ye-logo.v1.2

Укравтодор просить допомоги у пошуках ям на дорогах

Суспільство 3195
Фото: dt.ua

Для цього запрацював спеціальний веб-сервіс.

Заявити про дефекти на автомобільних дорогах загального користування відтепер можна на офіційному веб-сайті Державного агентства автомобільних доріг України.

Спеціальний веб-сервіс, що розпочав роботу 20 травня, дозволить громадянам не лише зафіксувати недоліки дорожнього покриття, а й отримати зворотну реакцію безпосередньо від виконавців робіт – Служб автомобільних доріг в областях. 

«Цей сервіс функціонуватиме за аналогією спеціалізованого громадського веб-ресурсу «Укряма», за чиєї підтримки ми й реалізуємо цей проект», – розповів голова Укравтодору Олександр Малін.

За його словами, різниця полягає в тому, що на веб-сайті Укравтодору акумулюватиметься інформація про дефекти на автомобільних дорогах загального користування, тобто тих, котрі належать до сфери управління Держагентства, у той час як на «Укрямі» – переважатимуть скарги на стан дорожньої мережі комунальної власності.

«Будь-який громадянин України, пройшовши реєстрацію, може залишити заявку-прохання про ліквідацію конкретного дефекту, описавши його місцезнаходження, тип і розмір, а система автоматично направить його повідомлення до Служби автомобільних доріг у відповідному регіоні», – описав принцип роботи сервісу Голова Укравтодору.

В свою чергу, на виконання відповідного доручення Держагентства, всі недоліки, заявлені на веб-сайті, начальники Служб автомобільних доріг мають вважати пріоритетними під час виконання робіт.

«Сервіс яскраво продемонструє ефективність роботи дорожників у кожному регіоні в кожному конкретному випадку», – підкреслив Олександр Малін.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую