ye-logo.v1.2

Підрядника судитимуть за привласнення коштів на ремонті доріг Старокостянтинова

Кримінал 4159
Підрядника підозрюють у привласненні
Підрядника підозрюють у привласненні. Фото: ілюстративне з dt.ua

Гроші були виділені із бюджету.

На Хмельниччині судитимуть керівника підприємства, якого підозрюють у привласнені 400 тисяч гривень виділених з бюджету на ремонт доріг. Про це повідомляють у прокуратурі області.

«Встановлено факт привласнення бюджетних коштів, виділених на проведення ремонту доріг місцевого значення. Відповідно до договорів підряду, укладених між приватним підприємством та сільськими радами, суб’єкт господарювання в межах договірної ціни у розмірі понад 1,7 мільйона гривень взяв на себе зобов’язання виконати поточний ремонт доріг у двох селах Старокостянтинівського району», - зазначають у прокуратурі.

Правоохоронці додають, що підрядник, не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, склав завідомо неправдиві акти про їх проведення. Шляхом завищення обсягів виконаних робіт, він заволодів бюджетними коштами на суму близько 400 тисяч гривень.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень пов'язаних із заволодіння чужим майном, службовим підробленням та легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Старокостянтинівського районного суду.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую