ye-logo.v1.2

Правила переказу коштів для розвитку сайту

Визначення

ФОП Іщук Сергій Володимирович, 29000, м. Хмельницький, вул.Соборна, буд.1/1

Платіжна система - LiqPay - спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, що допомагає приймати платежі та здійснювати перекази, отримані від Користувача Сайту. Діє на основі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».

Переказ коштів для розвитку сайту - переказ на ФОП Іщук С.В. грошових коштів з ціллю фінансової підтримки в будь-якому розмірі - на розсуд Користувача.

Користувач - фізичне лице, яке є користувачем сайту та/або його окремих матеріалів, яке є дієздатним і повнолітнім.

Правила - дані Правила оплати (внесення добровільних безповоротних платежів на користь Сайту).

Умови здійснення платежів

  1. Користувач має змогу добровільно здійснити Переказ коштів для розвитку сайту у вигляді разового платежа, конкретний розмір якого Користувач визначає самостійно на власний розсуд.
  2. Доступний спосіб грошового переказу за допомогою платіжної системи LiqPay.
  3. Здійснюючи Переказ коштів для розвитку сайту, Користувач погоджується, що він здійснює його добровільно й цілеспрямовано, що він не є введеним в оману стосовно розміру, цілі чи можливості повернення свого платежа. Також, здійснюючи Переказ коштів для розвитку сайту, він підтверджує, що ознайомився з даними правилами, згоден із ними та не буде предʼявляти редакції Сайту ніяких претензій чи позовів.
  4. Здійснення Переказу коштів для розвитку сайту є одностороннім безповоротним переказом коштів редакції Сайту Користувачем. Здійснюючи Переказ коштів для розвитку сайту, Користувач підтверджує, що являється дієздатною особою, яка має право розпоряжатися грошовими коштами, які переказуються на користь Сайту.
  5. Редакція Сайту не несе відповідальності за помилки (в тому числі, технічні), збої чи неточності в роботі, а також будь яку іншу діяльність чи бездіяльність зі сторони платіжних систем і банків.
  6. Редакція Сайту не повертає Користувачу здійснений ним Переказ коштів для розвитку сайту за жодних обставин, включаючи помилково здійснені ним оплати.
  7. Редакція Сайту залишає за собою право в односторонньому порядку та без попереднього погодження із Користувачем змінювати Правила. Оновлені чи змінені правила будуть опубліковані на сайті ye.ua. Вступати в силу вони будуть з моменту публікації таких змін чи оновлень.
  8. Користувач несе повну відповідальність за достовірність даних платіжної карти чи іншої інформації, вказаної ним при здійснені Переказу коштів для розвитку сайту.

  Так  Ні, дякую