ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Керувати особовим складом десантників Російської Федерації буде хмельничанин

Суспільство 2533
rifinfo.ru
Фото: rifinfo.ru

Відповідний указ підписав президент РФ Володимир Путін.

У Командуванні Повітряно-десантними військами Російської Федерації відновлена посада заступника командувача Повітряно-десантними військами по роботі з особовим складом.

Відповідно до Указу Президента Російської Федерації Володимира Путіна на посаду заступника командувача Повітряно-десантними військами по роботі з особовим складом призначений полковник Віктор Купчишин.

Віктор Мефодійович народився у 1967 році у Хмельницькій області. Випускник Новосибірського вищого військово-політичного загальновійськового училища 1991 року.

Свою службу в Повітряно-десантних військах полковник Купчишин розпочав у 1985 році з служби за призовом в повітряно-десантну дивізію, яка дислокована у місті Кіровобад, Азербайджанської РСР. Після закінчення військового училища проходив службу на різних посадах у Свірській Червонопрапорній повітряно-десантній дивізії.

Віктор Купчишин є учасником бойових дій на Північному Кавказі, нагороджений державними нагородами, медалями «За відвагу» і «Суворова».

Одружений. Виховує двох синів, молодший вирішив продовжити традицію військової династії, в даний час проходить навчання у Московському суворівському військовому училищі на посаді віце-сержанта.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую