ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Ексзаступник керівника управління ЖКГ Володимир Путін: «Я знаю, хто в мене стріляв»

Кримінал 2909
Володимир Путін каже, що давно знає чоловіка, який в нього стріляв
Володимир Путін каже, що давно знає чоловіка, який в нього стріляв. Фото: youtube.com

Інцидент зі стріляниною стався в Хмельницькому в мікрорайоні Озерна.

Сьогодні, третього вересня, в Хмельницькому на вулиці Панаса Мирного стріляли в автомобіль колишнього заступника начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Володимира Путіна. Цей факт журналісту сайту «Є» підтвердив сам Володимир Васильович.

«Це було приблизно о 9.50, я тоді їхав на зустріч, - телефоном розповів сайту «Є» Володимир Путін. – Стріляли з автомобіля «Сітроен», скоріше за все з травматичної зброї «Форт 9» чи «Форт 10». Постріл пройшов повз лобове скло. Я знаю, хто в мене стріляв». За словами Володимира Васильовича, зі стрілком він давно знайомий - його підприємство виконує деякі підрядні роботи за бюджетні кошти. Каже, що в нього з ним вже роки три є неприязні стосунки. Утім, пов’язує це з судами проти міської влади. Пан Путін оскаржує в судах винесені йому догани та розпорядження міського голови про його звільнення з посади в управління ЖКГ.

Як повідомив сайту «Є» начальник міського відділу поліції Василь Птащук, за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 «Хуліганство». Санкція цієї статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі. Наразі чоловік, на якого вказує Володимир Путін, дає свідчення в відділку поліції.

Відео інциденту:

Читайте також: Постріл у Путіна в Хмельницькому: поліція повідомила з чого стріляли

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую