серцевого мяза.

Пацієнт із покращенням переведений в палату інтенсивної терапії, і, сподіваємось, ще не один рік буде радувати ... читати далі »

1

2 3 » 279

Є. Афіша
Курси валют на 18.09.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.67
26.69
31.34
31.37

Архів новин

<<Вересень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30