ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Пораненому на Донбасі бійцю “Дракону” потрібна допомога на лікування

Галина МЕЛЬНИК Допомога 2529
Олександру потрібні кошти на лікування
Олександру потрібні кошти на лікування. Фото: facebook.com

Олександр у тяжкому, але стабільному стані.

 Внаслідок бойових дій на шахті «Бутівка» отримав поранення командир 2-ї окремої тактичної групи Добровольчого українського корпусу “Правий Сектор” Олександр Попов (позивний “Дракон”) з Кам'янця-Подільського.

Як повідомляють побратими добровольця, він отримав важкі поранення руки, ноги та численні осколкові поранення тіла. У нього це вже друге важке поранення за цей рік. Незважаючи на те, що Олександр не вилікувався після попереднього, яке отримав у січні під час проведення розвідувальної операції, він якомога швидше повернувся до своїх хлопців. Зараз йому потрібні кошти на лікування.

“Олександр у тяжкому, але стабільному стані. Попереду складний, довгий процес лікування і ми просимо допомогти побратиму одужати і скоріше повернутись додому, адже там на нього чекає старенька сліпа бабуся, яка знову нічого не буде знати про поранення аж до його повернення. Будемо вдячні за будь який внесок. Хто не має можливості допомогти грошима, помоліться за його зцілення”, - пишуть бійці Правого Сектору в Фейсбуці.

Допомогти пораненому бійцю можна, переказавши кошти на рахунок: ПриватБанк 5168 7423 4198 5830 (Попов Олександр).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую