ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький важкоатлет несподівано став призером чемпіонату світу

Спорт 1855
Дмитро Чумак, посівши шосте місце на чемпіонаті світу, через позитивні допінг-проби суперників став бронзовим призером
Дмитро Чумак, посівши шосте місце на чемпіонаті світу, через позитивні допінг-проби суперників став бронзовим призером . Фото: Федерації важкої атлетики

Посівши минулого року шосте місце, Дмитро Чумак отримає бронзову нагороду.

На Конгресі Міжнародної федерації важкої атлетики IWF, що пройшов у грузинському Тбілісі, за результатами чемпіонату світу 2015 були оприлюднені позитивні допінг проби спортсменів.

Зокрема, як повідомляє прес-служби Федерації важкої атлетики України, в чоловічій ваговій категорії до 94 кілограмів позитивні проби виявилися у казахських важкоатлетів Алмаса Утешова і Жасулана Кидирбаєва, які посіли 2 та 3 місце, а також білоруса Олександра Венскеля, який посів 4 місце. Таким чином, Дмитро Чумак, який представляє Хмельницьку та Херсонські області, став володарем бронзової медалі чемпіонату світу 2015 року!

Нагадаємо, що Дмитро Чумак є кандидатом на участь в Олімпійських іграх 2016 у Ріо. «Звичайно, приємно бачити результати нашої з тренером багаторічної роботи, але я не думаю, що це найвище досягнення для мене. Зараз я сконцентрований на підготовці до Олімпійських ігор. Всі сили лише на це», - прокоментував свою нагороду важкоатлет Дмитро Чумак.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую