ye-logo.v1.2

Світлини, зроблені серцем: до Хмельницького завітала пересувна фотовиставка про благодійність

Суспільство 2173 1
Хмельничан та гостей міста запрошують подивитися в очі героям найщирішої фотовиставки
Хмельничан та гостей міста запрошують подивитися в очі героям найщирішої фотовиставки. Фото: автора

За допомогою фотографій автори передали те, що неможливо описати словами.

У Хмельницькому сьогодні, 25 липня, відкрилась пересувна Всеукраїнська фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива». Світлини експонуються у виставковій залі обласної бібліотеки для юнацтва.

Як розповідає директор бібліотеки Тамара Таньчук, експозиція налічує найкращі 40 фотографій, обрані з понад 680 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VI Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об'єктива».

«Нам дуже приємно, що ми стали партнерами Всеукраїнського форуму благодійників і маємо можливість презентувати цю виставку для мешканців нашого міста. Кожна фотографія цікава, і хвилюючі анотації, недарма цю виставку називають найщирішою в Україні», - каже Тамара Таньчук.

Виставка - прекрасна нагода побачити найкращі миті добра та благодійності з усієї України

Фотографії розкривають теми благодійництва, волонтерства, допомоги армії, пораненим, проблему охорони навколишнього середовища. Фотокамери учасників виставки зафіксували миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та в соціальному захисті, у спорті, в житті громад та в ініціативах громадян. Зі світлин видно, як волонтерство змінює світ, і якою бачать діти благодійність. Присутні кажуть, що виставка дуже зворушлива, наче дійсно світлини зроблені серцем.

Світлини є найкращими документами людської біди і людського співчуття

«Таких виставок має бути більше, аби спонукати до того, щоб творити добро. Настільки вона емоційно впливає на психіку, - говорить фотохудожник Микола Шафінський. – Ти можеш щодня проходити повз такі речі, що тебе хвилюють, але ти можеш пробігти, а той, хто це зафіксував і показав, - зробив добру справу. Суть в змісті світлин».

Світлина «Закриті обличчя» виборола золоту медаль. Фото Володимира ЗАЇКИ

Фотовиставка експонуватиметься до 1 серпня у виставковій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва (вулиця Соборна,33).

Хмельничани, які завітали на відкриття виставки, почули історії про найкращі фотографії

На багатьох світлинах - діти

Такі фото - черговий привід замислитися, чи робите ви добро

На фотографіях - натхненні історії про доброчинність та сильних духом людей

 

Коментарі:

Андрій 26.07.2016 10:17

Гарні фотки. А назва виставки - смердючий неграмотний (нелогічний) радянський штамп. Чи знає автор назви, що таке призма, і де вона використовується? Чи знає він(вона), що в об'єктива ніякої призми немає, що є вона в дзеркальних камерах, біноклях, тощо. І ніхто цьому Ляпісу Трубєцкому (як в Ільфа і Петрова) не вказав на його невігластво. Ані співорганізатори (доречі, бібліотекарі!), ані фотографи, ані відвідувачі... Прикро, що тупішає наша нація.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую