clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 11

Внесено зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини

25 березня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оформлення спадщини».
Цим Законом запроваджено звільнення від оподаткування податком з доходу фізичних осіб вартості спадщини, яку від спадкодавця одержують онуки, а також члени сім’ї другого ступеня споріднення, до яких віднесені рідні брати та сестри, баба, дід.
Оскільки при визначенні ставки податку об’єкту спадщини та дарунку застосовуються положення статті 174 Податкового кодексу України, зміни щодо звільнення від оподаткування родичів другого ступеня споріднення та онуків стосуються також договорів дарування.
До прийняття цих змін об’єкти спадщини та дарунок для родичів першого ступеня споріднення оподатковувались за ... читати далі »

27 Березня 2017 РПЛ 19

Олег Ляшко: «Робіть висновки, люди добрі, хто говорить, а хто робить»
Основою аграрного устрою держави мають стати фермерські господарства. Відповідний проект змін до Конституції України зареєструвала фракція Радикальної партії. «175 народних депутатів підписалися під змінами до Конституції, які ми пропонуємо. Хочу повідомити, хто не підтримав нашу ініціативу. Це «Самопоміч» та «Батьківщина». Вони відмовились, бо мають іншу думку», - наголосив лідер РПЛ Олег Ляшко на партійній конференції. Робіть висновки, люди добрі, хто говорить, а хто робить», - підкреслив народний депутат.
Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112-Україна» звернувся до своєї колеги Юлії Тимошенко із закликом не блокувати законопроект про посилення відповідальності народних депутатів та чиновників за подвійне громадянство. ... читати далі »

26 Березня 2017 Олег Черненко 22

Анонс. «Індекс демократичного розвитку областей України – 2016. Презентація результатів по Хмельницькій області»


«27» березня 2017 року о 11:00 в коворкінг центрі ТЕТРІС (ТРГК «Либідь-Плаза», 3 поверх), що за адресою вул.Кам’янецька 21, відбудеться прес-конференція «Індекс демократичного розвитку областей України – 2016. Презентація результатів по Хмельницькій області». Організатором заходу є громадська організація Хмельницька ініціатива. Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння реформам та розвиток підзвітності в регіонах України», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з ГО «Хмельницька ініціатива» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

До участі у заході запрошуються представники засобів ... читати далі »

26 Березня 2017 Ольга 34

Вчора в Полонному, біля швейної фабрики, збили жінку. Вона у важкому стані. Напишіть про це, бо у нас там критична ситуація: ні пішохідного переходу, ні поліції, ні умов, щоб люди добиралися з роботу і встигали на автобус. Жінка в лікарні, у неї перелом ноги, руки і тріщина в тазу.

25 Березня 2017 Ві 27

Хто той "сірий кардинал" що керує коштами області?

25 Березня 2017 Любов 30

Гаряча сесія не завершилася... проте бюджет отримала

24 Березня 2017 Любов 26

"Гаряча" сесія Хмельницької облради або куди "ходять" мільйони...

24 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 31

Державні реєстратори та нотаріуси отримали доступ до електронного реєстру дозвільних документів у будівництві

З 15 березня 2017 року державні реєстратори прав на нерухоме майно та нотаріуси отримали он-лайн - доступ до Реєстру дозвільних документів у будівництві. Дана функція стала можливою завдяки прийнятому спільному наказі Міністерства юстиції України та Мінрегіонбуду від 27 лютого 2017 року за № 675/5/37, що набув чинності з 15 березня.
Отже, даним наказом затверджено порядок інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом робіт, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених ... читати далі »

24 Березня 2017 Юлія Білецька 67

В Землі немає аварійного виходу!

20 березня світова громадськість відзначає День Землі. Також цей день вважається днем весняного рівнодення, коли починається весна у Північній півкулі, а осінь – у Південній.
У Гвардійській гімназії теж провели виховний захід до Дня Землі серед учнів 6-11 класів. У залі лунали вірші та заклики: «Збережи природу!», «Якщо ти піклуватимешся про природу, то вона попіклується про тебе!», «В Землі немає аварійного виходу» та ін.
Також демонструвалися кадри, в яких порушувалася проблема недбалого відношення з Землею: вирубування лісів, забруднення промисловими відходами, засмічення тощо.
Примітно, що учні школи певною мірою подбали про природу напередодні Дня Землі. 18 березня у парафії св. Войцеха відбулася акція: «Збережемо Боже створіння» на чолі з о. Павлом Росою і Барбарою Сітек. ... читати далі »

23 Березня 2017 Анастасія Площинська 44

Переселенці Нетішинського району отримали правову допомогу

22 березня 2017 року за сприяння Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА та Хмельницького обласного центру зайнятості, на базі Нетішинського МЦЗ юристом проекту Рачок Романом за участі представників місцевих органу соціального захисту населення та центру зайнятості було проведене виїзне консультування – робоча зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які мешкають в м. Нетішині Хмельницької області.
Під час зустрічі основними темами обговорення стали проблемні аспекти призначення та стягнення надміру виплачених сум адресної допомоги, порядок та умови відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок знищення (пошкодження) майна в зоні проведення АТО та судова практика з розгляду відповідних позовів, проблемні аспекти ... читати далі »

22 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 69

Електронний сервіс оформлення допомоги у зв’язку з народженням дитини

Із розвитком інноваційних технологій з’являється велика кількість електронних сервісів, які полегшують життя населення. Одним із таких новітніх сервісів є оформлення допомоги у зв’язку з народженням дитини через мережу Інтернет.
Останніми змінами до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми (далі – Порядок), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України 30 листопада 2016 р. № 890, з метою заощадження часу, фінансових ресурсів новоспечених батьків та зменшення можливих корупційних ризиків було запроваджено можливість оформлення допомоги у зв’язку з народженням дитини через мережу Інтернет.
Так, згідно з пунктом 11 Порядку, для призначення допомоги при народженні дитини органу соціального захисту населення ... читати далі »

22 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 60

Державні реєстратори та нотаріуси отримали доступ до електронного реєстру дозвільних документів у будівництві

З 15 березня 2017 року державні реєстратори прав на нерухоме майно та нотаріуси отримали он-лайн - доступ до Реєстру дозвільних документів у будівництві. Дана функція стала можливою завдяки прийнятому спільному наказу Міністерства юстиції України та Мінрегіонбуду від 27 лютого 2017 року за № 675/5/37, що набув чинності з 15 березня.
Наказом затверджено порядок інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом робіт, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів. ... читати далі »

22 Березня 2017 Сергій 74

Хмельничан запрошують на
«Весняний кубок м. Хмельницького з картингу».
Шановні друзі! 25 березня 2017 року вдруге у нашому місті з ініціативи ГО «Картинг клуб парку культури і відпочинку» за підтримки управління молоді та спорту Хмельницької міської ради (начальник С. Ремез) відбудуться змагання з картингу серед непрофесійних спортсменів (любителів).
Змагання проводяться з метою популяризації спортивно-технічного напрямку науково-технічної творчості та військово-патріотичного виховання мешканців міста Хмельницький.

«ПОГОДЖЕНО» «ЗАТВЕРДЖУЮ»
Голова Правління ГО «Картинг клуб Начальник управління молоді
парку культури і відпочинку» та спорту
____________________ Атласюк М.К. ____________________Ремез С.С.
«______» ... читати далі »

22 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 39

ЗАПУСК ОНЛАЙН БУДИНКУ ЮСТИЦІЇ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ

23 лютого відбулась презентація виходу проекту Міністерства юстиції «Онлайн будинок юстиції» на всеукраїнський рівень. Віднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.
Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна.
Крім ... читати далі »

21 Березня 2017 ГО "Подiльська правова лiга" 50

Юристи громадської приймальні УГСПЛ у м. Хмельницькому презентували успішні історії.
21.03.2017 р. о 10.00 у конференц-залі ГО «Подільська правова ліга» (що знаходиться за адресою: провулок Пушкіна, 1, місто Хмельницький) відбулася ПРЕЗЕНТАЦІЯ УСПІШНИХ ІСТОРІЙ ГРОМАДСЬКИХ ПРИЙМАЛЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ СПІЛКИ З ПРАВ ЛЮДИНИ.

Організатори заходу – громадська приймальня УГСПЛ у місті Хмельницькому, що діє на базі ГО «Подільська правова ліга».

На презентацію завітали представники Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, студенти та викладачі Хмельницького інституту МАУП імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї ... читати далі »

20 Березня 2017 РПЛ 220

Олег Ляшко: «Почнуть продавати землю - на вилах винесемо!»
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вкотре закликав владу оприлюднити текст підписаного меморандуму з МВФ, і нагадав, що з відповідним позовом він вже звернувся до суду. У разі, якщо влада не захоче йти назустріч, Олег Ляшко обіцяє діяти жорстко і рішуче. «Не припустимо ховати від громадян драконівські зобов'язання влади, зокрема, по нових тарифах, ринку землі і пенсійному віку. Замороження зарплат і пенсій, підвищення пенсійного віку, продаж земель та багато інших умов меморандуму з МВФ – це стратегічні питання для нашої країни. Їх не можуть вирішувати за закритими дверима декілька посадовців. Ухвалювати такі рішення можуть тільки самі українці. "Якщо парламентські методи боротьби, а також розпочатий нами судовий процес проти уряду та Президента не ... читати далі »

18 Березня 2017 Олександр 78

1-2 КВІТНЯ у ДЕНЬ ГУМОРУ У Хмельницькому відбудеться премьера Спектаклю Киівського театру "Маскам рад" за пьесою Антуана сента Екзюпері "Маленький принц".
Це-за словами режисера театру Віктора Кожевникова, весела,лірична,філософська вистава для всіеї сімьї,дітей та дорослих.
Ми чекаемо на Вас%
1 КВІТНЯ Зал СВ на 18 00
2 Квітня Зал СВ на 17 00
Приемного перегляду!

15 Березня 2017 Дмитро 119

Подорож на Вінничину: Буша - Лядова (1 квітня)
Перший турклуб Хмельницького - «Поділля Story» запрошує!
У програмі:
- державний історико-культурний заповідник «Буша». 4 пам'ятки археології від ІІІ тис. до н. е. до ХІІ ст. н. е.,
залишки фортеці та підземних ходів XVI–XVII ст., міська ратуша XVI ст. (розташована на території приватної садиби), дохристиянський та християнський скельний храм V–XVI ст. н. е. з унікальним художнім рельєфом
цвинтар XVIII–XIX ст.
- скельний монастир у Лядова
ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ
Від 270 грн з людини.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: трансфер з Хмельницького та назад по маршруту екскурсій, робота гіда та фотографа, фото з туру.
СПЛАЧУЮТЬСЯ ОКРЕМО: вхідні квитки, обіди, сувеніри та інше.
Виїзд з Хмельницького о 9-00.
З собою: зручний одяг, гарний настрій :-)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ... читати далі »

14 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 134

Як зареєструвати права на кооперативну квартиру?

На сьогоднішній день чимала кількість громадян не зареєстрували своє право власності на квартиру, яку придбали у результаті діяльності житлово – будівельного кооперативу ще в 90-х роках. Коли у них виникає необхідність вчинити дії щодо такого нерухомого майна, виявляється, що без державної реєстрації права власності на квартиру особа, яка її придбала та в ній проживає не може розпоряджатися своїм майном, а саме: продати, подарувати тощо.
Отже, якщо будівництво будинку завершилося до 01.01.2013 року для проведення державної реєстрації права власності на квартиру необхідно подати такий перелік документів: 1)довідку з кооперативу про членство особи в кооперативі та внесення таким членом кооперативу пайового внеску в повному обсязі; 2) технічний паспорт на квартиру. ... читати далі »

14 Березня 2017 РПЛ 103

Наша офіційна позиція по останнім подіям і вимогам протестувальникам наступна:

1. Радикальна партія Олега Ляшка категорично засуджує застосування силового сценарію розгону постів громадської блокади торгівлі з окупованими територіями. Застосування сили з боку правоохоронних органів у таких умовах є неприпустимим. Цей урок вже спровокував черговий виток соціальної напруги в країні. В умовах війни з російським агресором такі дії є неприпустимими. Усі затримані активісти мають бути негайно звільнені.

2. Водночас за наявною інформації важко зрозуміти, що саме трапилося під час подій 13 березня на Донеччині, хто віддавав наказ на силове розгін акції тощо. Тому ми вимагаємо створення у парламенті тимчасової слідчої комісії з розслідування цього інциденту, куди мають увійти представники усіх політичних сил. ... читати далі »

1

2 3 » 162


Курси валют на 27.03.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.12
27.16
29.28
29.32
0.47
0.48

Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31