«Не промовчи Шевченка у собі…» – це поетичний моно-спектакль, в якому автор закликає усіх свідомих Українців не забувати пророчі слова і застороги Кобзаря.
У Хмельницькому виставу покажуть уже втретє. Її автором і виконавцем є народний артист України Володимир Смотритель. І на сцену він вийде не як актор і керівник моно-театру «Кут», а як небайдужий громадянин і патріот.
Поетичний моно-спектакль відбудеться у четвер, 9 березня, о 18:30 годині. Тривалість – 1год. 15хв.
Квитки – у касі театру.