Учора у зоні проведення АТО загинув 20-річний боєць із села Печеське Красилівського району. Микола Грабарчук служив у 14- ій механізовані бригаді.
«Це були справжні ВОЇНИ! Воїни, які відважно захищали свою Батьківщину й які віддали на неї найдорожче – життя… Імена Миколи Яворського (Волинська область) та Миколи Грабарчука назавжди залишаться в нашій пам’яті! Командування та особовий склад військової частини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв. Вічна пам'ять! Герої не вмирають! А ворогу ми не пробачимо смертей наших побратимів», - пишуть на офіційній сторінці у Фейсбуці бригади.