ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому шукають корупціонерів серед митників і податківців

Економіка 2103
Хмельничан просять повідомляти про корупціонерів
Хмельничан просять повідомляти про корупціонерів. Фото: volynpost.com

На них можна поскаржитися на гарячу телефонну лінію.

 Аби попередити корупцію в податковій та митній сфері, хмельничан просять повідомляти про такі випадки, зателефонувавши на гарячу лінію.

Як зазначили у відділі внутрішньої безпеки фіскальної служби, найбільш сприятливим є не кількість виявлених правопорушень, а їх своєчасне попередження та профілактика.

«Лише спільна робота, спрямована на дотримання антикорупційного законодавства, підвищення рівня відповідальності керівників за діяльністю підлеглих та неухильне дотримання вимог чинного законодавства сприятиме підвищенню авторитету Державної фіскальної служби України та ефективності роботи влади», – упевнений начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області підполковник податкової міліції Максим Барановський.

Будь-яка особа, якій стало відомо про факти проявів корупції з боку податківців і митників, може звернутися за адресою: місто Хмельницький, вул. Героїв Майдану 12 (приміщення Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому), кабінети №№ 704, 705, 706. Або за телефонами: (0382) 70-17-76, 70-17-97, 70-17-77 (факс), тел. моб. 098-864-30-53, або скористатися сервісом «Пульc» (телефон (044) 284-00-07).

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую