Асоціація футзалу України провела жеребкування нового чемпіонату країни серед команд «Екстра-ліги». Отож, сезон розпочнеться 13 серпня, коли львівська «Енергія» та харківський «Локомотив» розіграють Суперкубок України. А вже за тиждень, 20 серпня, відбудуться матчі першого туру.
Нагадаємо, хмельницький «Спортлідер+», який минулого чемпіонату посів четверте місце, в новому сезоні виступатиме під іншою назвою – «Сокіл». І новий чемпіонат для хмельничан розпочнеться двома домашніми поєдинками проти принципових суперників – херсонського «Продексіму» та «Титана-Зорі» з Покровського Дніпропетровської області. Команда з Дніпропетровщини два сезони поспіль вилітає з плей-офф у протистоянні з хмельничанами, а «Продексім» в минулому чемпіонаті виграв «дуель» у «Спортлідера+» за бронзові нагороди.
Вашій увазі календар матчів регулярної першості в «Екстра-лізі»:
1-й тур (20 серпня)
«Сокіл» (Хмельницький) - «Продексім» (Херсон)
«Титан-Зоря» (Покровське) – «Юні-Ламан» (Чорноморськ)
«Локомотив» (Харків) - «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Енергія» (Львів) - «Кардинал-Рівне» (Рівне)
1 жовтня.
«ХІТ» (Київ) - «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Луганськ – Київ – Житомир)
2-й тур (27 серпня)
«Продексім» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Ураган» - «Енергія»
«Юні-Ламан» - «Локомотив»
«Сокіл» - «Титан-Зоря»
5 жовтня.
«Кардинал-Рівне» - «ХІТ»
3-й тур (8 жовтня)
«Титан-Зоря» - «Продексім»
«Локомотив» - «Сокіл»
«Енергія» - «Юні-Ламан»
«ХІТ» - «Ураган»
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «Кардинал-Рівне»
4-й тур (15 жовтня)
«Продексім» - «Кардинал-Рівне»
«Ураган» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Юні-Ламан» - «ХІТ»
«Титан-Зоря» - «Локомотив»
19 жовтня
«Сокіл» - «Енергія»
5-й тур (23 жовтня)
«Локомотив» - «Продексім»
«Енергія» - «Титан-Зоря»
«ХІТ» - «Сокіл»
«ЛТК-ІнБевНПУ» - «Юні-Ламан»
«Кардинал-Рівне» - «Ураган»
6-й тур (29 жовтня)
«Продексім» - «Ураган»
«Юні-Ламан» - «Кардинал-Рівне»
«Сокіл» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Титан-Зоря» - «ХІТ»
«Локомотив» - «Енергія»
7-й тур (6 листопада)
«Енергія» - «Продексім»
«ХІТ» - «Локомотив»
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «Титан-Зоря»
«Кардинал-Рівне» - «Сокіл»
«Ураган» - «Юні-Ламан»
8-й тур (12 листопада)
«Продексім» - «Юні Ламан»
«Сокіл» - «Ураган»
«Титан-Зоря» - «Кардинал-Рівне»
«Локомотив» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Енергія» - «ХІТ»
9-й тур (19 листопада)
«ХІТ» - «Продексім»
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «Енергія»
«Кардинал-Рівне» - «Локомотив»
«Ураган» - «Титан-Зоря»
«Юні-Ламан» - «Сокіл»
10-й тур (26 листопада)
«Продексім» - «Сокіл»
«Юні-Ламан»- «Титан-Зоря»
«Ураган» - «Локомотив»
«Кардинал-Рівне» - «Енергія»
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «ХІТ»
11-й тур (11 грудня)
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «Продексім»
«ХІТ» - «Кардинал-Рівне»
«Енергія» = «Ураган»
«Локомотив» - «Юні-Ламан»
«Титан-Зоря» - «Сокіл»
12-й тур (17 грудня)
«Продексім» - «Титан-Зоря»
«Сокіл» - «Локомотив»
«Юні-Ламан» - «Енергія»
«Ураган» - «ХІТ»
«Кардинал-Рівне» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
13-й тур (24 грудня)
«Кардинал-Рівне» - «Продексім»
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «Ураган»
«ХІТ» - «Юні-Ламан»
«Енергія» - «Сокіл»
«Локомотив» - «Титан-Зоря»
14-й тур (14 січня)
«Продексім» - «Локомотив»
«Титан-Зоря» - «Енергія»
«Сокіл» - «ХІТ»
«Юні-Ламан» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Ураган» - «Кардинал-Рівне»
15-й тур (4 лютого)
«Продексім» - «Ураган»
«Юні-Ламан» - «Кардинал-Рівне»
«Сокіл» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Титан-Зоря» - «ХІТ»
«Локомотив» - «Енергія»
16-й тур (18 лютого)
«Продексім» - «Енергія»
«Локомотив» - «ХІТ»
«Титан-Зоря» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Сокіл» - «Кардинал-Рівне»
«Юні-Ламан» - «Ураган»
17-й тур (4 березня)
«Юні-Ламан» - «Продексім»
«Ураган» - «Сокіл»
«Кардинал-Рівне» - «Титан-Зоря»
«ЛТК-ІнБев-НПУ» - «Локомотив»
«ХІТ» - «Енергія»
18-й тур (18 березня)
«Продексім» - «ХІТ»
«Енергія» - «ЛТК-ІнБев-НПУ»
«Локомотив» - «Кардинал-Рівне»
«Титан-Зоря» - «Ураган»
«Сокіл» - «Юні-Ламан»