ye-logo.v1.2

У Хмельницькому продають держпідприємство, якому належить особняк в центрі міста

Економіка 17543
Підприємство продається разом з особняком
Підприємство продається разом з особняком . Фото: prozorro.sale

Держпідприємство було прибутковим до 2022 року.

Регіональне відділення Фонду Держмайна України у Вінницькій та Хмельницькій областях виставило на продаж єдиний майновий комплекс державного підприємства "Подільський експертно-технічний центр Держпраці". Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

Стартова ціна підприємства - 7,9 мільйона гривень.

Додамо, що підприємство проводить експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також виконує огляд, випробування та технічне діагностування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; паспортизацію; навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств; навчання з електробезпеки; спеціальну підготовка водіїв з перевезення небезпечних вантажів тощо.

На підприємстві працює 30 осіб.

До цього року держпідприємство було прибутковим. Дохід за минулий рік склав 7,6 мільйона гривень, за перше півріччя цього року - мільйона гривень. Але цього року підприємство має збиток у 800 тисяч гривень.

За три останні роки середньомісячна зарплата на підприємстві впала з 21 тисячі гривень на місяць до 13 тисяч гривень.

На балансі підприємства знаходяться дві будівлі. Зокрема, особняк 19-го сторіччя, який є пам’яткою культурної спадщини та розташований за адресою: вулиця Івана Франка, 2. Площа будівлі 283 квадратних метра.

Підприємство має у власності особняк. Фото: prozorro.sale

Також підприємство має у власності будівлю на вулиці Сіцінського у Хмельницькому. Ще у власності автомобіль Dacia Logan 2008 року випуску.

Підприємство має на балансі гараж. Фото:prozorro.sale

Учасники аукціону мають внести гарантійний платіж у сумі 1,5 мільйона гривень. Крім того, переможець має одразу сплатити борги по заробітній платі, які складуться на дату переходу права власності. На даний час, розмір оплати праці складає 220 тисяч гривень. Крім того, протягом шести місяців заборонено звільнення працівників.

Проведення аукціону заплановане на 11 жовтня.

Раніше “Сайт “Є” писав, що облрада виставила на продаж майнові комплекси таборів відпочинку, складських приміщень, психіатричної лікарні. Загальна сума очікуваної від продажу вартості майна склала понад 16 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую