FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
3 Вересня, 2024

Хмельничани привезли два десятки нагород з міжнародних змагань з кікбоксингу та джиу-джитсу

У Будапешті пройшов чемпіонат світу серед дітей юнаків та старших юніорів з кікбоксингу WAKO. Фото: управління молоді та спорту Хмельницької міської ради

Спортсмени здобули нагороди та виконали нормативи майстрів спорту України.

Спортсмени з Хмельниччини в складі національної збірної України вибороли призові місця у міжнародних спортивних змаганнях з кікбоксингу WAKO та джиу-джитсу. Про це розповіли в управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради.

З 23 серпня по 1 вересня у Будапешті проходив чемпіонат світу серед дітей юнаків та старших юніорів з кікбоксингу WAKO. Участь у змаганнях взяли 3 тисячі 600 учасників з 68 країн світу.

Національну збірну Україну представляли і хмельничани, вихованці Хмельницького спортивного клубу «Легіон», які показали вдалі результати, здобули нагороди та виконали нормативи майстрів спорту України.

Загалом спортсмени з Хмельницького вибороли чотири нагороди:

Перше місце здобули Давид Кобзев та Мирослава Єфремова.
Друге місце – Роман Пшеничний.
Третє місце – Владислав Товстюк.

Також, зазначають в управлінні молоді і спорту, важливий досвід у кар'єрі здобув Роман Андрейчук, який виборов п'яте місце.

Національна збірна України з кікбоксингу WAKO. Фото: управління молоді та спорту Хмельницької міської ради

У загальному результаті збірна України посіла третє загальнокомандне місце.

Також спортсмени з Хмельницького у складі національної збірної України, брали участь у чемпіонаті Європи та кубку світу з джиу-джитсу, які проходили 23-24 серпня в місті Задар, Хорватія. За призові місця боролися понад 450 учасників з 27 країн світу.

В чемпіонаті Європи, хмельничани, вихованці Хмельницької академії «Jiu-Jitsu» здобули:

Перші місця – Михайло Смолінський, Данило Чекирда, Ельдар Луцюк, Нікіта Фріденберг.
Друге місце – Анастасія Борейчук

В Кубку Світу (категорія Гі):

Подвійне золото – Анастасія Борейчук.
Перше місце – Михайло Смолінський.
Другі місця – Ельдар Луцюк, Нікіта Фріденберг, Даня Чекирда.
Треті місця – Дмитро Жданов, Артем Личак, Влад Пашков.

У кубку націй серед дорослих Анастасія Борейчук у складі збірної виборола бронзову нагороду та посіла третє місце.

Спортсмени з Хмельницького, у складі національної збірної України, на чемпіонаті Європи та кубку світу з джиу-джитсу. Фото: Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради

В загальному рейтингу збірна України посіла перше місце на чемпіонаті Європи в категорії Но-Гі та перше місце на кубку світу в категорії Гі.