ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

На Хмельниччині за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім відібрали ліцензію у 34 підприємців

Галина МЕЛЬНИК Економіка 1169
Попри заборону неповнолітнім продають спиртне
Попри заборону неповнолітнім продають спиртне. Фото: porogy.zp.ua

Окрім того, їх оштрафували на 231 тисячу гривень.

Працівники фіскальної служби Хмельниччини виявили 34 випадки реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім на території області. Таке поводження з продажем підакцизного товару обійшлось продавцям у 231 тисячу гривень з одночасним анулюванням ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами.

Як повідомляють у фіскальній службі області, з-поміж інших випадків ігнорування правилами продажу в області найбільш поширеними є зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку або з підробленими марками акцизного податку та безліцензійна торгівля ними. Загалом,  виявлено 15 таких фактів, сума штрафних санкцій - 250 тисяч гривень.

Усього в цьому році відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області проведено 150 результативних перевірок, в ході яких задокументовано 227 порушень чинного законодавства. Загальна сума фінансових санкцій становить понад 1 мільйон гривень, до бюджету надійшло близько 600 тисяч гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую