ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Хмельничани, не помиліться маршрутом!

Любов БАГАЦЬКА Суспільство 2827
Переконайтеся, що звичний транспортний засіб довезе туди, куди вам треба.
Переконайтеся, що звичний транспортний засіб довезе туди, куди вам треба.. Фото: uk.wikipedia.org

У Хмельницькому вступила в дію нова вдосконалена пасажирсько-транспортна мережа.

Відсьогодні рух громадського транспорту в нашому місті здійснюється за новою транспортною мережею - введено в дію рішення виконавчого комітету № 1246 від 24.11.2011 року “Про затвердження переліків міських автобусних маршрутів загального користування та маршрутів міського електричного транспорту м. Хмельницького з необхідною кількістю транспортних засобів на них”.

Як повідомляє Хмельницька міська рада, з урахуванням динамічного розвитку міста, його мікрорайонів виникла потреба в планомірній модернізації маршрутної мережі громадського транспорту для більш повного врахування змін пасажирських та транспортних потоків.

Детально з переліком маршрутів міського електричного транспорту міста Хмельницького можна ознайомитись тут.

Раніше Національний університет “Львівська політехніка” обстежив пасажиропотоки в транспортних засобах та характерні січення міста. Було також проведено опитування та анкетування пасажирів і перевізників, громадські обговорення, враховані депутатські запити і накази виборців, проведена комп’ютерна обробка і аналіз результатів обстежень. На основі цього розроблено вдосконалену пасажирсько-транспортну мережу міста.

Відповідно до нової схеми руху всі транспортні засоби розподілені на шість об'єктів і шість транспортних підприємств відповідають за транспортний рух. В середньому в кожному об'єкті курсуватиме від 70 до 80 транспортних засобів. Між цими об'єктами розділено 54 маршрути. Для зменшення фінансового навантаження на комунальне підприємство “Електротранс” соціальні маршрути за новою схемою пропорційно розподілені між підприємствами, що стали переможцями конкурсу.

Загалом на шести об'єктах буде працювати 398 транспортних засобів. Відповідно до нової маршрутної мережі зменшено кількість транспортних одиниць на 37, але збільшено пасажиромісткість діючих. На основних маршрутах працюватимуть автобуси класу “А” - типу “Богдан”, “Айван” більшої пасажиромісткості. Транспортні засоби типу “Мерседес Спринтер” також залишаються на обслуговуванні тих маршрутів, де спостерігається менший пасажиропотік.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую