ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Керівництво ДБР у Хмельницькому відсторонено від займаних посад

Кримінал 2832
Справа стосується вилучення частин комплексів ППО С-300
Справа стосується вилучення частин комплексів ППО С-300. Фото: informnapalm.org

Усунуто також керівників слідчого підрозділу і слідчих, які причетні до вилучення військової техніки.

Керівництво територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, керівник слідчого підрозділу теруправління ДБР та слідчі, які причетні до вилучення військової техніки, в рамках розпочатого службового розслідування відсторонені від займаних посад, повідомляє сайт установи.

Також Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань окрім кримінального провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна (частина 3 статті 365 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження за фактом можливої диверсії (стаття 113 Кримінального кодексу України).

Як повідомляє OBOZREVATEL, співробітники Державного бюро розслідувань провели обшуки в трьох зенітних ракетних бригадах Повітряних сил України – в Хмельницькому, а також в Одеській та Херсонській областях. Журналіст Юрій Бутусов припустив, що обшуки ДБР у трьох бригадах ЗСУ пов'язані з пошуком компромату на п'ятого президента України Петра Порошенка та його оточення. За його словами, в результаті обшуків було вилучено клістрони до С-300, які можна придбати тільки в Росії, а їхні закупівлі та постачання були секретними й нелегальними. «На підставі рішення Хмельницького районного суду слідчі ДБР фактично вивели з ладу робочу систему озброєнь», – заявив журналіст.

Пізніше пресслужба ДБР повідомила, що повернула вилучені клістрони й усунула співробітників, які проводили обшуки. Міністр оборони Андрій Таран заявив, що дії співробітників Державного бюро розслідувань призвели до підриву бойової готовності частин ППО України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую