ye-logo.v1.2
5 Липня, 2020

Пенсійний фонд «штурмує» хмельницькі ринки

Економіка 3575
Фото: управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради

За підтримки міської влади та за участі державних виконавців Першого та Другого відділу державної виконавчої служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції, адміністрації ринків запроваджено виїзди до підприємців, що здійснюють свою підприємницьку діяльність на території ринків міста.

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Хмельницькому на постійному контролі залишається питання щодо стягнення боргу з приватних підприємців «спрощенців», які ухиляються від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що спрямовуються на особовий рахунок платника. Нині налічується 3 397 таких платників, сума боргу яких становить 4,2 млн. грн. Найгірша платіжна дисципліна спостерігається серед приватних підприємців (понад 3 тис. осіб), які здійснюють свою діяльність на ринках міста. Їх заборгованість становить 3,8 млн. грн. А тому працівник Пенсійного фонду разом із іншими службами почали вручати повістки державного виконавця і вимог безпосередньо на робочому місці.

Днями було здійснено два спільних виїзди до 12 підприємців-боржників, на ринки «Ранковий» та «Кооператор», яким вручили постанови про відкриття виконавчого впровадження для добровільного виконання рішення суду, повістки про виклик до державного виконавця та вимоги державного виконавця про сплату боргу до Пенсійного фонду. Загалом, протягом останнього тижня від запровадженого заходу додатково в рахунок погашення заборгованості надійшло більше 100 тисяч гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую