clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
20 Жовтня 2018 Батьківщина 102

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Парламент має ухвалити три мораторії - на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду негайно проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі.
Про це лідер партії "Батьківщина" заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.
Юлія Тимошенко повідомила, що голова держави готує підвищення тарифів на тепло для населення на 23%. І для того, щоб захистити українців від намірів влади, команда «Батьківщини» внесла до Верховної Ради проект Постанови про мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення (№9198).
Також, лідер партії "Батьківщина" нагадала, що завершується період дії мораторію ... читати далі »

19 Жовтня 2018 Світлана 74

У парку імені Чекмана висадили екзотичні дерева

В парку імені Михайла Чекмана працівники комунального підприємства "Парки та сквери" закінчили висадку катальп на алеї, закладеній волонтерами відділення ВБО «Турбота про літніх в Україні».
Катальпа - дуже гарне дерево висотою від 5 до 30 м, яке привертає увагу з ранньої весни і до пізньої осені. Її батьківщина - південно-східна частина Північної Америки, де вона найчастіше росте по берегах річок.
Існує легенда, що це дерево слонів і мавп - слонячі вуха і мавпячі хвости з'єдналися в цьому своєрідному дереві по примсі Будди, саме так дерево отримало листя, форма якого нагадує вуха слона, і плоди, що схожі на хвости мавп.

18 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 34

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, як інститут захисту права на здійснення державної реєстрації

Уже впродовж двох років при Міністерстві юстиції Украни та його територіальних органах функціонує інститут адміністративного оскарження рішень - Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
У своїй діяльності Комісія керується Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядком розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1128.
Варто відмітити, що законодавством чітко розмежовано повноваження щодо розгляду скарги Комісією з питань розгляду скарг утвореної ... читати далі »

18 Жовтня 2018 РПЛ 10

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко-уряду: Приберіть руки з кишень українців - мацайте власні!
Підвищення мінімальної зарплати до 6 тисяч гривень, відновлення безкоштовного харчування дітей у школах та збільшення фінансування програми «Доступні ліки» на мільярд гривень – головні вимоги команди Радикальної партії до держбюджету на 2019 рік. Виступаючи з трибуни, Олег Ляшко наголосив – із виконанням цих вимог головний кошторис країни буде реально вирішуватиме соціальні проблеми українців.

«За всі роки незалежності в Україні не було соціального бюджету з однієї причини – країна ніколи не мала ні Президента, ні уряду, які б дбали про громадян і розвиток економіки. Кожна влада дбає виключно про власні інтереси, офшорні рахунки і своє збагачення. Команда Радикальної партії пропонує такі зміни до держбюджету, які зроблять його бюджетом розвитку ... читати далі »

18 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 30

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНІЦІАТИВУ «СІМЕЙНІ РАДНИКИ», ЯКІ ДОПОМАГАТИМУТЬ ГРОМАДЯНАМ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО ПРАВА

 Міністерство юстиції запустило ініціативу «Сімейні радники» – нову спільну ініціативу Мін’юсту, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості, спрямовану на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права.

Робота з громадянами, які звертаються до центрів та бюро безоплатної правової допомоги дала можливість проаналізувати реальні потреби людей. Це спонукало на пошук більш досконалих форм та методів спілкування з громадянами.
 Сімейні радники – це активні українці, лідери суспільної думки у власній громаді, більшість з яких самі постали перед проблемами домашнього насильства і вже давно допомагають іншим людям боротися за свої права. Вони спільно з юристами системи безоплатної ... читати далі »

18 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 22

Сьогодні фахівці юстиції Хмельниччини провели вуличне інформування для місцевих жителів та гостей міста. Зокрема, поспілкувалися щодо оформлення субсидії, отримання пенсій та отримання земельних ділянок. Крім того, провели опитування щодо необхідності надання нотаріальних послуг в сільській місцевості. В більшості громадяни підтримують таку ініціативу щодо впровадження законопроекту, адже це спростить процедуру оформлення спадщини та зменшить час, необхідний для отримання даних послуг.

18 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 47

Начальник юстиції Хмельниччини Віктор Худняк впродовж двох днів особисто інспектував ситуацію щодо роботи державних нотаріальних контор міста Хмельницький, які також обслуговують жителів віддалених районів області, де не працюють державні нотаріуси.
Приємно, що в цілому громадяни високо оцінюють професійність та ефективність роботи нотаріусів (жодного особисто нарікання на конкретного нотаріуса).
Поряд з тим, маємо відверто фіксувати та визнавати й те відчутне та не приховане невдоволення громадян щодо частих довгих черг, значної віддаленості їх населених пунктів (відповідно, додаткових витрат - біля 200 грн. на людину за кожну поїздку) проблем із транспортом, вже не кажучи про елементарні речі: зайву трату часу та виїзди з села о 4-5 ранку. Побачене і почуте ще раз підтвердило критичну необхідність наближення ... читати далі »

17 Жовтня 2018 РПЛ 17

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Неходячий чоловік у Рівному розповів Ляшку, які приниження терпів заради субсидії
Процедура оформлення субсидій за новими нормами – це знущання над людьми. На цьому наголосив Олег Ляшко, дізнавшись історію подружжя пенсіонерів Батуріних з Рівного. Політик завітав в гості до цих людей, побачив, в яких злиднях вони живуть. А ось державні чиновники змусили родину пройти сім кіл пекла, щоб довести право на субсидію.

Сергій Едуардович у свої 55 років – інвалід І групи, пересувається на візку. Доглядає його дружина Валентина Володимирівна. Нещодавно поховали матір, яка померла від раку. Пішли оформлювати субсидію - та це виявилося не так просто. Зараз сукупній дохід на сім’ю Батуріних в місяць – близько 2 тисяч гривень. Але держава призначила інспекцію, затягнувши вирішення питання на кілька місяців.

«У цій квартирі ... читати далі »

17 Жовтня 2018 Наталія 21

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко в геріатричному центрі на Волині: Ми витрусимо з влади гроші на пенсії!
Влада, яка не дбає про людей похилого віку – не дбатиме і про молодь, наголосив Олег Ляшко в геріатричному пансіонаті у Луцьку. Політик оглянув відремонтовані з його допомогою пральню та харчоблок, пообіцяв добитися виділення коштів на утеплення будівлі, а також поспілкувався із підопічними і працівниками закладу. Лідер Радикальної партії переконаний, що влада повинна забезпечити гідне життя тим, без кого не було б країни.

«Люди старшого віку повинні відчувати увагу і повагу держави. Вони тяжко працювали і відбудували країну. І сьогодні наша задача – зробити все, щоб влада не знущалася над пенсіонерами і ветеранами, щоб вони не були кинуті напризволяще. Ці люди достойне життя прожили, бо це колишні вчителі, лікарі, робітники. Але владі ... читати далі »

17 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 34

ВІЗИТ СТУДЕНТІВ-ПРАВНИКІВ ДО СТОЛИЦІ!
17 жовтня за сприяння радника Міністра юстиції, народного депутата України Ігоря Алексєєва та начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, відбулася екскурсійна поїздка студентів-правників закладів вищої освіти Хмельницької області та представників управління юстиції до міста Києва.
У ході поїздки відбулась зустріч із Генеральним директором Департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Юлією Зайченко та експертами директорату. Зокрема, поговорили про реформу державного управління, новітні тенденції у діяльності Міністерства юстиції щодо гармонізації вітчизняного законодавства із законодавством ЄС, використання у європейських країнах методів прогнозування ефективності та результативності ... читати далі »

17 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 48

Законопроект №9140
Мета Законопроекту 9140: надання обмеженого переліку нотаріальних послуг, таких як: оформлення спадщини, дарування, договорів довічного утримання, посвідчення копій документів, видача свідоцтв про народження і смерть, із територіальною прив’язкою до місця здійснення послуги, жителям віддалених сіл та селищ.

ПРОБЛЕМА ГРОМАДЯН, ЯКА ПОТРЕБУЄ ВИРІШЕННЯ:

ВИРІШЕННЯ: ЗАПРОВАДЖЕННЯ окремої УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ через те, що
ані державні, ані приватні нотаріуси НЕ ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ в селі

ЩО РОБИТЬ УПОВНОВАЖЕНА ОСОБА?СТАН РЕЧЕЙ НА СЕЛІ на прикладах 5ти областей – Волинська, Полтавська, Чернігівська, Хмельницька та Кіровоградська:

 Місто Маневичі, районний центр на Волині з населенням майже 12 тисяч осіб.

У районі відсутній державний нотаріус. Більшість жителів мають статус потерпілих ... читати далі »

17 Жовтня 2018 Анатолій 53

Таблички з розкладом руху комусь заважають?
Неодноразово бачив, який у Хмельницькому псують таблички з розкладом руху, які висять біля зупинок громадського транспорту. Сьогодні побачив таку на зупинці «Електроніка»: табличка була зірвана з стовпа, брудна та зігнута. Мабуть хмельничанам так комфортніше дізнаватися про розклад руху тролейбусів. Сумно…

15 Жовтня 2018 Наталія 30

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко розповів, як зупинити розповсюдження ядерної зброї в світі
Без виконання міжнародною спільнотою зобов’язань перед Україною за Будапештським меморандумом ядерна безпека в світі неможлива, заявив Олег Ляшко у Страсбурзі на сесії ПАРЄ. Політик переконаний: гарантування безпеки нашій країні, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї, стане запобіжником для країн, які хочуть наростити ядерний потенціал.

«Протягом останніх десятиліть Україна, як мінімум, двічі була в епіцентрі ядерної проблематики і зробила надзвичайний, але, на жаль, дуже недооцінений внесок у ядерну безпеку: коли закрили Чорнобильську атомну станцію і коли першою в світі добровільно відмовились від ядерної зброї. Без виконання зобов’язань перед Україною неможлива ядерна безпека ні в Європі, ні в світі. Тому ми на всіх зустрічах ... читати далі »

15 Жовтня 2018 РПЛ 29

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко на Покрову привітав бійців у госпіталі
Олег Ляшко приїхав до Київського військового шпиталю, щоб привітати бійців зі святом Покрови і Днем захисника України та подякувати за подвиг. Політик наголосив, що для нього велика честь бути разом з військовими у цей день.

Лідер Радикальної партії завітав до відділення травматології, де лікуються бійці, які отримали поранення на фронті. Хлопці щиро раділи гостю.

- У нас до вас стільки запитань, ми так на вас чекали!, - радо вигукнув один з бійців.

Перше питання, яке задали Олегу Ляшку, було про корупцію.

- Подолаємо корупцію тоді, коли подолаємо бідність, - відповів лідер Радикальної партії.

- А ви, коли станете Президентом, посадите корупціонерів?

- Ні, - сказав Ляшко і зробив невеличку паузу. - Я їх розстріляю.

Політик поговорив з бійцями по душах. Вони не жалілися... читати далі »

15 Жовтня 2018 Батьківщина 26

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

14 жовтня — Покрова Пресвятої Богородиці… Велике християнське свято осені. Думаю, що це найбільш українське свято серед усіх. Бо дуже підходить нам по духу, по світосприйняттю, по звичаям і по самій нашій історії…

Покрова — це підсумок трудового року країни. Це закінчення збору врожаю, (адже «сам Покров збирає врожай»), це свято гордої господарської втіхи від власної тяжкої праці та її результатів, зрештою це ще й пора весіль в українських містах і селах. Це справжня золота осінь у всій своїй чудовій сутності.

І дуже символічно та правильно, що саме на Покрову ми святкуємо День українського козацтва, День захисника Вітчизни…

Досить довго було прийнято вважати, що в Україні боєздатної армії, по-суті, немає. Пам’ятаєте оте Шевченкове, гірке і розпачливе: «Були колись козаками, та більше не будем…» Жили минулою ... читати далі »

12 Жовтня 2018 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 101

Право на щорічну разову грошову допомогу для захисників України

У межах інформаційної кампанії "Права захисника" Міністерство юстиції України підготувало низку матеріалів про права військовослужбовців, зокрема учасників АТО. Так, постановою Кабінету Міністрів України у 2018 році передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги (станом на 2018 рік):
Розмір такої допомоги для учасників бойових дій становить 1 265 грн, для осіб з інвалідністю внаслідок війни: I групи - 3 685 грн; II групи - 3 265 грн; III групи - 2 845 грн. Члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не одружилися вдруге мають право отримати 630 грн.
Органи праці та соціального захисту населення формують списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому відсутня необхідність звертатися та подавати ... читати далі »

11 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 81

АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ ШТАБ НА ДОПОМОГУ АГРАРІЯМ!
10.10.2018 під керівництвом першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка та за участі начальника Головного територіального управління юстиції Віктора Худняка відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу) в ході якого розглянуто звернення Гнідко Миколи Васильовича, співвласника приватного підприємства “Вигода”(с. Бронівка Волочиського району), щодо рейдерського захоплення майна підприємства та незаконної зміни керівника.
Своїм рішенням штаб зафіксував реальність ситуації щодо загрози рейдерського захоплення підприємства. Поліція доповіла про відкриття відповідної кримінальної справи та розглядається можливість накладення ... читати далі »

10 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 138

9140 - ЗАКОН, ЯКИЙ ПОТРІБЕН ГРОМАДЯНАМ!
"Значна частина жителів Хмельницької області мешкає в сільській місцевості, де важко отримати нотаріальні послуги. З 25-ти державних нотаріальних контор області працює лише 19, внасалідок Чорнобильської катастрофи, інваліди Великої Вітчизняної війни, інваліди I та II груп, та інші) при зверненні до державної нотаріальної контори отримує пільги по сплаті державного мита, інших послуг, чого не може гарантувати приватний нотаріус.
Хмельницька область не є виключенням, проблема доступності нотаріальних послуг є державною. Комітет з питань економічної політики на засіданні 03 жовтня 2018 року (протокол №69) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській ... читати далі »

10 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області Кам'янець-Подільський 77

Порядок стягнення аліментів за кордоном


Розширення та інтенсифікація контактів України з іншими державами приводять до виникнення різноманітних правовідносин, в які вступають громадяни чи юридичні особи країни з громадянами або юридичними особами інших держав і навпаки.
Зрозуміло, що в усіх випадках права та інтереси громадян і юридичних осіб повинні належним чином захищатись.
Найчастіше правовідносини виникають у наступних сферах:
а) сімейні, переважно в результаті шлюбів з іноземними громадянами;
б) виконання рішень українських судів за кордоном та рішень іноземних судів на території України;
Згідно Положення про Головне територіальне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головні територіальні управління юстиції в областях, м.м. Києві та ... читати далі »

10 Жовтня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 67

Порядок стягнення аліментів за кордоном


Розширення та інтенсифікація контактів України з іншими державами приводять до виникнення різноманітних правовідносин, в які вступають громадяни чи юридичні особи країни з громадянами або юридичними особами інших держав і навпаки.
Зрозуміло, що в усіх випадках права та інтереси громадян і юридичних осіб повинні належним чином захищатись.
Найчастіше правовідносини виникають у наступних сферах:
а) сімейні, переважно в результаті шлюбів з іноземними громадянами;
б) виконання рішень українських судів за кордоном та рішень іноземних судів на території України;
Згідно Положення про Головне територіальне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головні територіальні управління юстиції в областях, м.м. Києві та ... читати далі »

1

2 3 » 217Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31