ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Гвалтівник неповнолітнього хлопчика отримав покарання

Кримінал 4031
Обвинувачений може найближчі понад 13 років провести за гратами
Обвинувачений може найближчі понад 13 років провести за гратами. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Вирок ще може бути оскарженим.

Кам'янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області завершено судовий розгляд резонансного кримінального провадження по факту згвалтування малолітньої дитини. Про це повідомили в пресслужбі установи.

«За вироком суду раніше неодноразово судимий співмешканець матері малолітнього хлопчика ницо скористався тим, що дитина має порушення інтелектуального розвитку, і підступно вчинив наругу сексуального характеру, не зважаючи на прохання дитини припинити це знущання, - повідомили в пресслужбі Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. - Обвинуваченому призначено покарання в межах санкції інкримінованого діяння - 13 років 6 місяців позбавлення волі. З огляду на те, що вказана подія мала місце у лютому 2022 року, покарання зловмисник отримав не лише справедливе, а й оперативне».

Вирок суду не є остаточним і може бути оскаржений в апеляційному порядку. У кам’янецькому суді нагадують, що до набрання вироком законної сили особа, щодо якої здійснюється кримінальне провадження, має статус обвинуваченої, а не засудженої.

Читайте також - Вимагав гроші за інтимні фотографії: слідчому з Хмельниччини загрожує в’язниця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую