Помітингувавши на площі, учасники Майдану пішли агітувати хмельничан.
"Учасники зараз вирушили з головної площі, йдуть по Кам'янецькій. Потім звертаємо на Проскурівську і прямуємо до готелю "Поділля". Ми хочемо засвідчити усім хмельничанам, що є багато небайдужих людей, які саме зараз, в ці хвилини, виборюють право залишатися нацією, яку поважають!", - передаючть учасники ходи.
Зараз на майдані залишилося кілька десятків людей, які чергують в наметах, записують бажаючих їхати на Майдан до столиці і координують дії страйкового комітету.
Генеральний директор телеканалу "33 каналу" Ігор Мельничук, до прикладу, розмістив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомлення про те, що "33 канал проти насильства! Ми вийшли на майдан, аби засвідчити свою підтримку євромайдану та засудити протиправні дії проти українського народу!"