emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
21 Червня 2024 Пресслужба ХОССЦ 159

У КНП "ХОССЦ" відновили кровопостачання ніг капітану-техніку однієї з військових частин ЗСУ.

56-річний чоловік, капітан-технік однієї з військових частин Збройних сил України, звернувся у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" зі скаргами на ниючий біль нижніх кінцівок при ходьбі до 50 метрів, оніміння стоп, відчуття холоду у пальцях ніг, запаморочення, загальну слабкість. Симптоми відмічає близько 4-х років, лікувався медикаментозно, втім вже кілька місяців спостерігає погіршення загального стану, зменшення толерантності до фізичного навантаження.

Проведене комплексне обстеження, ультразвукове дуплексне сканування та ангіографія судин нижніх кінцівок виявили численні ураження периферичних судин на фоні атеросклерозу та оклюзію (закриття просвіту) обох стегнових артерій - небезпечний ... читати далі »

13 Червня 2024 Центр життєстійкості Красилівської громади 298

В рамках активностей Центру життєстійкості Красилівської громади спільно з медичними працівниками продовжуємо організацію та проведення просвітницьких заходів, які спрямовані на підвищення обізнаності населення щодо різних аспектів здоров'я та профілактики захворювань.
Ось кілька основних напрямків таких заходів:
1. Статеве виховання та репродуктивне здоров'я:
Інформування підлітків та молоді про важливість безпечної статевої поведінки, методи контрацепції, профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, та підтримку репродуктивного здоров'я.
2. Профілактика захворювань:
Роз'яснення важливості вакцинації, регулярних медичних оглядів та скринінгів для раннього виявлення захворювань.
3. Здоровий спосіб життя:
Пропаганда здорового харчування, фізичної активності, відмови від шкідливих ... читати далі »

13 Червня 2024 Центр життєстійкості Красилівської громади 295

Психологічна підтримка військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин є одним з пріоритетних напрямків діяльності Центру життєстійкості Красилівської громади Красилівська міська рада, адже така допомога є важливою складовою підтримки їхнього психічного здоров'я та загального благополуччя.
Військовослужбовці часто стикаються з екстремальними ситуаціями, які можуть викликати значний стрес, тривогу та інші психологічні проблеми, тому тренінги з першої психологічної допомоги при гострих стресових станах є для них надзвичайно важливими.
Вони допомагають навчитися швидко реагувати на стресові ситуації, знижувати рівень тривоги та підтримувати психологічне здоров'я як своє, так і своїх товаришів по службі.
Сьогодні психологи Центру Життєстійкості Красилівської громади зустрілися з військовослужбовцями ... читати далі »

13 Червня 2024 Центр життєстійкості Красилівської громади 299

Сьогодні, водночас з іншими викликами, українське суспільство зустрілося з гострою проблемою адаптації ветеранів у цивільному житті.
Це питання вимагає комплексного підходу та підтримки з боку суспільства.
Аби допомогти ветеранам якнайшвидше адаптуватися, психологи Центру життєстійкості Красилівська міська рада у співпраці з Красилівським управлінням Хмельницької філії Хмельницького обласного Центру зайнятості Державна служба зайнятості започаткували тренінгові заняття "Адаптація ветеранів в робочому колективі та цивільному житті" для демобілізованих захисників, які наразі перебувають у пошуку роботи.
Під час тренінгу ветерани мали можливість обговорити свої проблеми та навчитися справлятися зі стресом, що виникає при адаптації до нових умов. Також учасники навчалися ефективній комунікації ... читати далі »

10 Червня 2024 Пресслужба ХОССЦ 511

Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму (4-10 червня 2024 р.) - глобальної ініціативи, спрямованої на підвищення обізнаності та своєчасне реагування. У 2024 році проходе під гаслом: "Дійте розумно. У вас лише одне серце!"

Порушення серцевого ритму (АРИТМІЯ) є одним з найбільш поширених патологічних станів серцево-судинної системи. За приблизними підрахунками тільки в Україні більше 1 мільйона людей з фібриляцією передсердь (більше відомою як миготлива аритмія).
Аритмії серця група порушень діяльності серця, пов'язаних з розладом ритмічності, послідовності та сили скорочень серцевого мяза.

Про симптоми, діагностику, лікування, профілактику цієї недуги розповідає лікар-кардіолог, заступник директора з амбулаторно-поліклінічної роботи КНП Хмельницький обласний серцево-судинний центр, к.м.н. Наталія ЩЕПІНА.

10 Червня 2024 Тетяна 525

В Україні стартувала інформаційна кампанія з мінної безпеки Помічай зміни

Київ, 10 червня 2024 В Україні стартувала інформаційна кампанія Помічай зміни, покликана підвищити обізнаність населення про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів.

Кампанію реалізує BBC Media Action за технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Ініціатива є частиною Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні, що фінансується урядом Японії.

Україна є найбільш замінованою країною у світі внаслідок повномасштабного вторгнення росії. За оцінками ДСНС, 26% території країни 156 000 кв. км потенційно забруднені мінами та несуть ризики для життя та здоровʼя громадян.

За даними* секретаріату Національного органу з питань протимінної діяльності, від початку повномасштабної війни ... читати далі »

8 Червня 2024 Пресслужба ХОССЦ 606

Щороку, 6 червня відзначається Всесвітній день ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ (World Transplant Day), що привертає увагу до людей, які живуть із пересадженими органами або потребують трансплантації.

У той час, як у розвинених країнах світу трансплантація органів є стандартом лікування при багатьох захворюваннях, вітчизняна органна трансплантологія отримала імпульс для розвитку у 2019 році з ухваленням закону про трансплантацію.
Запрацював Український центр трансплант-координації, Єдина державна інформаційна система трансплантацій, де збирається інформація про сумісність донора-реципієнта. Міністерство охорони здоровя та Уряд запровадили Пілотний проект, згідно якого медичні послуги з трансплантації оплачуються державою.
В Хмельницькій області активну роботу проводять Департамент охорони здоровя Хмельницької обласної державної ... читати далі »

3 Червня 2024 Пресслужба ХОССЦ 765

Фахівці КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" взяли участь у XXIX Всеукраїнському зїзді серцево-судинних хірургів з міжнародною участю, який відбувся 30-31 травня у м.Ужгород.

Головний щорічний науково-практичний захід галузі, організований Асоціацією серцево-судинних хірургів України та ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України" за сприяння Національної академії медичних наук України та Ужгородського національного університету зібрав понад 300 учасників, більше 2800 фахівців долучились онлайн.

Хмельницьку область на зїзді представляли головний кардіохірург Департаменту охорони здоровя Хмельницької ОВА, директор КНП "ХОССЦ", д.н. Андрій КЛАНЦА (крім іншого, виступив з доповіддю "Клапанозберігаюча корекція кореня аорти: сучасні підходи ... читати далі »

22 Травня 2024 ГО "Подільска правова ліга" 613

Завдання: Організація заходу: Презентація результатів проєкту JSB-CSYP-GA-EHR-2023-02 Підвищення якості надання правової допомоги неурядовими громадськими організаціями та захист прав людей, які постраждали від війни від 13.11.2023 року, який впроваджується Громадською організацією "Подільська правова ліга" за підтримки ПРООН та фінансування Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.Дата проведення заходу: 30 травня 2024 року

Кількість учасників: 40 представників організацій громадянського суспільства, юристів, правозахисників

Місце проведення: м. ХмельницькийДо складу цих послуг входить:

1. Оренда конфернц-залу

2. Запрошен та реєстрація учасників

3. Розробка, друк програми та інших роздаткових матеріалів

4. Налаштування презентації

5. Забезпечення учасників необхідними канцтоварами ... читати далі »

17 Травня 2024 Пресслужба ХОССЦ 620

17 травня - Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією.

Артеріальна гіпертензія (АГ) - хронічне захворювання, при якому головною діагностичною ознакою (симптомом) є стійке підвищення кровяного тиску в артеріальних судинах. Підвищення артеріального тиску примушує серце працювати з більшим навантаженням для забезпечення нормальної циркуляції крові в кровоносних судинах великого кола кровообігу.

Підвищений артеріальний тиск без належного лікування може призвести до інфаркту, інсульту, ниркової чи серцевої недостатності, погіршення зору та інших ускладнень. Навіть помірне підвищення АТ повязане зі зменшенням очікуваної тривалості життя.
Щоб виявити АГ, необхідно знати її ознаки, регулярно вимірювати тиск і спостерігати за власним станом.

Про причини, симптоми, лікування, профілактику цієї поширеної ... читати далі »

3 Травня 2024 Ольга Поліщук 2268

Втрати доходів місцевих бюджетів від податкових пільг мають бути компенсовані

12 квітня 2024 року Уряд ухвалив зміни до Порядку та умов надання у 2024 році додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у звязку з повномасштабною збройною агресією рф, про що за рішенням Правління зверталась Асоціація міст України.

У 2023 році Законом 3050 держава прийняла рішення звільнити від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, які є місцевими податками та зборами, без компенсації місцевим бюджетам втрат в обсязі 6 млрд гривень надходжень від таких податків, як того вимагає стаття 142 Конституції України та статті 97, 103 Бюджетного ... читати далі »

27 Квітня 2024 Вікторія 1108

Український співак Сергій Лазановський записав дуетну пісню з військовим, який повернувся з фронтуФранківський співак Сергій Лазановський випустив нову відеороботу. Неочікувану та дуже зворушливу. Це пісня Чорна хмара, записана в дуеті з українським захисником Олександром Роменським.

Я побачив Сашка в Тік Тоці. Це було відео, на якому в нього був приступ ПТСР. В іншому відео він показав своє мирне цивільне життя до війни. Так я почав слідкувати за ним в соцмережах. А пізніше побачив, що він виставив відео, де співає і я вирішив йому написати. Так ми вирішили написати і записати разом пісню, розповідає виконавець.

Сергій записував свою частину в Івано-Франківську, Олександр в Києві. Кліп також знімали в столиці.

Олександр служив добровольцем у 57-ій бригаді з 2022-го року. Хлопець воював на території Херсонщини... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
27 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 93

Фахівці КНП "ХОССЦ" взяли участь у ХХІ Київському курсі з коронарних реваскуляризацій.

Відбувся "ХХІ Київський курс з коронарних реваскуляризацій", в рамках якого пройшли наукові сесії, доповіді з інтервенційної кардіології, кардіохірургії, анестезіології тощо, трансляції з операційних, майстер-класи, конкурс клінічних випадків.
Щорічна конференція під егідою Асоціації інтервенційних кардіологів України зібрала фахівців з усієї України та закордонних колег.

Хмельниччину на заході представляла потужна команда: кардіохірург, директор КНП "ХОССЦ", д.н. Андрій КЛАНЦА (зокрема виступив з доповіддю "Гострий постінфарктний дефект міжшлуночковоі перетинки - чи завжди хірургія"), завідувач відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1, к.м.н. Юлія САВІЦЬКА, лікарі-кардіологи ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
25 Квітня 2024 Ольга Поліщук 111

Готуються зміни до Бюджетного кодексу України

Асоціація міст України звернулась до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету з підтримкою змін до Бюджетного кодексу, передбачених урядовим проєктом Закону України Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо відновлення середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні та приведення окремих його положень у відповідність із законами України реєстр. 11131 від 27.03.2024.

Законопроєкт 11131 передбачає ряд змін щодо місцевих бюджетів, зокрема:
- відновлення середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні складання прогнозів місцевих бюджетів;
- закріплення норми, що прогноз місцевого бюджету може не складатися у разі, якщо території територіальної громади чи її окремих населених пунктів вважаються такими, на яких ведуться ... читати далі »

22 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1040

Реперфузійному центру КНП "ХОССЦ" у м.Хмельницький - 3 роки

Реперфузійний центр - це цілодобове відділення у закладі охорони здоровя, забезпечене відповідним обладнанням та персоналом, де безоплатно проводять коронарне стентування (відновлення кровотоку по судинам серця) при гострому інфаркті міокарда.

Масштабну роботу зі створення регіональних мереж реперфузійних центрів проводить Міністерство охорони здоровя та Уряд, за підтримки міжнародної ініціативи "Stent for Life", Асоціації інтервенційних кардіологів України та Асоціації серцево-судинних хірургів України.
Саме ці центри стали основним компонентом оновлення та принципово змінили систему надання допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

На теренах Хмельниччини активне впровадження сучасних досягнень та передових технологій здійснюють головний ... читати далі »

17 Квітня 2024 ГО "Подільска правова ліга" 1351

Тендер на закупівлю послуг асистента тренінгів

Завдання: Послуги асистента тренінгів в рамках проєкту, що включають: друк роздаткових, підготовка програм, реєстраційних списків, забезпечення фото, а за необхідності відео-фіксації заходів, виконання доручень тренера, повязаних із проведенням тренінгів.
Послуги асистента надаватимуться в рамках проєкту JSB-CSYP-GA-HER-2023-02 Підвищення якості надання правової допомоги неурядовими громадськими організаціями та захист прав людей, які постраждали від війни від 13.11.2023 року, який реалізується Замовником при фінансовій підтримці Програми розвитку Організації Обєднаних Націй.

Кількість заходів: 7 заходів для юристів ОГС в рамках Школи правозахисників. Період проведення 22 квітня 14 травня 2024 року.


Критерії оцінки для учасників тендеру:
- офіційна реєстрація як ФОП ... читати далі »

15 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1428 1

Відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 КНП "ХОССЦ" (м.Хмельницький) - 3 роки!
15 квітня 2021 року, в рамках реорганізації кардіологічної служби області, з метою вдосконалення надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги було створене і розпочало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

У відділенні надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях із широким застосуванням сучасних методів ендоваскулярної хірургії.

Входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострим коронарним синдромом отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

За три роки роботи, у відділенні стаціонарно проліковано більше ... читати далі »

8 Квітня 2024 Vitalii 1559

Головний меседж цієї весни: співачка Ne Ta презентувала новий мотивуючий сингл

18-річна Тетяна Нестеренко, яка виступає під псевдонімом Ne Ta, закликала українців цінувати життя. Восени минулого року дівчина зізналась, що має панічні атаки. Під час однієї з них їй навіть викликали швидку.

Зараз співачка презентує сингл Не забувай, в якому розповідає про важливість емоційного здоровя і підтримки близьких.

Я вважаю, що нам всім дуже важливо мати внутрішні опори, знаходити сили, фокусуватись на приємних моментах і власних мріях попри все. Цей сингл нагадування собі і слухачам про важливість життя, ділиться Ne Ta.

Трек Не забувай став третім в дискографії виконавиці. На відміну від попередніх робіт, цей сингл не про кохання, а про дружбу і підтримку найближчих базові речі, які дуже потрібні всім нам.

Ne Ta зізналася... читати далі »

4 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1325

Камянець-Подільському відділенню інвазивної кардіології КНП "ХОССЦ" - 5 років!

1 квітня 2019 року, з метою наближення високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги до мешканців півдня Хмельницької області, в м.Камянець-Подільський почало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 2 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".
Тут надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях - коронарографії, стентування, імплантація оклюдерів, кардіостимуляторів та інші втручання на серці та судинах. Відділення входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

З почуттям великої шани та поваги дякуємо Михайлу ... читати далі »

3 Квітня 2024 Богдан 1369

На сайті президента розміщена петиція, посилання на дану петицію:
https://petition.president.gov.ua/petition/216794

Станом на 03 квітня 2024 року дану петицію підписали понад 15 тисяч громадян.
Серед іншого автор петиції просить президента ініціювати зміни в законодавстві для того, щоб президент України мав змогу достроково розірвати контракт з ректором КНУ Шевченка.

СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ В ДАНІЙ ПЕТИЦІЇ:
Прошу Президента застосувати право законодавчої ініціативи і внести до Верховної ради України проєкт змін до Закону України Про вищу освіту щодо розірвання контракту з керівниками закладів вищої освіти. за розкрадання державного майна, корупцію та аморальну поведінку в умовах військового часу.

Номер петиції: 216794

1

2 3 » 299

Курси валют на 22.06.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
40.42
40.44
43.19
43.2

Архів новин

<<Червень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо