clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Лютого 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 36

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати у процедурі банкрутства
Конституція України гарантує кожному громадянину право на заробітну плату. Але які ж гарантії працівників у разі ліквідації підприємства?
Погашення заборгованості із виплати заробітної плати у випадку визнання підприємства банкрутом відбувається відповідно до вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
У разі визнання боржника банкрутом проводиться інвентаризація та оцінка майна банкрута, після чого ліквідатор розпочинає його продаж.
Кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів, у черговості, встановленій Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Вимоги щодо виплати заборгованості ... читати далі »

22 Лютого 2018 РПЛ 20

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Більше українських трамваїв – більші зарплати!
Українські трамваї повинні їздити по всій Україні і вітчизняні підприємства мають всі можливості забезпечити їх виготовлення. Такі висновки зробив лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час візиту до Запорізького трамвайного депо, де виготовляють та ремонтують цей наземний вид громадського транспорту. Почали виготовляти трамваї у цьому році. Вже зробили 4. Деталі всі українські, крім двигунів, які імпортують з Європи. Лідер РПЛ був вражений тим, як підприємство змогло налагодити виробництво фактично «з нуля».

«Нещодавно київська влада підписала контракт із польською фірмою на 2 мільярди гривень на виготовлення трамваїв. Наша львівська фірма програла у цьому тендері з різницею у тисячу гривень. Тобто, ці кошти пішли у Польщу, щоб створити робочі місця ... читати далі »

22 Лютого 2018 РПЛ 21

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Ті, хто проти підвищення зарплат лікарям – хай самі живуть на ті копійки!
Перебуваючи з робочим візитом у Маріуполі, лідер Радикальної партії Олег Ляшко взяв участь у відкритті оновленого відділення урології та травматології міської лікарні №1. Політик оглянув відремонтовані приміщення та нове обладнання, а також поспілкувався із пацієнтами та персоналом медзакладу. Лікарів тут працює майже тисяча. Лідер РПЛ пообіцяв їм, що добиватиметься збільшення їхніх зарплат.

«Ті, хто проти підвищення зарплат лікарям – хай самі живуть на ті копійки. Зарплати треба піднімати і ми за це будемо боротися!», - звернувся до лікарів Ляшко.

Нагадаємо, команда Радикальної партії з ІІ кварталу цього року вимагає підняти мінімальну зарплату до 5500 гривень. З підвищенням «мінімалки» виростуть і середні зарплати по Україні.

... читати далі »

22 Лютого 2018 Олег Черненко 35

Наскільки успішно проходить євроінтеграція Хмельницької області у сфері економіки?
На це питання спробували дати відповідь члени Асоціації регіональних аналітичних центрів порахувавши Індекс Євроінтеграційного Економічного поступу за 2014-2016 роки.
Презентація результатів відбулась 20го лютого у стінах Хмельницької обласної ради. У 2016 році Хмельниччина посіла 15 місце в країні за рівнем Євроінтеграційного економічного поступу. Перші місця зайняли Чернівецька, Волинська та Тернопільська області.
Варто зазначити, що загалом, протягом 2014-2016 роках Хмельниччина підіймалась у даному рейтингу з 18 місця на 15те. Але головні зміни відбулись за рахунок покращення торгівельно-економічних зв’язків області. Особливо це стосується експорту та імпорту послуг. Найгіршими виявились показники інституційної підтримки євроінтеграційного ... читати далі »

20 Лютого 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 68

РОЗПОЧАВ РОБОТУ ШТАБ З ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ПО СТЯГНЕННЮ АЛІМЕНТІВ!
20 лютого в Головному територіальному управлінні юстиції відбулося перше організаційне засідання штабу з організації роботи по стягненню аліментів.
У діяльності взяли участь представники Хмельницької обласної ради, Хмельницького міськрайонного відділу з питань пробації,Головного управління національної поліції у Хмельницькій області, Місцевого центру надання безоплатної правової допомоги, ГО «Щасливе материнство», «Подільська правова ліга», «Кабінет допомоги вагітним жінкам та сім’ям з дітьми «Світанок», «Жіночий консорціум України».
Під час засідання учасники обговорили основні аспекти щодо подальшої роботи штабу задля забезпечення позитивного результату. Очільник юстиції Віктор Худняк зазначив: «Наше завдання – побороти системну ... читати далі »

20 Лютого 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 82

Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.
Тамара Слайко
Що таке спадкування?
Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.
До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Спадкоємець, який прийняв спадщину... читати далі »

19 Лютого 2018 РПЛ 43

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: На старості років відкрию притулок на 1000 собак
В інтерв’ю виданню «Сегодня» Олег Ляшко розповів, що планує робити після виходу на пенсію.

«У мене вже семеро собак – нещодавно ще одну дворняжку взяв. Я у фейсбуці постійно бачу пости волонтерів, де вони просять забрати тварину. У мене таке серце, що я би їх усіх взяв. Може я цим і займуся на старості, коли завершу політичну кар’єру. Заведу собі притулок на тисячу собак, буду їх доглядати і годувати. Бо я точно знаю, що собаки – це останні ангели на землі», - заявив лідер Радикальної партії.

Народний депутат наголосив, що потрібно міняти держава повинна піклуватись про безпритульних тварин.

«Я ніколи не розказую, скільки допомагаю різним притулкам – Господь бачить. Але я не вперше беру бездомну собаку, колись взяв дворняжку Квітку – вона була дуже худа... читати далі »

19 Лютого 2018 РПЛ 39

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко про владу: Вони борються за місце на кладбищі
Чергова революція доб’є країну. Про це Олег Ляшко заявив у інтерв’ю виданню «Сегодня». Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

«Запас міцності українців вичерпано. Сьогодні треба зшивати країну. Протистояння, чвари, взаємопоборювання приведуть до знищення держави, як це було на початку ХХ століття. Нещодавно ми відзначали сторіччя революції і відновлення української державності. Чим тоді закінчилось? Пересварилися: Скоропадський виносив Грушевського, потім Петлюра виносив Скоропадського, врешті усі виявилися по закордонах, а гору взяли більшовики. Як наслідок – Голодомор, репресії, мільйони вбитих українців. Все через те, що тодішні політики не змогли поставити інтереси держави вище власної дупи – кожен хотів ... читати далі »

19 Лютого 2018 РПЛ 35

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко: Держава має заборонити монополістам підвищувати ціни
Державне регулювання цін на товари першої необхідності не дасть монополістам їх підвищувати. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в інтерв’ю виданню «Сегодня». Політик підкреслив, що однією з причин величезної інфляції в країні є відміна контролю за цінами. І страждають від цього люди із невеликими доходами.

«Влада розказує, що ціни має регулювати «вільна рука» ринку. Але ця «вільна рука» задушить малозабезпечених, як смерть з косою! Адже монополісти, перебуваючи у змові, штучно піднімають ціни в аптеках, магазинах, заправних мережах, а страждають від цього пенсіонери, бюджетники, тобто, люди із мізерними зарплатами та пенсіями. Для цього і мають бути Антимонопольний комітет та Державна цінова інспекція, які стежитимуть, щоб не ... читати далі »

17 Лютого 2018 Батьківщина 175

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Гібридний мир не повинен стати відповіддю на гібридну війну

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала шукати нові рішення і стратегії для припинення гібридної війни Росії проти України, а також для уникнення запровадження гібридного миру.

Про це вона заявила, виступаючи під час панельної дискусії «Нові загрози вимагають нового лідерства», яка проходила в рамках Мюнхенської безпекової конференції у Німеччині.

«Прагнення мого народу бути частиною Європи, бути частиною НАТО не пройшли безкарно. Росія почала проти нас війну. Було анексовано частину нашої території – Крим і окуповано частину нашої східної території – Донбас», – наголосила лідер «Батьківщини».

«Якби 10 років тому мені сказали, що на нас підуть війною, я б відповіла, що це божевілля. Але це сталося. У нас вбито понад 10 тисяч людей... читати далі »

16 Лютого 2018 Олег 214 1

"Наш не" народний депутат Олександр Герега із дружиною продовжують вести свій бізнес в анексованому Росією Криму, змінивши лише вивіску. Нові докази.

16 Лютого 2018 Олександр 130

Я Урбанський Олександр Миколайович
звертаюсь до Вас з проханням підтримати створення у Хмельницькому Дитячої та Юнацької кіношколи "Кадр".Надати необхідну для фінансову та технічну допомогу у реалізаціі цього проекту.
Створення Сучасної Дитячої та Юнацької кіношколи буде сприяти створенню Культурного середовища та надасть можливість для навчання основ кіномистецтва для дітей та молоді міста Хмельницького та об
http://e-dem.in.ua/khmelnytsky/Petition/View/851

16 Лютого 2018 Богдан 82

Військовослужбовці Хмельницького зонального відділу Військової служби правопорядку прийняли участь і вибороли 3 місце у віковій категорії 18+ у вазі до 80 кг у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області з рукопашного бою.

16 Лютого 2018 Богдан Попадюк 94

Вперше у м. Хмельницькому!


21 лютого 2017 року о 11:00 аналітичний центр Український інститут майбутнього презентує прогноз під назвою “Прогноз 2018: виклики і можливості”.


Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що надає компетентну оцінку подіям в Україні та світі, пропонує майданчик для дискусій на актуальні теми, формулює конкретні рекомендації до дій та пропонує ефективні рішення.

Прогноз 2018 під загальною назвою “Виклики та можливості” - це збірка висновків експертів Ukrainian Institute for the Future про майбутнє процесів у сферах:

16 Лютого 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 112

МІН’ЮСТ ЗАПУСТИВ РЕЄСТР БОРЖНИКІВ ЗІ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ
6 лютого починає діяти розроблений Мін’юстом закон №7277 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».
Документ запроваджує низку новацій, які посилюють відповідальність злісних неплатників, які мають заборгованість зі сплати аліментів понад 6 місяців:
- Позбавлення боржника права виїзду за кордон до ліквідації заборгованості.
- Позбавлення боржника права не надавати згоду на виїзд дитини за кордон.
- Позбавлення боржника права керувати автомобілем, використовувати зброю й полювати.
- до 240 годин суспільно корисних робіт, оплата за які піде на погашення боргу перед дитиною безпосередньо.
- ... читати далі »

16 Лютого 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 80

13 лютого відбувся виїзний прийом громадян у Бахматовецькому будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів, який здійснили представники Головного територіального управління юстиції області, Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Хмельницького місцевого центру з надання БВПД та ГО «Подільська правова ліга».
Під час прийому вдалося виявити основні проблеми, які виникають у жителів: забезпечення медичними препаратами, прийняття та оформлення спадщини, умови договору довічного утримання, відшкодування невикористаної субсидії, питання соціального захисту, умови отримання орендної плати за земельний пай.
Начальник юстиції Хмельниччини Віктор Худняк поспілкувався з тамтешніми мешканцями, відповівши на питання, що їх цікавили та розповів про проект «Я маю право!».

16 Лютого 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 85

РОЗРОБЛЕНИЙ МІН’ЮСТОМ ЗАКОН, ЩО ЗУПИНЯЄ “МАСКИ-ШОУ” НА
ПІДПРИЄМСТВАХ, ВСТУПИВ В СИЛУ
 «Прийняття даного закону – це нова сторінка в історії країни щодо забезпечення захисту прав і інтересів бізнесу. Фактично до цього моменту правоохоронці могли прийти і безпідставно паралізувати роботу будь-якої компанії. При цьому вони залишалися абсолютно безкарними. Прийнятий Закон ліквідовує таку можливість», - прокоментував голосування Міністр юстиції Павло Петренко.
 Документ вводить низку новацій, котрі унеможливлять незаконні репресивні дії з боку представників правоохоронних органів.
 Зокрема, вводиться обов’язкова відео- та аудіо фіксація судового засідання, на якому ухвалюється рішення про проведення обшуку, а також весь процес обшуку. Без наявності таких записів отримані докази визнаються недопустимими.
 Адвокати ... читати далі »

16 Лютого 2018 Олена Хмельничанка 105

Біля школи відкриті люки!
Це просто жах!!! Подивіться, що робиться, два люки відкритті...та ще й де? - біля школи, та ще й не одної. Львівське шосе, школа № 27. Діти туди ноги пихають. Навіть і мови не йде, про то що задумаєшся, і випадково, нога попаде, і чи то поломаєш ногу, чи взагалі в той люк впадеш. І це біля школи....немає слів.

15 Лютого 2018 виборець 104

Нардеп від Хмельниччини. Війна? Ні, не чули. Ганьба!

14 Лютого 2018 Анастасія 104

Свято Валентина по-хмельницьки
Хмельничанам, які можливо і не знали про сьогоднішнє свято - День святого Валентина, сьогодні про це нагадали дивним способом. На багатьох зупинках громадського продавали червоні та золотисті повітряні кульки. Сприймається це, як своєрідний натяк: "А ти привітав свою половинку з Днем закоханих?".
Ціна кульки від 30 до 70 гривень.

1

2 3 » 186


Курси валют на 25.02.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.97
27
33.17
33.2
0.48
0.48

Архів новин

<<Лютий 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28