ОНОВЛЕННЯ: налагоджено пряму трансляцію подій на Майдані у Хмельницькому
Дізнавшись про нові сутички у Києві, чимало мешканців Хмельницького, сьогодні, 18 лютого, знову вийшли на головну площу області. Наразі на майдані ніхто не виступає. Частина людей дивиться телевізори, які поставили у наметі «Удару». Решта ж жваво обговорює сьогоднішні події в Україні. Також частина мітингувальників пішла колоною містом, аби закликати людей приєднатися до протесту. Людей закликають записуватись у палатках "Свободи" та "Батьківщини" на Київ.