ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам'янецька фортеця перемогла у конкурсі фотографій пам'яток культури для Вікіпедії

Культура 3240
Зображенння кам\'янецько фортеці стало кращим н конкурсі фотографій для Вікіпедії
Зображенння кам'янецько фортеці стало кращим н конкурсі фотографій для Вікіпедії. Фото: wikilovesmonuments.org.ua

Переможний знімок архітектурного комплексу у Кам'янці-Подільському зробив фотограф із Черкас Сергій Криниця.

Уже вчетверте відбувся конкурс фотографій пам’яток культурної спадщини України для Вікіпедії "Вікі любить пам’ятки". Найкращою світлиною цього року визнали комплекс Кам’янець-Подільської фортеці.

Як повідомляють на сайті конкурсу, цими вихідними у Національному заповіднику «Києво-Печерська Лавра» було нагороджено переможців та відкрилася виставка найкращих робіт.

“Міжнародний проект "Вікі любить пам’ятки" спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурний спадок світу. Зібрані фотографії будуть використані у Вікіпедії. У 2015 році конкурс відбувся у 33 країнах”, - йдеться у повідомленні.

В українській частині конкурсу було завантажено найбільше фото серед всіх країн-учасниць — понад 41 тисячу фотографій більше 14-ти тисяч об’єктів культурної спадщини. 3334 пам’ятки були сфотографовані вперше. Участь у конкурсі взяли 232 автори, троє з них потрапили в десятку найктивніших завантажувачів фото у світі.

У межах проекту були нагороджені автори найкращих фотографій та автори, що сфотографували найбільшу кількість об’єктів, загалом та за областями. Перше місце зайняла зимова фотографія Кам’янець-Подільської фортеці, зроблена Сергієм Криницею. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую