clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Підприємства Хмельниччини сплатили понад 10 мільйонів гривень екологічного податку

Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища

Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища. Фото: vikka.ua

За те, що забруднюють довкілля, сплачують кошти.

 За шість місяців 2016 року від підприємств Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів надійшло 10,6 мільйона гривень екологічного податку. Це майже у півтора разу більше у порівнянні з першим півріччям 2015 року.

«Із загальної суми надходжень на охорону довкілля до місцевих бюджетів надійшло 8,5 мільйона гривень, до державного бюджету – 2,1 мільйона гривень», - зазначили у фіскальній службі.

У територіальних органах фіскальної служби краю зареєстровано понад 2 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу, воду чи розміщують відходи тощо. Більшість із них сумлінно сплачують екоподаток, переважна частина якого розподіляється саме до бюджетів громад. 

Як відзначають у фіскальній службі, на сьогодні екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30