clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
24 Січня 2021 бетоні роботи і підсилення старих фундаментів 15

Бетонні Роботи, Відмостки, підпірні стінки, Стяжки та інші роботи. , Підсилення Старих Фундаментів, будь яких аварiйних будинків Якщо ви помітили, що на стінах будинків з'явилися тріщини, будівля покосилось, початок нерівномірно просідати, зверніть увагу на фундамент. підземна частина будівлі найбільше схильна до руйнування, Увага! У разі виникнення тріщин через слабкий фундамент У 99 % випадків необхідне У звязку з цим, якщо вчасно не провести ремонтні роботи зі зміцнення та посилення міцності фундаменту, то існує ризик його деформації. А як закономірний наслідок початок руйнування несучих стін конструкції всього будинку. посилення фундаменту і оскільки на неї періодично або постійно впливають ґрунтові води. Ні для кого не секрет, що першим і найважливішим етапом будівництва є облаштування фундаменту не менша ... читати далі »

22 Січня 2021 Пресофіцер 19 ракетної бригади "Свята Варвара" Олексій Наконечний 469

Вчора, 21 січня 2021 року, було проведено вебінар з Хмельницьким міським центром зайнятості на базі платформи ZOOM за участі представників 19 ракетної бригади Свята Варвара для шукачів робочих вакансій нашого міста.
Даний захід вже далеко не перший і відбувається на постійній основі за спільної ініціативи директора Хмельницького міського центру зайнятості Тетяни Романівни та командування 19 ракетної бригади Свята Варвара.
В ході відео-зустрічі було продемонстровано презентаційний матеріал, доведено основні вимоги до майбутнього військовослужбовця за контрактом та переваги військової служби, як державної служби особливого характеру.
Офіцер ракетної бригади Олексій Наконечний спілкуючись з шукачами роботи розповів про наявність відповідних вакансій, умови несення військової служби, соціально-побутові умови ... читати далі »

20 Січня 2021 Ольга Поліщук 674

Конституційний суд України відкрив конституційне провадження у справі щодо конституційності постанови Верховної Ради про утворення та ліквідацію районів.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомила постійний представник парламенту в Конституційному суді, заступник голови Комітету ВР з питань правової політики, народний депутат від "Слуги народу" Ольга Совгиря.
"Ухвалою колегії суддів Конституційного суду відкрито конституційне провадження у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) постанови Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів" від 17 липня 2020 року 807-ІХ за конституційним поданням 49 народних депутатів України від 20.10.2020", - написала депутат.
Автори конституційного подання наводять такі аргументи: оскаржуваною постановою змінено елементи територіального ... читати далі »


19 Січня 2021 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 708

Вода освячена!
Щорічно, 19 січня, православний світ відзначає велике двунадесяте свято Хрещення Господнє, яке являється завершальним у циклі різдвяно-новорічних свят, його в народі ще називають Йордан або Водохреще. Згідно церковної традиції це свято ще називають Богоявлення. Усі ці назви висвітлюють одну подію.
З цієї нагоди у храмі Божому святого мученика Нестора Солунського, що на території 19 ракетної бригади Свята Варвара, відбулася святкова літургія на яку прийшли військовослужбовці, а також усі бажаючі.
Святкову літургію провів настоятель храму капелан, отець Даниїл, а по її завершенні здійснив чин Великого освячення води на якому лунали особливі прохання за оздоровлення хворих та благословення українського народу, а також владі і уряду країни.
Свято Богоявлення Господнього називається так тому... читати далі »

14 Січня 2021 Прес офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 948

У 19 ракетній бригаді Свята Варвара розпочато новий навчальний рік!
11 січня, у 19 ракетній бригаді, як і у всіх Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди для військовослужбовців, працівників та усіх тих, хто має відношення до 19 ракетної бригади Свята Варвара було знято відеоролик з настановами, постановкою завдань 2021 навчальний рік та привітаннями від командування та представників особового складу ракетної бригади.
З самого ранку усі підрозділи, окремо, з дотриманням карантинних вимог, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України та ухвалення його постанови Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 від 9 грудня 2020 року, вже переглянули даний ролик, а частину його фрагментів буде розміщено впродовж тижня ... читати далі »

12 Січня 2021 Ольга Поліщук 972

155 млрд грн у 2020 році та 153 млрд грн у держбюджеті на 2021 рік Асоціація міст України підбила підсумки роботи

Найважливіше завдання Асоціації міст України представлення та захист інтересів територіальних громад у діалозі з центральною владою. АМУ активно долучається до законотворчого процесу, співпрацюючи з парламентськими Комітетами та безпосередньо з народними депутатами, бере участь у засіданнях Уряду з правом дорадчого голосу у питаннях, що стосуються місцевого самоврядування, співпрацює з органами виконавчої влади на центральному та регіональному рівнях через різноманітні робочі групи. Аналітики та експерти Асоціації аналізують проекти нормативно-правових актів, готують висновки щодо їх можливого впливу на місцеве самоврядування, розробляють пропозиції до законодавства, проводять опитування громад.
... читати далі »


6 Січня 2021 Ольга Поліщук 1045

Громади можуть отримати додаткові 10% коштів від продажу об'єктів малої приватизації державної власності до місцевих бюджетів.

У Верховній Раді України зареєстровано пакет законопроєктів 4572, 4573, 4574, 4575, ухвалення яких забезпечить зарахування 10% коштів від продажу обєктів малої приватизації державної власності до бюджетів місцевого самоврядування за місцем реєстрації таких обєктів.
Асоціація міст України вітає таку ініціативу Фонду державного майна України, адже це дозволить залучати в громади додаткові кошти. АМУ, захищаючи інтереси всіх без виключення органів місцевого самоврядування, наголошує, що це можливість для громад активніше працювати з ФДМУ та отримати вигідні додаткові переваги.

Асоціація міст України висловлює вдячність народним депутатам України та Фонду державного майна України за підтримку ... читати далі »

30 Грудня 2020 Cisco 453

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Гибкое будущее: в новой трудовой реальности работники хотят больше выбора и самостоятельности

Удаленная работа во время пандемии меняет культурные нормы рабочего места

87% работников даже после открытия офисов хотят сами решать, когда и где им работать дома или в офисе.
63% хотят сохранить независимость, к которой привыкли во время пандемии.
Работники смогли лучше соотносить жизнь с работой, 54% стали ежедневно уделять больше времени физическим упражнениям.
Будучи на месте генерального директора, респонденты в новой трудовой реальности отдавали бы главные приоритеты совместной работе и эффективным коммуникациям.

Когда из-за пандемии начали закрываться предприятия, работа из дома позволяла адаптироваться к ситуации. Однако, как показывает опрос, проведенный компанией Cisco, работники хотят сохранить ... читати далі »

30 Грудня 2020 Cisco 814

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco представляет глобальный отчет по кибербезопасности 2021 Security Outcomes Study

Наиболее результативны те службы обеспечения кибербезопасности, которые используют наиболее современные технологии - это подтверждает важность применения облачных и SaaS-решений.
Грамотная интеграция технологий кибербезопасности неразрывно связана с привлечением и сохранением квалифицированных специалистов.
Только обучение, без дополнительных мероприятий, не самый эффективный способ внедрения культуры информационной безопасности в компании.

Cisco опубликовала исследование по кибербезопасности 2021 Security Outcomes Study, результаты которого помогут ИБ-специалистам выбрать направление развития их отделов в наступающем году. В опросе приняли участие 4800 специалистов в области кибербезопасности, ИТ и защиты конфиденциальности из 25 стран. ... читати далі »


29 Грудня 2020 Cisco 460

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Виртуальная вечеринка с Cisco Webex: 7 советов для компаний, как встретить Новый год

Предпраздничные недели становятся испытанием для сплоченности многих компаний. Ввиду ограничений, связанных с пандемией COVID-19, многим пришлось отказаться от традиционных предновогодних корпоративов. Да и просто встретиться с коллегами после работы в кафе, чтобы проводить уходящий год, стало трудно. И тем не менее в предпраздничные недели можно найти немало интересных занятий. Компания Cisco, производитель ведущего в мире решения для удаленного общения Webex, объединила предложения своих сотрудников, которые помогут скрасить дни перед Новым годом и Рождеством.

Как провести виртуальную вечеринку: 7 советов для компаний
1. Как собраться и сделать что-то хорошее? Если коллеги, объединившись с помощью видео, станут делать поделки и что-то ... читати далі »

29 Грудня 2020 Cisco 456

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco упростила портфолио кибербезопасности: меньше сложности, больше маневренности и отказоустойчивости

Главное
Cisco анонсировала инновации, упрощая все портфолио кибербезопасности, включая технологии XDR, Zero Trust и SASE.
Каждый месяц стартовавшая в июне облачная платформа кибербезопасности Cisco SecureX прибавляет по 1000 заказчиков, для которых время обнаружения угроз и сроки восстановления сокращаются на 95% и 85% соответственно.
Партнеры могут предлагать заказчикам решения Cisco Secure для дальнейшего укрепления кибербезопасности с беспроцентной оплатой в рассрочку.

Сisco анонсирует ряд инноваций для всего портфолио кибербезопасности, в том числе расширение возможностей решений Extended Detection and Response (XDR), Zero Trust и Secure Access Services Edge (SASE). Представленные возможности помогают заказчикам и партнерам по-новому организовать работу ... читати далі »

29 Грудня 2020 Cisco 461

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco рассказала о ключевых сетевых трендах на 2021 год

Компания Cisco представила исследование на тему глобальных сетевых трендов 2021 Global Networking Trends Report: Business Resilience Special Edition. Данный отчет рассказывает о тенденциях, которые руководители сетевых и ИТ-служб должны учитывать в рамках обеспечения бесперебойной работы своей организации.

5 наиболее значительных сетевых трендов на 2021 год касаются таких направлений, как штат сотрудников, рабочие места, нагрузки на сеть и ИТ-операции.
За период пандемии мир изменился очень сильно. Инструменты и решения, ускоряющие цифровую трансформацию, стали играть еще более важную роль, - комментирует прокомментировал руководитель бизнеса корпорации Cisco в Украине Сергей Мартынчук. Компания Cisco, являясь лидером рынка цифровой трансформации и во многом формируя направления его развития... читати далі »


29 Грудня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 1244

Твої права у сфері державної реєстрації порушено? Захисти себе. Звернися до органів юстиції. Віднови справедливість.

Кожний має право на захист своїх прав, у тому числі у сфері державної реєстрації, у разі їх порушення, невизнання або оспорювання.
Міністерство юстиції України запровадило дієвий механізм захисту власних прав у сфері державної реєстрації, зміст якого полягає у зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів з відповідною скаргою. Важливим є те, що така процедура є безоплатною.
Скарга у сфері державної реєстрації подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити:
1) повне найменування (імя) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (імя) представника ... читати далі »

29 Грудня 2020 Cisco 459

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco расширяет экосистему Webex и предлагает Webex App Hub для бесшовного взаимодействия популярных платформ

Главное
Webex App Hub первая экосистема приложений для совместной работы, включающая готовую интеграцию.
Интеграция облегчает пользователям переключение между привычными приложениями и позволяет ИТ-службам упростить рабочие нагрузки, добавляя Webex к существующим приложениям.
Интеграция с ключевыми партнерами: Box, Dropbox, MIRO, Mural, Salesforce, ServiceNow и Workplace from Facebook.
Представленное на конференции WebexOne полностью обновленное решение Webex это не просто мощный комплекс инструментов для совместной работы, но еще и платформа, с помощью которой можно легко переключаться между Webex и другими приложениями. Главное преимущество платформы программируемость и расширяемость, реализованные с помощью открытых интерфейсов API и комплектов ... читати далі »

29 Грудня 2020 Cisco 460

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco представила три новых Webex-устройства для удаленной работы и безопасного возвращения в офис

Главное
Webex Desk Camera: подойдет и для дома, и для офиса; впервые реализована новая ИИ-функция.

Webex Desk Hub: устройство нового типа, упрощает работу в отсутствие персональных рабочих столов.

Webex Desk: устройство с востребованными функциями, включая виртуальные фоны и шумоподавление.

На конференции WebexOne Cisco представила линейку устройств для совместной работы, которые расширяют возможности удаленных работников и обеспечивают безопасное возвращение в офис. Портфолио интеллектуальных устройств Webex пополнили три новых устройства: это камера Webex Desk Camera и терминалы Webex Desk Hub и Webex Desk.
Очевидно, что будущее трудовой сферы будет включать как удаленную работу, так и присутствие в офисе. Сегодня такой режим называется гибридным. ... читати далі »


29 Грудня 2020 Cisco 461

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Cisco представила обновления для платформы Webex, которые сделают удаленную работу еще удобнее и эффективнее

На конференции WebexOne Cisco представила ряд инноваций, которые помогут организациям ускорить цифровую трансформацию, оптимизировать удаленную работу и сделать взаимодействие с сотрудниками и заказчиками еще удобнее. Анонс сделан на волне подготовки бизнеса во всем мире к гибридному будущему трудовой сферы, когда после пандемии работники смогут чаще чередовать офисный и удаленный режимы работы.
В эпоху цифровой трансформации технологии совместной работы становятся основой успеха для любого бизнеса. Они обеспечивают равные возможности для людей во всем мире и помогают свободно общаться независимо от географии, языка или типа личности, - сказал Сергей Мартынчук, руководитель бизнеса Cisco в Украине. - Webex ... читати далі »

24 Грудня 2020 Золотий Андрій 1589

Вплив харчування на регуляцію менструального циклу
Як правило, менструальний цикл триває близько 24- 35 днів, в середньому - 28 днів. Він вважається нерегулярним, якщо кількість днів між менструальними періодами менше 21 дня або на 8 днів більше, ніж повинно бути в нормі. Якщо місячних немає протягом більш ніж 3 міс, причиною цього можуть бути вагітність або менопауза. Період менструації регулюється наступними гормонами - естрогеном, прогестероном і тестостероном. Дослідження показали, що дієта, якої дотримується жінка, може впливати на рівень цих гормонів і згодом - на менструальний цикл.
Вживання алкоголю. За даними дослідження, опублікованими в журналі Alcohol Research & Health, алкоголь може істотно порушити менструальний цикл - навіть в кількостях, занадто малих, щоб привести до серйозного пошкодження печінки або інших ... читати далі »

23 Грудня 2020 Катерина 1407

Європротокол проти ожеледиці і заторів
10 хвилин на оформлення ДТП, без штрафів та суду. Все, що треба знати водіям про європротокол
Слизька дорога збільшує значно кількість ДТП в першу ожеледицю цієї зими за добу (10-го грудня) в Україні сталося 1435 аварій. В результаті у великих містах водії годинами чекають поліцію, рух на дорогах зупиняється через затори, зростає навантаження на поліцію. А зима продовжується. Разом з тим в Україні законодавчо передбачений європротокол, за допомогою якого можна оформити ДТП без виклику поліції за 10 хвилин. Розповідаємо, що треба знати про європротокол та як ним скористатися.
Що таке європротокол
Європротокол це спрощена процедура оформлення дорожньо-транспортної пригоди. Ця практика поширена у країнах Європи ще з 50-х років ХХ століття. Лицьова сторона бланку європротоколу ... читати далі »


16 Грудня 2020 Антоніна Красовська 1751

Харчування під час вагітності
Період вагітності в житті кожної жінки це особливий період. І хоча жіночий організм має все потрібне для того, щоб виносити здорову дитину, повноцінне харчування й відмова від деяких продуктів допоможуть матері-природі якнайкраще виконати свою місію. Вагітність забезпечує більшість жінок мотивацією краще харчуватися, робити вправи та зменшити шкідливі звички. Під час вагітності Вам доведеться їсти за двох (за Вас і за Вашу дитину). Здорове харчування допомагає створити сприятливі умови для раннього ембріонального розвитку. Впродовж вагітності у Вас виникне потреба в додаткових поживних речовинах, таких як: залізо, кальцій, фолієва кислота та інші необхідні вітаміни.
У чому полягають особливості харчування під час вагітності?
Їсти достатньо фруктів, овочів та зернових. Обирати ... читати далі »

16 Грудня 2020 Марців Тетяна 1413

Вагітність що повинно змінитися у наших звичках
Дотримання здорового способу життя під час вагітності запорука легкого перебігу вагітності та народження здорової дитини. Основними складовими здорового способу життя під час вагітності є дотримання правильного харчування, фізичної активності, режиму сну та відпочинку, уникнення шкідливих звичок.
Перш за все харчування, яке повинно бути різноманітним та збалансованим, харчуватися, приблизно, в один і той же час. Обовязковим є дотримання водного балансу вживати 1,5-2,5 л води на день.
У першому триместрі калорійність раціону змінювати не потрібно, вона повинна залишатися звичною для вагітної.Рекомендують приймати фолієву кислоту до 12 тижня вагітності. Якщо турбує нудота,потрібно їсти кожні 2-3 години невеликими порціями злегка підігріту їжу, бажано, в перетертому ... читати далі »

1

2 3 » 268

Є. Афіша
Архів новин

<<Січень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31