clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
4 Червня 2020 Cisco 61

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

9, 11 и 15-18 июня состоится виртуальная конференция Cisco Connect Online

9, 11 и с 15 по 18 июня 2020 года будет проходить Cisco Connect Online виртуальная конференция для IT-профессионалов, где можно будет обсудить новые вызовы и возможности в сфере информационных технологий. Главные темы Cisco Connect Online сетевые и облачные решения, технологии совместной работы, ЦОД, информационная безопасность и Интернет вещей.

Цифровая трансформация уже стала абсолютной реальностью во всех отраслях и индустриях. Для успешного решения задач в условиях экономики нового типа бизнес нуждается в комплексных информационных платформах для сбора данных, их анализа, передачи и защиты. Компания Cisco строит такие системы и помогает заказчикам извлекать максимум пользы из окружающих данных и превосходить за счет этого конкурентов на рынке.

В рамках виртуальной ... читати далі »

4 Червня 2020 Бідолах Олександра Миколіївна 195

Безпліддя це не вирок!
Якщо вагітність не наступає протягом року, не варто впадати у відчай. Діагноз безпліддя ставлять парі лише після 12 місяців регулярного статевого життя без контрацепції. Як правило, спочатку вам потрібно буде пройти обстеження і здати аналізи, щоб визначити причину і, при необхідності, розпочати лікування. Чим швидше буде визначено, що саме не так, тим вище можуть бути шанси завагітніти і народити здорову дитину.
Причинами безпліддя можуть бути проблеми зі здоровям як у жінок, так і у чоловіків. Чоловіче безпліддя причина неможливості завагітніти у 4648 % пар. При цьому показник, що характеризує жіноче безпліддя, дещо вищий і становить 5254 %.
Трапляються також випадки комбінованого безпліддя, коли обоє із подружжя мають проблеми, що не дозволяють їм зачати дитину. Порушення репродуктивної функції ... читати далі »

4 Червня 2020 Анна, ЦІПБ у м. Хмельницькому 138

Процесне управління, ощадливе виробництво та оптимізація є компонентами, що у поєднанні формують Архітектуру успішної компанії. Щоб привести свій бізнес до системності, постійного розвитку та масштабування, потрібно зробити кілька важливих кроків.

Онлайн-курс Компанія як система бізнес-процесів - один із них. Це спеціалізоване дистанційне навчання для керівників і менеджерів підприємств різних галузей, організоване Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницькому, що заснований на базі ГО Громадський рух Нова економічна політика.

Курс дає змогу відійти від сприйняття бізнес-процесів як важкої рутинної ноші, натомість поглянути на них як на підґрунтя реального розвитку компанії.
За допомогою отриманих знань ви гарантовано віднайдете баланс і позбудетесь хаосу в процесах, вивівши бізнес на ... читати далі »


3 Червня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 178

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал PravoTok у додатку TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.
Діти одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обовязково маєте бути там, де є ваша аудиторія, розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.
Офіційно канал відкритий 1 червня, у День захисту дітей. Там вже є три відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи контент для підлітків ... читати далі »

2 Червня 2020 Соловей Валентина 275

Коронавірусна інфекція (COVID-19) під час вагітності

Новий коронавірус (SARS-COV-2) - це новий штам коронавірусу, вперше ідентифікований у місті Ухань, Китай. Інші коронавірусні інфекції включають застуду (HCoV 229E, NL63, OC43 та HKU1), респіраторний синдром Близького Сходу (MERS-CoV) та тяжкий гострий респіраторний синдром (SARS-CoV).
Вагітні жінки не є чутливішими до зараження COVID-19, ніж загальна популяція. Слід звертати особливу увагу на вагітних жінок із супутніми захворюваннями.
Вірус швидко поширюється за допомогою дихальних, госпітальних або фекальних методів. Організаціям охорони здоров'я рекомендується застосовувати суворі заходи щодо запобігання та контролю інфекцій.
Наразі немає даних, які б свідчили про підвищений ризик викидня або ранньої втрати вагітності у жінок з COVID-19. Звіти про перебіг вагітності малого терміну при ... читати далі »

1 Червня 2020 Оксана 498

Доброго дня, шановне панство!
раді повідомити Вам гарну новину і запрошуємо безпосередньо представників ЗМІ на неймовірно цікавий захід, який вперше відбудеться у вашому місті.
Будемо вдячні за анонс такої події на ваших ресурсах

Також, будемо вдячні за зворотній зв'язок...

Отже,
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відновлює масштабний проєкт Дифузія, мета якого сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями.

Відтак. перша виставка Космос Емми Андієвської відбудеться вже 4 червня у Хмельницькому обласному художньому музеї, що знаходиться за адресою, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 47. Відкриття о 17.00.

В експозиції, яка триватиме близько місяця, буде представлено кілька десятків живописних робіт з колекції Музею сучасного ... читати далі »


1 Червня 2020 Прокопчук Мирослава 268

Контрацепція основний засіб планування сімї
Планування сімї це види діяльності, які допомагають особам та подружнім парам досягти певних репродуктивних результатів: запобігти не планованій вагітності, народити бажаних дітей, регулювати перерви між вагітностями, контролювати вибір часу народження дитини у залежності від віку батьків та інших факторів, визначити кількість дітей у сімї.
Можливість планування кількості дітей є однією зі значущих проблем медичного характеру. За даними світової статистики, щорічно, від чинників, пов'язаних з вагітністю або її перериванням, помирає близько 500 тисяч молодих жінок. Використання контрацептивів сприяє зменшенню частоти штучних і нелегальних абортів, що дає змогу знизити рівень материнської смертності на 32%, рівень малюкової та дитячої смертності на 10%.
Сучасна ... читати далі »

1 Червня 2020 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 264

Сьогодні, у перший літній день в Україні, як і у понад 60 країнах світу відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей або Міжнародний день дітей (англ. "International Children's Day"). Ця свято було засновано в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Цього року це вже 70-е свято дитинства, захисту життя, здоровя і прав дітей.
День захисту дітей бере свій початок з 1 червня 1925 року. Саме цього дня відбулося дві події, які і стали визначальними при виборі дати свята: в Женеві відбулася перша міжнародна конференція, під час якої обговорювалися проблеми дітей, а ... читати далі »

30 Травня 2020 Колотило Т.Р асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб ВДМЗ БДМУ, співавтор: Гаврилюк Т.В 271

Цьогоріч весна була дещо прохолодною, тому більшість людей, швидше за все, не насмілювалися виїхати на відпочинок до лісу, проте не слід забувати, що пік захворюваності на кліщовий енцефаліт припадає й на літньо-осінній період і може зустрітися на вашому шляху не тільки у лісі, випадки хвороби спостерігаюся особливо при теплій, сухій погоді та в осередках де є висока трава та кущі.

Що ж провокує це захворювання та що повинен знати кожен з нас, щоб вберегти себе та близьких?

Кліщовий енцефаліт трансмісивна, природноосередкова інфекція. Основну роль у збереженні вірусу в природі відіграють різні тварини, а особливо гризуни (польові та лісові). Переносниками вірусу і резервуаром є іксодові кліщі.
Вірус потрапляє в організм людини двома шляхами: через укус кліща й аліментарно. Аліментарне зараження відбувається ... читати далі »


30 Травня 2020 Лук'ян Маківченко 40

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Агрегатори новин. Чим корисні вони читачам та медіа-ресурсам

В епоху інформаційної глобалізації, слідкувати щодня за потоком новин різних медіа-ресурсів потребує чималу часу, вписуючи у браузері пошуковика їхні назви та відвідувати окремо кожне джерело. Істотне полегшення для економії дорогоцінного часу та інформативної зручності пропонують новинні агрегатори, де на одній платформі можна слідкувати за новинами не одного джерела, а великої кількості одночасно.

Функція новинних агрегаторів в автоматичному онлайн-режимі структурувати та відтворювати на своїх платформах заголовки, або частковий чи повний зміст новин різних джерел ЗМІ через потік RSS. Як правило, агрегатори новин не створюють власного контенту, а тільки відтворюють його з першоджерел.
Протягом останніх років агрегатори ЗМІ користуються ... читати далі »

29 Травня 2020 Автор: Колотило Т.Р. асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб ВДНЗ БДМУ , співавтори: Матяшок А.А., Птиць О.В. 396

Гепaтит A, aбо чому вaрто мити руки?
Гепaтит A вірусне зaхворювaння печінки. Нa відміну від гепaтитів В і С, гепaтит A не провокує розвиток хронічної хвороби печінки і рідко зaкінчується смертю. Зa дaними Всесвітньої оргaнізaції здоров'я мaйже всі люди, урaжені гепaтитом A, повністю одужують і у них формується пожиттєвий імунітет до хвороби.
Нaйчaстіше дaне зaхворювaння передaється фекaльно-орaльним шляхом. Тобто ви можете зaрaзитися через продукти чи воду, які були попередньо зaбруднені фекaліями інфіковaної дюдини. Симтоми гепaтиту A можуть бути різномaнітними: підвищення темперaтури тілa, зaгaльну слaбкість, відсутність aпетиту, блювотa, діaрея, пожовтіння шкіри тa білків очей, темнa сечa. Aле вaрто пaмятaти, що всі дaні симптоми можуть бути не у всіх людей.
Зa дaними ВООЗ, нaйчaстіше гепaтит A зявляється у дітей рaннього віку. Однaк зaхворіти ... читати далі »

29 Травня 2020 Матяшок Анастасія 399

Токсикоз - чому виникає та як полегшити
Токсикоз знaйоме слово для вaгітних жінок. Для когось він може минути мaйже непомітно, a для когось спрaвжня мукa. Єдиної тa доведеної гіпотези про причини виникнення токсикозу не існує, aле нaйпоширеніші з них зaсновaні нa взaємозвязку реaкції імунної системи, гормонів тa нервово-рефлекторних мехaнізмів.
Нaйбільш природній для жінки рaнній вияв токсикозу до 12 тижнів. У цей чaс відбувaється перебудовa оргaнізму, що розвивaється внaслідок вaгітності. Оскільки дитинa для оргaнізму жінки є чужорідним aгентом, перебудовується імуннa системa, якa поступово звикaє до плоду. Тaкож вчені схильні ввaжaти, що нaпaди нудоти провокуються підвищенням рівня гормону гонaдотропіну у крові вaгітної. Ще однa теорія, якa мaє місце в розвитку токсикозу нервово - рефлекторнa. Оскільки можнa ввaжaти, що aктивувaвши ... читати далі »


27 Травня 2020 RoboSchool 380

3D-друк і віртуальна реальність: у Славуті можуть створити інноваційну лабораторію (ГОЛОСУВАННЯ)

Завдяки Громадському бюджету в Славуті може зявитися унікальна STEM-лабораторія, де містяни на практиці поглиблюватимуть свої знання про науку, технології, інженерію та математику (science, technology, engineering, mathematics).

Облаштування навчального простору для компютерного моделювання та виготовлення фізичних 3D-моделей планується на базі станції юних техніків (вул. Князів Сангушків, 8А). Про це свідчить картка проєкту Створення навчальної лабораторії 3D-друку та моделювання на платформі електронної демократії.

Крім занять для вихованців СЮТ, передбачається загальнодоступне використання простору в форматі fabrication laboratory на умовах попередньої реєстрації. Діти зможуть експериментувати безкоштовно, а повнолітні відвідувачі компенсуватимуть ... читати далі »

26 Травня 2020 Автор: Бакун Оксана Валеріанівна, доцент кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету, співавтор Луцик Марія Олегівна, студентка 5 курсу БДМУ 401

Токсикоз під час вагітності

Що таке токсикоз вагітних?
Токсикоз у перекладі з грецької означає "отруйний". Це реакція організму на зовнішній збудник, хворобливий стан, обумовлений дією на організм екзогенних токсинів або шкідливих речовин, які виробляються безпосередньо в самому організмі. Проявляється у вигляді нудоти і блювання, під час першого триместру вагітності може виявлятися в будь-який час доби, а не тільки вранці. Крім даних симптомів майбутню матусю також можуть турбувати запаморочення і втома. З раннім токсикозом стикаються близько 80% вагітних, і зазвичай все проходить після перших місяців нового стану жінки.

Вплив на плід
Токсикоз, як правило, не впливає на плід. Насправді, це може мати захисний ефект для плода. Дослідження продемонстрували, що жінки з токсикозом мають менше ... читати далі »

25 Травня 2020 Троцюк Катерина 502

Післяпологова депресія, що це і як з нею боротися?
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кожна сьома жінка після народження дитини стикається з післяпологовою депресією.
Про те, що вона собою являє і чому з нею необхідно боротися, розповідає акушер-гінеколог Бакун Оксана Валеріанівна.
Що таке післяпологова депресія?
Всесвітня організація охорони здоров'я визначає післяпологову депресію, як захворювання, що характеризується постійним станом зневіри і втратою інтересу до видів діяльності, які зазвичай приносять задоволення, а також нездатністю робити повсякденні справи, протягом, щонайменше, двох тижнів.
Депресія - це дійсно захворювання, яке потребує лікування: медикаментозна терапія + робота з психотерапевтом. На жаль, багато людей до сих пір вважають її вигадкою. Чому?
У нашому суспільстві ... читати далі »


22 Травня 2020 Автор:Баланюк Ірина Володимирівна, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб ВДНЗ БДМУ, співавтор Ладані Наталя Василівна 471

Обережно сказ!
Сказ гостра контактна зоонозна інфекційна хвороба, яку спричинює нейротропний вірус сказу (англ. Rabies virus) з роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту з смертельним пошкодженням центральної нервової системи (ЦНС). На сьогодні сказ реєструєтся у 150 країнах світу. Сказ зустрічається на всіх континентах, окрім Антарктиди.
Джерелом та резервуаром збудника сказу є дикі та свійські тварини, що належать до класу ссавців. Розрізняють природні осередки сказу, які формують дикі тварини (вовки, лисиці, борсуки, єнотоподібні собаки, мангусти, миші, пацюки, щури, кажани, їжаки, шакали, песці, скунси, у Центральній і Південній Америці ще й кажани-вампіри), і антропургічні, що підтримуються собаками котами, деякими сільськогосподарськими тваринами.
Механізм передачі контактний, шлях рановий. ... читати далі »

19 Травня 2020 АТ "Завод "ТЕМП" 36

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Пристрій виробництва АТ Завод ТЕМП - дезінфікуючий бар'єр був розроблений нашими спеціалістами з метою захисту населення в громадських місцях.
Призначення бар'єру - нанесення дезінфікуючого розчину на всю поверхню одягу та частково відкриті ділянки шкіри людини, яка проходить на територію підприємства, магазину, офісу та інших місць скупчення людей.
Система розпилення пристрою може працювати в автоматичному та ручному режимі. Габарити бар'єра можуть бути виконані згідно побажань замовника.
Бажаєте замовити? Телефонуйте 067-464-09-51

18 Травня 2020 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 727

Сьогодні, 18 травня, музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято - Міжнародний день музеїв. Саме свято започатковано у 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.
Через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи памятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу. Музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культурної спадщини, збереження памяток минулого, передачі соціально важливої інформації, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.
З 1979 року у клубі військової ... читати далі »


18 Травня 2020 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 758

У пятницю, 15 травня, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет провів робочу зустріч із командирами військових частин Хмельницького гарнізону.
Основною метою зустрічі було ознайомлення з реальним станом справ і налагодження більш тісної взаємодії між обласною владою та військовими.
Було обговорено цілий ряд питань, що мають відношення до поліпшення взаємодії і співпраці Хмельницької ОДА та військового керівництва, соціального захисту військовослужбовців та їх сімей, забезпечення житлом та земельними ділянками учасників бойових дій, сімей загиблих та поранених у російсько-українській війні, відчуження земель Міністерства оборони України і використання військової інфраструктури (колишній військовий госпіталь Ракетних військ стратегічного призначення) для забезпечення цих та супутніх цілей. Не оминули ... читати далі »

18 Травня 2020 Віта Кубрак 869

Фолієва кислота для вагітних: правда чи міф
Фолієва кислота, або вітамін В9 - це життєво необхідний водорозчинний вітамін, що бере участь в ряді важливих обмінних реакцій в організмі людини. Особливу увагу на вміст фолієвої кислоти в організмі варто звернути в першому триместрі вагітності, адже цей вітамін бере участь у побудові клітин нервової системи плоду, а також у процесах кровотворення, та формуванні всіх органів і тканин. Тому так необхідний для правильного розвитку дитини.
У випадку нестачі фолієвої кислоти цей процес порушується, що може стати причиною передчасного переривання вагітності. А передчасні пологи, вроджені вади розвитку, порушення фізичного і психічного здоров'я новонароджених - ціна, яку можна заплатити за дефіцит в організмі фолієвої кислоти під час вагітності.
Особливо актуальний прийом ... читати далі »

1

2 3 » 261

Є. АфішаКурси валют на 07.06.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.58
26.61
30.04
30.07

Архів новин

<<Червень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30