ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Працівники ДАІ та пересічні хмельничани здавали кров для постраждалих у ДТП

Суспільство 1465
До донорської акції ДАІ долучилося чимало пересічних хмельничан.
До донорської акції ДАІ долучилося чимало пересічних хмельничан.. Фото: medportal.ru

У 2009 році Генеральна асамблея ООН оголосила кожну третю неділю листопада Всесвітнім днем пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Як розповіли в УДАІ ХМельниччини, минулого року працівники Державтонспекції Хмельниччини першими започаткували добровільну здачу крові для жертв дорожньо-транспортних пригод. Працівники ДАІ відвідали пункти переливання крові, тим самим спонукали цивільних громадян активно приєднатись до акції, добровільної здачі крові для постраждалих в ДТП. Це стало гарним прикладом для багатьох мешканців Хмельниччини цьогоріч. Крім працівників ДАІ, цивільні особи виявили неабияке бажання здати кров. Лише в обласному центрі напередодні Дня пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод з 10.00 до 13.00 медичний заклад відвідали  150 громадян.

Також в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного ООН працівники Державтоінспекції Хмельницької області до 16 листопада подали списки на добровільне бажання стати донорами для жертв дорожньо-транспортних пригод 120 осіб.

Додатково:
З початку року на території Хмельницької області сталося 411 дорожньо-транспортних пригод, в яких 89 осіб загинуло та 472 травмовано.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую