clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Листопада 2021 Наталія 84

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Стратегія розвитку Києва-2035: столиця визначилась із пріоритетами
Кияни люблять своє місто, але хочуть, щоб воно стало більш екологічним та комфортним. Чи почула їх влада, розробляючи Стратегію розвитку столиці до 2035 року?

В лютому минулого року, ще до того, як наше життя з ніг на голову перевернув коронавірус, у столичному парку імені Тараса Шевченка команда Всеукраїнської ініціативи Активна Громада опитала киян, за що вони люблять своє місто.

У більшості відповідей згадувалася саме краса міста. Майже всі респонденти зауважували, що їм подобається архітектура, музеї, театри, а особливо зелені зони міста: парки та сквери. Київ люблять за схили Дніпра, за Поділ, за каштани, за красиві вулички та кавярні, за смачну їжу.

Також багато-хто вказував, що любить Київ саме за людей: за місцевих жителів та туристів, за їхню ... читати далі »

25 Листопада 2021 Пресслужба ХОССЦ 95

Про роботу кардіологічного відділення з палатою інтенсивної терапії КНП "ХОССЦ", особливості лікування під час пандемії COVID-19, розповідає лікар-кардіолог, в.о. завідувача віділенням Тетяна НІМЦОВИЧ.

17 Листопада 2021 Яна 687

Важливість користування презервативами
Небажана вагітність, інфікування ВІЛ та іншими інфекціями що передаються статевим шляхом це актуальні проблеми сьогодення, не лише в Україні, але й у цілому світі. Під прицілом цих проблем в першу чергу підлітки, які вступають в відкрите статеве життя не розуміючи загрози для їхнього здоровя. Існує безліч видів контрацепції, але кожен із них має певні особливості, які не всім підходять. Барєрні методи найпростіші і не менш надійніші за інші, але і тут не все так просто. Більшість із них захищають лише від вагітності, то ж як вберегти своє здоровя? Відповідь проста презервативи.
Презерватив це простий та надійний захист не лише від небажаної вагітності, але й інфекцій що передаються статевим шляхом. Проте, як показують дослідження, 41 % населення людей не знають як правильно ... читати далі »


16 Листопада 2021 Наталія 746

У столиці відбудеться конференція Київ 2035. Стратегія розвитку міста

Міжнародна конференція, присвячена Стратегії розвитку Києва до 2035 року, відбудеться у столиці 15 грудня 2021 року. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА, який є організатором заходу та координатором розробки проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року.

За словами організаторів, економічні реалії та потреби суспільства вимагають переоцінки стратегічних пріоритетів, а низка нагальних соціальних проблем, що виникли протягом останніх років, потребує першочергового розвязання. Зокрема, подолання пандемії COVID-19 та її наслідків. Тож Стратегія розвитку міста Києва до 2035 року має закласти міцний фундамент для подальшого розвитку столиці та підвищення рівня добробуту її жителів.

На конференції зберуться представники ... читати далі »

12 Листопада 2021 Тетяна 756

Переваги грудного вигодовування для дитини
Збалансований раціон і поживні речовини
Грудне молоко матері є унікальним натуральним продуктом харчування для новонароджених. Воно містить усі поживні речовини, що необхідні для розвитку та росту дитини протягом перших місяців життя. За винятком конкретних протипоказань (певні хвороби, наприклад, ВІЛ), грудне молоко матері є найбезпечнішим джерелом поживних речовин, вітамінів та енергії, оскільки не містить жодних додаткових, шкідливих чи забруднюючих речовин.
Грудне молоко повністю покриває потреби дитини в поживних речовинах протягом перших 6 місяців життя, з 6 до 12 місяців продовжує задовольняти щонайменше половину потреб дитини в поживних речовинах, а протягом другого року життя покриває третину цих потреб.
Захист від хвороб
Ранній початок грудного вигодовування ... читати далі »

11 Листопада 2021 Александра 808

Особливості догляду за жінкою в післяпологовому періоді

Важливою складовою у житті багатьох жінок є вагітність як можливість відтворити потомство. Кожна вагітна готується до появи дитини. Але часто про те, що відбувається у перші години і дні після пологів, майбутня мама знає мало. За фактом, післяпологовий період це особливий час для жінки, яка тепер уже на практиці вчиться бути мамою.
Післяпологовий період триває приблизно 6-8 тижнів і починається відразу після закінчення пологів (народження посліду).
У цей період відбувається зворотний розвиток (інволюція) всіх змін, що виникли у зв'язку з вагітністю та пологами, до моменту відновлення початкового стану організму жінки. В акушерстві післяпологовий період умовно поділяють на дві категорії: ранній і пізній.
Ранній післяпологовий період триває всього 4 години ... читати далі »


9 Листопада 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 1073

Як правильно заповнити заяву єМалятко? Зібрали корисні поради для батьків, які тільки планують замовити послугу онлайн на порталі Дія
Щоб заява була відправлена на розгляд, вам потрібно підписати її файловим електронним підписом. Переконайтеся, що отримали його, перед тим, як розпочати заповнення заяви. Де отримати підпис, читайте тут: ️ https://bit.ly/3kSG27D
Обовязково вкажіть у заяві ідентифікаційний код (РНОКПП) другого з батьків. Це допоможе уникнути помилки при підписанні заяви.
Якщо у вас ID-картка, у заяві обов'язково зазначте УНЗР. Це номер у форматі 12345678-00000. Знайти УНЗР можна у правій нижній частині ID-картки у графі запис .
Орган, що зареєстрував шлюб та орган, що видав паспорт потрібно вказати так, як зазначено у документах: повністю та без скорочень. Також уважно вказуйте дату реєстрації шлюбу та дату видачі ... читати далі »

9 Листопада 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 871

Закордонний паспорт можна оформити з перших днів народження малюка. Ділимося порадами, як це зробити
Термін дії дитячого паспорта 4 роки. Заяву-анкету може подати один з батьків у:
️ будь-якому підрозділі Державної міграційної служби
️ ЦНАП
️ Паспортному сервісі ДП Документ
Які документи знадобляться:
оригінал свідоцтва про народження
паспорт одного з батьків
квитанція про сплату адміністративного збору
номер платника податків дитини (за наявності). Якщо ви замовляли номер у єМалятко, його уже записано до свідоцтва
довідка про реєстрацію особи громадянином України, якщо один з батьків дитини є іноземцем. Довідку можна отримати у міграційній службі за місцем реєстрації того з батьків, хто є громадянином України
попередній закордонний паспорт, у разі оформлення другого паспорта
Щоб транслітерація ... читати далі »

9 Листопада 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 753

Допомога при народженні одна з найпопулярніших послуг для немовляти. Зараз доступні два варіанти оформити виплати, не виходячи з дому:
онлайн через єМалятко на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko. Оформлення виплат відбувається одночасно з оформленням свідоцтва про народження малюка. Тому сервісом єМалятко можуть скористатися тільки ті батьки, у яких ще немає свідоцтва
онлайн на сайті Мінсоцполітики: https://e-services.msp.gov.ua/. У заяві потрібно буде вказати інформацію про свідоцтво про народження дитини
Оформити дитячі виплати можна протягом 12 місяців з дня народження дитини. Розмір допомоги 41 280 грн:
️ 10 320 грн виплачуються одноразово через 30-45 днів після подання заяви
️ 860 грн виплачуються щомісячно до досягнення дитиною 3-х років
У заяві обовязково вказуйте номер рахунку того з батьків, хто перебуватиме у відпустці ... читати далі »


9 Листопада 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 793

Чи користуєтесь ви цифровим свідоцтвом про народження дитини у застосунку Дія?
Цифрове свідоцтво можна використовувати у подорожах Україною, а також при отриманні банківських, медичних та освітніх послуг.
Як отримати цифрове свідоцтво про народження дитини?
Встановіть або оновіть мобільний застосунок Дія
Оберіть "Додати свідоцтво про народження дитини" та введіть серію та номер документа
Свідоцтво про народження має з'явитись у застосунку.
Важливо: цифровий документ має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог. Якщо у вас не приймають свідоцтво у застосунку, зверніться до служби підтримки Дія.
У деяких випадках свідоцтво про народження може не підвантажитись:
️ Ви вносите свідоцтво про народження не своєї дитини
️ Додаєте дані зі свого свідоцтва про народження
️ Ви усиновили дитину ... читати далі »

9 Листопада 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 675

Попри досить поширену та хибну думку, що шлюбний договір є проявом недовіри та причиною для сумнівів у щирості почуттів коханої людини, все ж таки ця письмова домовленість залишається сучасним способом вирішення можливих майнових непорозумінь між подружжям. Проте, в кожну угоду, навіть нотаріально посвідчену, життя може внести зміни, тому розглянемо варіанти редагування ️ шлюбного договору.
Зміни у цей правочин вносяться за взаємною згодою подружжя, яка також повинна бути у письмовому вигляді та нотаріально посвідченою. Якщо ж редагування угоди вимагають інтереси лише одного з подружжя або їх дітей, то за рішенням суду, при наявності суттєвих для цього обставин, вони можуть бути задоволеними.
Що ж стосується розірвання договору, алгоритм подібний: необхідно звернутися до органу правосуддя ️ та зазначити ... читати далі »

9 Листопада 2021 Відділ ДРАЦС у місті Хмельницькому 652

Часом так трапляється в житі сімейних пар, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу стає неможливим. У такому випадку подружжя, яке не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу.
Шлюб розривається органом ДРАЦС за заявою подружжя, яке не має дітей (мається на увазі дітей до 18 років) та за заявою одного з подружжя, якщо другий з подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним. Шлюб розривається незалежно від наявності між подружжям майнового спору.
Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу ДРАЦС, таку заяву, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою , або прирівняну до неї, від його імені може подати другий із подружжя.
Розірвання шлюбу, здійснене ... читати далі »


9 Листопада 2021 Еліна 494

Як запобігти загрозі викидня?
Викидень переривання вагітності з моменту зачаття до 22 тижнів вагітності. За підрахунками фахівців, кожна пята вагітність зривається на ранніх термінах, ще до настання затримки. Жінка в такому разі не помічає змін у своєму стані та сприймає кровотечу, як чергову менструацію. Коли лікарі говорять про загрозу викидня, вони передбачають високу ймовірність переривання вагітності. Але ризик не лікується, необхідно визначити причину невиношування та прийняти рішення про необхідність порятунку ембріону. У більшості випадків викидень є біологічно доцільним, тому ніяка терапія не потрібна. Зупинити викидень, який вже почався, дуже непросто, тому треба намагатися не допустити його.
Як все-таки уберегтись від викидня?
Щоб зменшити ризик викидня на ранніх термінах, необхідно ретельно ... читати далі »

9 Листопада 2021 Ольга Поліщук 373

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Підсумкова прес-конференція проєкту Civic tech інструмент якісної взаємодії.

Асоціація міст України та ГО Стратегії Розвитку Громад проведуть підсумкову прес-конференцію проєкту Civic tech інструмент якісної взаємодії. Під час заходу члени команди проєкту поділяться історіями успіху та викликами, представники громад розкажуть про отримані результати та над чим ще працюють, також відбудеться прем'єрний показ відеоролику про три успіхи громад-учасниць проєкту.

Час проведення 11 листопада об 11:00.
Місце проведення Wood room за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, 6 поверх.
Пряма трансляція прес-конференції відбудеться на YouTube каналі ГО Стратегії Розвитку Громад. Поставити свої запитання можна спікерам в чаті онлайн-трансляції.

Спікери заходу:
Марина Гопко, проєктна координаторка Фонду Східна Європа;
Інна Скляр, керівник ... читати далі »

9 Листопада 2021 Яна 488

Розвіємо міфи про вагітність!
Як відомо, вагітність завжди була овіяна міфами, стереотипами та порадами старших жінок про те, що можна робити, а що ні. Вже довгий час медики намагаються зруйнувати стереотипи щодо вагітності, які склались у головах багатьох жінок. То ж давайте розвіємо кілька найпоширеніших міфів:
1. Їсти за двох всім дуже подобається цей міф, але він може призвести лише до негативних наслідків: велика вага дитини, що утруднює пологи, а іноді й стає причиною кесарського розтину, ризик розвитку цукрового діабету вагітних, психологічний дискомфорт і незадоволення власним тілом. Сума кілокалорій вагітної жінки більше від невагітної всього на 300 ккал/добу у другому триместрі, й на 500 у третьому.
2. Трішки алкоголю не зашкодить вчені все ще в пошуках мінімально припустимої дози алкоголю, яка не чинить ... читати далі »


9 Листопада 2021 Мирослава 451

Що нам підказує про початок пологової діяльності?
Коли всі терміни вказують на наближення пологів, сумка в пологовий будинок готова, залишилось просто дочекайтеся цього моменту і якомога швидше взяти на руки своє малесеньке щастя. Період очікування сповнений хвилювання: жінка розуміє, що пологи можуть розпочатися в будь-який момент, і її емоції змішуються зі страхом, хвилюванням і довгоочікуваною зустріччю. Тому майбутні мами прислухуються до себе в період вагітності, сподіваючись розпізнати ознаки пологів.
Ознаки початку пологів і зміни в жіночому організмі
Найкращим часом для пологів вважається період після 38-го тижня. У цей період жіночий організм починає готуватися до цієї події. Рівень гормонів, що відповідає за виношування плоду, в крові вагітної падає, а рівень іншого гормону, що викликає пологи, підвищується.
Момент ... читати далі »

8 Листопада 2021 Діана 470

Особливості змін в організмі жінки під час вагітності
Вагітність триває в середньому 280 днів. Починаючи з перших днів, організм жінки починає повністю змінюватися для того, щоб підготуватися до пологів і виносити здорову дитину. Зміни в жіночому організмі є помітними (збільшення ваги, розмірів матки і грудей) і непомітними (зміни в системах органів). Це анатомічні, біологічні, фізіологічні зміни, які повинні забезпечити майбутній дитині все необхідне для її розвитку. Кожна система організму змінюється, підлаштовуючись цим самим до вагітності.
Зараз ми в декількох словах опишемо зміни в організмі жінки під час вагітності в кожній системі органів
Психологічний стан. Проявляється у вигляді емоційних відчуттів, можливі дратівливість, депресія, та ін.
Імунна система. У вагітної знижується стійкість імунітету... читати далі »

8 Листопада 2021 Анна 470

Фактори які зумовлюють розвиток багатоплідної вагітності.
Багатоплідною вагітністю називають вагітність, за якої в організмі жінки розвивається два плоди або більше. Багатоплідними пологами називають народження двох і більше дітей.
Відомо безліч чинників, що провокують виникнення багатоплідності. Розвиток багатоплідної вагітності відбувається з наступних причин: схильність до багатоплідності передається у спадок, навіть через кілька поколінь. Якщо чоловік або дружина сталися з багатоплідної вагітності, або у їх родичів були випадки народження близнюків, шанси на появу кількох малюків відразу різко зростають. Також найпоширеніша причина - в крові жінки занадто висока концентрація фолікулостимулюючого гормонна зростає впливає на ріст фолікулів і сприяє дозрівання декількох яйцеклітин одночасно. Його ... читати далі »


8 Листопада 2021 Ошер 491

Спорт під час вагітності: що потрібно знати майбутній мамі ?
Під час вагітності в організмі жінки відбуваються фізіологічні та анатомічні зміни, які слід враховувати під час занять спортом. Збільшується маса тіла, змінюється центр тяжіння, а це призводить до збільшення навантаження на суглоби. Фізичні навантаження під час виношування дитини дозволені здоровим жінкам, у яких вагітність протікає без ускладнень. Малоактивний спосіб життя майбутньої мами не тільки може стати причиною ожиріння, депресії, але й здатний ускладнити перебіг пологів.
Користь спорту під час вагітності:
покращує емоційний стан майбутньої мами;
сприяє нормальній роботі серця і судин;
допомагає підтримувати мязи в тонусі;
зменшує ризик гіпертонії, цукрового діабету, гестозу;
сприяє підтримці нормальної маси тіла;
допомагає нормалізувати ... читати далі »

7 Листопада 2021 Ела 499

Я вагітна. Як розпізнати вагітність на ранніх стадіях?
Взагалі що таке вагітність і як організм до неї готується?Давайте розберемось. Менструальний цикл це процес дозрівання яйцеклітини. У першій його половині в яєчнику зріє яйцеклітина, яка потім виходить у маткову трубу. Ця подія називається овуляція. Дозріла яйцеклітина добу чекає на сперматозоїд, а організм готує матку до майбутньої вагітності: створює подушку з ендометрію (внутрішнього шару матки), щоб заплідненому яйцю було зручніше прикріпитися і почати розвиток. Якщо запліднення не трапилося , то і яйцеклітина, і подушка викидаються починається менструація. Тобто якщо вагітність настала то менстуація відсутня.
Зазвичай питання про перші ознаки вагітності торбує жінок, які живуть статевим життям ,але не планують вагітніти. Часто трапляється так, що ... читати далі »

1

2 3 » 282

Є. Афіша
Курси валют на 30.11.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.25
27.27
30.68
30.71

Архів новин

<<Листопад 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30